Main Menu

Kannagi

Started by chilip, 2008-11-24, 14:59:09

Previous topic - Next topic

Member

Ezt már 6-7 része elqrták, ez már csak a f*shab a sz*rpudingon. Ha ebből kihoznak 23 perc alatt vmi WTF OMGZ MINDFUCK ÜBERALL befejezést, ami értelmet ad mindennek, hát akkor ők a világ legjobb forgatókönyvírói.
Egyedül az nyomná fel 10/10-re az értékelést, ha Jin csak képzelte volna Nagi-t, hogy színt vigyen a saját üres életébe. :haha:

KeLa

#31
Pedig nem rossz ez, csak így 2. évad nélkül nincs sok értelme. Az a baj h a végére nem tértek el a mangától. Ha tényleg csak egy évados, akkor elvileg úgyis vmi happy end vége lesz, ebben az esetben jobban jártak volna ha a sorozatot meghagyják sima comedynek...

[spoiler=MANGA]Azért dúrva h néhányan nem értik h lehet ebben lehet dráma, pedig de... a manga vígjáték is meg DRÁMA IS.
Pl. Hakua annyira dep volt h fel akarta magát akasztani, pont arra a fára amelyikben Zange volt, aztán az utolsó pillanatban beleköltözött a testébe és megmenekült.... :smile:


[/spoiler]

White SeeD

2. évad még bármikor jöhet :D

btw az intro alapján én arra számítottam, hogy ténlyegesen énekesi pályát kezd el Nagi, hogy így gyűjtsön hívőket és közelebb legyen a full istenséghez ::)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

KeLa

Quote from: White SeeD on 2008-12-29, 14:37:10
2. évad még bármikor jöhet :D
Nagyon is biztosnak tűnik h lesz^^

Dreamcleaver

Gyorsan lezárták a drámát, benyomtak egy kis ecchit, és nyitva hagyták a sztorit egy második évadnak. A kérdés már csak az, hogy 2nd season a manga leállása miatt mikor várható, vagy ha külön sztorit írnak neki, akkor milyen lesz a minősége.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Az első 3 kötetből jött ki a 13 rész, ebből  egy filler volt (a szekrénybe zárkózós, sztem mégis az lett egyik legjobb rész :D), manga most tart a 6. kötetnél, szal alapanyag elvileg lenne az új évadhoz, esetleg 1-2 fillerrel kiegészítve...

Dreamcleaver

Szerintem is jó volt a szekrényes rész. Nekem fel sem tűnt, hogy filler.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-30, 14:03:14
Szerintem is jó volt a szekrényes rész. Nekem fel sem tűnt, hogy filler.

Nekem az volt az egyik legjobban bejövő epizód. Az otaku srác beszólásai+találkozása Jin-el hatalmas poén volt.(It's a Sony.  :lul:)

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

LuckyDingo

Ez a cp szinte tökéletes, de sajna Nagi arca nem is hasonlít ehhez a kacsapicsa szájú kancsi japó csajhoz  :zomg:

NLZ

Pontosan. :D
Ráadásul Naginak sosem volt olyan véreres a szeme, mint ha épp trippelne. :)
[reserved]

Xzone

Az utolsó kép (amelyik a korábbi hírben szerepelt) a legjobb. Azon nem jelentkeznek igazán azok  hibák, amiket írtatok. Az áll a legközelebb a 2D verzióhoz.

Liquid Snake

Egy kérdés:

Megéri elkezdenem?

Cobra

Ha szereted a stílust, akkor szerintem igen. Remélhetőleg kapunk majd folytatást is, mert erősen lezáratlan.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Quote from: Liquid Snake on 2009-04-21, 23:17:21
Egy kérdés:

Megéri elkezdenem?
Az utolsó részek kötelező szenvedése és ostoba lezárása alatt erősen fogod fogni a fejed, közben kiáltozva, hogy "miéééééééééééééééééééééért?!", de ha ezt bevállalod, akkor biztos megéri. :D
[reserved]

Liquid Snake


NLZ

[reserved]

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2009-04-21, 23:17:21
Egy kérdés:

Megéri elkezdenem?

Egy válasz: Hát persze :)

Azok az utolsó részek kibírhatóak :D Azokon kívül remek kis animu :P

NLZ

#48
Jah, végülis nem akar semmit sem az anime, de azt elérte. :D
Najó, lehet nem kéne ennyire szigorúnak lennem, csak számomra egy animu uccsó részei mindig hatványozottan vesznek részt a végső értékelésben.

[spoiler]Muhaha, igazából csak azért mondom ezt, hogy LS jól megszívja.  :__devil:[/spoiler]
[reserved]

Liquid Snake

Miért olvasok bele a spoilerekbe én hülye  ::)  :hehe:

motifator

Nézd csak, igen jó kis slice-of-life.
A végére megpróbáltak ZOMG DORAMA sztorit is belevinni, ami kicsit (nagyon) félresikerült, de odáig egy nagyon élvezhető anime jó karakterekkel és jó poénokkal.

Amúgy én nem tartom valószínűnek, hogy lesz folytatás. Ott volt a vége, elbaszták, ennyi, így jártunk.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

Quote from: motifator on 2009-04-22, 01:49:39
Nézd csak, igen jó kis slice-of-life.
A végére megpróbáltak ZOMG DORAMA sztorit is belevinni, ami kicsit (nagyon) félresikerült, de odáig egy nagyon élvezhető anime jó karakterekkel és jó poénokkal.

Amúgy én nem tartom valószínűnek, hogy lesz folytatás. Ott volt a vége, elbaszták, ennyi, így jártunk.
Én nem így látom, normálisan követte a mangát egészen a végéig, szal  azért tűnik ilyennek, mert rossz helyen hagyták abba. Tulajdonképpen ott bontakozik ki igazán a történet... és ezt már korábban is leírtam ide, a Kannagi nem csak egy sima slice of life, hanem része a "ZOMG DORAMA" is, később a mangában van több is ;)

NLZ

Quote from: KeLa on 2009-04-22, 13:04:43
Quote from: motifator on 2009-04-22, 01:49:39
Nézd csak, igen jó kis slice-of-life.
A végére megpróbáltak ZOMG DORAMA sztorit is belevinni, ami kicsit (nagyon) félresikerült, de odáig egy nagyon élvezhető anime jó karakterekkel és jó poénokkal.

Amúgy én nem tartom valószínűnek, hogy lesz folytatás. Ott volt a vége, elbaszták, ennyi, így jártunk.
Én nem így látom, normálisan követte a mangát egészen a végéig, szal  azért tűnik ilyennek, mert rossz helyen hagyták abba. Tulajdonképpen ott bontakozik ki igazán a történet... és ezt már korábban is leírtam ide, a Kannagi nem csak egy sima slice of life, hanem része a "ZOMG DORAMA" is, később a mangában van több is ;)
Ezért nem fogják folytatni. :D
[reserved]

KeLa

Ez is egy lehetőség, viszont akkor megtehették volna azt h nem viszik túlzásba a végén a drámázást, hanem eltérnek a mangától és kap vmi "normálisabb" lezárást :smile: