Ismeri valaki a(z) ... animét?

Started by Ramiz, 2003-12-05, 10:53:51

Previous topic - Next topic

LumberJacK

#450
Quote from: sirtomi on 2006-07-03, 17:33:04
Lehet hogy hülyeség, de nem lehet ez a Spriggan c. film?
Vagy sorozat volt amiről beszélünk? :)

Üdv.

Nem, szerintem egy estés film volt, mert lezártnak rémlik a történet. Happy End-re nem teszem le a voksom, de határozottan vége volt, és volt vmi 1h30m felett a teljes hossz.

Mod. : No ha már segítőkész ember szerint is a Spriggan-ról van szó, akkor meglesem, az a biztos. : )))

Mod2 : Ohhh van egy nagyon kellemes megérzésem, hogy rátapintottak a lényegre. Már szedem is !

Köszönöm!
"First we made the Wheel
Then we made the Car
Then we made the Bomb
Now it's all gone wrong..."

Hiei-sama

Lol hat a Spriggan nekem is eszembe jutott,de az meg elvileg a Vox-on ment regen.

Frenkie

Ismeri valaki az Ichy the Killer című animét? Szeretném megnézni, de nem találom sehol.

Frenk.
Frenkie@Tóth Tamás
Online Portfolio

Lt. Simoan Blarke

ismerem, lattam is. (Ichi the killer btw.) szerintem nem eri meg a faradtsagot... ad a filmhez meg a mangahoz egy kis pluszt es kesz.
itt van egy kategoria alapjan anime ichi the killer, gondolom a filmet nem teszik fel anime categoryba (bar tudja a rak...), szoval good luck.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Hiei-sama

Hja sajnos en is lattam,nem nagy szam.Bar sztem a film se volt vlmi jo...

Próféta

#455
X 1999 movieról, a meet topicból transzplantálva.

Quote from: Lythis on 2006-07-26, 17:08:45
Quote from: Próféta on 2006-07-26, 13:30:07
Quote from: Yaten on 2006-07-26, 13:18:53
(Az X movie sokaknak csalódás volt. Legalább is a nagy rajongói körében.. De szerintem azért nem rossz...

Jó, végüis nem akkora hülyeség, mert darkos, sok az akció és a brutalitás, és nincs túl sok értelme vagy rendes története, szóval meetre megfelel :) De otthon tényleg senkinek nem ajánlanám  :uzi::)
Nekem csak a sorozathoz volt szerencsém, de azt szerintem kizárt, hogy belepréseljék egy filmbe... mondjuk a pofozkodások gondolom megmaradtak, de a hátteréből nemtom mennyit tettek át. Sorozathoz képest mennyire butított?
Szvsz nagyon. Ami megmaradt, az az alapszituáció (2x7 sárkány, 2 álomlátó, Kamui döntése, 2 kard és 2 Kamui és a három gyerekkori barát sztorija). Mindez az első néhány percben ledarálva (emlékeim szerint Hinoto által), hogy kezdődhessen a mészárlás.

A mellékszereplők finoman szólva el vannak hanyagolva. Némi túlzással így lehetne leírni:
Megjelenik Subaru. Elkiabálja: "Én vagyok Sumeragi Subaru, a Sumeragi-klán feje, a Menny sárkányainak egyike". Varázsol egyet. Meghal.
Jön a következő melékszereplő...

Szerencsére a két Kamui jól meg lett csinálva, kivéve a befejezést:
[spoiler]Kamui és Fuuma egymásnak esnek karddal, Kamui egyből lenyisszantja Fuumát. Sad end.[/spoiler]

Pozitívumként talán annyit, hogy a rajzolás sötét, a hangulat borongós, és akciódús (asszem 17 szereplő erőszakos halála van benne, úgy saccra).

Cobra

Quote from: Yaten on 2006-07-26, 13:18:53
(Az X movie sokaknak csalódás volt. Legalább is a nagy rajongói körében..

Hmm, ha valami csalódást okoz, akkor annak hogy lehet valaki mégis a rajongója?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Cobra on 2006-07-27, 01:02:41
Hmm, ha valami csalódást okoz, akkor annak hogy lehet valaki mégis a rajongója?
talan mert 1. nem vagyunk egyformak; 2. X-bol nem csak movie van? :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Christian

Gondolom a sorozat rajongóinak..ha jól tudom a movie a sorozat után lett elkészítve.

Hiei-sama

Pont forditva a movie volt elobb...Ugyhogy aki sorozattal kezdte az magara vessen :S

Christian

Quote from: Hiei-sama on 2006-07-27, 01:13:30
Pont forditva a movie volt elobb...Ugyhogy aki sorozattal kezdte az magara vessen :S

Nekem a sorozat jobban bejött...a film túl zsúfolt volt...

Hiei-sama

Quote from: Christian on 2006-07-27, 01:14:19
Quote from: Hiei-sama on 2006-07-27, 01:13:30
Pont forditva a movie volt elobb...Ugyhogy aki sorozattal kezdte az magara vessen :S

Nekem a sorozat jobban bejött...a film túl zsúfolt volt...


Azt elhiszem,de sztem aki elobb a sorozatot nezi es utana a moviet annak jo,hogy nem tetszik majd a movie.

