Anime ajánlás

Started by AnWar, 2003-01-18, 00:22:55

Previous topic - Next topic

noriko

áthoztam inkább ide. önmoderálás :D

Keresek vámpíros animéket!

Amikről tudok:
Hellsing,
Vampire Hunter D,
Miyu,
Shingetsutan Tsukihime,
Trinity Blood,
Karin (ennek most olvastam az ismertetőjét... :wtf:),
Sheep's Song (  :haha:)
ja és a Blood: the Last Vampire

edit: Na, közben ügyesen felfedeztem a kategóriára keresés funkciót az ismertető oldalakon ^^"
Az szépen ki is dobta, hogy kb. ezek vannak, amiket én is felsoroltam. Nem gondoltam volna, hogy szinte láttam az összes vámpíros animét!  :eek: Most nem is magamnak érdeklődnék pedig  :haha:

Ezt ismeri valaki? Legend of DUO
"I wish I could, but I don't want to."

via_mala

Quote from: noriko on 2007-04-28, 02:28:46
Keresek vámpíros animéket!
Amikről tudok:
Hellsing,
Vampire Hunter D,
Miyu,
Shingetsutan Tsukihime,
Trinity Blood,
Karin (ennek most olvastam az ismertetőjét... :wtf:),
Sheep's Song (  :haha:)
ja és a Blood: the Last Vampire

edit: Na, közben ügyesen felfedeztem a kategóriára keresés funkciót az ismertető oldalakon ^^"
Az szépen ki is dobta, hogy kb. ezek vannak, amiket én is felsoroltam. Nem gondoltam volna, hogy szinte láttam az összes vámpíros animét!  :eek: Most nem is magamnak érdeklődnék pedig  :haha:

Ezt ismeri valaki? Legend of DUO
Nem ismerem, de az értékelések alapján eléggé harmatosnak tűnik.

Viszont: kijött a Hellsing OVA 3. része!
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Draconire


noriko

köszi a tippeket!
Tsukuyomi képeit nézegetve, kissé gyanúsak ezek a macskafülek... Ezeket mindig hordja? Illetve, sokat nyávog benne a kiscsaj, vagy azért vannak komolyabb részek is? =^^=
"I wish I could, but I don't want to."

chilip


Draconire

Quote from: noriko on 2007-04-29, 03:53:57
Tsukuyomi képeit nézegetve, kissé gyanúsak ezek a macskafülek... Ezeket mindig hordja? Illetve, sokat nyávog benne a kiscsaj, vagy azért vannak komolyabb részek is? =^^=
Hát hol hordja, hol nem, de elég sokat van rajta. Viszont nem nyávog. XD
Főként egy poénos anime, de vannak benne komolyabb részek is. Igaz én csak az első 6-7 részt láttam eddig.

Kvikveg

#336
Quote from: Gmer on 2007-04-28, 10:11:46
Quote from: noriko on 2007-04-28, 02:28:46
Keresek vámpíros animéket!
Tsukuyomi: Moon Phase  :D
Jajanyam, lolivampiranime?

Mmmm, megegy volt, aaa mi a cime... Nightwalker. A rajzolas nem jo, regi, de a hangulata megvan.

Gankutsuou, bar az inkabb Monte-Christo grofja kategorias.

Legend of DUO - mintha a Trinity Blood keszitoinek koze lett volna hozza... :ejnye:

Blood+ ok. Nekem a vegen annyira nem tetszett, de jol elvoltam vele.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga


Próféta

Quote from: Zsiga on 2007-04-29, 13:17:33
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=animelist&genid=24 ;)
Comedy pl. kimaradt.
Az vámpíros?  :wtf: Ennyire rosszul emlékeznék rá?

Inkább így érdemes nézni: hide synonyms, így nem ír ki mindent 10000x.

Zsiga

Quote from: Próféta on 2007-04-29, 13:26:47
Az vámpíros?  :wtf: Ennyire rosszul emlékeznék rá?
Nekem magamtól is eszembejutott, meg a listán is rajtavolt, szóval szerintem igen.

noriko

Ismét köszönöm! :)  (és LOL, ennyit az önmoderálásról! XD)

Comedy-re én sem mint vámpíros animére emlékeztem, azért nem is soroltam fel, de most, hogy mondjátok, tényleg.

Na, már csak egyre nem kérdeztem rá, és akkor minden itt van:
Black Blood Brothers jó? Mivel fiúk szaladgálnak benne, azért nem ilyen bishounenes cucc?
"I wish I could, but I don't want to."

chilip

Quote from: noriko on 2007-04-29, 13:52:23
Black Blood Brothers jó? Mivel fiúk szaladgálnak benne, azért nem ilyen bishounenes cucc?

nem egy kiemelkedő alkotás, de sztem egész jó ^^ érdemes megnézni, meg asszem az ED-je nagyon szép

Manitu



chilip

elkezdtem nézni a Tsukuyomi: Moon Phase-t... há kész az OP-ja (az biztos, a karaokeval, meg a fordítással sokat nem kellett foglalkozni - mintha csak egymásra dobáltak volna dolgokat egymástól függetlenül ... és megragadt a fejemben ááááááááááááá ... neko mimi mode de :D )

Zsiga

Quote from: chilip on 2007-04-29, 15:49:34
elkezdtem nézni a Tsukuyomi: Moon Phase-t... há kész az OP-ja (az biztos, a karaokeval, meg a fordítással sokat nem kellett foglalkozni - mintha csak egymásra dobáltak volna dolgokat egymástól függetlenül ... és megragadt a fejemben ááááááááááááá ... neko mimi mode de :D )
http://www.youtube.com/watch?v=CXdTciBGGps
:hopp: :lol:

Cobra

 :eek:
Ez eléggé agysejtpusztító volt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Baggio

tudna valaki mondani valami jó kis ecchi/humor cuccot?
Olyasmi mint Maburaho, Amaenaideyo (the best), Inukami,... 
mostanában csak ilyeneket esik jól nézni

Bishop

Tudna valaki ajánlani valami humor anime-t ami nem suliban játszódik és nem csak echis perverz poénok vannak benne?

Zsiga

Quote from: carfanatic on 2007-05-05, 16:46:32
Tudna valaki ajánlani valami humor anime-t ami nem suliban játszódik és nem csak echis perverz poénok vannak benne?
Mecha lehet? Mert akkor Nadesico.

Próféta

Quote from: carfanatic on 2007-05-05, 16:46:32
Tudna valaki ajánlani valami humor anime-t ami nem suliban játszódik és nem csak echis perverz poénok vannak benne?
Tokyo Godfathers? Wecome to the NHK? Vagy ha nem kell színtisztán humor, akkor ΠΛΑΝΗΤΕΣ?
... és még biztos van egy nagy csomó.

Solid Snake

Quote from: Baggio on 2007-05-05, 00:17:10
tudna valaki mondani valami jó kis ecchi/humor cuccot?

Green Green

Quote from: carfanatic on 2007-05-05, 16:46:32
Tudna valaki ajánlani valami humor anime-t ami nem suliban játszódik és nem csak echis perverz poénok vannak benne?

Hayate no Gotoku!  :hopp:

Manitu

Quote from: carfanatic on 2007-05-05, 16:46:32
Tudna valaki ajánlani valami humor anime-t ami nem suliban játszódik és nem csak echis perverz poénok vannak benne?
Honey and clover?


minuszmiki

Quote from: Gregory on 2007-05-06, 20:30:18
Quote from: carfanatic on 2007-05-05, 16:46:32
Tudna valaki ajánlani valami humor anime-t ami nem suliban játszódik és nem csak echis perverz poénok vannak benne?
Tudna valaki ajánlani valami humor anime-t, ami suliban játszódik és csak[vagy legalábbis többségében] ecchis perverz poénok vannak benne?
Olyan Green green/ Onegai Teacher jellegűt :D

Nem tudom mennyire komoly a kérdés, a teljesség igénye nélkül: Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan, Love Hina, Maburaho, Tonagura, Yumeria.

Teljesség igényével:
AniDB: comedy, school, ecchi
Vonatkozó topik

Gregory

Thx, a Maburaho-t lehet, h meg fogom nézni, érdekesnek tűnik[meg mintha régebben láttam volna az első pár részt és tetszett] ^^

Baggio

Quote from: Gregory on 2007-05-06, 20:52:48
Thx, a Maburaho-t lehet, h meg fogom nézni, érdekesnek tűnik[meg mintha régebben láttam volna az első pár részt és tetszett] ^^
érdemes. szerintem nagyon jó. olyan fejeket rajzoltak benne néha, hogy az kész :)

Assassin

#355
Én szívesen elfogadok pár ajánlatot misztikus/pszichológia/elgondolkodtató/drama/horror/scifi/elvont/krimi...stb vegyíték animékkel kapcsolatban.:) Köszönöm:)

Írok egy pár ismertebbet: Death Note, Gantz, Jigoku Shoujo, NGE, Monster, Elfen Lied, Higurashi, Berserk...stb:)...ilyesmikre gondoltam.
" There is no sin to know their sins."

KeLa

Quote from: Assassin on 2007-05-07, 17:42:26
Én szívesen elfogadok pár ajánlatot misztikus/pszichológia/elgondolkodtató/drama/horror/scifi/elvont/krimi...stb vegyíték animékkel kapcsolatban.:) Köszönöm:)

Írok egy pár ismertebbet: Death Note, Gantz, Jigoku Shoujo, NGE, Monster, Elfen Lied, Higurashi, Berserk...stb:)...ilyesmikre gondoltam.

Talán a Darker than Black, vagy a Claymore...

Solid Snake

Quote from: KeLa on 2007-05-07, 20:14:28
Talán a Darker than Black...

Egyetértek. Darker Than Black:tezsvir:

Filozófiai téren a Haibane Renmei kihagyhatatlan.

Valamint ajánlom még a Higurashi no Naku Koro ni-t is, ha egy fejezetekre bontott, viszonylag összetett történetű killer lolis animére vágysz.  :morci:

Bishop

a Wecome to the NHK belenéztem tetszik mondjuk comedy-hez nem sok köze van gondolom

még valami,tudna valaki Heroic age-hez és Darker than black-hez torrentet adni ami nem Hd és a fordítás is jó, Darker than black-ből nem tudom eldönteni melyik a jó Heroic age-nek meg nem jön be a fordító csapat oldala

Solid Snake