Anime ajánlás

Started by AnWar, 2003-01-18, 00:22:55

Previous topic - Next topic

frozenstein

Quote from: Cloud on 2009-01-14, 20:16:49
Shounenfight típusú animéket tudnátok ajánlani? DB, Yuyu megvolt.
D.Gray-man, Rekka no Honoo

SaiyaGin

Get Backers, Tenjou Tenge, Kaze no Stigma.

Cloud

THX all. Következő két hónap lefoglalva.  :D

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2009-01-15, 10:12:29
Tenjou Tenge
Nem arról volt szó, hogy olyan sónenfight legyen, amit ajánl is az ember? :D  Najó, végülis az eleje nem rossz, de az utolsó 5-10 rész helyett inkább érdemes elkezdeni a mangát, legalábbis azt mondják. Én legalábbis a Legendary Super Saiyan feltűnésénél eldobtam az agyamat az anime végén. :)
[reserved]

balu01

#1024
Valaki mondjon már valami jó animét, most hogy megnéztem a CG-t megint nem tudok nézni semmit.  :D

Én

Rohadtul nem felkapott, de én a Hajime no Ippo-t nézem most, egy boxoló srác életéről szól elég együgyű de valamiért mégis kurvajó :jee: Also, kösz NLZ-nek az ajánlást :)
Bár ez a régi rajzolási mód, hogy minden férfi egy hatalmas állat, kicsit vicces :D

NLZ

Quote from: Én on 2009-01-27, 21:42:49
Rohadtul nem felkapott, de én a Hajime no Ippo-t nézem most, egy boxoló srác életéről szól elég együgyű de valamiért mégis kurvajó :jee: Also, kösz NLZ-nek az ajánlást :)
Bár ez a régi rajzolási mód, hogy minden férfi egy hatalmas állat, kicsit vicces :D
Jah, az tényleg poén, hogy még az a lúzer gyökér is kigyúrt, szálkás és kockás volt. :D
De viszont az animáció nagyon jó lett, pl mikor a végén jön a Dempsey Roll, az telitalálat.

Szal balu01, nézd te is. :P  A TV Special meg az OVA nem nagy szám, sőt az előbbi kissé idegesítő is, de a történet része, a folytatásban legalábbis utalnak a specialra. Az OVA-ra még nem, de az annyira nem is kapcsolódik a történethez.

Ezen kívül ajánlom még a Furi Kurit, Excel Sagát, GTOt, Golden Boyt, Gokudot, Mushisit, Moyashimont, Natsumet, meg úgy kb mindent, ami a toplistám élén van. :D
http://www.anime-planet.com/users/NLZ/anime?sort=rating&order=desc
[reserved]

balu01

Quote from: Én on 2009-01-27, 21:42:49
Rohadtul nem felkapott, de én a Hajime no Ippo-t nézem most, egy boxoló srác életéről szól elég együgyű de valamiért mégis kurvajó :jee: Also, kösz NLZ-nek az ajánlást :)
Bár ez a régi rajzolási mód, hogy minden férfi egy hatalmas állat, kicsit vicces :D
Kicsit hosszú  :D

NLZ

Hidd el, hamar elrepül az a 75 rész. :P
[reserved]

balu01

Ja tudom, most is 52 részt megnéztem CG-ből másfél hét alatt  :D
De ha hosszúba kezdek akkor megint nem fogok tanulni  :D

NLZ

Tanuld meg beosztani az idődet. :P
[reserved]

balu01

#1031
Hát akkor marad az ongoing heti 1 Bleach meg Soul Eater :lol:
Az FLCL-t lehet megnézem, az nem hosszú  :D

bimanc

balu01:

Hidamari Sketch megvolt már? Én most nézem, és nagyon jól elvagyok vele. Nem hosszú, és ráadásul elég lassú is. Az első négy rész nem fogott igazán meg, de az ötödiktől nagyon rá lehet kattanni.  :D

