Main Menu

Eden of the East

Started by chilip, 2009-04-10, 15:05:21

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Jó volt ez a 7es rész :D
Azok a szövegek Johnnyról XD érdekes... XD A Végén a szárnyas dolog meg..  :eek:
[spoiler]Szegény selecao csaj biztos abbahagyná a gyilkolást, ha nem esett volna össze Takizawa és megszerettette volna a bigével a Johnnyt XD[/spoiler]

bimanc

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-23, 14:30:19
Jó volt ez a 7es rész :D
Azok a szövegek Johnnyról XD érdekes... XD A Végén a szárnyas dolog meg..  :eek:
[spoiler]Szegény selecao csaj biztos abbahagyná a gyilkolást, ha nem esett volna össze Takizawa és megszerettette volna a bigével a Johnnyt XD[/spoiler]

Az a leggázabb, hogy a szinkronban is Johnny-nak mondják.  :falba:
Viszont a sztori kezd nagyon érdekes lenni, most már tényleg kiváncsi vagyok, hogy a srác mit is akart azzal a rakétatámadással.
A vége meg király lett volna, csak kár, hogy mutatták a telefont.

NLZ

Azért mutatták, mert a végén azt hinnék a nézők, hogy átcsap a sztori valami b kategóriás fantasyba.
[reserved]

bimanc

Én inkább valami kibertér/kemokrácia verzióban gondolkodtam, ezért örültem annak a jelenetnek, de hát a készítők a realitás talaján akarnak maradni.

motifator

Szerintem még így is elég extrém jelenet volt, de megbocsájtjuk. Már csak az kéne, hogy haladjon végre a sztori, mert lassan elérünk az utolsó részhez, és csak nézünk majd, mint a Ridebacknél, hogy most tényleg ennyi volt?
A következő részre kiváncsi vagyok, most jön az, hogy Saki-chan elkezd kérdéseket feltenni. Főleg, hogy még ezzel a szárnyas dologgal is húzták az agyát, most teljesen össze lehet zavarodva szegényke. És most még Takkunnal se vígasztalódhat, hisz ő épp most törte össze a szívét. Még szerencse, hogy Oosuginak végül megmaradt a Johnny-ja :D
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Na most kérdés, hogy hol van a lúzerke. Biztos a detoxban. :D
[reserved]

Én

Quote from: NLZ on 2009-05-24, 19:08:40
Na most kérdés, hogy hol van a lúzerke. Biztos a detoxban. :D
Rossz érzés tölt el a postod olvasása közben.

Csak hogy ON legyek:
Quote from: bimanc on 2009-05-23, 19:25:09
Viszont a sztori kezd nagyon érdekes lenni, most már tényleg kiváncsi vagyok, hogy a srác mit is akart azzal a rakétatámadással.
:tezsvir:

NLZ

Quote from: Én on 2009-05-24, 20:15:17
Quote from: NLZ on 2009-05-24, 19:08:40
Na most kérdés, hogy hol van a lúzerke. Biztos a detoxban. :D
Rossz érzés tölt el a postod olvasása közben.
Előtörő kellemetlen emlékek? :D
[reserved]

KeLa

#68
Quote from: bimanc on 2009-05-23, 20:17:59
Én inkább valami kibertér/kemokrácia verzióban gondolkodtam, ezért örültem annak a jelenetnek, de hát a készítők a realitás talaján akarnak maradni.
Én viszont örülök h nem lett semmi ilyen, már így is elég érdekes h eddig (ha jól emlékszem...) Juiz mindent el tudott intézni nekik. Persze biztos h van olyan, amit nem lehet (lehetetlen) vagy éppen nem szabad. Elég valószínű h néhány Selecao már kérte h nyírják ki a Supporter-t vagy Mr. Outside-ot, de Juiz nem hajtotta végre, mert nem lehet, vagy egyszerűen ő sem tudja h kik ezek az emberek. Talán az is a szabályok része h egymást nem ölhetik meg direkt módon és ezért "rendelte" Kuroha azt a balesetet Takizawa elé. Egyszerűbb módszerek is lettek volna arra h meghaljon, viszont ha csak meg akarta állítani, akkor megoldhatta volna finomabban is, hiszen a srác elég könnyen meghalhatott volna a balesetben.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

KeLa

Ja, ezt már láttam valahol máshol, és minta azt olvastam volna h kb. 700$-ba fog kerül egy ilyen...

NLZ

Quote from: KeLa on 2009-05-26, 00:24:39
Ja, ezt már láttam valahol máshol, és minta azt olvastam volna h kb. 700$-ba fog kerül egy ilyen...
Annyiért jár hozzá Juiz is? :D
[reserved]

smash++

Azért Takizawa a 7-es részben elég azán elpazarolta a pénzét...
A pénz 15%-át egy "rapist"-re költeni LOL  :zomg:  .Azt hittem valami értelmes pénz költést fogunk látni, mint a múltja ami remélhetőleg hamarosan kiderül...

Flaser

Quote from: smash++ on 2009-05-29, 20:07:36
Azért Takizawa a 7-es részben elég azán elpazarolta a pénzét...
A pénz 15%-át egy "rapist"-re költeni LOL  :zomg:  .Azt hittem valami értelmes pénz költést fogunk látni, mint a múltja ami remélhetőleg hamarosan kiderül...

