Anime ajánlás

Started by AnWar, 2003-01-18, 00:22:55

Previous topic - Next topic

chilip


Manitu

Ugyan az, mint az előző, csak ez nem ecchi, viszont legalább kellően összevissza, és még ronda is :lazza: Egyetlen pozitívuma, hogy a succubus csajról király háttereket csináltak  :angyali:


Próféta

Kéne néznem még valamit a 2007-es felhozatalból, hogy megalapozottan szavazhassak a Dennou Coilra.
Volt itt egy csomó vicces anime (Minami-ke, Lucky Star, a baktériumos izé, Hayate no Gotoku, az a magaslány-alacsonyfiús, stb.), amit agyondicsértetek. Nekem ritkán és nehézkesen mennek ezek le a torkomon, de talán valamelyikkel megpróbálkozhatnék (elvégre a TTG-L is tetszett).
Melyiket tudnátok ajánlani, amelyik jó, és még nekem is tetszeni fog?
Nehéz kérdés :D

minuszmiki

#633
Nem tudom, miket láttál, Seirei no Moribito, Darker Than Black, Rocket Girls, Baccano jut eszembe először, ezek valószínűleg megfelelnek az ízlésednek. :)

edit: Látom sikerült megértenem a kérdést...

Manitu

Amiket felsoroltál, azok közül talán a Moyashimon lenne a legjobb választás. Aztán a Minami-ke. LS meg Hayate kétlem, hogy elnyerné a tetszésedet.


devilinside

Sziasztok!

Tudnátok nekem ajánlani egy, olyan fantasy animét (mint pl tales of phantasia csak jobb... sokkal), amelyik elég darkos Hellsing szintű. Grafikája is legalább olyan jó. És nem ártana ha nem vámpíros sztori lenne, mert Hellsing után valami más stílusúra vágyom. Ha létezik ilyen légyszi írjatok nekem egy címet. (Jah és nem lenne rossz ha fönn lenne az usteames Ftp-n, de ha nincs akkor legyszi letölthetőséget is adjatok ha van.) Előre is köszi.
"Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem a kutyámat."

chilip

Quote from: devilinside on 2008-01-21, 01:10:56
Sziasztok!

Tudnátok nekem ajánlani egy, olyan fantasy animét (mint pl tales of phantasia csak jobb... sokkal), amelyik elég darkos Hellsing szintű. Grafikája is legalább olyan jó. És nem ártana ha nem vámpíros sztori lenne, mert Hellsing után valami más stílusúra vágyom. Ha létezik ilyen légyszi írjatok nekem egy címet. (Jah és nem lenne rossz ha fönn lenne az usteames Ftp-n, de ha nincs akkor legyszi letölthetőséget is adjatok ha van.) Előre is köszi.

nézz körül a hentai könyvtárban... sok a tsápos rettenet és van közte fantasy is :D node viccet félretéve:
Berzerk ez sztem elég darkos lesz a végére... (vagy Berserk, most mivel írják?  :confused:), fennvan ftp-n...
Scrapped Princess, bár ez annyira nem darkos, csak kicsit (folyton menekülnek, nem tudhatják kiben bízzanak, az egész világot szinte ellenük uszították... graf  :jee:) :)
D.Gray-man - ez nemtom fennvan-e én még anno torrenteztem és torrentezem is még mindig... ez nemcsak darkos, néhol vicces is :D így hirtelenjében ezek

devilinside

#637
Megnézem a Hellsing ovákat mert még nem keritettem  rá sort. Bár ahogy belenéztem az 1.részbe iszonyatosan idegesitett a vámpircsaj. De azért méár csak megnézem a kedvencemet addig meg hagy jojjön a Berserk. És egyébként S-el irják most néztem. Köszi.
"Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem a kutyámat."

Baggio

valaki tud vmi Ninja Nonsense-hez hasonló agybeteg dolgot?

Xzone

Quote from: Baggio on 2008-01-23, 19:15:52
valaki tud vmi Ninja Nonsense-hez hasonló agybeteg dolgot?

Az eddigi legbetegebb sorozat amit láttam, az talán a Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan. Kicsit másképp hülye, mint a Ninja Nonsense, de legalább annyira :)  (Bár még az utóbbiból csak 2 részt láttam.)

Member

Össze sem hasonlíthatóak. 2x2-höz talán a Zetsubo hasonlít hangulatilag és felépítésileg is, van pár sz*r rész, meg pár istenkirály.

necrologist

Gantz-ról tud valaki vmit? Megér 26 részt?

Xzone

Quote from: necrologist on 2008-01-24, 00:23:52
Gantz-ról tud valaki vmit? Megér 26 részt?

