Keres - Kínál

Started by Che, 2005-02-28, 21:54:20

Previous topic - Next topic

.Attila

Nekünk vannak LP-ink, de megválni szülők biztos nem fognak tőlük. Azt hiszem, egy-két CD is van.
LGT diszkográfiát viszont lehet találni a neten, én is töltöttem le. Szinte biztos, hogy Omega diszkográfia is megtalálható.

Zsiga

Quote from: .Attila on 2009-05-30, 14:43:36
LGT diszkográfiát viszont lehet találni a neten, én is töltöttem le.
Én meg fel. :) http://thepiratebay.org/torrent/4192968/LGT_Discography

Kvikveg

Zsiga: elviszem 6ert, OK?
Viszont kene segitseg nekem, regi maketteket akarok eladni meg a regi winchestereimet, hol erdemes meghirdetni ezeket?
Ha valakit erdekel regi makettfestek-keszletem, ragasztoval, nehany ecsettel, higitoval, szoljon. Szivesen elmeselem azt is, hogyan csinaltam ezt-azt ha valaki tokkezdo lenne. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Legyen. :smile:
Vinyót talán a PH-n érdemes (bár, nem biztos, mert a PH-n minden olcsó, ott venni kell inkább), makettet passz, majd a helyi Warhammeresek megmondják.

Fazék

Nakedape-nak egy eladó Warhammer alapjátéka van. ki vinné el és mennyit ad érte?
kép 1
kép 2

Ramiz

Magyar Hellsing manga 1-3. kötet újszerű állapotban
3000 forint
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Depi

#366
Eladnám a következő eredeti japán mangákat:
Naruto vol 01.

Naruto vol 02.


A képen látható kiválló állapotban!

Darabja 1500 FT

Átvehető Budapesten az Oktogonnál, a Deákon, az Astoriánál valamint a Ferenciek terénél!
Postázok is ha kell!
Érdeklődni itt vagy a heroesshallrise@gmail.com-on lehet!

Setike

#367
Van egy Extravaganza Yuki Nagatom eladó, teljesen új, bontatlan meg inden. :)
+  Egy  MaxFactory kiadású bikinis Belldandy is, egy DreamTech Tamaki Kousaka Maid, és egy Yui - Minori páros . *___*
Tamakihoz megjegyezném, hogy 1/6-os de még attól is nagyobbnak látszik. A fehér base amin fekszik olyan 30cm x 18cm. :D
Yui és Minori pedig Limited verziósok, emellett a mellük igai tapintású, , és perverzül beállíthatók együtt. XDDDDDD
Minden egyes ruhadarabjuk levehető. :) Van hozzájuk egy közös pótmell is, persze az is szilikon szerű, igazi tapintású. XDD
Szóval mindenkinek ajánlottak akik szeretik a szép, és kicsit perverzebb figukat. XDD

Mellékelek róluk is képeket.

Belldandy Max factory kiadás:
   

Yuki Extravaganza ver.:


Tamaki:
 

Yui és Minori:


Akit érdekelnek, bátran  írjon rám privátban. ^___^

ui.: Bővült a lista, még egy 1/7-es Diana is eladó:

Ezt a 3 képet netről kerestem, de kérésre szívesen csinálok én is fotót a dobozáról.
   

Ez pedig saját fotó.

Greendolf

Nem tudom ide megfelelő e....de keresek pár embert ::)
Először is frissen alapuló anime fansub és szinkronizáló csapatba.
(fordító,raw beszerző,lektor,rendszergazda,webmester,karaoke szerkesztő)
Akinek van kedve megmutatni a nagyvilágnak mit tud az itt elérhet a többi infóért.
(mellékeld mire jelentkeznél)
pocok18@windowslive.com
Ez email és msn cím is. ^^
hmm szerintem ennyi volna  :lol:

kikuchiyo

Alig használt Commodore 64 nem kell valakinek? (Nem vicc, komolyan kérdezem...)
Failure is the default option

Member

Van már egy, de adhatsz még egyet. :p Mennyiért? :)

kikuchiyo

Ingyen. :)

(Nekem nem kell, de eddig elfért. Most viszont felújítunk, tehát mennie kell. Kidobni viszont nem akarom, akkor már inkább megpróbálok helyet keresni neki.)

Tkp. ha érte jössz, viheted, de akár megállapodhatunk valami találkozóban is.
Failure is the default option

Member

Ha más nem jelentkezik (inkább legyen 2 embernek 1-1, mint egynek kettő), akkor szívesen bevállalom. Ha van egy pótpéldány, talán bátrabban kísérletezek rajta. :D

kikuchiyo

Mivel nem tolonganak érte, úgy néz ki, a tied.
Failure is the default option

Member

Nem tudom, hogy a Posta mennyiért szállítaná utánvéttel, kicsit drága az utóbbi időben a busz.

Moha

Időgarantált csomagként 20 kilóig bármit 1800 HUF-ért.

Member

Baaahhhh, és tényleg. Most megrendültem, nem hiszem, hogy ki akarok adni 1500 körüli összeget egy második komira, kicsit túlköltekeztem a hónapban. :/

kikuchiyo

Uhh, pedig még akartam mondani, hogy van régi Epson mátrixnyomtató is, valamint talán nagylemez-meghajtó is akad a munkahelyemen.
Failure is the default option

Member

Minden kiegem van a komihoz, csak egy PCre köthető nagylemez kellne el most.

Ramiz

Lekéstem a Commodore-ról? Engem is érdekelne!!! :D Van a pincében Spektrum, 386-os, Pentium II-es (meg PS2-es és ős-Nintendo Gameboy). Egy kis múzeumot tervezek berendezni... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Member végül is azt mondta, hogy neki most nem kell, mert nincs pénze, és te még nem is laksz lehetetlenül messze.
Kell még mellé 5.25"-ös merevlemez a munkahelyemről? :)
Failure is the default option

Member

Így még boldogabb vagyok, Ramiz, a tiéd akkor. :) Csak ne legyen kidobva, ennyi, pazarlás volna.

Ramiz

Király! Kocsival érte is tudok menni. A pénz kérdés miért fontos, mert most épp nekem sincs pénzem semmi :D , de majd biztos lesz.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Mondom, ingyé' adom.
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2009-06-29, 00:00:55
Mondom, ingyé' adom.
Nem úgy értettem! Aszittem kell bele valamit venni még, hogy műköggyön vagy hogy használni tuggyam. 5.25"-ös floppy lemezeim vannak (de ha van fölös, az is jöhet :)).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Az úti- v. postaköltség miatt volt fontos a pénz.

Bicskei

hali mindenkinek...
válság engem is elért
eladom a soha nem használt bukósisakom.
vadiúj anno egy gazdag fönökömtől kaptam.
uvex márkájú, még a védő fólia is rajta van
ha valakit érdekel vagy van ismerőse akinek kellen dobjon privit képet is fogok felrakni..
Ultras liberi

Member

Poén, hogy ma írt egy ismerősöm, hogy öccsének van egy C64-e, kell-e? :D

Cloud

#388
Nincs valakinek egy használt működőképes wifi-s  routere?   :comp:

Setike

Sziasztok!

Kész az új figu lista. Akit érdekel dobjon meg priváttal.

( Akik előre kérték, azoknak elküldtem tegnap este privátban, ha megkaptátok visszajeleznétek nekem? Csak mert egy emberke már visszajelezte hogy nem ment el. )