Anime ajánlás

Started by AnWar, 2003-01-18, 00:22:55

Previous topic - Next topic

Én

Időutazós, másik világos témában nekem még az El Hazard tetszett, de ott van az Escaflowne is.
Chobitsban azért van némi dráma (asszem), de már csak a poénok miatt is érdemes megnézni. :P

Xzone

Quote from: kelvor on 2007-12-28, 20:49:58Vandread

Na, az egy vicces darab. "A férfiak és nők külön bolygókon élnek és háborúznak egymással." Már az alapszituáció is :lol:

kelvor

Ja, elég lol anime, de egynek nem rossz.

Solid Snake

Quote from: Gregory on 2007-12-28, 19:40:49
Valami romantikus + ecchi animét/mangát keresnék, minél kevesebb drámával, és rendes befejezéssel/lezárással.

Quote from: minuszmiki on 2007-12-28, 22:10:16
Nekem a Chobits, Goshuushou-sama Ninomiya-kun, Midori no Hibi, Tonagura ugrottak be, úgy emlékszem, ezek nagyjából le vannak zárva. (Btw a Chobits végével én sem voltam teljesen elégedett)

Így igaz, Midori no Hibi kell neked.
[spoiler]Bár csókkal egybekötött reunionra ne számíts...  :ejnye:[/spoiler]

Gregory

 :merci:
Under download: Chobits, Midori no Hibi, Goshuushou-sama Ninomiya-kun, Tonagura
Lesz mit néznem  :smile:

minuszmiki

A Midori no Hibi mangája sem rossz egyébként, ha mindenből kifogynál esetleg. :)

Soul

Talán 2004 legjobb mangája lett Japánban? Mintha valami ilyesmit hallottam volna anno.

Selmo

A jövőben a manga ajánlásokat/kéréseket a manga boardra tessék írni. http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1162.0

A tökéletesség unalmas.


Manitu

Quote from: Solid Snake on 2008-01-05, 19:39:26
Röplabdás anime?  :eek:  :hopp:
Source, pls  :smile:
Tagek alapján Minaki-ke.


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

Quote from: Manitu on 2008-01-05, 19:50:34
Quote from: Solid Snake on 2008-01-05, 19:39:26
Röplabdás anime?  :eek:  :hopp:
Source, pls  :smile:
Tagek alapján Minaki-ke.

Eddig is szemezgettem vele, de ezek után már garantáltan leszedem.  :merci:
(Nem Minami-ke a cím amúgy?)  :smile:

Darkstar

Quote from: Solid Snake on 2008-01-06, 01:42:06
(Nem Minami-ke a cím amúgy?)  :smile:
De az. Biztos typo :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Yup, közel vannak a betűk :D


Zen

Valaki tudna ajánlani nekem vmi jó egészestés sci-fi és/vagy supernatural(főleg olyat amiben van pszi :whoah:) animét?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Akira, ha még nem láttad. (Furcsa lesz)

Zen

Quote from: Én on 2008-01-10, 20:08:48
Akira, ha még nem láttad. (Furcsa lesz)

Láttam, és igen, furcsa volt. :hehe:
GitS, AppleSeed, Akira, Cowboy Bebop, ezek megvoltak.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Manitu



Cobra

Macross Plus esetleg? 4x30 perc (legalábbis úgy rémlik 30 perc körüli volt 1-1 rész).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zen

 :merci: megnézem őket.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Selmo


A tökéletesség unalmas.

chilip


Zsiga

Quote from: chilip on 2008-01-13, 22:57:09
srácok, ezt az animot látta valaki? *** http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3168 *** mien?
Ehhez képest ez a Rosario cucc amit jól lehúztam simán 10/10. :) A létező legszarabb ecchi amit valaha láttam. Persze rajtam kívül mindenki isteníti meg alapműnek tartja a műfaján belül. :)

minuszmiki

Quote from: Zsiga on 2008-01-13, 23:03:09
Ehhez képest ez a Rosario cucc amit jól lehúztam simán 10/10. :) A létező legszarabb ecchi amit valaha láttam. Persze rajtam kívül mindenki isteníti meg alapműnek tartja a műfaján belül. :)
Nem, egyetértek. Öt részt bírtam megnézni belőle, aztán ment a kukába.

chilip

uhh, pedig megért 2 évadot  :_piszka: no mind1, ilyennel nem kisérletezünk akkor... majd nyáron ha annyira unom magam már és nem lesz munka...

minuszmiki

Ha jó ecchit akarsz, akkor olvass vissza ezen az oldalon, csak van közte egy-kettő, amit nem láttál még. :)

Manitu

Quote from: Zsiga on 2008-01-13, 23:03:09
Quote from: chilip on 2008-01-13, 22:57:09
srácok, ezt az animot látta valaki? *** http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3168 *** mien?
Ehhez képest ez a Rosario cucc amit jól lehúztam simán 10/10. :) A létező legszarabb ecchi amit valaha láttam. Persze rajtam kívül mindenki isteníti meg alapműnek tartja a műfaján belül. :)
:tezsvir: A "bár ne láttam volna" kategória.


Fazék

tényleg még ecchi-nek is ennyire gyenge? :eek:
akkor én is törlöm a megnézendők listájáról. (nem mintha bármit is megnéztem volna belőlük az utóbbi pár hónapban, de azért jobb az óvatosság.)

Selmo

Quote from: chilip on 2008-01-13, 23:16:17
uhh, pedig megért 2 évadot  :_piszka: no mind1, ilyennel nem kisérletezünk akkor... majd nyáron ha annyira unom magam már és nem lesz munka...
Attól függ, mik az elvárásaid. Én ezek nélkül ültem neki és jól szórakoztam, de valóban egy agyatlan ecchi, kb. semmi mondanivalóval. A 2. szezon már kicsit komolyabb, de még mindig semmi mondanivaló. Némi love story meg a karakterekről némi háttérinfó.

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

Quote from: chilip on 2008-01-13, 22:57:09
srácok, ezt az animot látta valaki? *** http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3168 *** mien?

10/10, EPIC WIN, must see etc etc. ;) Agyatlan ecchi, abból is a legjobb fajta.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS