Main Menu

Utawareru Mono-SPOILER

Started by Alkyra, 2006-04-30, 17:42:03

Previous topic - Next topic

Nevl

Az a rész mikor Eruruu-vel beszélgetnek nagyon aranyos volt :) Csaj egyből levágta, hogy mi van :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Manitu

Gatts 2.0 :D Birom a csaj stílusát. Kíváncsi leszek mi köze van a szőke szárnyashoz. Úgytűnik már régóta ismerik egymást.


Draconire

Quote from: Nevl on 2006-06-13, 14:18:15
Az a rész mikor Eruruu-vel beszélgetnek nagyon aranyos volt :) Csaj egyből levágta, hogy mi van :D


"I didn't know you were into that kind thing."
:lol:
Eruruu-nek azért kellet egy-két másodperc mire leesett  :haha:
Quote from: Manitu on 2006-06-13, 14:37:15
Gatts 2.0 :D Birom a csaj stílusát. Kíváncsi leszek mi köze van a szőke szárnyashoz. Úgytűnik már régóta ismerik egymást.
Kíváncsi vagyok én is, hogy honna ismerik egymást, elég békésen iszogattak.
Erről jut eszembe: az osake-val sem kispályázik, egyből feltankolt pár hordóval  :D

Manitu

Quote from: Gmer on 2006-06-13, 14:44:14
Erről jut eszembe: az osake-val sem kispályázik, egyből feltankolt pár hordóval  :D
Kissé alkoholista :) Mondjuk ezt már az openingből lehetett sejteni, amikor nem aprít, akkor iszik :D


Lazzaret

Ez nem egyszerü csaj annyi szent. Neki nem lenne gond a terep rendezés építkezés elött :D Ilyen csaj kell nekem is  :rotfl:


www.arkangyalok.uw.hu

Nevl

Quote from: Lazzaret on 2006-06-13, 19:41:21
Ez nem egyszerü csaj annyi szent. Neki nem lenne gond a terep rendezés építkezés elött :D Ilyen csaj kell nekem is  :rotfl:

Ja csak nehogy téged is véletlenül tereprendezzen :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Alkyra

woah! az egyik kedvenc típusú karim!(kiscsaj nagy kardalXD) Hehehe. Kíváncsi leszek, hogy mi jönn ki ebből.^^
A lány múltja nagyon érdekel...egy ilyen "slave" nekem is kéne.:)

Sancho

Ez a rész is hozta az elözöek szinvonalát! Az új csaj naon komoly. Bár én maradok Eruruu fan, az uj csajt meg hagyom nektek ;)


Draconire

#68
Kijött végre a 11. rész!

Szerk: Ez a rész elég drámai volt...amikor Aruruu elkezdett sírni, huhh összeszorult a szívem...
          És a főhősünkről is derülnek ki a dolgok, amik nem tüntetik fel valami fényesen.

Lazzaret

Ez nagyon kemény egy rész volt. Asszem én is vérszomjat kaptam volna ezek után.


www.arkangyalok.uw.hu

Nevl

Csak ne kelljen megint 4-5 napot várni, mire kijön a subos verzió....
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Lazzaret

Hát anyit sajna biztos várni kell. Nyáron még az élet is belassúl :)


www.arkangyalok.uw.hu

Manitu

Megnéztem a 11.-et, és leesett az állam... Meg sem fordult a fejemben, hogy [spoiler] az öreg meghalhat :eek: [/spoiler] Viszont úgy látszik lassan végre kiderül, hogy ki is valójában Hakuoro.


Draconire

#73
12. rész

Szerk: Szeretjük ezt az animet, szeretjük.
Nagykardos csaj befenyített keményen, szeretjük az ilyet.

Az a visszaemlékezés is király volt az elején, ezek szerint hősünk is elég tápos, csak emlékezzen már vissza arra a harci tudására.

Prof. William

Bizti amikor majd visszemlékezik a szupertáp technikájára akkor lessz vége az főenemynek.  :grrr:

Nevl

Azért várjatok csak míg kiderül a teljes történet, mármint Hakuoro multja...
+ha jól látom nekiálltak erősen építgetni Eruruu-vel a szerelmi szálat is :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Anonimus23

#76
Hát igen... Még nem derült ki minden Hakuoro múltjáról, csak az hogy megölt nemkevés embert, és hogy nagyon féltek tőle az emberek. (biztos szatír volt, mert átszúrták vagy 3-an, 4-en =P ) Végig kéne játszanom a játékot hogy tudjam pontosan miről is szól az egész, de már az "erdő őrénél" elakadtam :D Én még azokra a nagy szörnyekre leszek kíváncsi amik az intro-ban vannak. Jah és Touka és Kamyu rulez!!! =P