Próféta

Quote from: Hiei-sama on 2006-07-27, 01:22:11Azt elhiszem,de sztem aki elobb a sorozatot nezi es utana a moviet annak jo,hogy nem tetszik majd a movie.
Jó, de én pl. a filmet láttam előbb, és mégis a sorozatot szeretem jobban. Illetve nem egész 15 évesen láttam a filmet (első anime filmem!), és akkor tetszett, de 1-2 év múlva már "kinőttem".

Hiei-sama

Hat kb olyan mint az escaflowne.Moviet jonak talalja az ember,aztan miutan megnezi a sorozatot a movie mar nem is tunik jonak.Szal nincs veluk baj,jok azok csak a sorozathoz kepest rosszabbak...

Marakh

Egy anime címére lennék kíváncsi,ha jól tudom valami olyasmi van benne,hogy Thor beleköltözik valami rocker lánykába,előre is thx.

Marakh

Akkor van egy olyan érzésem hogy nem egyre gondolunk :D

david20


Üdvözletem!
Már nagyon régen keresem a Mumin nevű animét.
Még anno évekkel ezelőtt adta az M1.

Valki tudna tanácsot adni, hogy hobnnan tudnám megszerezni (bármilyen minőségben)?

Előre is köszönöm.

Raul

Hello mindenki

Gyermekkoromban láttam egy rajzfilmet, valamelyik német adón. Mai eszemmel úgy gondolom hogy anime lehetett. A következőkre emlékszem:

- félig sci-fi félig fantasy,
- a végén a főhős (egy fiú) megkűzd valami szörnnyel azt hiszem sárkánnyal
- a kézfején lévő tetoválás segítségével győzi le
- ha jó tévedek volt benne egy rész amikor hordókon ugrál.

Ez minden :D

Tényleg érdekelne ha valaki tudja a címét mer akkoriban (kb 6 éves lehettem) nagyon lenyűgözött..
köszi

Rounin

Quote from: Raul on 2006-11-15, 20:28:10
- ha jó tévedek volt benne egy rész amikor hordókon ugrál.

Eh, erről a Donkey Kong Country jutott eszembe XD

via_mala

Quote from: Raul on 2006-11-15, 20:28:10
Hello mindenki

Gyermekkoromban láttam egy rajzfilmet, valamelyik német adón. Mai eszemmel úgy gondolom hogy anime lehetett. A következőkre emlékszem:

- félig sci-fi félig fantasy,
- a végén a főhős (egy fiú) megkűzd valami szörnnyel azt hiszem sárkánnyal
- a kézfején lévő tetoválás segítségével győzi le
- ha jó tévedek volt benne egy rész amikor hordókon ugrál.
Flame of Recca?
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Raul

Ollé! Hálás köszönet, utánanázek!

Devian

lenne egy kép mire véletlen akadtam rá  midnen érdekelne amit tudtok róla előre is thx :P

Lythis

Quote from: Devian on 2006-11-20, 00:40:35
lenne egy kép mire véletlen akadtam rá  midnen érdekelne amit tudtok róla előre is thx :P
Rozen Maiden artwork. Suigintou-t ábrázolja, és kismillió különböző wallpaper változata van. Mit kéne tudni róla?

.Attila

Quote from: Lythis on 2006-11-20, 01:00:28
Quote from: Devian on 2006-11-20, 00:40:35
lenne egy kép mire véletlen akadtam rá  midnen érdekelne amit tudtok róla előre is thx :P
Rozen Maiden artwork. Suigintou-t ábrázolja, és kismillió különböző wallpaper változata van. Mit kéne tudni róla?

Azért eltért itt-ott (sok helyen) az eredeti Suigintoutól, de az alapot valóban ő adhatta.

Darkstar

Nekem is gyanús volt, de mivel ezt az artworkot még nem láttam, nem mertem beírni, hogy ő az.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Devian

Quote from: Lythis on 2006-11-20, 01:00:28
Rozen Maiden artwork. Suigintou-t ábrázolja, és kismillió különböző wallpaper változata van. Mit kéne tudni róla?
hát semmit nem kéne tudni róla anyit kérdeztem mien animeből van  és ezt honan lehetne tölteni mert pl ftp-n enm láttam

és kössz hogy válaszoltatok

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Devian

ezer kösz

via_mala

Ouran Koukou Host Club-ról tud valaki sok szépet és jót mondani?
AniDB-n top10-ben benne van, de elég szűkszavú a leírása.

Az ANN-en jóval többet írnak róla, de szívesen vennék egy személyes beszámolót is.
Pl.: hasonlít a School Rumble-hez?
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Zsiga

Quote from: via_mala on 2006-11-22, 02:06:38
Ouran Koukou Host Club-ról tud valaki sok szépet és jót mondani?
AniDB-n top10-ben benne van, de elég szűkszavú a leírása.

Az ANN-en jóval többet írnak róla, de szívesen vennék egy személyes beszámolót is.
Pl.: hasonlít a School Rumble-hez?
Szerintem nagyon jó. :) De 1-2 rész alapján te is el tudod dönteni hogy érdemes-e továbbnézned. SR-hez szerintem semmiben nem hasonlít egyébként.