Anime ajánlás

Started by AnWar, 2003-01-18, 00:22:55

Previous topic - Next topic

UsagiIvett

Mindenkinek ajánlom a Sailor moont!A www.videoplayer.hu-n vannak róla részek!
Usagi

Aki keresi a Sailor moon cuccokat!

balu0

Na feldobok egy labdát de nagyon magasra...

úgy érzem láttam minden jobb animét.. tudom hogy nem, de most ezt érzem.. biztos ti is voltatok már így... minden ismertebb cuccot letudtam amiről szó volt motanában...

Na ezek után ajánljatok valamit:
Humor (nem harm) kategóriábna
Sci-fi kategóriában (nem feltétlenül mecha.. sőt)
Akció (nem sci-fi nem mecha)
:appl: :appl:

Nah ?   :lol:

Próféta

ΠΛΑΝΗΤΕΣ megvolt, mint ismertebb humor+scifi?
Black Lagoon, mint akció+humor, nem scifi, nem mecha?
Texhnolyze, mint überdurva scifi, nem humor?
Paranoia Agent, mint humor?
...
stb.

Így, hogy nem tudjuk,mit láttál, nehéz leszt tippelni :)

Selmo

LoGH, Gunslinger Girls, Yukikaze...
De tényleg kellene a mylist linked.

A tökéletesség unalmas.

balu0

Próféta: Első kettő megvolt... második kettőt köszi, meglesem

Selmo: Köszi, ezeket még nem láttam..

my list.. hmm , tényleg össze kell raknom egyet... az az igazság hogy alig 3 - 4 hónapja kezdtem el animét nézni úgy igazán, de elég hardcore nyomom :D

NHK életstílus  :lol:, annyi hogy melóba azért eljárok.. de csak azért mert ott is tudom nézni tovább ...

Selmo

És még nincs anidb profilod? Mars csinálni egyet! :p

A tökéletesség unalmas.

Member

Amit mindenkinek tudok ajánlani: Ranma 1/2 és Azumanga egymás után. Garantált a hatás. 1x, ha sok szabadidőm lesz, kellene egy egynapos maraton, felváltva az epizódokat, sztem a 2. óra végére már csorogna a nyálam, miközben kivert halként fekszem a földön, 5 óra után pedig már a károsodás visszafordíthatatlan. :p

Sasuke_kun

Sziasztok!

Én Naruto rajongó vagyok, de sajnos utólértem a sorozatot, szóval ott tartok hogy hetente 1 rész :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:

Nem tudnátok valami hasonló anime-t ajánlani, ami ien stílúsú, úgy értem különleges képességek, technikák meg ienek, mert pl elkezdtem nézni a Bleach-t, de hát ott csak Ichigo szabdalja karddal a hollowokat, meg belenéztem a blood+ ba az is hasonló. Szóval nekem oan speciális képességes, különleges technikás fejlődős kéne, nem pedig kardozós:) ha tudnátok segíteni nagyon megköszönném!!!!

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Sasuke_kun

dragon ball-on rég túl vagyok, már többször is az egy kultuszanime :D  de a másikról még nem hallottam amit említettél, utánanézek, és köszönöm szépen. Várom továbbra is az ajánlásokat:)

Naruto_1988

Valaki tudna nekem ajánlani egy narutohoz hasonló stílusú anime sorozatot!Az megköszönném mert naon bejött ez a soraozat

kelvor

Neon Genesis Evangelion Bleach?

Manitu

Quote from: Naruto_1988 on 2007-06-22, 00:08:15
Valaki tudna nekem ajánlani egy narutohoz hasonló stílusú anime sorozatot!Az megköszönném mert naon bejött ez a soraozat
lol write only


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki


kelvor

Valami fantasy stílusú animéra vágynék. Keresgéltem itt-ott és majdnem mindenhol kiemelték a Record of lodoss war-t. Érdemes belevágni? Ahogy elnéztem elég hosszú, ha beleveszem az OVA-kat és a filmet + a filmek ováit a tv sorozat mellé. Mit mondtok, megéri megnézni?

Zsiga

Quote from: kelvor on 2007-06-27, 01:33:20
Valami fantasy stílusú animéra vágynék. Keresgéltem itt-ott és majdnem mindenhol kiemelték a Record of lodoss war-t. Érdemes belevágni? Ahogy elnéztem elég hosszú, ha beleveszem az OVA-kat és a filmet + a filmek ováit a tv sorozat mellé. Mit mondtok, megéri megnézni?
Csak az OVA-t érdemes megnézni, a többi vagy szar vagy nagyon szar, az OVA csak kicsit szar. :)

kelvor

Quote from: Zsiga on 2007-06-27, 01:43:23
Quote from: kelvor on 2007-06-27, 01:33:20
Valami fantasy stílusú animéra vágynék. Keresgéltem itt-ott és majdnem mindenhol kiemelték a Record of lodoss war-t. Érdemes belevágni? Ahogy elnéztem elég hosszú, ha beleveszem az OVA-kat és a filmet + a filmek ováit a tv sorozat mellé. Mit mondtok, megéri megnézni?
Csak az OVA-t érdemes megnézni, a többi vagy szar vagy nagyon szar, az OVA csak kicsit szar. :)

Kösz :smile: Na még alszok rá egyet.

Dreamcleaver

Quote from: kelvor on 2007-06-27, 01:33:20
Valami fantasy stílusú animéra vágynék. Keresgéltem itt-ott és majdnem mindenhol kiemelték a Record of lodoss war-t. Érdemes belevágni? Ahogy elnéztem elég hosszú, ha beleveszem az OVA-kat és a filmet + a filmek ováit a tv sorozat mellé. Mit mondtok, megéri megnézni?

Scrapped Princess Én ezt ajánlanám fantasy kategóriában.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kelvor

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-27, 01:49:55
Quote from: kelvor on 2007-06-27, 01:33:20
Valami fantasy stílusú animéra vágynék. Keresgéltem itt-ott és majdnem mindenhol kiemelték a Record of lodoss war-t. Érdemes belevágni? Ahogy elnéztem elég hosszú, ha beleveszem az OVA-kat és a filmet + a filmek ováit a tv sorozat mellé. Mit mondtok, megéri megnézni?

Scrapped Princess Én ezt ajánlanám fantasy kategóriában.

Kösz DC, ez megvolt már :smile:  Mindegy végülis, fantasy-nak ott van a Seirei No Moribito, annál nem is kell jobb. Igazság szerint kellene valami anime, míg várok az új részekre hetente, de majd kitalálok valamit. Nézegetem animeDB-t, hátha megakad a szemem valami különlegesen. Műfaj mostmár teljesen mindegy.

Próféta

Quote from: kelvor on 2007-06-27, 01:33:20
Valami fantasy stílusú animéra vágynék. Keresgéltem itt-ott és majdnem mindenhol kiemelték a Record of lodoss war-t. Érdemes belevágni? Ahogy elnéztem elég hosszú, ha beleveszem az OVA-kat és a filmet + a filmek ováit a tv sorozat mellé. Mit mondtok, megéri megnézni?
A szövegből azt veszem ki, hogy "high fantasy" műfajúra gondoltál. (Mert amúgy szinte az összes anime fantasy).
Twelve Kingdoms? Slayers? stb. stb.
Ha nem kell high, akkor mondjuk Haibane Renmei, Mushishi, There and Back Again, Fullmetal Alchemist, Chrono Crusade, X, ... mind megvolt?

Quote from: kelvor on 2007-06-27, 02:04:50Műfaj mostmár teljesen mindegy.
Jesszusom, ha minden mindegy, akkor mit mondjunk? Kino no Tabi, Texhnolyze, Paranoia Agent, Planetes, Welcome to the NHK, Monster, Seikai no Monshou, Gunslinger Girl, Haruhi, Black Lagoon... ? Valamelyiket csak kihagytad, de nehéz megtippelni.

Vagy mondjunk filmeket is?


Bishop

Welcome to NHK-t ajánlom én is. Akkor Karas mint fantasy igaz csak ova.

kelvor

Planetes és az NHK még kimaradt, köszönöm Próféta és carfanatic.  :tezsvir:



Selmo


A tökéletesség unalmas.

kelvor


popec

hali
na most mar ugy erzem eleg sok animen atragtam magam (persze a sok az igen relativ fogalom) na tehat legutolso amin tul vagyok az a samurai champloo es igazabol annyira megtetszett hogyha valaki tud mufajban es hangulatban ehhez hasonlo muvet azt igazan megkoszonnem, illetve a shounen Onmyouji nak csak az elso 15 reszet talaltam meg a 26bol egetett angol felirattal fenn.. 1altalan angol felirattal csak az elso 15 reszt.
koszi elore is

chilip

Quote from: popec on 2007-07-03, 03:17:52
hali
na most mar ugy erzem eleg sok animen atragtam magam (persze a sok az igen relativ fogalom) na tehat legutolso amin tul vagyok az a samurai champloo es igazabol annyira megtetszett hogyha valaki tud mufajban es hangulatban ehhez hasonlo muvet azt igazan megkoszonnem, illetve a shounen Onmyouji nak csak az elso 15 reszet talaltam meg a 26bol egetett angol felirattal fenn.. 1altalan angol felirattal csak az elso 15 reszt.
koszi elore is

sajnos angolul csak az első 15öt adták ki :( Cowboy Bebop esetleg - bár ez sci-fi, meg általában ezt az emberek többsége már látta...

popec

öö koszonom igen lattam a cowboy bepopot nem rossz bar engem ez a scifis urben jatszodo tortenet nem fogott meg sosem annyira de a hangulata tenyleg eleg jo. esetleg ha valaki meg tudna valamit ajanlani azt szivesen fogadom

chilip

Peace Maker Kurogane, Samurai 7 (ebbe van Sci-fi is), Samurai Deeper Kyo (egész jó volt, csak kicsit érdekesek voltak a harcok), Bakumatsu Kikansetsu ( ez a komolyabb animék közül való ) - nos ezek mind szamurájos animék, a Peace Maker asszem nem annyira, de rá lehet fogni... ajánlom még a History's Strongest Disciple Kenichit vagy a Seto no Hanayome-t ha nevetni akarsz :D

popec

hehe koszonom. a szamurajos tema igazabol nem kozponti kerdes csak akartam valamihez kotni az izlesemet, ezenkivul  ami eddig bejott az tenjou tenge, fate stay night, scryed ,flcl, jelenleg most a claymore amit vegigneztem utoljara , meghat ugye enis amivel keztem meg anno de mar ugy erzem ezek utan az animek utan hogy kinottem belole ... naruto, bleach, yuyu hakusho:P

amugy meg a History's Strongest Disciple Kenichit pont 2 perccel azelott keztem el letolteni hogy elolvastam volna a hozzaszolasod:D