Main Menu

Xam'd: Lost Memories

Started by chilip, 2008-07-30, 11:53:23

Previous topic - Next topic

Bishop

#60
folyamatban lévőek nem kerülnek fel, amugy meg ki tudja lehet megüti a mércét.

edit:
Quote from: NLZ on 2008-09-13, 15:40:46
orly?
[spoiler=intrós kép][/spoiler]
[spoiler=nem intrós kép][/spoiler]
Az intrós képet direkt akkor csináltam, mikor a csávó vakuzott, mert egyébként félhomályban van.
okok mostmár elhiszem, én nem állítotam meg mikor vakuzott :D

NLZ

Énis először azt terveztem, hogy mutatom, hogy az intróban az árnyék miatt sötét, de aztán láttam, hogy vakuzás közben jó a fénye. :P
[reserved]

LuckyDingo

Nah én is megnéztem az eddigi részeket :) Tetszik.. jöhet a többi ^_^

SaiyaGin

Lassan újra kellene néznem az eddigi részeket... Már többször éreztem, hogy a részletekre pár hét után már nem nagyon emlékszem.

Alkyra

Kinn van a 10. rész. GGR-t megtaláljátok mininovan.(vagy tokyotosho)

A következő rész meglehetősen izgalmas lesz.^^ Végre Akiyuki is szétkap pár dögöt.:P

SaiyaGin

Quote from: Alkyra on 2008-09-21, 23:34:50
Kinn van a 10. rész. GGR-t megtaláljátok mininovan.(vagy tokyotosho)

A következő rész meglehetősen izgalmas lesz.^^ Végre Akiyuki is szétkap pár dögöt.:P

Ez se volt rossz rész, bár [spoiler]Haru új  frizuráját[/spoiler] még majd szokni kell.

Csak én találom zavarónak, hogy a parancsnok kigombolt ingben folytat magánbeszélgetést az iskoláskorú nőnemű alárendeltjével?

NLZ

FFFFFFFFFÚÚÚÚÚÚJJ! Ez un-do-rí-tó lett. :facepalm:  Miért kell minden animében gusztustalan lányokat kreálni? :wtf:
[reserved]

LuckyDingo

A 11. rész is kijött :) [spoiler]Raigyo jól nyomja a fightot    :whoah:
A maradék lelkizés nem hiányzott, de biztos kellett :/ Haru haja meg beállt Openinges formára, ami azért annyira nem szörnyű :D[/spoiler]

chilip

GGR-es verzió szar lett ami kikerült TT-re, csúszik a hang és kurva darabos néhol az animáció... első 3 perc után töröltem a francba. tudsz jobb kópiát?

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-09-26, 10:51:33
GGR-es verzió szar lett ami kikerült TT-re, csúszik a hang és kurva darabos néhol az animáció... első 3 perc után töröltem a francba. tudsz jobb kópiát?
Sztem ugyanazt szedtem le, csak a mininováról. De nálam csak annyiban nyilvánult meg ez a hiba, hogy az Opening vége csöppet előrefutott. Mondjuk beletekertem kicsit és aztán simán ment hang-kép faszán. :/

chilip

#70
ehh... akkor csak én vagyok finnyás... leszedem még1x, úgyis 400al jött le  ::)

ed.: utána télleg nem volt olyan xar :D

NLZ

Hogy a fenébe tűntek el a HD rippek? Anno még egy tucat volt, most meg már egy sincs. Helyette van ez a borzalmas GGR. :(
[reserved]

SaiyaGin

Valahogy kezd eltűnni a lelkesedésem. Nem volt olyan rossz ez a rész se, de kezd... leülepedni? ellaposodni? elunalmasodni? Valami ilyesmi.

NLZ

Tucatanimévé kezd válni, nem mutat fel semmi érdekeset. :)
[reserved]

Bishop

Attól függ hány részes lesz ha 26 akkor télleg lapos ha 51 lesz és annyira eureka seven szerű akar lenni akkor kell még legalább 5 rész hogy beinduljon

chilip

hát nekem semmi bajom eddig vele...

SaiyaGin

Quote from: Bishop on 2008-09-27, 01:13:58
Attól függ hány részes lesz ha 26 akkor télleg lapos ha 51 lesz és annyira eureka seven szerű akar lenni akkor kell még legalább 5 rész hogy beinduljon

De a Xam'd már be volt indulva -ha szabad ragzanom a magyartot-, és aztán állt le, az Eurekánál meg épp fordítva volt.

Bishop

Akkor Code Geass. Ép most nézem 13 résznél tartok, eddig ez is elég lapos. Nincs minden veszve a legvégéig  ^^

SaiyaGin

#78
Kijött  13. rész is, de csak egy nem túl jó minőségű rip van belőle. ::)

LuckyDingo

Valahol mintha olyat olvastam volna, hogy ez kijön jobb minőségben is tényleges anime formában. Van ennek igazságtartalma, vagy csak kamu? :O

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2008-10-15, 21:11:02
Valahol mintha olyat olvastam volna, hogy ez kijön jobb minőségben is tényleges anime formában. Van ennek igazságtartalma, vagy csak kamu? :O

Tényleges anime formában? Ezt kifejtenéd bővebben? :gyagya:
Úgy tudom, hogy valahogy PS3-on keresztül lehet nézni USAföldön, de a részleteknek nem néztem utána.


NLZ

Elvileg az összes 720p verzió PS3 rip.
[reserved]

LuckyDingo

Az eddigiek ps3-ripek, csak mintha láttam volna valahol, hogy műsorra tűznék, de valszeg csak én néztem el XD Viszont 13as részt már látnám jobb minőségben :S Mert egész jó volt :D Bár a következő még jobb lesz :D

NLZ

Már a 12-esből is csak gagyi SD volt GGR-től. Hihhetetlen, az első részből volt egy tucat 720p ps3rip, most megy már egy se.
[reserved]

Cobra

Elvileg mostanában kezdik el vetíteni a japán TV-ben, persze az elejétől. Jobb minőségű meg nem lesz, mint a normális 720p-s ripek.
Nem tudom egyébként miért lett ennyire elhanyagolva. Vagy megunták, akik eddig megvették és lerippelték, vagy nem tudom.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

[reserved]

Cobra

Szerintem max 2 vagy 3 értékelhető rip volt és azt adták ki több néven (Fabolous meg a sok uncle akármi ugyanannak tűnt).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Mindegyik egy az egyben PS3-ról volt leszedve, még jó, hogy ugyanazok voltak mind. :)
[reserved]

Cobra

Csak én találkoztam olyannal, ami úgy nézett ki, mintha tunerkártyával rögzítették volna az analóg jelet.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Hmm, lehet voltak olyanok is, de inkább downsample-k, nem?
[reserved]