Main Menu

Kiddy Girl-AND

Started by _Anime Wynter_, 2009-11-25, 23:33:43

Previous topic - Next topic

chilip

ep 17: jaaaaaaaaaaaaaj, jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj megöl a kiváncsiság, micsoda fohdulat [spoiler] ::)[/spoiler] annyira gagyi az összes szereplő és az összes fordulat.... jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

bimanc

Szerintem inkább annyira fárasztó, hogy már jó.  :D
Valószínűleg már a készítők is feladták a reményt, hogy ebből valami normális fog kisülni. De legalább az eyecatcher-ek viccesek.

White SeeD

Végül végigszenvedte valaki? :ejnye: Esetleg utolsó 2 részben valami nagyobb fejlemény amit még  érdemes meglesni?
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

17es rész óta csak gyűlik a gépemen :P majd ha megerőltetem magam egy erős pillanatomban, befejezem :D

KeLa

LOL... pedig már régóta várom h chilip felbukkan valamikor és megosztja velünk hogy egy fasza befejezés után minden értelmet nyert és már nagyon bánja, hogy korábban olyan sok csúnya dolgot mondott :lul:

Mellesleg nekem is csak gyűlik ep.16 óta, ennyit a könnyelmű igéretemről^^"

Cloud

#35
Annyi jót írtok a sorozatról asszem el is kezdem holnap. :D

chilip

#36
na én vérszemet kaptam itt a postoktól :D elkezdem most nézni, majd közbe írogatok be :D

ed.:
ep 18 egyik szereplő jelleme 180 fokos fordulatot vett  ::) így nem maradt már kedvenc szereplőm a sorozatban :facepalm:

ed.:
ep 19 félidő eyecatcher  :lul:

ed.:
ep 22 ugh, a ruhát egy bon-bon -ban tárolta...

jaaaaaaaaaaaaaaaj, ott az ellenség, beportál a justice league és nem az ellenséggel törődnek hanem majdnem indiánszökdeléssel odamennek a leláncolt retardálthoz....

final ed.:

ep 24
eleje: szinte semmi érdemleges

középső harmad: ezt kellett volna tartani az egész sorozat alatt  ::) gecijó volt, nem hittem a szememnek

a vége: nonsense mint az egész sorozat, mágikusan mindenki megmenekült... Asceur meg Q-fille isteni szintre emelkedtek szinte, Eclair visszatért bohóckodni mint Asceur ( :Eztneked:) és mindenki mágikusan visszatért a halálból. Gachtoer halála viszont epic volt, kár hogy amit idáig tett az volt marhaság.

Összegezve:
Gachtoer mint főellenség kurva jó lett volna, ha nem bohóckodik ilyen kurva sokat. Q-fielle (egy darabon), Eclair és Lumiere karakterének a rape-jét nem bocsátom meg soha  :Eztneked: a többiek alapból fosok voltak.

kap 10-ből 2-t csak mert jószívű vagyok és az OST bizonyos része kurva jól sikerült

Cloud

Quote from: Cloud on 2010-04-06, 23:15:51
Annyi jót írtok a sorozatról asszem el is kezdem holnap. :D


Na abból a holnapból ma lett. :D


Elsőr részt meglestem. Hát végignézem az tuti, de azt már most tudom hogy marha nagy baromságnak tűnik(pozitív értelemben)  Kíváncsi vagyok miket hoztak itt össze. :D

bimanc

Valóban nagy baromság, de legalább lehet röhögni rajta. Az eyecatcher-ek nagyon ott vannak, szerintem jobbak mint maga a sorozat.  :D

Egyébként nagyjából Chilip véleményével értek egyet, folyamatosan rossz döntéseket hoztak a szereplők, meg mindent hülyén csináltak, de a vége (mármint a végén lévő harc) jó volt, csak nem kellett volna elrontani azzal, hogy mindenki visszatér, aki epic módon feláldozta magát. Fárasztó egy sorozat, de azért egyszer meg lehet nézni. Kicsit olyan mint a Soaring Cake Girl, csak kevésbé elborult.

Cloud

Hát ez egy nagyon elborult sorozat. Szarrá röhögöm magam rajta.  :rotfl:

Cloud

Double post.  :P


Na végignézve. Háttőőőő. Maradjunk annyiban hogy egyszer nézhető. Ha más nincs... a világon.