Anime ajánlás

Started by AnWar, 2003-01-18, 00:22:55

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: chilip on 2007-10-05, 21:25:35
a Negima vége elég durva lett... egy darabig mindenki very happy aztán...
[spoiler]Aztán az is maradt.[/spoiler]

Quote from: Gmer on 2007-10-05, 20:29:24
A Negima mangája milyen? Csak mert néztem egy ideig az animét, de beleuntam abba, hogy gyakorlatilag egy slice of life ecchi lett belőle, és elvétve volt csak valami gyenge akció. Az alapfelállás viszont tetszett, szóval ha a manga jobb akkor belekezdek.  :smile:
Addiktív :D Az anime sehol sincsen, az első pár részt leszámítva teljesen elszakadt a mangától, és próbált valami lezárást adni a még javában zajló eseményeknek... kevés sikerrel.
A mangában mostanra egy kivételével az összes leányzó nyakig benne van a történetben, sok minden kiderül róluk, és mégtöbb mindenre vár az olvasóközönség, hogy kiderüljön. Egyetlen hibája, hogy képtelenség kedvenc szereplőt választani belőle :D


minuszmiki

Quote from: Manitu on 2007-10-05, 22:27:34
Quote from: Gmer on 2007-10-05, 20:29:24
A Negima mangája milyen? Csak mert néztem egy ideig az animét, de beleuntam abba, hogy gyakorlatilag egy slice of life ecchi lett belőle, és elvétve volt csak valami gyenge akció. Az alapfelállás viszont tetszett, szóval ha a manga jobb akkor belekezdek.  :smile:
Addiktív :D Az anime sehol sincsen, az első pár részt leszámítva teljesen elszakadt a mangától, és próbált valami lezárást adni a még javában zajló eseményeknek... kevés sikerrel.
A mangában mostanra egy kivételével az összes leányzó nyakig benne van a történetben, sok minden kiderül róluk, és mégtöbb mindenre vár az olvasóközönség, hogy kiderüljön. Egyetlen hibája, hogy képtelenség kedvenc szereplőt választani belőle :D

Hmm, az animét pár rész után nem folytattam, nekem is unalmas volt. De ha ilyen jó a manga, akkor asszem belekezdek.

Manitu

Akamatsu mester nagyon tudja mi az a fanservice :muhahah:
Csodálom, hogy te még nem olvasod. Neked tuti bejönne :lazza:


minuszmiki

Nem olvasok sok mangát, meg az anime miatt eszembe se jutott, hogy utánanézzek neki. De már jön lefele, úgyis épp azon gondolkodtam, milyen mangának álljak neki, Gmer pont jókor kérdezett. :haha: Animét a Gurren-Lagann után még egy darabig nem fogok tudni nézni. (A mai Clannad ep1 volt az első anime epizód, amit hétfő délután óta néztem. Asszem.)

Solid Snake

Quote from: minuszmiki on 2007-10-05, 23:20:08
Animét a Gurren-Lagann után még egy darabig nem fogok tudni nézni.

Nem tud valaki egy batch torr3nttel szolgálni a Tengen Toppa Gurren-Lagann-hoz? (eftépén ugyebár nincsen fent)
Annyian istenítitek már, hogy komolyan kezd érdekelni.  :smile:

minuszmiki



minuszmiki

Quote from: Manitu on 2007-10-05, 23:12:19
Akamatsu mester nagyon tudja mi az a fanservice :muhahah:
Csodálom, hogy te még nem olvasod. Neked tuti bejönne :lazza:
Elolvastam az első volt, tényleg bejön. Megvan a programom az elkövetkező napokra. :D

Draconire

Quote from: Manitu on 2007-10-05, 22:27:34
Addiktív :D Az anime sehol sincsen, az első pár részt leszámítva teljesen elszakadt a mangától, és próbált valami lezárást adni a még javában zajló eseményeknek... kevés sikerrel.
A mangában mostanra egy kivételével az összes leányzó nyakig benne van a történetben, sok minden kiderül róluk, és mégtöbb mindenre vár az olvasóközönség, hogy kiderüljön. Egyetlen hibája, hogy képtelenség kedvenc szereplőt választani belőle :D
Ooooh értem, akkor el is kezdem olvasni. :3

minuszmiki

Lassan végzek az eddig kijött Negimákkal, és elkezdtem vágyni valami szépen animált, egyszerű, hétköznapi romantikus cuccra. Semmi természetfeletti vagy akció, olyasmikre gondolok, mint a Bokura ga Ita, Rec vagy akár a Suzuka. Mit ajánlotok?

kelvor

Ai yori Aoshi? Ha még nem láttad, szerintem tegyél vele egy próbát. Eléggé megoszlanak róla a vélemények. Mindenestre én nagyon szeretem ebben a műfajban. Esetleg még az Aishiteruze Baby. Elgondolkodtató és aranyos anime is egyben.

