Anime ajánlás

Started by AnWar, 2003-01-18, 00:22:55

Previous topic - Next topic

NLZ

Na igen, arra is rá lehet mondani, csak a borzasztó második felétől inkább azt kívánná, hogy bárcsak ne kezdett volna neki. Sajna sok ilyen van.
[reserved]

Bicskei

hogy nem ajánlott neki senki verekedős animét abból is van pár darab..
Ultras liberi

minuszmiki

#1382
Néznék valami idei animét, olyat ami már befejeződött, de nagyon nem vagyok képben, miket érdemes?

edit: idei = idén ért véget

kelvor

Szerintem elég gyenge eresztés a legtöbb idei anime eddig. Eden of the East egész jó volt, meg persze a Hajime no Ippo új évada.

SaiyaGin

Quote from: minuszmiki on 2009-08-03, 22:11:59
Néznék valami idei animét, olyat ami már befejeződött, de nagyon nem vagyok képben, miket érdemes?

edit: idei = idén ért véget

Eden of the East, Sengoku Basara.

Próféta

Quote from: minuszmiki on 2009-08-03, 22:11:59
befejeződött
Quote from: kelvor on 2009-08-03, 22:39:34
Eden of the East

Nem úgy van, hogy csak abbahagyták, és jön a folyt. köv. film formájában?

Draconire


SaiyaGin

#1387
Quote from: Próféta on 2009-08-03, 22:53:13
Quote from: minuszmiki on 2009-08-03, 22:11:59
befejeződött
Quote from: kelvor on 2009-08-03, 22:39:34
Eden of the East

Nem úgy van, hogy csak abbahagyták, és jön a folyt. köv. film formájában?

Igen, a filmek hátra vannak még, de a sorozat már befejeződött.

minuszmiki

Quote from: Draconire on 2009-08-03, 22:58:46
Quote from: minuszmiki on 2009-08-03, 22:11:59
Néznék valami idei animét, olyat ami már befejeződött, de nagyon nem vagyok képben, miket érdemes?

edit: idei = idén ért véget

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6257
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6384
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5779
K-On!, Michiko to Hatchin rajta van a wishlistemen, kösz az emlékeztetőt, Ristorante Paradiso meg szimpatikus elsőre, szerintem csekkolom ezt is.  :merci:

Eden of the East, Sengoku Basara is megy a wishlistre, thx to all. :)

frozenstein


Junchi

Quote from: frozenstein on 2009-08-04, 05:27:02
Natsu no Arashi!

+1

A Ristorante Paradisóval viszont csak óvatosan. Enyhén ugyan, de BL cucc... ^^

SaiyaGin

Jut eszembe, ajánlanám még a Xam'd-ot is. Igaz, nem idén kezdődött, hanem tavaly, de félig beleillik a kategóriába, mert idén ért véget.

minuszmiki

Akkor utánanézek ezeknek is, ismét kösz. :)

NLZ

Én ajánlanám a Suzumiya Haruhi-chan no Yuuutsu-t. :)
[reserved]

Bicskei

nah akkor itt is felteszem
kéretik jobbat ajánlani mint a másik topicban fikázott animék...

ill school life cuccost is kéretik ajánlani

egyéb kivánság nincs anime terén jelenleg

köszönöm :zen:
Ultras liberi

NLZ

Aláírásomat nézd végig, jobbat nemtok mondani. :)
[reserved]

Soldier

#1396
tudod mit ? az enyémet is . végülis ez tök segítőkész  :lazza:
hogyonislegyek: amúgy sorry de fogalmam sincs mit néznél meg szívesen, én szélsőségesen pontozok, és az izlésem is az /a/ szempontjából

kelvor

Android + mind fuck animét keresnék, amivel leköthetem magam, míg várok a Time of Eve részeire. Ötletek?

NLZ

Quote from: Soldier on 2009-08-05, 00:37:25
tudod mit ? az enyémet is . végülis ez tök segítőkész  :lazza:
hogyonislegyek: amúgy sorry de fogalmam sincs mit néznél meg szívesen, én szélsőségesen pontozok, és az izlésem is az /a/ szempontjából
Pedig mi mást tudnál ajánlani, mint azokat, amik neked tetszettek? :D  Megnézi az első 5 címet, abból meg ki tudja találni, hogy milyen is az izlésed, eldöntve így, hogy a listád hasznos tud-e lenni.

Vagy pl lehet AnimePlanet recommendation rendszerét is böngészni, általában hasznos, találtam vele jó darabokat. Mások Toplistája viszont teljesen haszontalan volt, néztem ki vette fel Excel Sagát, erre mindenki szutyok szarokkal párosította.
[reserved]

Cobra

School life: School Days :)
Egyébként meg van bőven, csak adj valami támpontot, hogy milyen stílus legyen. Van GTO, School Rumble, Blue Drop, Bamboo Blade, stb.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zen

Quote from: Cobra on 2009-08-05, 10:54:31
School life: School Days :)
És megint csak HA HA HA.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

Quote from: Zen on 2009-08-05, 13:59:16
Quote from: Cobra on 2009-08-05, 10:54:31
School life: School Days :)
És megint csak HA HA HA.

Miért, szerinted nem játszik benne elég fontos szerepet az iskola?
[spoiler]Makoto több "hőstettet" is ott vitt véghez, ha elfelejtetted volna.  :D[/spoiler]

Zen

Quote from: SaiyaGin on 2009-08-05, 15:05:19
Quote from: Zen on 2009-08-05, 13:59:16
Quote from: Cobra on 2009-08-05, 10:54:31
School life: School Days :)
És megint csak HA HA HA.
Miért, szerinted nem játszik benne elég fontos szerepet az iskola?
[spoiler]Makoto több "hőstettet" is ott vitt véghez, ha elfelejtetted volna.  :D[/spoiler]
Végülis.. ::)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

frozenstein


Próféta

Quote from: kelvor on 2009-08-05, 00:51:39
Android + mind fuck animét keresnék, amivel leköthetem magam, míg várok a Time of Eve részeire. Ötletek?
Mindfucknak mindfuck, androidosnak határeset, de erősen ajánlom a Kaibát, ha esetleg azóta még nem nézted meg :)

Soldier

#1405
Quote from: Próféta on 2009-08-06, 01:21:48Kaibát,
jah a gyurma ember , akinek van egy ágyúgolyónyi lyuk a hasában? vagy nem is a hasába?, mindegy lyukas volt a srác erre emlekszem. hat az lol volt, nekem nem mindfuck volt hanem egy vicc.  :shameonme: ^^"

kelvor

Quote from: Próféta on 2009-08-06, 01:21:48
Quote from: kelvor on 2009-08-05, 00:51:39
Android + mind fuck animét keresnék, amivel leköthetem magam, míg várok a Time of Eve részeire. Ötletek?
Mindfucknak mindfuck, androidosnak határeset, de erősen ajánlom a Kaibát, ha esetleg azóta még nem nézted meg :)

Anno megakartam várni, hogy befejezzék, aztán mire befejezték el is felejtettem.  :smile: Viszont jó, hogy eszembe juttattad, azt hiszem meg is lesem most.  :smile:

Liquid Snake

Nagy segítségre lenne szükségem. Szűk egy hét múlva megyek ki Angliába és onnan nem elérhető az FTP illetve a fórum sem, ezért most kérnék pár ajánlást ami véleményetek szerint mindenképp must see. Nemtom, ott kint hogy tudok netet intézni majd ezért bespejzolok pár animet, már van vagy 300GB raktáron. Teljesen mind1 a stílus. Várom az ajánlatokat.  :smile:

Zsiga

300GB és még kéne? Hány évre mész?

Darkstar

Lehet, hogy csak BD ripeket visz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん