Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Nevl

Na már csak működő torrentek kellenének :) (boxtorrents semmi, tokytoshon a KSN féle halott, mininován meg 0 seeder... zsíííír :) )
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Chidori

a hsbitez nevű oldalon rajta van az első hét rész, igaz meguploadosan.

Draconire

Quote from: Nevl on 2009-03-22, 14:16:50
Na már csak működő torrentek kellenének :) (boxtorrents semmi, tokytoshon a KSN féle halott, mininován meg 0 seeder... zsíííír :) )

http://tokyotosho.com/search.php?terms=Blade+of+the+Immortal+ksn&type=0

Egyik se halott.

Rounin

Quote from: Nevl on 2009-03-22, 13:07:32
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5679

Ezt látta valaki? Nézhető? Keresgéltem, de nem nagyon találni jó torrenteket hozzá... ennyire rossz lenne? :)

Hopp, ezt el is felejtettem, hogy van.
A manga szerintem remek, szóval csak nem rontották el az animét... o.o Na mentem torrentért.

Nevl

Quote from: Draconire on 2009-03-22, 15:52:04
Quote from: Nevl on 2009-03-22, 14:16:50
Na már csak működő torrentek kellenének :) (boxtorrents semmi, tokytoshon a KSN féle halott, mininován meg 0 seeder... zsíííír :) )

http://tokyotosho.com/search.php?terms=Blade+of+the+Immortal+ksn&type=0

Egyik se halott.

Leszedtem az összeset innen és egyiket se tudom lejátszani :D
Macem van legújabb periannal se mplayer se quick time nem tudja lejátszani... a vicces az, hogy 2-3 részt viszont igen (KSN-AEN féle HD verzió mind)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

motifator

Mplayer OSX se viszi? Ezer éves mplayer build van benne, de én ezt használom, és eddig még mindent lejátszott.

[spoiler]in b4 mac is for fags :D[/spoiler]
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Nevl

Quote from: motifator on 2009-03-25, 21:37:36
Mplayer OSX se viszi? Ezer éves mplayer build van benne, de én ezt használom, és eddig még mindent lejátszott.

[spoiler]in b4 mac is for fags :D[/spoiler]

Mplayer se viszi sajna
[spoiler]You wish you were fag enough to have one... :P :D[/spoiler]
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

motifator

Quote from: Nevl on 2009-03-26, 00:42:14
[spoiler]You wish you were fag enough to have one... :P :D[/spoiler]
In case the above remark was addressed towards me, let me tell you, dear Sir, that I'm fag enough for sure!

[spoiler] :lazza:[/spoiler]

Ha az mplayer se viszi, akkor passz, de lehet, hogy át kéne vonulni ezzel a témával a Help board Kodek gondok topikjába. Windows van fent, legalább parallels-szel, vagy akárhogy? Én egyáltalán nem vagyok a téma szakértője, nekem eddig az mplayer mindent vitt, de tehetnél egy próbát CCCP-vel vagy MPC-HC-val. Az MPC-HC-t még az is lehet, hogy crossoverrel is tudod futtatni OS X alól, ha az lejátszaná.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Nevl

:respect: :)

Van fent egy bootcamp-es windows, de csak akor használom, ha valamire hirtelen nagyon szükségem van... megpróbálom a beszéljükmac-et :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Junchi

Nyah, a KSN-subs végre hajlandó volt kidobni a MnJ utolsó részét is. Yeeey~~

Soldier

#2380
szedem is a batchet köszi.

Én

A hajdan animeaddictson fennlévő magyar szinkronok elérhetőek torrentről valahol? Ha igen, /r/ linx plz
Konkétan a Trigun érdekelne, most nézem újra és nagyon szerettem a magyarhangot (az angol se rossz annyira, de a japán kritikán aluli).

Bicskei

Quote from: Én on 2009-04-07, 19:51:12
A hajdan animeaddictson fennlévő magyar szinkronok elérhetőek torrentről valahol? Ha igen, /r/ linx plz
Konkétan a Trigun érdekelne, most nézem újra és nagyon szerettem a magyarhangot (az angol se rossz annyira, de a japán kritikán aluli).

Trigun:mindennap enimex  :Kiraly:
amugy anno járt körbe valami link....
letöltéseket lehet találni a neten....
http://www.animewe.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=118989 itt a sorozat van fenn elvileg..
meg a videoplayeren is fent vannak  részek..
Ultras liberi

Én


balaaz

Nem látom, hogy Genius Party Beyond-ot honnan lehet letölteni.  :frown:
Pedig pl. Dimension Bomb már videómegosztókon is fennvan (rawban persze).
Hogy van ez?

SaiyaGin


Bicskei

.hack/-es sorozatokat milyen sorrendben kell nézni??
Ultras liberi

Én

#2387
Quote from: SaiyaGin on 2009-04-10, 10:15:02
Úgy tűnik, live action FMP-film készül.
Úgy tűnik, Kira Zac Efron szereplésével.
I refuse to take this seriously.

Bicskei: Hűh... nem vagyok biztos benne, de először a Sign, aztán Gift (1 részes OVA), aztán Liminality, aztán Roots?
ED: kiadási sorrend szerint is így kéne lennie

SaiyaGin


NLZ

Quote from: Bicskei on 2009-04-10, 21:40:20
.hack/-es sorozatokat milyen sorrendben kell nézni??
A Sign az első, de fogadjunk nem fogod bírni végignézni. :D
[reserved]

Soldier

#2390
megjelenés sorrendjét nézed, meg követed a nyilakat logikusan anidb-n és kész, en egyszer végigneztem nekem tetszett, bar azért néhol én is beleuntam

SaiyaGin


Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

TGWH

Hi, nem tudja v.ki, hogy melyik Steamboy passzul az animeaddicts.hu-n található szinkronhoz? Próbáltam mindkettőt, de egyik sem jó.

Soldier

#2394
ennek a White Albumnak télleg így van vége? lesz folytatás esetleg ? vagy kezdjem elkönyvelni hogy ennek ez a végleges "befejezése".. /wehavetodafillblankpages mondatot olvastam de én ebbe nem bízom ezert kérdezlek titeket x)/ Amúgy nekem tetsztt(ik) ez a szenvedés dolog :smile: nem érzem hogy olyan vészes lenne mint ahogy egyszer smash irta :)

Xzone

Quote from: Soldier on 2009-04-25, 10:34:39
ennek a White Albumnak télleg így van vége? lesz folytatás esetleg ? vagy kezdjem elkönyvelni hogy ennek ez a végleges "befejezése".. /wehavetodafillblankpages mondatot olvastam de én ebbe nem bízom ezert kérdezlek titeket x)/ Amúgy nekem tetsztt(ik) ez a szenvedés dolog :smile: nem érzem hogy olyan vészes lenne mint ahogy egyszer smash irta :)

Úgy emlékszem, hogy ősszel folytatják.

Zen

Asu No Yoichi!-t érdemes megnézni?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

Quote from: Zen on 2009-05-16, 14:42:36
Asu No Yoichi!-t érdemes megnézni?

Ha szereted az ecchi cuccokat akkor igen. :smile:
De ha nem akarod töltögetni, nézz bele mangájába, kb ugyanaz van, csak a manga az továbbmegy.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: White SeeD on 2009-05-16, 14:51:46
Quote from: Zen on 2009-05-16, 14:42:36
Asu No Yoichi!-t érdemes megnézni?
Ha szereted az ecchi cuccokat akkor igen. :smile:
A végefelé kiakad az idegesítő balfaszság mutató, úgyhogy csak óvatosan. :)
[reserved]