Main Menu

Chrome Shelled Regios

Started by chilip, 2009-02-21, 23:03:45

Previous topic - Next topic

chilip

elkerülte a figyelmem, kösz hogy szóltál :)

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2009-04-20, 15:23:38
[spoiler]A hidak már csak megszokásból össze szoktak dőlni úgy maguktól XD Csöppet érdekes, hogy ez történt. Vagy valaki nem szeretné, hogy Layfon harcoljon, vagy ez egy csúnya "véletlen volt"[/spoiler]
[spoiler]Talán a Haikizoku volt a tettes... nem sokkal előtte mutatták O_o
Esetleg Haia, aztán utánna jönne a listámon az a bizonyos "véletlen"... azt meg azért nem hinném h Felli képes lenne ilyesmire :D[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2009-04-20, 15:44:51
Quote from: LuckyDingo on 2009-04-20, 15:23:38
[spoiler]A hidak már csak megszokásból össze szoktak dőlni úgy maguktól XD Csöppet érdekes, hogy ez történt. Vagy valaki nem szeretné, hogy Layfon harcoljon, vagy ez egy csúnya "véletlen volt"[/spoiler]
[spoiler]Talán a Haikizoku volt a tettes... nem sokkal előtte mutatták O_o
Esetleg Haia, aztán utánna jönne a listámon az a bizonyos "véletlen"... azt meg azért nem hinném h Felli képes lenne ilyesmire :D[/spoiler]
[spoiler]Várjál tőle kitelik, hogy a híd lábánál hallgatózott és annyira feldühítette a látvány, hogy elkezdte rugdosni a hidat, azért dőlt össze XD[/spoiler]

chilip

#63
azt nem értem miért nem a vízbe ugrott jó távol a hídtól. amilyen techjei vannak képess lett volna elég messzire ugrani...

ed.:
Quote from: LuckyDingo on 2009-04-20, 16:06:38
Quote from: KeLa on 2009-04-20, 15:44:51
Quote from: LuckyDingo on 2009-04-20, 15:23:38
[spoiler]A hidak már csak megszokásból össze szoktak dőlni úgy maguktól XD Csöppet érdekes, hogy ez történt. Vagy valaki nem szeretné, hogy Layfon harcoljon, vagy ez egy csúnya "véletlen volt"[/spoiler]
[spoiler]Talán a Haikizoku volt a tettes... nem sokkal előtte mutatták O_o
Esetleg Haia, aztán utánna jönne a listámon az a bizonyos "véletlen"... azt meg azért nem hinném h Felli képes lenne ilyesmire :D[/spoiler]
[spoiler]Várjál tőle kitelik, hogy a híd lábánál hallgatózott és annyira feldühítette a látvány, hogy elkezdte rugdosni a hidat, azért dőlt össze XD[/spoiler]

ja, ezért találta meg őket olyan gyorsan  ::) :D

KeLa

[spoiler=LOL...]
Szal akkor 9 hónap? :Kiraly:


[/spoiler]

Cobra

[spoiler]Csak nehogy School Days End legyen :D[/spoiler]
Hide and fear, Cobra Commander is here !


LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2009-04-26, 18:53:28
Ep.16
Arigatyó ^^ Már vártam rá :D De ez most elég sokat késett nem? O.o

KeLa

Nem késett... vasárnap, de inkább hétfőn szokott jönni. Még gyorsnak is mondanám, szombaton adják a tévében.

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2009-04-26, 21:45:16
Nem késett... vasárnap, de inkább hétfőn szokott jönni. Még gyorsnak is mondanám, szombaton adják a tévében.
Igen? Akkor nem tom XD Úgy emlékeztem hogy péntekente láttam tokyotoshon eddig XD Akkor viszont happy vok.. csak jöhetne gyorsabban -_-

chilip

rövid volt a rész... ;_;

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2009-04-26, 23:08:27
rövid volt a rész... ;_;
De jó :)
[spoiler]Azért csöppet gáz volt, ahogy Nináék kikaptak... Layfon meg egész jól van ahhoz képest hogy frissen műtötték :D A heti féltékeny Felli adagot is megkaptam, szal nincs bajom a résszel XD[/spoiler]

Makos

Jó volt, de tényleg rövid volt :/

chilip


LuckyDingo

Egész jó volt :D Kiv vagyok, hogy Ninának ez most powerup lesz, vagy úgy jár, mint DIn :S Fonfon meg még sérülten is durván nyomja :D

KeLa

Ez azért dúrva powerup lenne, azt mondták h a haikizoku ereje kb olyan lehet, mint a királynőé O_o
Ha Nina tudná uralni ezt az erőt, akkor az eléggé felborítaná az erőviszonyokat... szal kétlem h így lesz^^"

LuckyDingo

Sztori szempontjából nem esélytelen. Hiszen ha Nina erős lenne, akkor Nem csak Layfont használnák ki egyfolytában + Zuelluninek lenne saját védőangyala, azaz Layfon akár visszamehetne Grendanba, ha akarna :D

De olyan is lehet hogy más városoknak még mindig fájna a foguk a haikizokura és Ninát rabolnák el :D Ugye volt már rá példa egyszer hogy ismeretlenek megjelentek. Róluk azóta nem hallottunk :)

Én remélem erősebb lesz Nina, mert komálom :D

chilip

mindig királyul előlép és úgy tűnik mintha kurva erős lenne, de pofára esik mindig :D azért itt lenne az ideje neki is jól megerősödni.

Makos

Végre egy kis kaszabolás is volt :D

Én is remélem hogy erősebb lesz Nina, mert már kezdem sajnálni...

KeLa

Ep.18

[spoiler]
Azért ezt még gyakorolni kell egy kicsit... :D

[/spoiler]

Am közben rájöttem h Leerin egész aranyos, jó h most már több szerepet kap ő is :smile:

Makos

Bahh ma sem alszok ha ez a nap így folytatódik :D

Alkyra

Má megin HD-ra várok...Mé nem tudják egyszerre kiadni mindkettőt?

ogre

lame kérdés. ami minden rész közben van betét, oké, hogy néha nézik, de van értelme, köze a normál eseményekhez? engem már az elején úgy felidegesített, hogy mindig áttekerem.

KeLa

A mostaniakhoz elvileg semmi, ezek részletek a Legend of Regios dvd extrából, ami múltat mutatja be.
Az alapja ennek is egy novella, és az író is ugyanaz, mint a Chrome Shelled Regios-nál.
Am a dvd-n japánul van rajta :D

ogre

ahha. ha japánul menne, még talán meg is nézném :)

KeLa

[spoiler=LOL][/spoiler]

Zen

None of this makes any sense to me anymore.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip


KeLa

Quote from: chilip on 2009-05-17, 18:48:04
Ayako LQ ep 19
Savaris az elesettek és gyengék védelmezője egy szadista állat :rotfl: also evil laugh ftw^^
A vége meg tiszta Sengoku Regios... lenne, ha nem lett volna olyan nyálas :D

- TAICHOOOOOOOOOOOOU!!!!!!!!!!!

- LAYFOOOOOOOOOOOOON!!!!!!!!!!!


Szegény Felli... :ejnye:

LuckyDingo

Savaris cool volt :D Ez a Sayás dolog meg még mindig nem tiszta XD

A végén attól a jelenettől meg egyenesen hányingerem lett.. XD