Utawarerumono - Touka & Kamyu rulez!!! (és persze Karura =) )

Christian

Nekem is nagyon bejön ez az anime. Remélem főhősünk visszanyeri az emlékezetét és visszatér régi önmagához :D Hát nem lenne vicces,hogy a végén ő lenne a főgonosz? :)

Anonimus23

Lehet hogy visszatér eredeti önmagához, de remélem azért nem lesz szomorú a vége... De szerintem eléggé szomorú lesz, mert [spoiler]találtam 1 olyan képet ahol Aruruu fekszik tisza véresen, Eruruu ölében, és hát Eruruu sem néz ki valami jól... De ez a játékból van, és remélem az anime-t kicsit átalakítják... =P [/spoiler]

Utawarerumono - Touka & Kamyu rulez!!! (és persze Karura =) )

Nevl

Quote from: Anonimus23 on 2006-07-04, 15:03:09
Lehet hogy visszatér eredeti önmagához, de remélem azért nem lesz szomorú a vége... De szerintem eléggé szomorú lesz, mert [spoiler]találtam 1 olyan képet ahol Aruruu fekszik tisza véresen, Eruruu ölében, és hát Eruruu sem néz ki valami jól... De ez a játékból van, és remélem az anime-t kicsit átalakítják... =P [/spoiler]

Sokat nem jelent, 99%, hogy a játéknak is van vagy 50 féle befejezése és ez az egyik darkosnak volt a fanartja. Szerintem ilyen f/sn szerü lesz a dolog.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Anonimus

Hát azt mondom reménykedjünk benne hogy nem lesz rossz vége... :P

Draconire


Christian

Hm, hát ez a 13. rész elég érdekes volt. Egy valamit azonban már most megállapítottam. Az ellenséges császár nevetése rendkívül irritáló!

Draconire

Hát igen, az a nevetés elég érdekesen hangzik.

Maga a rész meg szerintem király volt, nagyon tetszik azt hogy nem erőltetnek semmiféle szupererőt, hanem másként oldják meg azt ami már emberfelettinek számít. Az animáció meg részről részre jobb, a csata most különösen tetszett  :jee:

Hakuoro meg megmutatta másik énjét, nagyon komoly volt!
Kíváncsian várom hogy ebből a démoni énből még mit hoznak ki.

Prof. William

Majd a torkára forr a nevetés előbb utóbb.

Sztem amúgy hősünknek nem csak hogy démoni énje van hanem valami démonféle is. Bár ezt csak az elején+néha bevillanó démoni képekből gondolom. A maszkja lehet valamiféle zár, ami lefojtja az erejét. Ha az lekerül akkor  :grrr:

Draconire

#85
14. rész

Szerk: oké bevallom, azért postoltam be a 14. részt mert láttam hogy valaki meg akarja tenni helyettem, és ezt nem hagyhattam annyiba  :D

Szerk 2: OMG ez egyre királyabb!
Ilyen jól átgondolt harcokat még nem láttam animeben, és mindehez remek látvány párosul. Karura írtott rendesen az ellenség soraiban, nem semmi volt ahogy repkedtek a testrészek  :eek:

Azért azt még meg kell jegyezni hogy hősünknek van ízlése, a két csajt vitte magával a csatába, még véletlenül se mást XD

Prof. William

Természetesen. Jó harcosok és ha véletlenl bekapsz 1-2 sérülést jobb ha két csini nő ápolgat, mint két falusi erőcsávó.

Alkyra

Az a két csaj kapásból a kedvenc karijaim lettek ebben az animében.:)
Kíváncsi vagyok, h mi lesz ebből.

Christian

Azért az ellenséges császárnak lehetne valamivel megnyerőbb a stílusa. Sztem hősünk "ssj1" fokozatban lenyomja :D

Dreamcleaver

Megnéztem a 10-ik részig, és be kell valljam, kellemeset csalódtam a sorozatban. Kellemes kis fantasy hangulatot teremtet számomra a sorozat, egyszerű, néhol klissés, de mégis élvezhető történetvezetéssel. Néhol van ugyna frame ismétés a harci jeleneteknél + kicsit túl sok a CG, de mindent összevetve az igényesebb munkák közé soroltam. A sok über kawai csajszi meg extra plusz pont. Amikor az első részben Hakuoro végigsimította Eruru farkincáját, az nagyon kawai reakció volt.  :D Karura-t meg imádom, megint szerelmes leszek érzem.  :hopp:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS