Webcomic

Started by Shali, 2006-07-20, 23:53:44

Previous topic - Next topic

.Attila


Én

Kell hozzá:
1) D&D ismeret
2) Történet-ismeret

Próféta

Quote from: Én on 2008-11-29, 17:10:25
Kell hozzá:
1) D&D ismeret
Abszolút nem kell, én remekül elvagyok nélküle, és mégis imádom az OOTS-et.

Quote from: Ramiz on 2008-11-29, 16:35:10
Én ezt a képregényt sosem értem...
Az előző részben valami olyan történt, amire majdnem 50 strip óta vártunk. Ez meg az utóélete ezen krízisnek. Kétségtelen, hogy az előzmények ismerete nélkül nem méltányolható kellőképp.

Ha nagyon érteni akarod, olvasd el minimum #295, #324-332, #439, #443, #564-571 ...(na itt voltunk nagyon szomorúak)... és végül #605-611.

Persze ha nem akarjátok emiatt a fél képregényfolyamot elolvasni előtte, akkor sincs semmi baj, csak akkor fölösleges értetlenkedni.

Én

Quote from: Próféta on 2008-11-29, 17:17:43
Quote from: Én on 2008-11-29, 17:10:25
Kell hozzá:
1) D&D ismeret
Abszolút nem kell, én remekül elvagyok nélküle, és mégis imádom az OOTS-et.
:confused:
Számomra fele olyan vicces se lenne, ha nem tudnám, mi mire utal.

Zsiga

Quote from: Én on 2008-11-29, 17:20:58
Quote from: Próféta on 2008-11-29, 17:17:43
Quote from: Én on 2008-11-29, 17:10:25
Kell hozzá:
1) D&D ismeret
Abszolút nem kell, én remekül elvagyok nélküle, és mégis imádom az OOTS-et.
:confused:
Számomra fele olyan vicces se lenne, ha nem tudnám, mi mire utal.
+1
(in b4 lehet hogy Próféta nem is érti? :zomg: :angyali:)

Próféta

Quote from: Én on 2008-11-29, 17:20:58
:confused:
Számomra fele olyan vicces se lenne, ha nem tudnám, mi mire utal.
Sose játszottam D&D-t, mégis értem, mi az a faj, kaszt, dobókockás Charisma check / Listen check / whatever, mi az a Lawful Evil, és a felfogóképességem határain belül esik annak észrevétele, hogy mikor marháskodnak valami hülye szabály kapcsán. Kellett volna valahol tényleg ismernem a D&D-t?

thrall

Quote from: Én on 2008-11-29, 17:10:25
Kell hozzá:
1) D&D ismeret
Pontosítanék: kell hozzá BÁRMIFÉLE Asztali-szerepjáték ismeret, és kb fél óra játék bármely közül (a fél óra nem tartalmazza a karaktergenerálást) az ebből felsoroltakból: Baldur's Gate 1/2, Neverwinter Nights 1/2, Icewind Dale 1/2 :D

Próféta

Quote from: thrall on 2008-11-29, 20:13:12és kb fél óra játék bármely közül (a fél óra nem tartalmazza a karaktergenerálást) az ebből felsoroltakból: Baldur's Gate 1/2, Neverwinter Nights 1/2, Icewind Dale 1/2 :D
Nem volt meg. Miből maradtam le?

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-11-29, 17:17:43
Ha nagyon érteni akarod, olvasd el minimum #295, #324-332, #439, #443, #564-571 ...(na itt voltunk nagyon szomorúak)... és végül #605-611.

Köszi, jövő héten, ha lesz időm, ezeket végigolvasom és meglátjuk, hogy magával ragad-e. :) Az elejébe beleolvastam az OOTS-nek, és nem 1-2 órányi, hanem sok napnyi asztali RPG van a hátam mögött, annyira mégsem nyűgözött le (bár ha jól emlékszem, ebben volt az a rész, hogy az első megölt patkánynál pénzt találnak... azon röhögtem :D).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Azért egy kicsit bűntudatom van, mert így >600 részből kiválogatott spoilereket nézel meg... nem szeretem az ilyesmit.
Meg mondjuk azt se érzékeled, hogy az egyes részek közt milyen sok idő telik el... eh.

Kvikveg

En meg talan ketszer szerepjatekoztam, de nagyon elvezem. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Belkar. imádom :D

thrall

Quote from: Fazék on 2008-12-01, 13:00:21
BelkarElan. imádom :D
Hai ther! i fix'd ur post

Én

#403
Mivel cirka 250 résszel le vagyok maradva, elkezdtem újraolvasni az OOTS-et. Hihetetlen, hogy az ember azt hiszi milyen gyorsan halad vele, de később kiderül hogy csak sok időt zabál fel :D
Miko még mindig egy biccs.
ED: When you think shit can't get even more awesome... There comes Pimp-Belkar. :Kiraly:

Próféta

Újabb őrült SMBC
Meg még egy: Milk!
Boszis
Májer

kikuchiyo

#405
Kösz, már kezdtem aggódni, hogy nem tudom mire elpazarolni a vasárnap estémet...

http://www.smbc-comics.com/index.php?db=comics&id=1318#comic  :haha:
Failure is the default option

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta


Én


Member

Már tudom, miért késett ennyit a mai sinfest, ez egy állat... :lul:

Én

Quote from: Member on 2008-12-14, 12:16:44
Már tudom, miért késett ennyit a mai sinfest, ez egy állat... :lul:
:Kiraly:
Pár napja kezdtem el olvasni a sinfestet, most vagyok 2002 közepén. Sokszor nem is kifejezetten vicces, mégis mindig jó. :D

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta

Quote from: Próféta on 2008-10-26, 20:24:22
Amazing Superpowers

Többnyire nem túl vicces, de van pár Perry Bible emlékdíjas darab is. xkcd-stílusban itt is van ALT-text.
New technology

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta

Zen: nekem se.

Young George... so true :)

NLZ

Egy ronda nő azt mondja, hogy a legrosszabb tulajdonsága az, hogy meddő. :F
[reserved]

Ramiz

Quote from: NLZ on 2008-12-20, 03:46:51
Egy ronda nő azt mondja, hogy a legrosszabb tulajdonsága az, hogy meddő. :F
:lol:

Neeeem... (vagy ez poén volt?) Az a vicc, hogy egy negatív tulajdonságot kell mondania, erre azt mondja, hogy meddő, azaz nem lehet gyereke, ami (mármint a gyerekszülés) a lehető legrosszabb egy cég számára és ezért (is :__devil: ) kevésbé szívesen alkalmaznak nőket. Tehát a legnagyobb negatívuma az egy előny. Kurva lapos vicc.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Oh. Nem tudtam h a barrennek ilyen jelentése is van.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta

A barren szóval nem volt gondom, de a nő egy ilyen absztrakciós fokú rajzon nem tűnt kifejezetten rondának, Ramiz magyarázatát meg értem, de a viccet továbbra se találom. Vagy csak "Kurva lapos".