Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: smash++ on 2007-08-16, 11:34:48
Mostanság sajna torrentezek az új animek miatt :).Ha van itt olyan aki nagyon ismeri a főbb sub-os csapatokat összerakna egy kis listát,hogy kiket érdemes letölteni.Ha nem gond.
Nem fontos a sorrend.Csak szeretném tudni kik azok akik minőségi munkát csinálnak.Mert azért biztos vannak olyanok akik viszonylag sok animevel foglalkoznak nem pedig egy-két animes fan subosok.Tudom,hogy ne lehet általánosítani.
Írok pár pl-t conclave,Uma-doremi,Ani-Yoshi,Your-mom,Ayako,Shinsen-sub,sudo,syndicate,ect.
Előre is köszi ha valaki gyorsan írna egy kis "listát"
Tessék: http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=grouplist&orderby=rating&orderdir=1

Rage

Ayako-tól volt egy borzalmas Murder Princess ep4 (ez alapján én nem töltenék tőlük, bár lehet, hogy ez csak egy "kisiklás" volt), a többiről nem tudok nyilatkozni. :D
痛みを感じる方向に、出口がある!

Hiei-sama

Quote from: Zsiga on 2007-08-16, 13:27:39
Quote from: smash++ on 2007-08-16, 11:34:48
Mostanság sajna torrentezek az új animek miatt :).Ha van itt olyan aki nagyon ismeri a főbb sub-os csapatokat összerakna egy kis listát,hogy kiket érdemes letölteni.Ha nem gond.
Nem fontos a sorrend.Csak szeretném tudni kik azok akik minőségi munkát csinálnak.Mert azért biztos vannak olyanok akik viszonylag sok animevel foglalkoznak nem pedig egy-két animes fan subosok.Tudom,hogy ne lehet általánosítani.
Írok pár pl-t conclave,Uma-doremi,Ani-Yoshi,Your-mom,Ayako,Shinsen-sub,sudo,syndicate,ect.
Előre is köszi ha valaki gyorsan írna egy kis "listát"
Tessék: http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=grouplist&orderby=rating&orderdir=1

Na most ez a lista sz**t sem er mar bocsanat...

Member

Tényleg édi, legalább ha csak angolok lennének, de az első kettő kapásból egy francia és egy török. :)

Liquid Snake

Nemtom jó helyre írok-e de szeretném megkérdezni h az Eureka 7-t érdemes-e megnézni? Úgy hallottam h minőségileg a One Piece-el egy szinten van (NO 1. Anime  :jee: ) és ezért érdekelne...

Zsiga

Quote from: Liquid Snake on 2007-08-18, 22:02:10
Nemtom jó helyre írok-e de szeretném megkérdezni h az Eureka 7-t érdemes-e megnézni? Úgy hallottam h minőségileg a One Piece-el egy szinten van (NO 1. Anime  :jee: ) és ezért érdekelne...
Szerintem igen. :)

frozenstein

Az Escaflowne meg az Air movie-k mennyire recap-ok, érdemes őket megnézni a sorozatok után?

motifator

Az Air movie tulajdonképpen nem recap. A sorozatot a Kyoto Animation csinálta ( :jee:), a movie-t meg a Toei Animation ( :ejj:). A movie-nak ezért jóval gyengébb a grafikája, és a történetet is kissé másképp dolgozza fel.
Amúgy meg lehet nézni, ha már láttad a sorozatot, sőt, olyat is hallottam már, hogy valakinek a movie jobban tetszett mint a sorozat, de szvsz. ne számíts túl sokra.
A movie sokkal "romantikusabb", de sokkal felszínesebb is, mint a sorozat(pl. az egész Summer Arc-ból egy hülye tündérmesét csináltak).
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cobra

Escflowne Movie története teljesen más, a szereplők nagyjából ugyanazok, de más a személyiségük és teljesen más a cselekmény. Nekem annyira nem tetszett a sorozat után, de azért nézhető.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

srácok, kéne róla rövid vélemény: Cluster Edge, látta valaki? érdemes megnézni?

Soldier

Quote from: chilip on 2007-08-22, 20:45:35
srácok, kéne róla rövid vélemény: Cluster Edge, látta valaki? érdemes megnézni?

nem lattam , szvl nem en vagyok a megbizhato info forrás, de ez engem 1 látásra megrémit : Shounen Ai

Zsiga

Quote from: chilip on 2007-08-22, 20:45:35
srácok, kéne róla rövid vélemény: Cluster Edge, látta valaki? érdemes megnézni?
Mivel feliratoztuk mi is ezért volt "szerencsém" belenézni. FAIL, kerüld mint a pestist.

chilip

okké :D és ez? Psychic Force, a top animokat mind láttam már, és kéne valami gyepálós és/vagy fantasy cucc

Manitu

Quote from: chilip on 2007-08-22, 22:35:01
okké :D és ez? Psychic Force, a top animokat mind láttam már, és kéne valami gyepálós és/vagy fantasy cucc
Quote from: Soldier on 2007-08-22, 21:25:31
nem lattam , szvl nem en vagyok a megbizhato info forrás, de ez engem 1 látásra megrémit : Shounen Ai
Applies here as well. Persze te tudod.

Ha gyepálosat keresel, akkor ajánlom a Busou Renkint. Nem nevezhető top kategóriásnak, de szvsz meglepően jó, ahoz képest, hogy shounen cucc. Persze lehet, hogy már láttad :)


chilip

Quote from: Manitu on 2007-08-22, 22:49:14
Quote from: chilip on 2007-08-22, 22:35:01
okké :D és ez? Psychic Force, a top animokat mind láttam már, és kéne valami gyepálós és/vagy fantasy cucc
Quote from: Soldier on 2007-08-22, 21:25:31
nem lattam , szvl nem en vagyok a megbizhato info forrás, de ez engem 1 látásra megrémit : Shounen Ai
Applies here as well. Persze te tudod.

