Anime ajánlás

Started by AnWar, 2003-01-18, 00:22:55

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

#900
Quote from: Soul on 2008-09-19, 14:23:39
A Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo-t is dobtam pedig csak 3 rész lett volna hátra.A francia maid lányok ugy bejöttek, de kevés volt nekem, valahogy untam magam a részek nézése közben.

Nekem a szezon nagy meglepetése és imádom. Szinte tökéletes alkotás, nagyon megfog a hangulata, nem egy tucat-anime. Ryoko meg nagyon szexi imho.  :redface: Majd ha kijöttek a maradék részek írok is róla valamit bővebben.

Amúgy imho pont a francia maidek azok, akik kilógnak egy picit, de még elmennek.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Xzone

Quote from: Ymir on 2008-09-25, 20:12:19
sziasztok!

olyan animét keresek, ami a battle fairy yukikaze, planets és a lain hangulatát vissza tudná adni. ötletek?

Az első kettő nálam csak tervbe van véve, a harmadikhoz hasonló például a Texhnolyze és az Ergo Proxy. Mindkettőt nagyon szeretem, szóval ha a Lain tetszett, csak ajánlani tudom :)

NLZ

Quote from: Chronus on 2008-11-10, 22:37:28
Quote from: Xzone on 2008-11-10, 09:21:36
Hmm, a Shakugan no Shanának elég jók voltak a varázslat-effektjei és a listádon sem látom, szóval annak adhatsz egy esélyt.
Persze csak ha nem zavar, hogy az említett effekteken kívül kb minden más szar benne. :rotfl: Főleg a II. szériában. És a vége alapján lesz harmadik is... A főszereplő csajszi jó karakter volt... az első tíz-tizenöt rész erejéig (amíg még volt "Urusai!Urusai!Urusai!", de a második szériában már az se), de aztán ő is egysíkú, egydimenzionális karakter lett amin már a flashback se segített. Egyszer érdemes megnézni, de ne várj tőle csodát. Index-ben eddig több potencia volt mint abban (eddig!).


Ez a Kuroshitsuji mennyire nagy állatság? Érdemes belenézni, vagy csak a szokásos lemez?
Na hogy ne offoljam a 2008 őszi topicot, ki tud ajánlani még jó kis varázslós animéket? Tudjátok, olyan nyugati kultúrás, igazi varázslók, elementális mágiával. Egyáltalán van ilyen?
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-11-10, 23:43:34
Na hogy ne offoljam a 2008 őszi topicot, ki tud ajánlani még jó kis varázslós animéket? Tudjátok, olyan nyugati kultúrás, igazi varázslók, elementális mágiával. Egyáltalán van ilyen?

Pokémon? Kaze no Stigma?

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2008-11-10, 23:54:16
Quote from: NLZ on 2008-11-10, 23:43:34
Na hogy ne offoljam a 2008 őszi topicot, ki tud ajánlani még jó kis varázslós animéket? Tudjátok, olyan nyugati kultúrás, igazi varázslók, elementális mágiával. Egyáltalán van ilyen?

Pokémon? Kaze no Stigma?
GONZO :zomg:
Azért adok neki egy esélyt. :D
[reserved]

Solid Snake

#905
Quote from: NLZ on 2008-11-10, 23:43:34
Na hogy ne offoljam a 2008 őszi topicot, ki tud ajánlani még jó kis varázslós animéket? Tudjátok, olyan nyugati kultúrás, igazi varázslók, elementális mágiával. Egyáltalán van ilyen?

[testing mode]
the obvious 1
the obvious 2
[/testing mode]

NLZ

F:S/N-t és FMA-t már láttam. :)  Előbbiben meg asszem semmi komolyabb varázslat nem volt. Legalábbis ha már nem emlékszem rá, akkor nem lehetett. Najó, a kardok jópofák voltak.
[reserved]

Én

#907
Szerintem egyik sem olyan, amilyenre te gondolsz, maximum az elementalitás tekintetében. De azért nézz beléjük ha nem láttad, mert jó mind :) (ed: poke of the slow)
Kaze no Stigma meg jó, ha gonzo ha nem. :D
BTW: nem jut eszembe egy sem... Scrapped Princess talán.

Solid Snake

Quote from: Én on 2008-11-11, 00:22:23
Kaze no Stigma meg jó, ha gonzo ha nem. :D

Ha jól emlékszem, ennek az animének is egy Light-Lulu kaliberű anithőse van, nemde?  :hehe:

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Quote from: NLZ on 2008-11-11, 00:12:06
Quote from: SaiyaGin on 2008-11-10, 23:54:16
Quote from: NLZ on 2008-11-10, 23:43:34
Na hogy ne offoljam a 2008 őszi topicot, ki tud ajánlani még jó kis varázslós animéket? Tudjátok, olyan nyugati kultúrás, igazi varázslók, elementális mágiával. Egyáltalán van ilyen?

Pokémon? Kaze no Stigma?
GONZO :zomg:
Azért adok neki egy esélyt. :D

Megérdemli, mert ez jó.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Én on 2008-11-11, 00:22:23
BTW: nem jut eszembe egy sem... Scrapped Princess talán.

Affene, ezt hogy felejthettem el?  :redface:

NLZ

Quote from: Dreamcleaver on 2008-11-11, 00:32:00
Quote from: NLZ on 2008-11-11, 00:12:06
Quote from: SaiyaGin on 2008-11-10, 23:54:16
Pokémon? Kaze no Stigma?
GONZO :zomg:
Azért adok neki egy esélyt. :D
Megérdemli, mert ez jó.  :smile:
Poénos, eddig a két barátnőn röhögök nagyokat, meg a tündéren. Kazuma se rossz. :)
[reserved]

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-11-11, 00:26:30
Bastard!  :muhahah:

:whoah:
Egyébként ez volt az első (és egyetlen) ötletem a témában.

minuszmiki

Néznék valami jó romantikus cuccot az elmúlt egy-két év terméséből. Javaslatok?

