Webcomic

Started by Shali, 2006-07-20, 23:53:44

Previous topic - Next topic

Fazék

#450
Quote from: Zsiga on 2009-01-11, 13:18:41
Quote from: Fazék on 2009-01-11, 13:13:44
az alt szövegben
Az meg mi? :)
akkor megjegyzés, vagy mittomén hogy hívod :)

erre gondoltam

Zsiga

Quote from: Fazék on 2009-01-11, 13:46:37
akkor megjegyzés, vagy mittomén hogy hívod :)

erre gondoltam
Jé, ilyen is van? :D

motifator

Te most csak hülyéskedsz, vagy tényleg nem fedezted fel eddig? A title szöveg nélkül egy rakás xkcd stripben nem is lehet érteni a poént, de legalább egy második poén van oda elrejtve.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zsiga

#453
Quote from: motifator on 2009-01-11, 14:14:25
Te most csak hülyéskedsz, vagy tényleg nem fedezted fel eddig? A title szöveg nélkül egy rakás xkcd stripben nem is lehet érteni a poént, de legalább egy második poén van oda elrejtve.
Szerintem én vagyok az egyetlen a fórumon aki nem olvas xkcd-t (összesen talán ötöt olvastam), így nem, nem hülyéskedek. :)

(Szerk.: Inkább nem sorolom fel hogy kikre/mikre vagyok még allergiás, mert meg leszek kövezve, de általában amiért mindenki rajong azt én nem szoktam szeretni.)

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2009-01-11, 14:18:19
Quote from: motifator on 2009-01-11, 14:14:25
Te most csak hülyéskedsz, vagy tényleg nem fedezted fel eddig? A title szöveg nélkül egy rakás xkcd stripben nem is lehet érteni a poént, de legalább egy második poén van oda elrejtve.
Szerintem én vagyok az egyetlen a fórumon aki nem olvas xkcd-t (összesen talán ötöt olvastam), így nem, nem hülyéskedek. :)

(Szerk.: Inkább nem sorolom fel hogy kikre/mikre vagyok még allergiás, mert meg leszek kövezve, de általában amiért mindenki rajong azt én nem szoktam szeretni.)

Világos, hiszen te egy Egyéniség vagy. De vajon Lythis olvas xkcd-t? Mert ő is Egyéniség, de xkcd-ügyben már mindkét oldal foglalt... hoppá! :zomg:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2009-01-11, 14:55:50
Világos, hiszen te egy Egyéniség vagy. De vajon Lythis olvas xkcd-t? Mert ő is Egyéniség, de xkcd-ügyben már mindkét oldal foglalt... hoppá! :zomg:
Egy nagy lófaszt. Ja és kabbe. :D
Nem tudatos, egyszerűen ha azt látom hogy valami körül nagy a fanboy-horda az onnantól nem érdekel, nemtom mért. (És amit már a nagy fanboyság kialakulása előtt ismertem annál nincs ilyen problémám, pl. Firefly.)

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2009-01-11, 15:02:53
Quote from: Ramiz on 2009-01-11, 14:55:50
Világos, hiszen te egy Egyéniség vagy. De vajon Lythis olvas xkcd-t? Mert ő is Egyéniség, de xkcd-ügyben már mindkét oldal foglalt... hoppá! :zomg:
Egy nagy lófaszt. Ja és kabbe. :D
Nem tudatos, egyszerűen ha azt látom hogy valami körül nagy a fanboy-horda az onnantól nem érdekel, nemtom mért. (És amit már a nagy fanboyság kialakulása előtt ismertem annál nincs ilyen problémám, pl. Firefly.)

Egyébként sem vagy egyéniség, mer' például nekem is van divat-ellenes vénám! Csak küzdök ellene, mármint nem úgy, hogy vadul követem a többséget, hanem igyekszem nem hagyni, hogy befolyásoljon (több-kevesebb sikerrel). :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Quote from: Zsiga on 2009-01-11, 15:02:53
Nem tudatos, egyszerűen ha azt látom hogy valami körül nagy a fanboy-horda az onnantól nem érdekel, nemtom mért. (És amit már a nagy fanboyság kialakulása előtt ismertem annál nincs ilyen problémám, pl. Firefly.)
Nálam is, csak számomra érdektelenségtől undorig is fokozódhat.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta

#458
Quote from: Zen on 2009-01-11, 09:36:20
Hogy is mondjam...what da fakk
Nincs új a nap alatt, ugyanaz a dalocska hasonlóan kiforgatva, magától a nagy B-től, jó pár éve.

Ezt meg Nakedapé-nek.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

thrall

Flintlocke's Guide to Azeroth nemtudom volt-e már, de ez valami kegyetlen. nem kimondottan szeretem azokat a WoWcomicocat amiket a játék grafikájával készítik, de ez nagyon megtetszett.

a kedvencem az egészben(nemszokásom röhögni egymagamba semminsem, de ezen 10 percig csak röhögtem)

Próféta

Egy jól sikerült Amazing Superpowers szám

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga



Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta

Van ez az Erfworld. Úgy ismerkedtem meg vele, hogy lakótársához, az OOTS-hoz sokat jártam föl. Egy Numa Numa Guy klón srácról szól, aki egy ütődött táblás háborús stratégia (ld. Warhammer) világába kerül, és ott elhadvezérkedik. Nem igazán szerettem, mert a történet néha nehezen olvasható le a képkockák közben, a rajz csúnya és gyakran nehezen kivehető, a frissítés pedig sajnos elég ritka ahhoz, hogy a sztorit totál elfelejtsem két rész között. Mondjuk amúgy se nagy szám a story arc, nem nagy kár érte.
Viszont amit az utóbbi pár stripben lenyomott ez a képregényfolyam, az nem semmi. Volt benne minden, egy igen pusztító és nagyon is ismerős nevű Dirtamancy spelltől kezdve... 139 140 141 egyszerűen ÓSZAM.

Más: itt egy Robocop jelenet, a C&H meg szokásos taplóságát hozza megint.

Próféta

The Giant == Zisten

Zsiga


Makos

Ez a mai napra engem kiütött :ejj:
http://xkcd.com/55/

.Attila

http://xkcd.com/553/

Ajánlom figyelmetekbe a szöveget mellé.

Fatal

Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

.Attila

Gone with the blastwave maiját nézzétek meg.

Nakedape

Quote from: .Attila on 2009-04-01, 21:56:28
Gone with the blastwave maiját nézzétek meg.
[spoiler]ahogy mentem oda, úgy tudtam, h ez lesz.. mármint, arra gondoltam, hogy csak te  04.01ed de közel voltam[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

http://boxbrown.com/?p=429
Bellen!
Most neztem meg parat, aranyos rovidkek. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Failure is the default option

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution