Anime ajánlás

Started by AnWar, 2003-01-18, 00:22:55

Previous topic - Next topic

kelvor

#1620
Kaiba, ha mindfuck is jöhet.

Nem tudom, hogy az NHK ide illik e, de rám eléggé depresszíven hatott néha.  :D

SaiyaGin

Quote from: kelvor on 2010-06-09, 05:24:47
Nem tudom, hogy az NHK ide illik e, de rám eléggé depresszíven hatott néha.  :D

Depresszívnek depresszív, de hogy véres és erőszakos lenne?

kelvor

Bah, kellett nekem hajnalban fórumot olvasgatni, a véres és erőszakos részen nagyot pisloghattam. No mindegy, azért jó kis anime, tessék megnézni.  :lazza:

motifator

Depresszív?
Ima, Soko ni Iru Boku
Garantáltan elmegy tőle az életkedved. És tényleg jó anime, a 8+ rating is jelent valamit.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

one

Üdv mindenkinek!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Nincs mit néznem,valami jó kis darálós fantasyt szeretnék nézni, az se baj,ha van benne egy kis humor,amit láttam:
Slayers,Naruto,Berserk(best),Claymore(annyira nem tetszett),Guardian of the sacred spirit(vagymi,nem volt annyira jó,kicsit vontatott)
Az ilyen sci-fi mecha cuccok,annyira nem fognak meg sajna, előre  is kössz a segítséget!Ja és a terjedelem mindegy!

Junchi

Quote from: one on 2010-06-09, 19:14:53
Üdv mindenkinek!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Nincs mit néznem,valami jó kis darálós fantasyt szeretnék nézni

Bastard! (Mmint nem te, ez az anime címe. :) )

Egyébiránt bepróbálhatod még a Basilisket is, ami ugyan nem fantasy, viszont van benne dara bőven, illetve imho az egyik legkiválóbb dráma, amit az anime-ipar valaha is kitermelt.

Bishop

Így hirtelen a Samurai deeper Kyo ugrott, amiről megoszlanak a vélemények, nekem tetszett :hehe:

Junchi

Quote from: Bishop on 2010-06-09, 19:32:05
Így hirtelen a Samurai deeper Kyo ugrott, amiről megoszlanak a vélemények, nekem tetszett :hehe:

Nekem is, bár a hányadék animációt még a mai napig sem tudtam lenyelni... >_>

Selmo

(A "jó" relatív.)
Duraga no Tou
Lodoss
Queens blade

Esetleg (ezek nem igazán darálósak):

Neo Angelike Abyss
Scrapped Princess
Utawarerumono
Juuni Kokuki

Végső esetben AniDB

A tökéletesség unalmas.

Junchi

Quote from: Selmo on 2010-06-09, 19:50:44
Lodoss OVA

Fix'd!

A TV sorozat szerintem harmatos...
[spoiler]
(Ha meg az OVA-ra gondoltál, akkor nem szóltam. :D)[/spoiler]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

thrall

Quote from: Zen on 2010-06-09, 19:55:33
No Berserk?
már látta, azért nem ajánlották

Zen

Quote from: thrall on 2010-06-09, 20:01:31
Quote from: Zen on 2010-06-09, 19:55:33
No Berserk?
már látta, azért nem ajánlották
Ah, ich verstehe alles.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

one

Rendben már nézegetem is őket, köszönöm szépen mindenkinek!

Dcartman

Üdv!

Tudnátok nekem valami olyan animét ajánlani amiben varázslók vagy szupererővel rendelkező emberkék vannak?Nagy előny ha vannak benne jó poénok de az se lenne jó ha ilyen véres végtag szagattó lenne.

Előre is köszi!

Zen

Baccano!, Needless, Sengoku BASARA.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Boku no Piko-t már nem divat ajánlani?
[reserved]

chilip


Member

Quote from: chilip on 2010-06-18, 23:39:51
img
Mosolyt csaltál az arcomra. :lol:

Terra e..., Zettai Karen Children; Kyouran Kazoku Nikki; Ikkitousen, alább már nem megyek a listámon. :)

Selmo

Quote from: Dcartman on 2010-06-18, 23:16:14
Üdv!

Tudnátok nekem valami olyan animét ajánlani amiben varázslók vagy szupererővel rendelkező emberkék vannak?Nagy előny ha vannak benne jó poénok de az se lenne jó ha ilyen véres végtag szagattó lenne.

Előre is köszi!
Slayers, Magikano, Zero no Tsukaima, Baka to Test to Shoukanjuu, Kaze no Stigma, Witch Hunter Robin, Maburaho, Rental Magica, stb.

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Quote from: Dcartman on 2010-06-18, 23:16:14
Üdv!

Tudnátok nekem valami olyan animét ajánlani amiben varázslók vagy szupererővel rendelkező emberkék vannak?Nagy előny ha vannak benne jó poénok de az se lenne jó ha ilyen véres végtag szagattó lenne.

Előre is köszi!

Bastard!
Úgy nagyjából mindegyik kritériumnak megfelel.

frozenstein


Moha

Mondjatok légyszi pár jó címet "mistery" kategóriában! Lehetőleg olyat, ami nem horror és nem mecha. Köszi.

Cobra

Rental Magica-t tudom ajánlani.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Quote from: Cobra on 2010-06-27, 20:06:57
Rental Magica-t tudom ajánlani.
Megnézem ezt is, köszi. Most a Higashi no Eden-t kezdtem el, csak valamiért kicsit szaggat az 1080p.


SaiyaGin

Néznék valami rendes mechát. Olyan sorozatra gondoltam, ami:
-viszonylag komoly (de nem depresszív)
-nincsenek benne agyontápolt mechák
-12-26 rész közötti hosszúságú
-lehetőleg az elmúlt 10 évből való

Előre is köszi a válaszokat.

frozenstein

Flag, Gunparade March, Stellvia, Zegapain, Gigantic Formula, Kurogane no Linebarrels, Geneshaft, Gasaraki, Brain Powerd
A nagy részükre pontosan nem emlékszem csak annyira, hogy jók voltak, és lehet nem mind olyan amit keresel, de pl a Flag-et szerintem mindenképpen érdemes megnézni.

SaiyaGin

Quote from: frozenstein on 2010-07-15, 13:07:39
Flag, Gunparade March, Stellvia, Zegapain, Gigantic Formula, Kurogane no Linebarrels, Geneshaft, Gasaraki, Brain Powerd
A nagy részükre pontosan nem emlékszem csak annyira, hogy jók voltak, és lehet nem mind olyan amit keresel, de pl a Flag-et szerintem mindenképpen érdemes megnézni.

:merci:
A Flag jónak tűnik, de egy kicsit utánaolvasva úgy látom, hogy nem pont olyan, amire épp vágyom, de a Gasarakit vagy a Zegapaint majd elkezdem.

ogre

Quote from: SaiyaGin on 2010-07-16, 10:36:43
A Flag jónak tűnik, de egy kicsit utánaolvasva úgy látom, hogy nem pont olyan, amire épp vágyom, de a Gasarakit vagy a Zegapaint majd elkezdem.

a flag nagyon jó, de egyáltalán nem egy klasszikus mecha sztori, csak van benne az is :)
a gunparade egész jó, a többit nem láttam. esetleg bokurano, de az némileg depresszív.