Main Menu

Eden of the East

Started by chilip, 2009-04-10, 15:05:21

Previous topic - Next topic

Nihilus

Quote from: Én on 2009-04-20, 19:17:52
Quote from: Nihilus on 2009-04-20, 19:13:43
2. A businessman odaadja Akirának a nadrágját a nyílt utcán.
Penis-Geass. A rendőrnőnél is használta.
Valóban. :zomg:
És még terrorista is.
Remélem nem fog Japánban Zero-jelmezt ölteni.

motifator

Quote from: Én on 2009-04-20, 19:17:52
Quote from: Nihilus on 2009-04-20, 19:13:43
2. A businessman odaadja Akirának a nadrágját a nyílt utcán.
Penis-Geass. A rendőrnőnél is használta.
Oh man, I can't possibly explain how hard I LOL'd :D

Az angolkodást meg ebben az esetben pont nem lehet szidni szerintem. Itt legalább nem szar tört engrish volt, hanem angol anyanyelvű szinkronszínészek, még ha elég gyengécskék is. És ugyan én nem igazán ismerem D.C.-t, de az animés blogoszférában azt írták, hogy elég pontosan volt visszaadva a város és a repülőtér, szal szerintem semmi baj nincs az angolkodással (amerikaiskodással? amerikaiskodással? na mindegy  ^^"), ha az igényesen van kivitelezve. Márpedig ez a sorozat igencsak igényesnek mutatkozik minden szempontból.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Nihilus

Quote from: motifator on 2009-04-20, 19:25:19
Quote from: Én on 2009-04-20, 19:17:52
Quote from: Nihilus on 2009-04-20, 19:13:43
2. A businessman odaadja Akirának a nadrágját a nyílt utcán.
Penis-Geass. A rendőrnőnél is használta.
(amerikaiskodással? amerikaiskodással? na mindegy  ^^"),

Yo!
What's up IN AMERICA?

kelvor

Jó volt a 3. rész is. Bonyolódik a story. Simán beszippant a hangulata és elrepül az a 20 perc egy szempillantás alatt. Király cucc, na. Várom a kövi részeket.  :jee:

Esetleg, ha valakinek még nem lenne meg: Oasis - Falling Down (OP)

LuckyDingo

Quote from: kelvor on 2009-04-24, 17:02:32
Jó volt a 3. rész is. Bonyolódik a story. Simán beszippant a hangulata és elrepül az a 20 perc egy szempillantás alatt. Király cucc, na. Várom a kövi részeket.  :jee:

Esetleg, ha valakinek még nem lenne meg: Oasis - Falling Down (OP)
Hát jah :S Mondjuk érdekel, hogy ki cseszett ki Detective barátunkkal. Gondolom egy másik ilyen messiás vagy mi volt. AZ a kutya delol :)

KeLa

Valszeg az a bizonyos "Supporter" lehetett a tettes akit a zsaru is említett... am érdekes megoldás volt ez arra h elvégezzék helyette a munkát...

LuckyDingo

Nah a 4. rész végre informatívabb volt :D Elég szép kis játékot játszanak. [spoiler]Végül is nem rossz ez a világmegváltó terv, csak az nem tetszik, hogy ha az egyiknek sikerül, akkor a többi miért hal meg? :S Vagy ez a motiváció, hogy ne hagyják a többi Selecaora a dolgot?[/spoiler]

kikuchiyo

Quote from: motifator on 2009-04-20, 19:25:19
(amerikaiskodással? amerikaiskodással? )

QuoteNEGYEDIK POLGÁR
Mondd, mit hiszesz, a Homousiont,
Vagy Homoiusiont?

ÁDÁM
Ezt nem értem. -

LUCIFER
Ne valld be, ez most itt a fő dolog.
:)

Amúgy jó ez a sorozat? Hónapok óta nem néztem semmit, ideje lenne valamit kipróbálni.
Failure is the default option

Én

Igen, igényes és fasza. :)

NLZ

Annyira azért nem nagy szám. Talán majd ha halad még egy kicsit a sztori, akkor.
[reserved]

motifator

Ne hallgass NLZ-re, de valszeg ezt mondani se kell :) Inkább nézd meg az openinget és az endinget, aztán dönts. 4 rész alapján igencsak jónak igérkezik, de rövid lesz, így rossz időzítéssel még elkúrhatják. De valamiért azt érzem, hogy nem fogják :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Na majd ha vége lesz a sorozatnak, akkor mondani fogom, hogy "Én megmondtam előre..."  :hehe:
[reserved]

Próféta

Én csak két részt mertem eddig megnézni, és habár potenciál az van benne, de mégis megvan ugyanaz a félelmem, mint NLZ-nek.
Majd ha eljut olyan 8. rész környékéig, és még mindig jó, akkor szóljatok rám.

OP és ED szerintem is kocsihosszal vezet a mezőny előtt.