Bishop

Quote from: balu01 on 2009-01-27, 22:50:05
Hát akkor marad az ongoing heti 1 Bleach meg Soul Eater :lol:
Az FLCL-t lehet megnézem, az nem hosszú  :D
ahogy látom nincs köztük a Xam'd meg a Casshern, tessék pótolni  ;)
Jó tudom utóbbi annyira nem felkapott és elég megosztottak a vélemények, de egyenlőre esélyes nálam az év anime címre  :jee:

edit: jah hogy shounen fight :S Hát mindkettőben van de lightosan, viszont ami van az elsőosztályú :)

NLZ

Ha Xam'd -t reteknek találod pár rész után, akkor viszont érdemes abbahagyni, mert végig olyan marad, sőt csak rosszabb lesz. :D  Elején egy gyenge Eureka7, aztán meg egy gyenge misztikus szar. :angyali:
[reserved]

motifator

Az FLCL-t tényleg nézd meg. Valóban nem hosszú, viszont a világ egyik legjobb animéje  :jee:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Chronus

#1036
Quote from: motifator on 2009-01-28, 11:49:21
Az FLCL-t tényleg nézd meg. Valóban nem hosszú, viszont a világ egyik legjobb animéje  :jee:

+1.
Csak 6 rész, de garantált agysejtirtás.

De ha már itt tartunk akkor Diebuster, Gurren-Lagan, is kötelező darabok. Az elsőben csak bolygókat hajigálnak egymásra, a másodikban már galaxisokat. Excel Saga is egy Epic LuLz, már ha bírod a hadart hiperaktív vinnyogást 26 részen keresztül...

balu01

TTGL-t már láttam :D
Kösz a tippeket mindenkinek, majd megpróbálok belenézni mindbe.

Bicskei

ajánlom még a Golden Boy-t
sztem alap mű :Kiraly:
Ultras liberi

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2009-01-28, 01:05:39
Ha Xam'd -t reteknek találod pár rész után, akkor viszont érdemes abbahagyni, mert végig olyan marad, sőt csak rosszabb lesz. :D  Elején egy gyenge Eureka7, aztán meg egy gyenge misztikus szar. :angyali:

Elmész te a ....

A Xam'd-nak nincs szüksége egyszer 25 részre ahhoz, hogy a szereplők tolerálhatóvá váljanak, és végre beinduljon a dolog a második 25 részre.

NLZ

Jó, igazad van, akkor úgy mondom, hogy a Xam'd majdnem olyan jó, mint a To Aru Majutsu no Index.  :angyali:
[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2009-02-02, 14:31:59
Jó, igazad van, akkor úgy mondom, hogy a Xam'd majdnem olyan jó, mint a To Aru Majutsu no Index.  :angyali:

légyszives ne hasonlítsd össze a 2-t, INDEX retek fos a Xam'D-hoz képest  :__devil: bár az index-et is nézem  :__devil:

motifator

lol, nem látod, hogy csak trollkodik?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

chilip

nem, nem látom... belőle mindent kinézek  :__devil:

SaiyaGin

Az Indexnek különben mi a baja? Nem nézem, de úgy emlékszem, hogy az első részekről jókat írtak.

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2009-02-02, 20:02:34
Az Indexnek különben mi a baja? Nem nézem, de úgy emlékszem, hogy az első részekről jókat írtak.
Az Index egy tipikus példája annak, hogy egy ötletes, ígéretes animét hogy kell csúfosan elbarmolni már az elején. :)
[reserved]

balaaz

Quote from: balu01 on 2009-01-27, 21:39:19
Valaki mondjon már valami jó animét, most hogy megnéztem a CG-t megint nem tudok nézni semmit.  :D

Bárcsak én is úgy állnék, hogy nincs mit nézni! Két éve mindig van mit és még elég hosszú a megnézendők listája...

balu01

Én még csak most kezdtem el nézni a dolgokat sávszélesség emelés után :D 1Mbit-ről 13 Mbit  :D
Eddig egy örökkévalóság volt egy rész letöltése is :frown:
Most meg próbálok alkalmazkodni a körforgáshoz.  :D

White SeeD

Quote from: balu01 on 2009-01-27, 21:39:19
Valaki mondjon már valami jó animét, most hogy megnéztem a CG-t megint nem tudok nézni semmit.  :D

Macross F  :cool:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

balu01

Bővül a betervezett animék listája, de idő nem nagyon van sajnos  :__devil: