Anime ajánlás

Started by AnWar, 2003-01-18, 00:22:55

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Baggio on 2008-01-28, 01:45:16
ezt hívják slice of lice stílusnak? és ha igen akkor ajánlhatnátok még pár ilyet :D
Igen és a Lucky Star ilyen téren elég hasonló (slice of life + comedy)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor


Member

Quote from: Baggio on 2008-01-28, 01:45:16
Amugy ami a profil képed alá van írva az honnan jött? megláttam és kiégtem mert a vizsgaidőszak jutott eszembe.
Helyesen leírni valszeg nem így kell, egy védőnő mutatott nekem szép szavakat a szigorlata előtt és ez úgy megtetszett. Na, megkerestem, hogyan is szól helyesen. :)
[spoiler=immun-thrombocytopenias purpura]
Thrombocyta-ellenes autoantitestek váltják ki az akut thrombocytopeniát. A klinikailag jellegzetes bőr-és nyálkahártya vérzések megjelenését gyakran 1-3 héttel korábban vírusos betegség előzi meg. A fiúk és lányok egyforma gyakorisággal érintettek, a betegség 2 és 4 éves kor között a leggyakoribb. A gyermekkori ITP általában jóindulatú, az esetek 90 %-ában 6 hónapon belül spontán gyógyul (akut ITP). A gyógyulást relapszusok, exacerbatiok szakíthatják meg. Amennyiben fél év alatt gyógyulás nem következik be, krónikus ITP-rőI beszelünk.
[/spoiler]

Quote from: kelvor on 2008-01-28, 01:50:12
Azumanga Daiou  :smile:
Ebben a stílusban a best. :tezsvir:

Baggio

Lucky Star már megvolt, imádom.
Azumanga szerintem inkább idegesítő mint jó. asszem ott hagytam abba ahol egy egész részen át valami sárga macska dumált vagy vmi ilyesmi....
de a minami-ke nagyon jó volt, már jön is le az okawari

Member

Eddig ahogy nézem, mindenről ellentétes a véleményünk. :)

Baggio

hát eléggé, de most egy egyezés: túlvagyok a Cutie Honey első részén. szerintem  :muhahah: és  :cool:    :D

necrologist

tudnátok háborús animéket mondani???
(olyan második világháborús hagyományos háborúra gondoltam nem vmi mechásra)
(+loli főhős extra csokinyuszit érne)
csak, hogy kicsit jobban érthető legyen megtetszett anidb's kliens loading képe, kiváncsi vagyok van-e ilyen stílusú témájú igényes anime

Draconire


Solid Snake

#668
Quote from: necrologist on 2008-02-05, 19:10:41
tudnátok háborús animéket mondani???
(olyan második világháborús hagyományos háborúra gondoltam nem vmi mechásra)

Jin Roh - The Wolf Brigade
Grave of the Fireflies
Barefoot Gen

Esetleg Millennium Actress (bár ott inkább pillanatképek vannak).

fraglimiter


Próféta


fraglimiter

A Cockpit-hez nalam olyan emlekek kapcsolodnak amik elorebb helyezik mint Porco bacsi nem mindennapi kalandjat.
De valoban, ha a ketto kozul kellene most mar valasztanom akkor Porco Rosso - A Mesterpilóta  :Kiraly:

Cobra

Cockpitet épp most néztem meg és én nagyon nem ajánlom megnézésre, szerintem sávszélpazarlás volt letölteni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Prof. William

World War II + Loli? Érdekes párosítás lenne azt meg kell hagyni...

frozenstein

#674
Zipang is WW2.

Szerk:
Ha nem pont ww2 kell akkor még ezeket is ajánlom: FMA, Pumpkin Scissors, Tide-Line Blue, Last Exile, Simoun

necrologist

újra betévedtem ide, köszi a tippeket, ahogy időm engedi elkezdem nézni a dolgokat
+lenne egy újabb kérdésem
zombis-lolis? valaki esetleg?  :D

:_off: Resident Evil 3-at most néztem meg, nem kell szidni szerintem :P
de komolyan, szerintem móka és tele van akcióval, bár tény hogy nem 10/10 bőven

Judeth

Vki tudna nekem abban segíteni, h a Shining Tears X Wind -et honnan tudnám letölteni?:P Az ftp-n nem találom...ennyire új lenne vagy mi?:D

minuszmiki

Vagy csak egyszerűen nem üti meg a mércét. A lap alján torrent link.

KeLa

Sztem inkább próbáld meg <ezt>, sokkal több seed van.

Judeth

Próbáltam már a torrent linket, de annyira lassan jön lefele, h az már sok. XDVmi gyorsabbat kerestem volna...de ha nincs be kell érnem ezzel. :P

Zen

A Fist of the North Star-t mennyire ajánljátok, figyelembe véve a különbségeket a manga eredetihez képest. (Már ha a manga volt az eredeti.)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Manitu

Szvsz bűnrossz, és még ronda is. De én alapból utálom az egész műfajt, szóval nem mérvadó a véleményem  :angyali:


Chronus

Quote from: Ymir on 2008-03-01, 14:02:40
O.O

Onegai, kérek valakit, légyszives ajálnjon animét, ami hangulatában, vagy történetben, rajzolásában hasonlít a Linkin park: Braking the habit klipjére. Most láttam, és nagyon megtetszett a stílusa.
Őőh... hát, ritka dolgot kérsz. Utoljára a Kill Bill-ben láttam olyan anime fejezetet ami annak a rajzolására vagy hangulatára ütött volna. Rajzolásilag ez nem egy elterjedt stílus, a legközelebbi amit mondani tudok az az Afro Samurai volt, stílusban meg... arról fogalmam sincs az alatt mit értettél. Azt a klippet tipikuasan rendelésre készítették, nem hiszem hogy bármi hajara rá, de ha valaki tud valamit, lökje, engem is érdekelne.

motifator

Az Animatrixból a Kid's Story egy az egyben ez a rajzstílus. Más hirtelen nekem sem jut az eszembe.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

strike

Tud valaki a-> Amaenaideyo-hoz hasonló animét ajánlani?  :szemuveges:

Zsiga


Dreamcleaver

Quote from: strike on 2008-03-09, 20:13:21
Tud valaki a-> Amaenaideyo-hoz hasonló animét ajánlani?  :szemuveges:

Ha ecchire gondolsz:
Tonagura, Umisho, Maburaho, Girls Bravo

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-09, 21:29:07
Ha ecchire gondolsz:
Van benne más értékelhető elem amire gondolhatna? ^^"

Dreamcleaver

Quote from: Zsiga on 2008-03-09, 21:39:58
Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-09, 21:29:07
Ha ecchire gondolsz:
Van benne más értékelhető elem amire gondolhatna? ^^"

Nemigazán, de az bőven kárpótol mindenért.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Neneoipa

Hellosztok!

Új vagyok és ez az első hozzászólásom, remélem befogadtok:)
na szóval, kezdem ott, hogy nem sok animet láttam, de eléggé válogatós vagyok.
szóval leszedek egy animet, de ha meglátom, hogy milyen csúnyák a rajzok, vagy
"tucat"anime, akkor már törlöm is általában...
olvasgattam itt az ajánlások közt a Slayerst, letöltöttem 3 részt, és amikor megláttam
a főszereplő csajt (utálom azt a hajtípust az animekben), hát a kurzur indult is a delete felé,
végülis nem nyomtam meg, mert vmennyire
érdekes is, de nekem nem jönnek be az ilyenek, amikor csak vándorolnak valahová vmi
kristály izét elpusztítani, hogy megmeneküljön a FÖld, meg verekednek, vagy
hülye labdákat dobálnak egymás felé (Inuyasha, Pokemon, Digimon, Dragonball...)
a másik, a túl csöpögős, lány kergeti a szerelmével a fiút, de az mást szeret, ugyanakkor
egy fiú pont őt szereti, de ő nem vesz róla tudomást, oké-oké vicces pl. a School Rumble, de
a 3. rész után egy kicsit kezdtem unni..
nekem valami olyasmi kell, ami olyasmi, mint a Death Note, na az pl. szerintem teljesen rendbe,
grafikája király, szereplők is normálisak (nincs hülye hajuk:D), meg nincs túlcsicsázva az egész,
ja meg a störi is jó, a shinigamik pláne (főleg Rem^^)
na vmi ilyesmire gondolok. vagy vmi rejtélyes cuccra, de lehetőleg olyan legyen, hogy ne 5555
részből álljon. álmaim animéjéban (bocs ha rosszul ragozom) lehetnének mondjuk földönkívüliek,
esetleg robotok, vagy vmi érthető sci-fi féle, a lényeg, hogy legyen meglepő, szürreális,
elgondolkodtató utána ezerszer is megtudjam nézni. 
pl. most  olvasom a Homunculust, na olyasmi, trepanációs izgis fajta..
vagy Jisatsu Circle-s, öngyikosos, beteg..ugyanakkor rejtélyes
hallottam erről az Akiráról is, gondolkozom rajta, h letöltsem-e, mert a mangából az 1. fejezetet
is elolvastam érdekes, de még nemtom
na és még vmit a Naruto tényleg annyira jó, mint amennyi rajongója van? mert én bevállalom
1 részt se láttam belőle... félek, hogy olyan mint az inuyasha (nem utálom az inuyashát,
néha nézem reggel, de letölteni biztos nem fogom)
na és még vmi, a Wolf's Rain az is egész jónak tűnik, de sztem az is ilyen vándorlós, nagyon sok részes nem?
na jó szeretem a romantikus cuccokat is, pl. mangában az Akuma de Sorou a legjobb sztem.
Takeru, meg Kayano karaktere is király, a rajzok is.. na ha abból lenne anime..az tökéletes lenne:)
na bocsi a hoszú hsz-ért. csak muszáj volt kiadnom magamból ezeket. köszi előre is, ha vki ajánl vmit, bár
nem hiszem, h ilyen elvárásoknak megfelelő anime létezne:D