Én

ef, True Tears, Nana már megvolt gondolom... Több nem jut eszembe :redface:
ED: Nodame Cantabilét szokták ajnározni, én még nem láttam.

minuszmiki

Ja, mindhármat láttam. Igazából elég annyi, ha van benne egy erős romantikus szál, nem kell szükségszerűen csak erről szólnia. Mindenesetre kösz. :)

SaiyaGin

Quote from: minuszmiki on 2008-12-02, 19:24:18
Néznék valami jó romantikus cuccot az elmúlt egy-két év terméséből. Javaslatok?

A Lovely Complex volt már?

minuszmiki

Volt, bár lehet újranézem majd később.

SaiyaGin

Akkor más: az Itazura na Kiss-t kinéztem magamnak annak idején, de végül sose kerítettem rá sort. Látta valaki?

Dreamcleaver

Quote from: minuszmiki on 2008-12-02, 19:24:18
Néznék valami jó romantikus cuccot az elmúlt egy-két év terméséből. Javaslatok?

KimiKiss?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

White SeeD

#921
Quote from: SaiyaGin on 2008-12-02, 20:13:06
Akkor más: az Itazura na Kiss-t kinéztem magamnak annak idején, de végül sose kerítettem rá sort. Látta valaki?

Én. Kissé túlzottan valósághű. De jó volt megnézni. Egy pár kapcsolatának kialakulását nézhetjük végig a küzdelmes iskolás időktől, amíg gyerekük nem lesz.


Quote from: minuszmiki on 2008-12-02, 19:24:18
Néznék valami jó romantikus cuccot az elmúlt egy-két év terméséből. Javaslatok?

Special A (vígjáték)
Macross F (kissé mechás, de ott szerelmi 3 szög van) :D

Van egy halom, de egyik sem kifejezetten kizárólag romantikus, hanem keverve van valamivel. Nameg a rengeteg hárem animu.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

motifator

Mit jelent az, hogy túlzottan valósághű?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-02, 20:28:23
Quote from: minuszmiki on 2008-12-02, 19:24:18
Néznék valami jó romantikus cuccot az elmúlt egy-két év terméséből. Javaslatok?

KimiKiss?
Ezt kiagytam, ha legyűröd a békákat egész jó. :P

White SeeD

Quote from: motifator on 2008-12-02, 20:42:18
Mit jelent az, hogy túlzottan valósághű?

Hát, azt hogy valósághű :D Simán megtörténhetne a valóságban is az eseménymenet.
A poénok nem azok a tipikus nagy animetulzások. A szereplők hétköznapiak, no hárem, no hentes lolik, hétköznapi események, hétköznapi kapcsolatok, csak anime stílusban.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

minuszmiki

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-02, 20:28:23
Quote from: minuszmiki on 2008-12-02, 19:24:18
Néznék valami jó romantikus cuccot az elmúlt egy-két év terméséből. Javaslatok?
KimiKiss?
Nem buziztál le a topikjában... ::)

Quote from: White SeeD on 2008-12-02, 20:40:25
Special A (vígjáték)
Közben a zinterneten kóborolva pont ezt néztem ki magamnak, akartam is kérdezni, látta-e valaki. Kénytelen leszek megnézni.  :merci:

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2008-12-02, 20:40:25
Én. Kissé túlzottan valósághű. De jó volt megnézni. Egy pár kapcsolatának kialakulását nézhetjük végig a küzdelmes iskolás időktől, amíg gyerekük nem lesz.

:merci:
Még egy címmel nőtt a megnézendők amúgy se rövid listája... ::) :D

Dreamcleaver

Quote from: minuszmiki on 2008-12-02, 20:48:31
Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-02, 20:28:23
Quote from: minuszmiki on 2008-12-02, 19:24:18
Néznék valami jó romantikus cuccot az elmúlt egy-két év terméséből. Javaslatok?
KimiKiss?
Nem buziztál le a topikjában... ::)

Jó most nem tarthatok számon minden egyes buzit akivel találkozom. Különben is a horoszkópodat vagy mifenét okold ne engem.  :D

Tonagura-t tudom még ajánlani nagyon. Anidbn nem kapott tól magas pontokat, de nekem az egyi kedven ecchi-romantikus cuccom. És úgy ecchi, hogy nem túl idétlen.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-02, 21:14:43
Jó most nem tarthatok számon minden egyes buzit akivel találkozom. Különben is a horoszkópodat vagy mifenét okold ne engem.  :D
Hülye horoszkóp. :D Tonagurát a változatosság kedvéért láttam, nem volt rossz, de nem tett rám különösebb benyomást..

Dreamcleaver

Quote from: minuszmiki on 2008-12-02, 21:16:51
Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-02, 21:14:43
Jó most nem tarthatok számon minden egyes buzit akivel találkozom. Különben is a horoszkópodat vagy mifenét okold ne engem.  :D
Hülye horoszkóp. :D Tonagurát a változatosság kedvéért láttam, nem volt rossz, de nem tett rám különösebb benyomást..

Honey & Clover-t ajánlanám még, ha láttam volna, de nálam is még csak be van tárazva. Többit meg sztem már vagy láttad vagy túl idétlen ecchi neked. Sry.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS