Webcomic

Started by Shali, 2006-07-20, 23:53:44

Previous topic - Next topic

Fazék

#270
Looking For Group
már volt párszor említve 1-2 jelenet erejéig, de csak ma kezdtem az elejétől és nagyon gyorsan elfogyott :(
mondjuk inkább az eleje felé nevettem föl párszor hangosan, utána már ritkábban, de OotS mellett mostantól ezt is követni fogom :)

szerk: btw ezt a lampshade dolgot nem értem az idézett oots képről, vki fölvilágosítana? :redface:

Zen

Én se vágom.

http://www.eagleawards.co.uk/vote.asp
Szavazás különböző képregényekre. (Érdekes módon favourite manga közt ott a Blade of the Immortal, Naruto, Death Note, de OP pl nincs o.O)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta

Quote from: Zen on 2008-04-15, 09:43:58
http://www.eagleawards.co.uk/vote.asp
Szavazás különböző képregényekre. (Érdekes módon favourite manga közt ott a Blade of the Immortal, Naruto, Death Note, de OP pl nincs o.O)
OOTS+1, Alan Moore+1, a többi kérdéshez meg jórészt nem tudtam hozzászagolni.

Lampshade hanging: a sztoriban a paladinok a világ megmentésére vannak felesküdve, ám egy buta fogadalom miatt a világot veszélyeztető ötből négy Hogyishíjjákkal nem is foglalkoznak, holott ez lenne a dolguk. Nyilván azért van így megírva, hogy ennyire jól jöjjenek ki a kalandok; ennek ellenére alaposabban megvizsgálva nem valami logikus; ez egy gyenge pontja az OOTS történetének. Persze ezt a Giant (a szerző) is tudja, viszont egy poénnal kimenti magát - annyira gyenge a magyarázat, hogy még Redcloak se hiszi el, pedig tényleg így történt, bármilyen nevetséges is.
Na ezt az írói fogást hívják úgy, hogy lampshade hanging (itt mellesleg időközben még a képet is lecserlélték OOTS-esre, és alul a Webcomic rovatban is szerepel - látom másoknak is bejött).

Lt. Simoan Blarke

#273
Quote from: Fazék on 2008-04-14, 21:39:40
Looking For Group
Amikor Lythis elkezdett Richardozni, elkezdtem olvasni :D Az eleje humorosabb, a többi már annyira nem, de Richard egy agyament barom :D

edit: ne mondjátok hogy nem vágjátok az usagi yojimbo-t :o
edit2: usagi yojimbo. l'oreal.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-15, 16:38:45
edit: ne mondjátok hogy nem vágjátok az usagi yojimbo-t :o
edit2: usagi yojimbo. l'oreal.

Nemsokára lesz a Geekzen róla cikk (a fenti elég béna szerintem). Maga a sorozat baromi jó egyébként, épp tegnap olvastam el a második kötetet. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Brutális:
http://xkcd.com/417/
Egyébként részegen nekem is eszembe jutott már, és szerintem sokaknak. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

#280
Ezt élveztük az Elastomaniában is :D

Az xkcd linkeli az Indexed comicot. Pár gyöngyszem, mindjárt az első három oldalról:
[spoiler]







[/spoiler]

Ramiz

A kő-papír-olló és a szentmise nagyot ütött... :D
Köszi a tippet, ehhez kedvet kaptam. A legtöbb webcomic szomorú módon egyáltalán nem működik nálam (Order Of The Stik, Looking For Grup stb). :(

A linked amúgy ezt dobja... Russian Women? :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2008-05-03, 20:05:22Russian Women? :lol:
Öööö  :angyali:
Fixed. Amúgy: http://indexed.blogspot.com/

Quote from: Ramiz on 2008-05-03, 20:05:22A legtöbb webcomic szomorú módon egyáltalán nem működik nálam (Order Of The Stick,
:(
Pedig nekem már-már Firefly-szintű élményeket adott, az összes szereplő A Legnagyobb Arc, a sztori EPIC, a poénok néha legyilkolnak... de hát nem vagyunk egyformák.

