Main Menu

Shangri-La

Started by bimanc, 2009-04-03, 20:31:37

Previous topic - Next topic

bimanc

Gonzo legújabb üdvöskéje, ami elég igéretesnek néz ki:



A történet egy jövőbeli világban játszódik, ahol Tokiót növények nőtték be, és ez a hatalmas erdő-város, amellett, hogy tisztítja a levegőt, otthont ad a névtelen tömegeknek, míg a gazdagok egy zárt torony-komplexumban, Atlasban élnek. Ez természetesen konfliktushoz vezet, amit erőszakkal próbálnak a szereplők megoldani.

Alighanem egy akciódús és a körülményekhez képest szép animével lesz dolgunk (legalábbis a növényzet az op-ben nagyon jól néz ki).

Aki nem tudja, hogy elkezdje-e, annak a következő mondatot ajánlom a figyelmébe:
"A miniskirt loli destroys tanks with a boomerang."
Igen, egy kiscsaj tankokat rombol szét egy bumeránggal. Akinek ez nem kelti fel a figyelmét, inkább hagyja ki. Én sem várok tőle többet, mint egyszerű szórakozást robbanásokkal, jó zenékkel, esetleg némi fanservice-el.

(remélem nem gond, hogy megnyitottam a topikot, talán csak lesz valaki, aki nézi még rajtam kívül)

Lythis

még 3 nap, mire kinn lesz, nem korai egy kicsit? :)

bimanc

A K-On után gondoltam, lehet ilyet, de az utolsó mondat azt is jelenti, hogy ha gond, akkor törölhető. Sorry.

Lythis

Quote from: bimanc on 2009-04-03, 20:51:12
A K-On után gondoltam, lehet ilyet, de az utolsó mondat azt is jelenti, hogy ha gond, akkor törölhető. Sorry.
K-On topicot nem láttam. Engem nem zavar. Max ha kijön, és sz*r lesz, majd törlik :D

bimanc

Azt hiszem túl sokan nem nézik, és ezért én sem erőltettem a dolgot. Újfent elnézést a topicnyitásért, nem a fórum bomlasztása volt a célom vele.
Viszont annak örülök, hogy most le tudom írni, hogy így a kilencedik részre nagyon hangulatos lett ez a sorozat. Még mindig nagyon sok a rejtély, sőt egyre több, de alakul a sztori, és elég érdekes módon. A börtönös dolog nem volt semmi, a kiscsajok nem voltak szívbajosak (mit várnak, ha egy női börtönbe férfi őröket tesznek). [spoiler]nehéz volt elhinni, hogy a fickók tényleg képesek voltak lelőni őket[/spoiler]
A sztori nagyon sok szálból akar összeállni, de ennek ellenére, vagy épp ezért, a kilencedik rész atmoszférája magával ragadó volt. Tényleg a vihar előtti csend sugárzott rajta. Csak azt remélem, hogy a folytatás is ilyen hangulatos lesz. Az ost meg kell, az epizód végén lévő zene király volt.  :jee:

LuckyDingo

Quote from: bimanc on 2009-06-05, 21:55:33
Azt hiszem túl sokan nem nézik, és ezért én sem erőltettem a dolgot. Újfent elnézést a topicnyitásért, nem a fórum bomlasztása volt a célom vele.
Viszont annak örülök, hogy most le tudom írni, hogy így a kilencedik részre nagyon hangulatos lett ez a sorozat. Még mindig nagyon sok a rejtély, sőt egyre több, de alakul a sztori, és elég érdekes módon. A börtönös dolog nem volt semmi, a kiscsajok nem voltak szívbajosak (mit várnak, ha egy női börtönbe férfi őröket tesznek). [spoiler]nehéz volt elhinni, hogy a fickók tényleg képesek voltak lelőni őket[/spoiler]
A sztori nagyon sok szálból akar összeállni, de ennek ellenére, vagy épp ezért, a kilencedik rész atmoszférája magával ragadó volt. Tényleg a vihar előtti csend sugárzott rajta. Csak azt remélem, hogy a folytatás is ilyen hangulatos lesz. Az ost meg kell, az epizód végén lévő zene király volt.  :jee:
Én úgy gondoltam a 3. rész után, hogy ha a végére jó lesz, akkor kap még egy esélyt. Többet várt tőle az ember :D Én is :S

White SeeD

Én nézem. :D
Nekem tetszik, bár a teljesítménye néha hullámzó.
Még mindíg nem jöttem rá hogy végül is hol lenne a fő sztori vonal.
Néha kiakadok néhány helyen. Főleg a sok lolin. egyiket jobban utálom mint a másikat. Az egyik milliókat nyomorít meg (a tözsdézős). A másik poénból nyírja kifelé a népet, de az legalább egyesével :he:
Túl sok vonalból áll, de csakazértis nézem hogy végre kiderüljön mi ez a késes dolog. :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

bimanc

Pont ez az, lassan indult be, voltak jobb-rosszabb részek, de az utóbbi pár, és különösen a legutóbbi nagyon király, szerintem.
A fő sztori vonalban úgy gondolom, pont az a lényeg, hogy még nem látjuk, hogy függenek össze a különálló történetek. Kezdenek közeledni, de még nem tudni igazán, mi is lesz a végkifejlet. Bár, ha jól gondolom, akkor a börtönös incidens miatt Kuniko karakterfejlődése nagyjából befejeződött, felkészült arra, hogy az legyen, akinek lennie kell.
A karakterek eleinte tényleg idegesítőek voltak, de én már megszoktam őket, még Momoko-t is.  :haha: Mikuni meg nem poénból öli az embereket, csak nem szereti a rossz vicceket.

Mindenesetre a következő epizódban azt hiszem beindulnak a dolgok, Medusa öntudatra ébredt, és fészket akar építeni magának, hehehe.

Ja még annyi, hogy innen még könnyen elk*rhatják, én csak nagggyyon bízom benne, hogy jó lesz a vége.