Main Menu

Xam'd: Lost Memories

Started by chilip, 2008-07-30, 11:53:23

Previous topic - Next topic

Alkyra

Quote from: chilip on 2008-12-19, 18:42:33
kicsit hajazott az eureka 7-re csak ott a kiscsajnak voltak pillangószárnyai :D

Hogy ezt ne is említsem...Akkor hagytam vertem volna tényleg falba a fejem, ha meg is kérdezi Akiyuki, hogy "ugye szeretsz-e még attól, hog egy szörny vagyok?"
Sőt. Akiyuki nem megnövesztette volna a haját, hanem kopaszra nyírta volna, mint...elődje, ha értitek mire gondolok.

SaiyaGin

Quote from: Alkyra on 2008-12-19, 18:45:17
Hogy ezt ne is említsem...Akkor hagytam vertem volna tényleg falba a fejem, ha meg is kérdezi Akiyuki, hogy "ugye szeretsz-e még attól, hog egy szörny vagyok?"
Sőt. Akiyuki nem megnövesztette volna a haját, hanem kopaszra nyírta volna, mint...elődje, ha értitek mire gondolok.

De Akiyuki szárnyai nincsenek végig a hátán, a karja is csak néha nő meg, nem folyton zöld, szóval nagyjából normális emberként fest (a homlokán lévő kék bigyón kívül, de azt általában úgyis csak eltakarja a haja, nem?).

smash++

Quote from: Alkyra on 2008-12-19, 18:41:33
19.

Akiyuki átesett egy plasztikai műtéten s Haru-chan meg megtanult teret görbíteni. :falba: No comment...
Nah erre marha kíváncsi vagyok. Remélem nem cseszik el Akiyuki és Haru kapcsolatát... vagy nagy esélye van


LuckyDingo

Egész fun rész volt :) Kujireika madness rulz XD A maradék olyan semmilyen volt, de mégis nézhető :)

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2008-12-27, 15:49:31
Egész fun rész volt :) Kujireika madness rulz XD A maradék olyan semmilyen volt, de mégis nézhető :)

Arra kíváncsi lennék, hogy az egyes részek között mennyi idő telt, meg hogy Akiyuki és Haru honnan szereztek pénzt az új ruhára, és hol laknak. Vagy csöveznek? :D

chilip

Harunak van pénze :) bár nem hinném hogy sok maradt.

SaiyaGin

Nem volt rossz a 21. rész se. A nyugdíjaskommandó beindult. :Kiraly:

SaiyaGin

A 23. résszel felgyorsultak az események, és megint [spoiler]meghalt egy fontosabb szereplő. (Talán kettő is.)[/spoiler]

chilip

kurva jól nézett ki a harc a 25ös részben  ^^ mindezt HD-ban látni egy élmény volt ^^

LuckyDingo

SDben is remek rész volt :) Nakiami tök aranyos még mindig :)

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2009-01-30, 18:54:15
SDben is remek rész volt :) Nakiami tök aranyos még mindig :)

Csatlakozom.

LuckyDingo

26os egyben utolsó rész letudva :S

Hát nem ez volt életem legkiemelkedőbb animéje, de jobb volt, mint az átlag és hiányozni fog :( Főleg Nakiami  :bruhuhu:
[spoiler]Amúgy csodálkoztam hogy Ishu él, azon meg duplán, hogy Végül Akiyuki visszatért :S[/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2009-02-08, 16:03:55
26os egyben utolsó rész letudva :S

Hát nem ez volt életem legkiemelkedőbb animéje, de jobb volt, mint az átlag és hiányozni fog :( Főleg Nakiami  :bruhuhu:
[spoiler]Amúgy csodálkoztam hogy Ishu él, azon meg duplán, hogy Végül Akiyuki visszatért :S[/spoiler]

Én se állítom, hogy tökéletes lenne, de nekem is tetszett.
[spoiler]Nem mutatták, hogy Ishu meghalt volna, Akiyuki meg... a Szerelem Erejével tért vissza, bár gondolom ezzel nem mondok olyat, amire nem jöttél rá magadtól is. :D[/spoiler]

smash++

Quote from: SaiyaGin on 2009-02-08, 16:46:40
Quote from: LuckyDingo on 2009-02-08, 16:03:55
26os egyben utolsó rész letudva :S

