Győri Anime Klub

Started by Neferura, 2006-09-18, 12:46:11

Previous topic - Next topic

Pirula

Először voltam itt moziban, de a jegyárus emberke nem volt meglepve, szerintem ez lehet az átlagos létszám.

Sayako

Quote from: Pirula on 2006-10-09, 10:50:03
Először voltam itt moziban, de a jegyárus emberke nem volt meglepve, szerintem ez lehet az átlagos létszám.

Majd megnöveljük! :D

Holnap jössz akkor japán táncestre?
(17 h József Attila Műv ház.)

Pirula

Jaja, megyek táncestelni, valószínű jön még pár albérlőtársam is kanalazni egy kis kultúrát.  :smile:

Neferura

szuper, akkor majd ott talizunk ^___^
és legközelebb moziba már mi is megyünk
(akkor majd néz a pénztáros ^___^)

Sayako

Quote from: Pirula on 2006-10-10, 10:42:00
Jaja, megyek táncestelni, valószínű jön még pár albérlőtársam is kanalazni egy kis kultúrát.  :smile:

Aham, így is kell. Ahol lehet kultúrálni embereket. Ki tudja kinek tecc meg naon a dolog.  :smile:

Pirula

Hát ez nagyon király volt! A műsor vége után még jó egy órát végigmosolyogtam. A szünetben meg elkaptak a kimonós lányok egy fotózásra, vigyorogtam mint a tejbetök.  :D

Yakumo

Quote from: Pirula on 2006-10-10, 22:55:21
Hát ez nagyon király volt! A műsor vége után még jó egy órát végigmosolyogtam. A szünetben meg elkaptak a kimonós lányok egy fotózásra, vigyorogtam mint a tejbetök.  :D
Nemcsoda! :D  :whoah:

Neferura

egyetértek Pirula ^___^
mi még maradtunk kb fél órát, és mi is fotózkodtunk velük+autógrammot kaptunk tőlük. Örültek neki nagyon ^___^
az autógrammal csak az a problema hogy tele van kanjikkal  uh még egy ideig eltart míg el tudom olvasni mit írtak :S

Sayako

Quote from: Neferura on 2006-10-11, 13:15:17
mi még maradtunk kb fél órát...

Fél órát? Nyolckor indultunk haza... A programnak meg vmikor fél hét és hét óra között lett vége. Több volt az mint fél óra. :D
De megérte. Kiwi leszek a fotókra. Meg a dvd-re is. :) Fura lesz visszanézni az egészet felvételről.

Pirula

Szívem szerint maradtam volna én is, de a gyomrom mást diktált és azt csak az albérletben adhattam meg neki.  :smile:

Sayako

#40
Hya. hogy is van a mondás? Az éhség nagy úr? :)

De képzeld a klub már benne van a városi könyvtár hivatalos porgram-szórólapján is. :)
Manga-klub néven futunk hivatalosan, valamiért a könyvtár így döntött. A programjaink ettől függetlenül anime-klub címszóval lesznek, mi tudjuk miről van szó, szal Manga-Anime klub lettünk. :)
És benne is van, hogy a klub programjainak ideje minden héten kedden 16-19 óráig a Sport u. 11-ben. :)
És a szórólapot a könyvtár programjával együtt terjesztik is. :)

2006. október 17, Kedd:
Aki ma jön klubba, azzal vagy 3/4 4 és 4 óra között találkozunk a Városi könyvtár előtt, vagy pedig megtalál minket a fenti címen. :)

Pirula

Na nekem is jókor jut eszembe szólni hogy nem tudok menni...  :redface:
Nyakamba szakadt "némi" kötelező jellegű olvasnivaló amit még a héten el kell intéznem, úgyhogy a szabadidőm most erre megy rá. Legközelebb azért megyek már!

Sayako

Quote from: Pirula on 2006-10-17, 18:47:09
Na nekem is jókor jut eszembe szólni hogy nem tudok menni...  :redface:
Nyakamba szakadt "némi" kötelező jellegű olvasnivaló amit még a héten el kell intéznem, úgyhogy a szabadidőm most erre megy rá. Legközelebb azért megyek már!

A lényeg, hogy időben meglegyen. Egyébként ma voltunk kereken 6-an, ami már azért haladás. :)
Jövő hét kedden is valszeg megyünk, de ma mondták, hogy nem biztos, hogy sikerül a helyet hetente biztosítani, lehet, hogy kéthetente lesz belőle. :( De ez még nem biztos, egyelőre heti rendszerre vunk beállva, ehhez tartjuk magunkat. Tehtát, okt. 24 Kedd.
Akkor most szórólapot sem tudsz bevállalni? Csak mert Neferurának már odaadtam, és viszi az egyetemre, meg párat még a sulikban is szétosztunk. Ha nem érsz rá, akkor csak azt mondd meg légyszi, hogy hova lehet, ezeket a lapokat kirakni, azt akkor elintézem a héten. :)

Pirula

Szórólapozást azt tudom vállalni mert órákra úgyis be kell mennem!
Csak az a kérdés hogy mikor és hol tudom átvenni őket.

Sayako

ma sehogy sem jó, mert még délután is megyek suliba, esetleg holnap. Bár holnap meg már csütörtök, akkor még jó, vagy mindenképp még ma kéne? Mert akkor max tesómnak lesz egy futása.  :smile:

Pirula

Holnap nekem ráér! Hol vehetem át a cuccot?

Sayako

Szökőkút?
Rövidített óráim lesznek, uh. kb délig vok suliban. Mondjuk... fél egy?

Pirula

Az a gond hogy déltől fél négyig óráim lesznek...
Utána valamikor? Elkerekezek érte bárhova. Már Győr területén belül.  :smile:

Sayako

Quote from: Pirula on 2006-10-18, 22:44:58
Elkerekezek érte bárhova. Már Győr területén belül.  :smile:

Ha bicajjal jársz és nem gond télleg, akkor mondjuk itt a Marcal aluljáró, Víztorony felőli oldala? Az még neked is közel van viszonylag, asszem. De igazából jó lenne kb. ötig, mert még megyünk praktikerbe utána.  :smile:
Emilben küldök egy telszámot, azt küldesz mondjuk egy sms-t, hogy kb mikor? OK?


Pirula

Megdumáltuk, küldd a számot és akkor zörgök időben!

Sayako


Pirula


Sayako

Fontos!

Programváltozás miatt a Győri Anime és Manga Klub nem hetente, hanem csak kéthetente tart nyitva a Sport u. 11-ben. Kezdő időszámítás okt. 31 (kedd)

Sayako

Következő klubdélután November 14. kedd 16 óra
Tervezett program: Ismerkedés a japán nyelvvel, hiragana, és alap társalgás. (már ameddig eljutunk)
Szóval alapok.
Amit mindenki hozzon magával:
- Saját magad :P
- Íróeszköz, esetleg egy-két papírlap

Egyelőre ennyi. :)

Neferura

a hiragana kártyákat kinyomtatod? vagy nyomtassam én?
esetleg házi feladatnak majd lehet adni olvasnivalót ^^ mit szólsz hozzá o.o?

Sayako

A hiragana kártyákat kinyomtathatnád, ha lehet, akkor két példányban. Én meg nyomtatom a katakanát, meg összeállítok egy kezdő anyagot, vegyesen azokból amik vannak, és magyarul. Tehát az angolt lefordítom magyarra. Hátha valaki nem beszélni angolszki. :D Lásd Szandi kapásból.

Neferura

következő klubdélután nov. 28 kedd a szokásos helyen

a múltkori alkalommal a japán nyelvet kezdtük el elsajátítani és a nagy érdeklődésre való tekintettel most is folytatjuk.
sajnos a vetítések csúsznak egy kicsit (technikai okok miatt) de amint megoldható lesz tervezzük animék bemutatását is ^^

bármilyen ötletet, javaslatot szívesen fogadunk
!!!!A programokra szeretettel várunk mindenkit!!!!
ha esetleg probléma lenne eltalálni a Sport utcai terembe szóljatok nyugodtan és szevezünk találkozókat ^^

Neferura

akkor sem adom fel!!!!!!
hátha egyszer eljut vki fülébe.
szóval jövőhét kedden dec. 12-én ismét ott leszünk a Sport u. ban és ismét várunk minden érdeklődőt. a programról most majd a többség döntene. a szervezők megpróbálnak mindenre felkészülni... (persze csak ha lehet  :D)

Neferura

köszönjük szépen mindazoknak, akik eljöttek a rendezvényeinkre.

két hét múlva, azaz január 26-án beindul újra a Győri anime klub.
a szokásos helyen a szokásos időpontban. A pontos programról, majd még kaptok tájékoztatást.

A szilveszteri buli nagyon jó volt, ide már a nagy létszám miatt nem írtam. Képek, majd vmikor a héten kerülnek fel... legalábbis Zsiga szerint...