Ha gyepálosat keresel, akkor ajánlom a Busou Renkint. Nem nevezhető top kategóriásnak, de szvsz meglepően jó, ahoz képest, hogy shounen cucc. Persze lehet, hogy már láttad :)

hohohóóó :D Super Power, Swordplay, Violence - más nem kell, köcce :D és 26 részes, már csak egy bizonyos szintet kell tartson végig és meg is lennénk

frozenstein

motifator, Cobra
Kösz a válaszokat, akkor a sorozatok mellett ezek is felkerülnek a want to see listámra.

noriko

@ Liquid Snake: témád átment az Anime/manga ajánlás-ba. ;)

A Studio 4°C és Animatrixos emberkék Tekkon Kinkreet c. művéről tudtok valamit?
Én annyit tudok, hogy wiki oldal, és trailer
Esetleg látta valaki, vagy olvasott róla értékelést?
Létezhet már subbed verzió?
"I wish I could, but I don't want to."

kikuchiyo

Letöltöttem, de még nem volt érkezésem megnézni. Az animesuki fórumon tetszett az embereknek, azt is írják, hogy Amerikkkában Blu-Ray kiadást fog kapni.
Feliratról nem tudok.
Failure is the default option

noriko

#1698
Akkor az .mkv aminek 60%-a már a gépemen van, felirat nélküli lesz, és megint megszívtam, mint anno a Gedo Senki-vel?
i see...

remélem, legalább tényleg a dvd-rip :D

amúgy elvileg nálunk is jön Blue-Ray-en is! (október-november)
"I wish I could, but I don't want to."

Zsiga

Quote from: noriko on 2007-08-26, 17:59:52
Akkor az .mkv aminek 60%-a már a gépemen van, felirat nélküli lesz, és megint megszívtam, mint anno a Gedo Senki-vel?
i see...

remélem, legalább tényleg a dvd-rip :D

amúgy elvileg nálunk is jön Blue-Ray-en is! (október-november)
Japán és kínai felirat van rajta. ;)

noriko

hát igen, sokat segítene, ha tudnám értelmezni a rövidítéseket :D
gyanús is volt, hogy főleg kínaiaktól jön a cucc!
:lol:
"I wish I could, but I don't want to."

Soldier

#1701
Arra lennek kivancsi hogy ebben a 3:47-4:05 miböl lehet ?! es hogy erdemes a megnézni ?! erdekes ,képrsorok miatt ritkan keresek animet.

edit: habár a végén felsorja mik voltak benne , de a idözona hiányzik igy meg eleg nehezkes ,

kikuchiyo

Quote from: Soldier on 2007-08-26, 18:55:23
Arra lennek kivancsi hogy ebben a 3:47-4:05 miböl lehet ?! es hogy erdemes a megnézni ?! erdekes ,képrsorok miatt ritkan keresek animet.

edit: habár a végén felsorja mik voltak benne , de a idözona hiányzik igy meg eleg nehezkes ,

Bokurano - még ki is írják ;)

(ez az énekhang meg továbbra is elviselhetetlen)
Failure is the default option

Soldier

Quote from: kikuchiyo on 2007-08-26, 19:03:20
Quote from: Soldier on 2007-08-26, 18:55:23
Arra lennek kivancsi hogy ebben a 3:47-4:05 miböl lehet ?! es hogy erdemes a megnézni ?! erdekes ,képrsorok miatt ritkan keresek animet.

edit: habár a végén felsorja mik voltak benne , de a idözona hiányzik igy meg eleg nehezkes ,

Bokurano - még ki is írják ;)

(ez az énekhang meg továbbra is elviselhetetlen)
:ty: en nem latttam :)

smash++

Ez valszeg sokmindenkit hidegen fog hagyni.De esetleg nem tud vki vmi élő linket ehez az animehez.Elméletileg a "lehetetlenség beszerezni" határán van.Vagy ha esetleg vkinke megvan pm.Akárki akármit mond számomra ez egy top-top nosztalgia és nagyon kéne a gyűjteménybe :)
Kár,hogy az [spoiler]"usteam"[/spoiler]-en nem találom :(

Moero! Top Striker
Angol cím: Top Striker
Magyar cím: A pálya ördögei

Soul

Sztem barátkozz össze az RTL Klub egyik dolgozójával (csak ne a takarítóval)  :smile:.

noriko

Quote from: smash++ on 2007-08-28, 01:40:40
Moero! Top Striker
Angol cím: Top Striker
Magyar cím: A pálya ördögei
hogy mennyit kerestem ennek a címét!! köszi!!! ebben volt az Aquila rúgás és a balettozó barátnő ugye? :D
"I wish I could, but I don't want to."

sirtomi

Quote from: noriko on 2007-08-28, 15:16:19
Quote from: smash++ on 2007-08-28, 01:40:40
Moero! Top Striker
Angol cím: Top Striker
Magyar cím: A pálya ördögei
hogy mennyit kerestem ennek a címét!! köszi!!! ebben volt az Aquila rúgás és a balettozó barátnő ugye? :D
Igen, ebben. :)
Meg ebben volt az is hogy megindultak a támadással és a horizonton emelkedett ki a kapu a távolból :D

Member

Ezt még a haverjaim is említették, hogy gyk. fél órán át kellett szaladni, hogy elérjék a kaput. :D Nekem a Szuper-Magnum és a Varázslövés tett be nagyon. :D

Baggio

szerintem az a focis sorozat nagy FAIL. a végén úgyis mindíg a Magnum vagy milyen rugással nyer a csapat....