Hát nem ez volt életem legkiemelkedőbb animéje, de jobb volt, mint az átlag és hiányozni fog :( Főleg Nakiami  :bruhuhu:
[spoiler]Amúgy csodálkoztam hogy Ishu él, azon meg duplán, hogy Végül Akiyuki visszatért :S[/spoiler]

Én se állítom, hogy tökéletes lenne, de nekem is tetszett.
[spoiler]Nem mutatták, hogy Ishu meghalt volna, Akiyuki meg... a Szerelem Erejével tért vissza, bár gondolom ezzel nem mondok olyat, amire nem jöttél rá magadtól is. :D[/spoiler]
Szerintem elég vacak lett a vége...
[spoiler]
Én örülök Akiyukinak, de 9 év...és csak felbukkan pár szóra...
Nem értem, hogy miként tért vissza. Sokkal jobb lett volna ha nem válik kővé 9évre...
Reméltem, hogy az Akiyuki Haru szállat ha már ennyire belejöttek vmi happy bang-el zárják[/spoiler]

Alkyra

Quote from: smash++ on 2009-02-08, 23:25:10
Quote from: SaiyaGin on 2009-02-08, 16:46:40
Quote from: LuckyDingo on 2009-02-08, 16:03:55
26os egyben utolsó rész letudva :S

Hát nem ez volt életem legkiemelkedőbb animéje, de jobb volt, mint az átlag és hiányozni fog :( Főleg Nakiami  :bruhuhu:
[spoiler]Amúgy csodálkoztam hogy Ishu él, azon meg duplán, hogy Végül Akiyuki visszatért :S[/spoiler]

Én se állítom, hogy tökéletes lenne, de nekem is tetszett.
[spoiler]Nem mutatták, hogy Ishu meghalt volna, Akiyuki meg... a Szerelem Erejével tért vissza, bár gondolom ezzel nem mondok olyat, amire nem jöttél rá magadtól is. :D[/spoiler]
Szerintem elég vacak lett a vége...
[spoiler]
Én örülök Akiyukinak, de 9 év...és csak felbukkan pár szóra...
Nem értem, hogy miként tért vissza. Sokkal jobb lett volna ha nem válik kővé 9évre...
Reméltem, hogy az Akiyuki Haru szállat ha már ennyire belejöttek vmi happy bang-el zárják[/spoiler]

[spoiler]Szerintem Akiyuki nem tért vissza. Simán Haru képzelte oda magának/hallotta (mert ugye Ő hallja a Xam'd-jának a gondolatait) . [/spoiler]

Egyetértek egyébként Luckydingo-val. Nem egy év anime-je, de kellemes mű volt.

SaiyaGin

Quote from: smash++ on 2009-02-08, 23:25:10
Szerintem elég vacak lett a vége...
[spoiler]
Reméltem, hogy az Akiyuki Haru szállat ha már ennyire belejöttek vmi happy bang-el zárják[/spoiler]

:D  :tezsvir:
Nem fért bele az adásidőbe, már így is 27 perces volt  rész.
Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy:
1. milyen képet vágtak Akiyuki szülei, amikor újra felbukkant
2. Haru tanárnői karrierjére milyen hatással van az, hogy a fiúja gyakorlatilag középiskolás korú.  :D

smash++

Nekem a végén a jelenet inkább azt mutatja, hogy Akiyuki visszatért. A virágok, A kezes jelenet, Haru nézése.

De így is úgy is, számomra szar end volt... max a mértékét lehet enyhíteni, de azt már ugyse tudjuk meg, hogy mi is a valóság a végét illetően.

SaiyaGin

Áprilistól tévében is fogják adni a sorozatot, új openinget és endinget kap:
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=9747

A promokép alapjá lehet, hogy egyéb változtatások is lesznek?
[spoiler][/spoiler]

Bishop

Legjobb OP meg ED.je volt erre lecserélik  ::) BBS Rulez  :whoah:

SaiyaGin

Quote from: Bishop on 2009-03-27, 23:31:11
Legjobb OP meg ED.je volt erre lecserélik  ::) BBS Rulez  :whoah:

Az új op is BBS lesz.  ;)

Bishop


SaiyaGin

#142