Cobra

Ha nincs szerencsénk, olyan lesz, mint a Rideback.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

motifator

Nem lesz olyan, mint a Rideback... Nem lesz olyan, mint a Rideback... Nem lesz olyan, mint a Rideback... Nem lesz olyan, mint a Rideback... Nem lesz olyan, mint a Rideback... Nem lesz olyan, mint a Rideback... Nem lesz olyan, mint a Rideback... Nem lesz olyan, mint a Rideback... Nem lesz olyan, mint a Rideback... Nem lesz olyan, mint a Rideback... Nem lesz olyan, mint a Rideback... Nem lesz olyan, mint a Rideback... Nem lesz olyan, mint a Rideback... Nem lesz olyan, mint a Rideback... Nem lesz olyan, mint a Rideback...
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

chilip

semmi baj nem volt vele, csak túl magasra lett a mérce rakva nektek...

motifator

Szerintem ezután a 4 rész után a Higashi no Edennél is elég magas a mérce...
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

Ep.5

Szokásos rész, néhány dolog kiderült (LOL... Dubai) és jöttek újabb kérdések... am ezt az új csajt krvára nem bírom, nem tudom mégis h lehet a perverz gyilkosságaival az ország javára - jó lenne tudni h mi alapján válogat^^ - de remélem valahogy rábaszik majd és a Supporter eljön érte :D

motifator

Quote from: KeLa on 2009-05-09, 15:45:36
de remélem valahogy rábaszik majd és a Supporter eljön érte :D
Szerintem elég egyértelmű, hogy ez fog következni. Én már azt hittem, hogy ebben a részben elteszik láb alól, meg is lepődtem, hogy úgy lett vége a résznek, hogy még él.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

Quote from: motifator on 2009-05-11, 00:31:24
Quote from: KeLa on 2009-05-09, 15:45:36
de remélem valahogy rábaszik majd és a Supporter eljön érte :D
Szerintem elég egyértelmű, hogy ez fog következni. Én már azt hittem, hogy ebben a részben elteszik láb alól, meg is lepődtem, hogy úgy lett vége a résznek, hogy még él.
[spoiler=OP-ben a válasz]
Ha hinni lehet az openingnek akkor nem ő lesz az...

2:15-nél megjelennek a számok, mutatják a kapcsolatokat a Selecao-k között miközben eltűnik a No.4, majd a No.5... és utánna a következő...[/spoiler]

motifator

Quote from: KeLa on 2009-05-11, 14:34:25
[spoiler=OP-ben a válasz]
Ha hinni lehet az openingnek akkor nem ő lesz az...

2:15-nél megjelennek a számok, mutatják a kapcsolatokat a Selecao-k között miközben eltűnik a No.4, majd a No.5... és utánna a következő...[/spoiler]
Na jó, OP újranézés és wikipediázás után leesett, hogy mire gondolsz, most leírom, hátha valakinek hasznos, elsőre én se fogtam fel.
Tehát az OP-ban
[spoiler]először a 4-es, aztán az 5-ös, majd a 10-es tűnik el, tovább nem látszik. A 4-es volt a nyomozó, az 5-ös volt az orvos, és a 10-es nem tudjuk ki. Az új csaj az 11-es, szal ezek szerint nem ő fog következni. Pedig megérdemelné, az biztos.[/spoiler]
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

De ez, hogy a 11es kiszemeli a a nyomicsaj nyomibarátját, ez elég gagyi. Mi lesz ebből? Az egy szál faszban rohangászó és a nyomicsaj megmentik a csávót? Vagy bosszút állnak? Vagy egyszerűen le se szarják? Nem bírok elképzelni olyan megoldást, ami ne lenne gyergya.
[reserved]

motifator

Csak tipp, de szerintem a srácnak annyi. Aztán majd jöhet a bosszú, vagy le is szarhatják.
Végülis Saki eddig is eléggé leszarta a srácot, nem hiszem, hogy túlságosan sírni fog utána. Na jó, biztos fog, de csak a kötelező drámai hatás kedvéért. Nem lesz itt 3 részen át emózás, a'la Simon.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

A poén az h ketten vannak előtte és lehet h majd a fickóhoz megy oda :ejnye:

motifator

Azt mondod, hogy a készítők kihagynának egy ilyen rettentő klisés "szerencsétlen véletlen" húzást? Na majd meglátjuk. Amúgy meg neked legyen igazad, nem hiányzik ebbe a sorozatba az olcsó műdráma.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

[spoiler=Ep.6]Úgy tűnik h nem jött be a másik lehetőség és a rettentő klisés "szerencsétlen véletlen" győzött :D[/spoiler]

NLZ

Kellett nekem démonizálni. :(
[reserved]

KeLa

[spoiler]Azt azért hozzáteszem h a srác még él... de úgy érzem h valahogy kimentik majd. Ha választani kéne h melyik lenne klisésebb akkor sztem a srác megmenekülése lenne az. Szal én most remélem h felfordul a következő részben :angyali:[/spoiler]

Én

Bocs, tényleg nem a politika miatt, de ugye láttátok Demszky könyvének plakátjait ti is? Én többször is, de csak tegnap röhögtem a címén, mikor eszembejutott ez az animu. :Kiraly: Lehet, hogy Gáborunk Seleaco tag?

NLZ

Quote from: Én on 2009-05-16, 12:23:01
Bocs, tényleg nem a politika miatt, de ugye láttátok Demszky könyvének plakátjait ti is? Én többször is, de csak tegnap röhögtem a címén, mikor eszembejutott ez az animu. :Kiraly: Lehet, hogy Gáborunk Seleaco tag?
[reserved]