BTW, szándékosan hagytál ki egy-egy betűt mindkét webcomic nevéből? Ez most cukkolás akart lenni?

kikuchiyo

Failure is the default option

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-05-03, 20:32:07
Pedig nekem már-már Firefly-szintű élményeket adott, az összes szereplő A Legnagyobb Arc, a sztori EPIC, a poénok néha legyilkolnak... de hát nem vagyunk egyformák.

Túl erőletett ahhoz. A Firefly laza, nagyon. A Looking...  pedig határozottan unfunny. De hát ízlések...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manitu

Ha nem tévedek Próféta az Order of the Stick-re értette az idézett mondatát, és arra vonatkoztatva egyet kell értsek vele :tezsvir:


Próféta

Attól félek, Ramiz is arra értette. Na mindegy, nem kényszer a disznótor :)

Ramiz

Próféta ötletén felbuzdulva RSS-re tűztem minden jobb webcomicot. Hírek: Perry Bible még mindig baromi vicces. xkcd még mindig zseniális. A GWTB-s fickót meg seggbe kéne rúgni. :D

"hi it's like May update.
I'm making a new blastwave page! I will upload it next month. After that hopefully I will start a bit more frequent updating. Again. For a while.
As far as I know atleast 20 000 of you still visit this page almost everyday. Which is weird. You're weird."


Rajzoljjá' goddamnit!!! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-05-06, 00:40:03
Rajzoljjá' goddamnit!!! :D

Mi van a Falloutos alkotásoddal...? :_piszka:


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Nem a szó szoros értelmében vett képregény, de szerintem leginkább ide illik.

The Guild

Első rész

sajnos nincs hozzá felirat, szal vagy érteni kell ánglusul, vagy hanyagolni kell.

Én

#294

[spoiler]Production assistant: Eszter Zakarias :he:[/spoiler]

Próféta

Quote from: Lythis on 2008-05-06, 16:12:46sajnos nincs hozzá felirat, szal vagy érteni kell ánglusul, vagy hanyagolni kell.
Yup, úgy tűnik, nem értek eléggé ángliusul, néha visszatekerések után vettem csak ki, mit mondanak.

PHD comics volt már, de ez most ismét eléggé beletrafált.

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-05-06, 16:12:46
Nem a szó szoros értelmében vett képregény, de szerintem leginkább ide illik.

The Guild

Első rész

sajnos nincs hozzá felirat, szal vagy érteni kell ánglusul, vagy hanyagolni kell.


Az "our latest video" promo képkockája elég Lythis-szerűre sikerült, hogy tényleg összekeverjelek vele... :3x3:

Lythis

Quote from: Rounin on 2008-05-06, 23:47:06
Quote from: Lythis on 2008-05-06, 16:12:46
Nem a szó szoros értelmében vett képregény, de szerintem leginkább ide illik.

The Guild

Első rész

sajnos nincs hozzá felirat, szal vagy érteni kell ánglusul, vagy hanyagolni kell.


Az "our latest video" promo képkockája elég Lythis-szerűre sikerült, hogy tényleg összekeverjelek vele... :3x3:
:zomg:
sokat gondolkoztam azon, hogy erre most mit reagáljak, íme az eredmény: b*zd meg!!! :D
Ennél azért szebb és szerényebb vagyok :D Besides: didn't yer mom teach you to be nicer to people who you made up?

Zen

Bár Próféta írta korábban h ebbe könnyű belerúgni, de azért.. :D
http://www.vgcats.com/super/?strip_id=0
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

.Attila

Quote from: Zen on 2008-05-08, 16:59:22
Bár Próféta írta korábban h ebbe könnyű belerúgni, de azért.. :D
http://www.vgcats.com/super/?strip_id=0

Ez jónak ígérkezik :)