Az elsőt talán.

Soul

Quote from: necrologist on 2008-01-24, 00:23:52
Gantz-ról tud valaki vmit? Megér 26 részt?

Sztem nagyon jó.Én anno úgy voltam vele hogy az első rész nagyon bejött, aztán kb a 8adik részig kicsit untam, majdnem ott hagytam, aztán beindult meg minden és végig full padlógázzal néztem  :smile:.Úgy emlékszem szinte 1nap alatt végeztem ki.Anidb-n nézz utánna, mert készültek cenzúrás verziók is, és döntsd el meik kell neked.Az op/ed-je is az egyik kedvencem, pedig nem az ilyen műfajért rajongok.

Baggio

Dokuro-chan nem tetszett, engem inkább idegesített. a Zetsubo-t csekkolom. kösz mind2töknek

Selmo

Gunslinger girl, FMA, Chrno Crusade és Saikano ugrik be így hirtelen.

A tökéletesség unalmas.

Member

Paranoia Agent. Jó mindenre.

Nena

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem mit tudnátk nekeam ajánlai animet az itteni ftp listából ami lehetőleg magyar mert nem tudook vmi jól angolul! Köszi vagy amihez tudnák leszedni magyar felíratot majd! Köszi

Zsiga

Quote from: Nena on 2008-01-26, 18:18:27
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem mit tudnátk nekeam ajánlai animet az itteni ftp listából ami lehetőleg magyar mert nem tudook vmi jól angolul! Köszi vagy amihez tudnák leszedni magyar felíratot majd! Köszi
Az ftp-n semmi nem magyar (na jó, asszem van pl. magyar hangos GitS is fent, de tényleg nem jellemző), így azt tudom javasolni hogy nézz körül az AA-n, és amihez találsz végig magyar feliratot azt töltsd.

frozenstein

Quote from: Ymir on 2008-01-26, 16:59:55
...
Ha tetszett a Slayers nézd meg a Sorcerer Hunters-t meg a Gokudo-t is.

Member

Tud bárki olyat, amiben két rokon fiatal lány szerelmes egymásba? Csak a Candy Boy-t láttam eddig, de az 10 perc és nem nagy szám.
Az ikertesót direkt nem írtam bele, de már talán így is túl szűk a kategória. :)

Darkstar

Quote from: Member on 2008-01-27, 17:34:46
Tud bárki olyat, amiben két rokon fiatal lány szerelmes egymásba?
Szerintem kicsit túl sokat akarsz a jóból, ilyet még nem sikerült találnom.  :frown:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Hogy szerelmes az túlzás, de a They Are My Noble Masters -ben van sister rape :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Quote from: Cobra on 2008-01-27, 18:31:25
Hogy szerelmes az túlzás, de a They Are My Noble Masters -ben van sister rape :D

:lol: télleg :D soft sister rape  :lul:

Baggio

sose fogom megérteni miért jó ez az incest téma    :_piszka:

Zsiga

Quote from: Baggio on 2008-01-28, 00:52:56
sose fogom megérteni miért jó ez az incest téma    :_piszka:
Soha ne mondd hogy soha. Kezdő animés koromban még én is hánytam tőle... :D

Zen

Quote from: Baggio on 2008-01-28, 00:52:56
sose fogom megérteni miért jó ez az incest téma    :_piszka:

There's always a first time..then a second, a third.. :D
De amúgy lányoknál tökmind1 az incest, nem nagyon fognak korcs gyereket szülni egymástól... :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Mert két lány nem ömleszt egymásba semmit. :) Meg milyen romantikus már, smárolnak és ugyanúgy néznek ki, mert ikrek. :hopp:

chilip

Quote from: Member on 2008-01-28, 01:15:54
Mert két lány nem ömleszt egymásba semmit. :) Meg milyen romantikus már, smárolnak és ugyanúgy néznek ki, mert ikrek. :hopp:

hát ez nem mondható el a they are my noble mastersről :D semmi hasonlóság

Baggio

#659
Quote from: Member on 2008-01-28, 01:15:54
Mert két lány nem ömleszt egymásba semmit. :) Meg milyen romantikus már, smárolnak és ugyanúgy néznek ki, mert ikrek. :hopp:
uhh
amugy ami a profil képed alá van írva az honnan jött? megláttam és kiégtem mert a vizsgaidőszak jutott eszembe.

ON: ez a minami-ke adja nekem. haruka neesama = love
ezt hívják slice of life stílusnak? és ha igen akkor ajánlhatnátok még pár ilyet :D