Én

Quote from: minuszmiki on 2007-10-11, 03:00:46
Lassan végzek az eddig kijött Negimákkal, és elkezdtem vágyni valami szépen animált, egyszerű, hétköznapi romantikus cuccra. Semmi természetfeletti vagy akció, olyasmikre gondolok, mint a Bokura ga Ita, Rec vagy akár a Suzuka. Mit ajánlotok?
Hehe, én is így vagyok vele. Itt van a gépemen darker than black, shana, etc, de negima olvasás után valami love comedy-t akarok nézni csakazértis. :D
Most ezeket az újonnan kijövötteket próbálgatom, jók, csak 1-2 rész van belőlük.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Failure is the default option

minuszmiki

Asatte no Houkou rajt volt már a listámon, asszem lassan az jön majd. Aishteruze Babyt valamiért sose volt kedvem eddig elkezdeni, de mostanában több helyen is hallottam, hogy jó, szóval majd csekkolom azt is. Ai Yori Aoshi pedig comedy, ahhoz nincs kedvem most. Ja, és thx. :)

Én

To Heartból megnéztem egy pár részt, én most hanyagolom, de ha még nem láttad tegyél vele egy próbát. :smile:

minuszmiki

Egyszer elkezdtem már, de valamiért abbahagytam. Lehet nekiállok majd valamikor újra.

Darkstar

A To Hert jó, csak néha picit lassú. Úgy kb 2 hónapja elkapott valami, és egymenetben néztem végig az alapsorozatot, a Remember my memories-t és a To Heart 2-t. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-10-12, 20:11:41
A To Hert jó, csak néha picit lassú. Úgy kb 2 hónapja elkapott valami, és egymenetben néztem végig az alapsorozatot, a Remember my memories-t és a To Heart 2-t. :D
Az első széria tényleg elég jó, lassú történetvezetéssel meg néhány nagyon szerethető karakterrel (a főszereplő srác felkelés utáni ábrázatában mintha magamat látnám :D ). A Remember my memories viszont kiábrándító volt. Nulla történet, (nem mintha egy háremanimétől elvárnám, hogy a végére bármiféle előrelépés történjen, de itt egyszerűen nem volt cselekmény :eek: ) A To Heart 2-t azóta sem volt lelki erőm elkezdeni.

@minuszmiki: Asatte no Houkou erősen javallott :jee: Vagy ha shoujo is szóba jöhet, akkor nézd meg a Karekanot vagy a Fruits Basketet ;)


minuszmiki

Shoujohoz most nem nagyon van hangulatom, néha meg tudok nézni egyet-egyet, de általában a sok bishounen zavarni szokott. Bár most nézem, hogy a Fruits Basketet valamiért felírtam magamnak régen, úgyhogy azt lehet megnézem. Mindenesetre kösz. :)

Manitu

Pont abban van a több bishounen :)


minuszmiki

Hát akkor mégse nézem meg. Megspóroltál nekem egy-két elpazarolt órát. :)

.Attila

Olyan anime-t keresek, amitől ilyen állapotba kerülök -> :lul: :lol: :rotfl: :hopp:
Kicsit hosszú lenne a lista, ha leírnám, mit láttam (animenfon: http://www.animenfo.com/myanimedb.php?userid=30505).
Onegaishimasu~

minuszmiki

Seto no Hanayome, Sayonara Zetsubou Sensei, ha nem ódzkodsz az iskolás környezettől. Más stílusúak, de mindkettő elég elborult nagy ökörség. :D


minuszmiki

Olvastam anno, majdnem egyet is értek vele (nekem a SZS jobban bejön). Nekem még hátravan az utolsó négy rész, ma tervezem megnézni.

.Attila

#566
Hamár ketten ennyire ajánlják, utánanézek :merci:

Btw. mi az a slapstick? (állandóan püfölik a fiúkat típusú anime?)

szerk.: szélsőséges Suiseiseki típus? Suiseiseki nem volt már eleve az, vagy az a szereplő még inkább az? :)

Draconire

Quote from: minuszmiki on 2007-10-13, 17:19:50
Olvastam anno, majdnem egyet is értek vele (nekem a SZS jobban bejön).
Azzal leálltam amikor lelassultak a subok, de lassan befejezem azt is, bár nekem a Seto féle humor jobban bejön.  :smile:

Quote from: .Attila on 2007-10-13, 17:36:55
Btw. mi az a slapstick? (állandóan püfölik a fiúkat típusú anime?)
"Slapstick is a type of comedy involving exaggerated physical violence or activities" -hát ilyen van benne, minden mennyiségben és fajtában. xD

Quote from: .Attila on 2007-10-13, 17:36:55
szerk.: szélsőséges Suiseiseki típus? Suiseiseki nem volt már eleve az, vagy az a szereplő még inkább az? :)
Igen, Maki méginkább az. :D

chilip

gmer, avád miből van?

Draconire

Quote from: chilip on 2007-10-13, 17:49:19
gmer, avád miből van?
Shakugan no Shana -> Shana -> fanart
(de népszerű ez az avatar xD)