Webcomic

Started by Shali, 2006-07-20, 23:53:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Pár posttal előtted linkeltem be :hehe:

.Attila

Quote from: Rounin on 2006-12-22, 15:05:34
Pár posttal előtted linkeltem be :hehe:

Hmm, valóban, nem néztem. Én máshonnan tudtam meg róla :)

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Eberinu

Ez naon poén, azóta ha meglátom a Bleach Blade Battlersben Byat, Senbonozni, röhögök XDDDD :lol:
http://img.cjb.hu/images/1174Bleach_Jr___Byakuya__s_Training_by_Murasaki_no_Sora.png

Próféta

Piled Higher and Deeper, avagy P.h.D. Comics.
Mindenkinek, aki doktorandusz, doktorandusznak tervez menni, látott már közelről doktoranduszt, végzett már kutatómunkát, publikált, olvasgatott tudományos publikációkat, vagy csak szimplán érdeklődik, szívesen ajánlom, a többieknem meg szívtelenül  :angyali:
Ajánlom, hogy a "fan favorites" keretben lévő témákkal kezdjétek, az első hasábot kivéve egész jók :)

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2007-02-05, 23:35:46
Piled Higher and Deeper, avagy P.h.D. Comics.
Mindenkinek, aki doktorandusz, doktorandusznak tervez menni, látott már közelről doktoranduszt, végzett már kutatómunkát, publikált, olvasgatott tudományos publikációkat, vagy csak szimplán érdeklődik, szívesen ajánlom, a többieknem meg szívtelenül  :angyali:
Ajánlom, hogy a "fan favorites" keretben lévő témákkal kezdjétek, az első hasábot kivéve egész jók :)

Mint olyan, aki
Quotedoktorandusznak tervezett menni, látott már közelről doktoranduszt, végzett már kutatómunkát, publikált, olvasgatott tudományos publikációkat
mindegyiket telitalálatnak érzem :)
Failure is the default option

Draconire

#186

Próféta

My Extralife
Ahogy nézem, jóóóó hosszú és még fut.
Gamereknek szól, szeretni fogjátok. Az elejétől futok, és nem bírom abbahagyni.
Még egy ízelítő belőle.

Prof. William

Bazzeeeeg!!!!

Alig bírtam visszakapaszkodni a székbe....




Enyhén lefáradtam. :)

thrall

ugye ez cask valami vicc, hogy a világ legjobb RO képregényéből, a Ragnarok Wisdomból valami narutard izé lett!!!!

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shali

when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Ramiz

Valami spanyol rajzoló oldaláról. Csak azért nem mentettem le a címet, mert a képregények nagy részén volt szöveg, és úgysem értek spanyolul. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Bump.
Van egy nagy csomó remek, új xkcd, ha valaki megfeledkezett volna róla.
[spoiler=kép][/spoiler]

kikuchiyo

I'm following it religiously, thx to you... .)
Failure is the default option

Próféta

#197
Ja jut eszembe, épp egy nappal azután, hogy posztoltam az iménti bump-ot, egy egyetemi előadás végén, a kérdéseket váró zárófólián találkoztam az egyikkel :) A közönség díjazta. Utána közöltem az előadóval, hogy jó az ízlése :)

thrall

Quote from: Próféta on 2007-04-20, 23:29:13
kérdéseket váró zárófólián találkoztam az egyikkel

a kérdés egyszerű: [spoiler]Are you the one, who stab me in the back, for tricky questions? ez nem trükkös, és 2 igen, 1 nem lesz rá a válasz, így ki van zárva a hazug :D [/spoiler]

Próféta

 :_off:
Quote from: thrall on 2007-04-23, 23:58:40
a kérdés egyszerű: [spoiler]Are you the one, who stab me in the back, for tricky questions? ez nem trükkös, és 2 igen, 1 nem lesz rá a válasz, így ki van zárva a hazug :D [/spoiler]
Dehogynem tricky a kérdés, Te is belezavarodtál :) (gondold át még egyszer, kit találhatsz meg vele!). már ha a szúrkálós egyáltalán igazat mond...

Zsiga

Quote from: Próféta on 2007-04-24, 00:49:20
:_off:
Quote from: thrall on 2007-04-23, 23:58:40
a kérdés egyszerű: [spoiler]Are you the one, who stab me in the back, for tricky questions? ez nem trükkös, és 2 igen, 1 nem lesz rá a válasz, így ki van zárva a hazug :D [/spoiler]
Dehogynem tricky a kérdés, Te is belezavarodtál :) (gondold át még egyszer, kit találhatsz meg vele!). már ha a szúrkálós egyáltalán igazat mond...
Gondold át mégegyszer. Az igazmondó nemet mond, a hazug igent, a harmadik szintén igent csak még le is szúr, de a lényeg hogy tudod hogy melyik melyik. :D

Próféta

Quote from: Zsiga on 2007-04-24, 01:09:46
Quote from: Próféta on 2007-04-24, 00:49:20
:_off:
Quote from: thrall on 2007-04-23, 23:58:40
a kérdés egyszerű: [spoiler]Are you the one, who stab me in the back, for tricky questions? ez nem trükkös, és 2 igen, 1 nem lesz rá a válasz, így ki van zárva a hazug :D [/spoiler]
Dehogynem tricky a kérdés, Te is belezavarodtál :) (gondold át még egyszer, kit találhatsz meg vele!). már ha a szúrkálós egyáltalán igazat mond...
Gondold át mégegyszer. Az igazmondó nemet mond, a hazug igent, a harmadik szintén igent csak még le is szúr, de a lényeg hogy tudod hogy melyik melyik. :D
De mindez csak azért lehetséges, mert tricky; mivel ha nem lenne az, akkor nem a hazugot, hanem az igazmondót lehetne elkülöníteni, amit thrall rosszul gondolt, márpedig ha nem tricky, nem gondolhatta volna rosszul... ez lett volna az indirekt bizonyítás...
(valami modi átrakna minket offba?)

Draconire

The Order of the Stick
Nem tudom volt-e már, de én csak most találtam rá - nagyon jó.  :D

Próféta

Quote from: Gmer on 2007-05-01, 15:42:47
The Order of the Stick
Nem tudom volt-e már, de én csak most találtam rá - nagyon jó.  :D
:lol:

Draconire

http://www.giantitp.com/comics/oots0065.html
oh lol, korábban is volt egy ilyen poén benne, de itt meghaltam  :lul:

Nakedape

Quote from: Gmer on 2007-05-01, 15:42:47
The Order of the Stick
Nem tudom volt-e már, de én csak most találtam rá - nagyon jó.  :D
:lol:

nagyon jó, de nekem alig akar betölteni 40től felfele... :mad:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Lucid TV

Volt már ajánlva korábban? Orvosi témájú webcomic, de nagyon szemét, /b/tard-jellegű humora van.
Failure is the default option

Én

Quote from: Gmer on 2007-05-01, 15:42:47
The Order of the Stick
Nem tudom volt-e már, de én csak most találtam rá - nagyon jó.  :D
Ez az egyetlen webcomic amit sokáig olvastam :D de 350 körül abbahagytam, talán majd egyszer.

Próféta

Quote from: Nakedape on 2007-05-01, 19:26:28
Quote from: Gmer on 2007-05-01, 15:42:47
The Order of the Stick
Nem tudom volt-e már, de én csak most találtam rá - nagyon jó.  :D
:lol:

nagyon jó
Hatalmas tévedés. Ez kics***szettül jó. Eszméletlen nagy beszólások, kemény csattanók, RPG-s és azon kívüli szubkulturális utalások, állati jó karakterek és visszatérő gonoszok, ráadásul EPIC SCALE történet, amely azért elég komoly is tud lenni, amellett persze, hogy lefordulok a székről.
Beadandó készítése helyettközben utolértem a rajzolót, elolvastam mind a 454 eddig elkészült stripet.
A Firefly óta nem voltam így, hogy mindegyik karakterre azt akarom mondani, hogy ő a legnagyobb arc a világmindenségben, meg hogy az a beszólása milyen nagy volt már, de aztán rájövök, hogy az összes többi szereplő is ugyanekkorát alkotott :)
Zseniális. Gyerekek, ezt mindenki nézze meg!

:hail:

Quote from: Gmer on 2007-05-01, 16:55:46
http://www.giantitp.com/comics/oots0065.html
Emellé még két ilyen behalok effekt:
http://www.giantitp.com/comics/oots0012.html  :lul:
http://www.giantitp.com/comics/oots0328.html ÁÁÁÁ!

Az előbbiről annyit, hogy 'klasszikus' státuszba lépett, és más - kicsit átalakítva természetesen - webcomicokban is feltűnt ez a jelenetsor, 'tribute'-ként. Ezek szerint az Order of the Stick jó úton jár a Monty Python-felé :)

Ramiz

#209
Quote from: Próféta on 2007-05-22, 03:04:00
Ezek szerint az Order of the Stick jó úton jár a Monty Python-felé :)
Ahhoz túl geek. :D
edit: Lucid TV eddig jobban bejön... pl ez:
http://www.lucid-tv.com/028.html
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!