Szerintetek mekkora az esélye, hogy egy rapist pont ugyanolyan öltönyben, ugyanolyan táskával, ugyanazt a kulcstartót használja és ugyanarra a site-ra postoljon?

Arra nem gondoltatok, hogy Oosugi el lett maszkírozva? ...vagy kicserélték miután Takigawa elájult?
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

motifator

Nem hinném, hogy ilyen nagy összeesküvés lenne a háttérben. Az egyetlen bizonyíték, ami alapján azt hitték, hogy Oosugi-t rabolták el, az a táska, rajta a EotE kabalafigurájával. Azt meg simán ellophatta a rapist-san, miközben összetört szívű barátunk az utcán öntötte ki a szívét, akarommondani gyomortartalmát.
De nem tudom, majd kiderül. Viszont én nem hiszem, hogy tényleg Oosugit rabolta volna el, csak trükközött valamit, annak nem volna semmi értelme.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

[spoiler=Ep.8]A srácnak semmi baja, az első 3 percben kiderült.... ennyi :smile:[/spoiler]

smash++

Quote from: Flaser on 2009-05-29, 20:29:39
Quote from: smash++ on 2009-05-29, 20:07:36
Azért Takizawa a 7-es részben elég azán elpazarolta a pénzét...
A pénz 15%-át egy "rapist"-re költeni LOL  :zomg:  .Azt hittem valami értelmes pénz költést fogunk látni, mint a múltja ami remélhetőleg hamarosan kiderül...

Szerintetek mekkora az esélye, hogy egy rapist pont ugyanolyan öltönyben, ugyanolyan táskával, ugyanazt a kulcstartót használja és ugyanarra a site-ra postoljon?

Arra nem gondoltatok, hogy Oosugi el lett maszkírozva? ...vagy kicserélték miután Takigawa elájult?

Vagy kicserélték vagy illúzió ala Juiz

De még így is rohadt sok pénzt költött el.

KeLa

Quote from: smash++ on 2009-05-29, 23:29:25
De még így is rohadt sok pénzt költött el.
Lehet h rosszul értettem, de Takizawa megvette a hotelt > tulajdonos lett - aztán Kuroha vette meg, ki mástól, mint az új tulajdonostól...
Igaz h a pénz nem a mobilra került és így nem sok haszna van, mert valóban sok lement, de ha hozzájut, akkor nem feltétlenül kéne mindig abból használnia, legalábbis így lenne értelme :confused: Pl. ha olyan nagy összegű kiadása lenne, amihez nem kell feltétlenül kell Juiz segítsége, akkor használhatná ezt.

Zsiga


LuckyDingo

Hmm 9es részben megint érdekes dolgok voltak, de legalább kiderült, [spoiler]hogy Tak-kun nem volt rosszfiiú.. viszont a szemüveges csávó megérdemelné, hogy kinyírja valaki... kár Itazuért...[/spoiler]

ogre

Quote from: LuckyDingo on 2009-06-07, 14:26:23
Hmm 9es részben megint érdekes dolgok voltak, de legalább kiderült, [spoiler]hogy Tak-kun nem volt rosszfiiú.. viszont a szemüveges csávó megérdemelné, hogy kinyírja valaki... kár Itazuért...[/spoiler]

jaja. ami meg pluszba jó, hogy végre többet tudunk, mint a szereplők. :)

motifator

Többet tudunk, de még mindig nem eleget. Az idő meg fogy. Nagyon az az érzésem, hogy az utolsó részben se magyaráznak meg semmit, aztán meg várhatunk hónapokat a film DVD ripjére.
De ez is csak azért zavar, mert továbbra is úgy érzem, hogy nagyon jó kis sorozat ez, és remélem, hogy nagyon fasza vége lesz.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

ogre

mondjuk amire igazán kíváncsi volnék (függetlenül attól, hogy utálom a visszaemlékezéseket, meg itt ugye nem is lehet), hogy mit keresett Takizawa washingtonban egy kisebb terrorista szervezetet megszégyenítő fegyverarzenállal a szobájában. ha tényleg jófiú volt korábban is, akkor minek neki?

Prof. William

A rosszfiúk ellen. :)

ogre

akkor sem értem. ha a rosszfiúk ellen fegyverkezik, minek törli ki az emlékeit? akkor nem tudja, kik a rosszfiúk, és nem tud velük csinálni semmit. szóval itt azért sántít némileg a dramaturgia. arra jó volt, hogy eddig elhigyjük, Takkun egy massmurderer :)

motifator

Ezt elég durván megcsinálták: Eden of the East a böngészőben
Kicsit sokáig kell várni, amíg bejön a lényeg, és nincs semmi progress indicator vagy akármi, szal úgy tűnik, mintha nem csinálna semmit, de várjátok ki, mert megéri :)
Mondjuk én még nem kattintgattam végig, de ahogy elnéztem, kb. ott tart, ahol most a sztori, úgyhogy csak nem spoileres. Érdemes lenne megnézni, miután kijön a következő rész, mik kerülnek fel az Edenre.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

ogre


LuckyDingo

Nah végre mindenre fény derült XD Azaz semmire szinte, de pár dolgot megmagyaráztak. Jó rész volt, kár hogy nem volt hosszabb :S

ogre

eddig semmi jele, hogy elrontanák a maradék részeket :)

LuckyDingo

Utolsó rész letudva. érdekes vége lett a sorozatnak, várhatjuk a filmet :)