Anime ajánlás

Started by AnWar, 2003-01-18, 00:22:55

Previous topic - Next topic

blackman

Quote from: Cloud on 2008-08-03, 20:59:35
Tudnátok  ajánlani olyan animét ami  sokban hasonlít Yu-yu-hakusho-hoz? (csak DB-t  ne pls....) :merci:
Hunter X Hunter
Ugyanaz készítette mint aki a Yu Yu Hakusot. Nekem nagyon bejött, Hisoka rulez.  :D

Bishop

Horgászbot :zomg: De mielött jönne hogy a végén már nem használja, néztem mangat hát elég gyér amit felmutat harc terén, pedig Yuyu Hakusho sem ép a dinamikos harcról volt híres.

blackman

Quote from: Bishop on 2008-08-04, 00:31:25
Horgászbot :zomg: De mielött jönne hogy a végén már nem használja, néztem mangat hát elég gyér amit felmutat harc terén, pedig Yuyu Hakusho sem ép a dinamikos harcról volt híres.

A horgászbot tényleg hülyeség, de nem is használja sokszor.  :smile: A harcok meg szerintem jól ki vannak dolgozva.

Member

Quote from: Bishop on 2008-08-03, 23:47:33
én már hetek óta töltöm sima DB-t dvdripbe de meg se moccan  :grrr:
Nekem meg teleokádja a vinyót órák alatt még ezzel a sz*r nettel is. :eek:
Én ezt szedem.

Bishop

Hát nekem ez is lassan jön, de ez nézőpont kérdés, lasabb nettel aki mondjuk 60 kbithez van szokva annak a 30 még ugyan gyors de nekem kicsit idegesítő mivel jöhetne 480al is ::) De legalább ez japán angol felirattal, amit én szedtem az angol volt. :angyali: Úgyis kb olyan 12%nál tartott szal abbahagytam és elkezdtem ezt  :merci:

Cloud

One peace: kalózos ha jól emlékszem...na majd meglesem.
Hunter x hunter: Nem  ismerem,  de ezt is megnézem...Aztán majd mondok  véleményt  :D
:merci:

Feldin

http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: Ramiz on 2008-04-06, 23:02:57
Nem csinálunk egy animés topikot olyanoknak, akik már nem néznek rendszeresen animét? :D Elfogadnék tippeket, de az a baj, hogy mindenki túl jó szívvel javasol. Utóbbi évek terméséből pedig kevés használható volt. Ha nincs több Texhnolyze vagy Kemonozume szintet megütő anime, akkor inkább nem nézek. :) (Hanem várok a következő Satoshi Konra.) Egyébként is újra kéne nézni a Champloo-t meg a Paranoia Agentet. :D
szívemből szóltál
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: Próféta on 2008-04-06, 23:43:50
Quote from: Ramiz on 2008-04-06, 23:02:57Nem csinálunk egy animés topikot olyanoknak, akik már nem néznek rendszeresen animét? :D
Nem hülyeség. Előtted a lehetőség; közönség az lenne, ahogy így felmérem a Külvilág board gárdáját :) Ne az Anime társalgó boardra készítsd, hogy Fazék mester is láthassa. :)

Quote from: Draconire on 2008-04-06, 23:23:19
Quote from: Ramiz on 2008-04-06, 23:02:57
Elfogadnék tippeket, de az a baj, hogy mindenki túl jó szívvel javasol.
Nézd meg a Lucky Star-t, tetszeni fog.
:haha:
De ha egyszer Ramiz nem ismeri, akkor értékelni se fogja a humorodat  :ejnye:

Quote from: Ramiz on 2008-04-06, 23:02:57
Utóbbi évek terméséből pedig kevés használható volt.
A 2007-es évjárat éppen egész jóra sikerült szerintem.

Quote from: Draconire on 2008-04-06, 23:23:19
Gurren Lagann, Mushishi, Seirei no Moribito, Dennou Coil, Shin Bible Black, etc.?
Welcome to the NHK, Tengen Toppa Gurren Lagann, Mushishi ?
Meg nem annyira újakból: Kino no Tabi?

Próbálok kivetíteni a saját ízlésemből Ramizéra... szerintem a fentiek azért neki is jó eséllyel tetszhetnek (még ha én a Dennou Coilért is odavagyok).
Így tipp szintjén elég, vagy meséljünk is róluk?
Ramiz, Kino tényleg jó
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Member

Ezekről amúgy áprilisban beszéltek. :muhahah:

Én

O gad, is dat sum b&? Vagy neki már meg van szokva? :D

Feldin

Quote from: Member on 2008-08-04, 20:20:16
Ezekről amúgy áprilisban beszéltek. :muhahah:
ismersz :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Bishop

Quote from: Cloud on 2008-08-04, 16:31:16
One peace: kalózos ha jól emlékszem...na majd meglesem.
Hunter x hunter: Nem  ismerem,  de ezt is megnézem...Aztán majd mondok  véleményt  :D
:merci:
Kalózos de ettől még rohadt jó  :jee: Sőt ez a kalózosdi elég mellékes de mindenképpen ad egy olyan kalandozó lázadó varázst az egésznek. Ezenkivül ajánlom nem az első részek alapján itélni, azok is jók de lehet a grafika kcsiit szoktatlan, azóta egyre jobb lett. Youtubeon biztos van csomó jó amv amibe nicnsenek nagy spoilerek.

teraflare

No mivel sokan nem ismerték filmmaratonon az Abenobashi Mahou Shoutengait ezért most ajánlom figyelmetekbe. Ne riasszon el az első rész latymatag kezdése később bepótolják. Érdemes ismerni bizonyos dolgokat hozzá (régi snes-es rpg-k, scifik, date sim game-ek, hollywoodi filmek...) Az egyik kedvencem, a végére még mondanivalója is van ami .Attilának tetszhet: A valóság elől hiába menekülünk illúziókba.
Amit még hozzáfűznék: kyu, kyu nyorisunei (vagy valami hasonló  :D, már rég láttam)

motifator

Quote from: teraflare on 2008-08-12, 14:00:39
Abenobashi Mahou Shoutengait
Tényleg jó kis cucc. Én még annakidején Evangelion utáni GAINAX-lázban néztem meg, de akkor is tetszett. Persze sok poént nem értettem, mert rengeteg régebbi animét figuráz ki, de könnyed szórakozásnak már akkor is tökéletes volt.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

minuszmiki

Quote from: teraflare on 2008-08-12, 14:00:39
Abenobashi Mahou Shoutengait
Szemezgetek vele már egy ideje, asszem ez volt a végső lökés. :)

kelvor

Lassan nekem is ideje lenne már megnézni, itt csücsül a winyón 2-3 hónapja, de valahogy sosem jutok el odáig.  :smile: 

Dreamcleaver

Quote from: kelvor on 2008-08-12, 16:52:24
Lassan nekem is ideje lenne már megnézni, itt csücsül a winyón 2-3 hónapja, de valahogy sosem jutok el odáig.  :smile: 

Nem erről dumáltunk annó hamán keresztül?  :D Én is így állok vele. Már vagy fél éve leszedtem a KAA ripet, de még nem jutottam el a megnézéséhez.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

nekem meg újra kéne néznem, mert első alkalommal anime-s korszakomnak igencsak az elején sikerült megtekintenem, így vszleg max a poénok 1/3-a esett le, de speciel nékem úgy is tetszett :)

kelvor

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-12, 17:54:25
Nem erről dumáltunk annó hamán keresztül?  :D Én is így állok vele. Már vagy fél éve leszedtem a KAA ripet, de még nem jutottam el a megnézéséhez.

De.  :smile: Még te adtál hozzá torrentet, mert nekem valami nagyon szar minőségű volt meg.

NLZ

Tudtok olyan japán misztikummal és szellemekkel foglalkozó animéket ajánlani, mint pl xxxHOLiC vagy Natsume Yuujinchou?
[reserved]

Cobra

A 2 említett animét nem ismerem, de (nem csak japán) misztikummal foglalkozó sorozat a Rental Magica. Illetve az Ayakashi Ayashi is szellemekkel foglalkozó, de azt sem láttam, így nem tudom pontosan milyen.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Draconire


NLZ

Quote from: Draconire on 2008-08-17, 12:12:06
Ghost Hunt?
Rental első részét már régebben láttam és fail volt, ahogy most az Ayakashi Ayashi.
Ghost Hunt viszont első részre nem lenne vészes, csak ez a szemüveges csaj baromira idegesítő, és van egy olyan érzésem, hogy végig látni fogom a pofáját. De majd még megpróbálkozok vele egyszer.
[reserved]

minuszmiki

Quote from: NLZ on 2008-08-17, 15:32:51
Ghost Hunt viszont első részre nem lenne vészes, csak ez a szemüveges csaj baromira idegesítő, és van egy olyan érzésem, hogy végig látni fogom a pofáját. De majd még megpróbálkozok vele egyszer.
Nem fogod.

NLZ

:3 Akkor lehet adok neki egy esélyt még.
[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2008-08-17, 15:32:51
Quote from: Draconire on 2008-08-17, 12:12:06
Ghost Hunt?
Rental első részét már régebben láttam és fail volt, ahogy most az Ayakashi Ayashi.
Ghost Hunt viszont első részre nem lenne vészes, csak ez a szemüveges csaj baromira idegesítő, és van egy olyan érzésem, hogy végig látni fogom a pofáját. De majd még megpróbálkozok vele egyszer.

Rental Magica első része katasztrófa volt, de a többi mind jobb annál (sztem megér egy esélyt, 3-4 rész alapján ítéld meg). Ayakashi Ayashi érdekes volt de annyira nem volt rossz :3

NLZ

Quote from: chilip on 2008-08-17, 17:07:31Rental Magica első része katasztrófa volt, de a többi mind jobb annál (sztem megér egy esélyt, 3-4 rész alapján ítéld meg). Ayakashi Ayashi érdekes volt de annyira nem volt rossz :3
Azért Ayakashi Ayashiban a mutánsdínószörnyszellem sztem kissé durva volt. :D
[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2008-08-17, 17:12:22
Quote from: chilip on 2008-08-17, 17:07:31Rental Magica első része katasztrófa volt, de a többi mind jobb annál (sztem megér egy esélyt, 3-4 rész alapján ítéld meg). Ayakashi Ayashi érdekes volt de annyira nem volt rossz :3
Azért Ayakashi Ayashiban a mutánsdínószörnyszellem sztem kissé durva volt. :D

kinek mi tetszik, az tény viszont hogy nem a szokványos klisé-szörnyeket vonultatja fel :3

Rounin

Mononoke.
Elsőrangú.
(a látványvilágra lehet fújolni, de a többi kiváló - igaz, nekem a rajzolás is tetszett)