Main Menu

Mass Effect

Started by Puru², 2008-06-04, 12:04:02

Previous topic - Next topic

Puru²

Akinek gondja volt a Mass Effectel az szedje le innen ezt a progit http://rapidshare.com/files/119891371/Mass.Effect.Working.CheatEngine.by.Gniarf.rar Benne van a leírás hogy hogyan kell működésre bírni .Nálam most már megy a Galaxy map rendesen.  ^^"

chilip

#1
Quote from: Puru² on 2008-06-04, 12:04:02
Akinek gondja volt a Mass Effectel az szedje le innen ezt a progit http://rapidshare.com/files/119891371/Mass.Effect.Working.CheatEngine.by.Gniarf.rar Benne van a leírás hogy hogyan kell működésre bírni .Nálam most már megy a Galaxy map rendesen.  ^^"

:hail:

ed.: Savegame-re a fix az mi is volt?

Puru²

#2
Quote from: chilip on 2008-06-04, 12:05:41
Quote from: Puru² on 2008-06-04, 12:04:02
Akinek gondja volt a Mass Effectel az szedje le innen ezt a progit http://rapidshare.com/files/119891371/Mass.Effect.Working.CheatEngine.by.Gniarf.rar Benne van a leírás hogy hogyan kell működésre bírni .Nálam most már megy a Galaxy map rendesen.  ^^"

:hail:

ed.: Savegame-re a fix az mi is volt?
Próbáld ki az orosz cracket ,elvileg ezzel már lehet menteni viszont önmagában nem jó ,használni kell hozzá a fenti cuccot hogy menjen a galaxy map: http://www.playground.ru/cheats/7198/

szerk : leteszteltem megy a galaxy map és menteni is lehet

chilip

thx, minden indításnál el kell jáccani a cheat engine-es cuccot?

Alkyra

Quote from: chilip on 2008-06-04, 12:05:41
Quote from: Puru² on 2008-06-04, 12:04:02
Akinek gondja volt a Mass Effectel az szedje le innen ezt a progit http://rapidshare.com/files/119891371/Mass.Effect.Working.CheatEngine.by.Gniarf.rar Benne van a leírás hogy hogyan kell működésre bírni .Nálam most már megy a Galaxy map rendesen.  ^^"

:hail:

ed.: Savegame-re a fix az mi is volt?

Én egye sima cracket tudok felajálani amivel mindkét dolog gond nélkül működik. Simán overwrite s ennyi. Más nem kell hozzá. El kezdtem előlről az egészet s idáig nem volt vele gond. Mentés s a Galaxy map is szépen megy.^^

chilip

#5
nyugodtan linkelheted/feltöltheted :D nem haraplak félbe, ha megteszed :D  :__devil:

ed.: elvileg megvan :)

chilip

Mass Effectben előfordult (eddig 2x), hogy megyek a tankkal, lerakom valahol és megyek tovább (mert továbbvinni nem tudom), és visszafele eltűnik, mint a kámfor... kurvára fel tud dobni, mikor visszafele tankra méretezett ellenfeleket kell gyalogosan leölni...  :lame:

Dreamcleaver

Pisztollyal+shield rechargerrel+override lazán. :haha: Infiltrator rulez.
Lehet a cracked csinálja? Én még mindig a save fix + Puru által linkelt cheat használom és sehol semmi gond.

Illetve egy akad bár lehet ez feature: Valahol lv10 környékén (miután Spectre letttem) az addig 3 talent point/level nekem is leredukálódott 2-re. :/ Illetve az egyik szintlépésnél auto berakott egy intimidate pontot (full charmra megyek, ki van majdnem maxolva) de nem tudom minek.

Ez nálatok is van?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

#8
Quote from: chilip on 2008-06-04, 23:47:06
nyugodtan linkelheted/feltöltheted :D nem haraplak félbe, ha megteszed :D  :__devil:

ed.: elvileg megvan :)

http://rs270.rapidshare.com/files/119919300/MASS.EFFECT.CRACKFiX.READ.NFO-iND.rar

Ezt csak akkor tudod használni, ha nem cheateltél s használtad a consolt utazásra különben meghülyül.

Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-05, 05:11:27
Pisztollyal+shield rechargerrel+override lazán. :haha: Infiltrator rulez.
Lehet a cracked csinálja? Én még mindig a save fix + Puru által linkelt cheat használom és sehol semmi gond.

Illetve egy akad bár lehet ez feature: Valahol lv10 környékén (miután Spectre letttem) az addig 3 talent point/level nekem is leredukálódott 2-re. :/ Illetve az egyik szintlépésnél auto berakott egy intimidate pontot (full charmra megyek, ki van majdnem maxolva) de nem tudom minek.

Ez nálatok is van?

Igen. Ez a játék rendszere. Az elején 3 pontot kapsz szintlépésenként majd csak 2öt míg végül csak 1et...
Továbbá igen, rak egyet az inti skillre is egy pontot ahogy a charmra is amikor spectre leszel..

Tycho

Én linkeltem PMben DC-nek egy krekket, ami hibátlanul megy nálam, és csak ekszefelülkopizós, és bár írták rá a tank elhagyásos bugot, nekem soha nem jött elő :haha: ...  :lazza:

Amúgy infiltrátor rulz :whoah: Bár én csak snipeolok, és csapatot gyógyítok, Tali tör széfeket, dampol ellenfelet. :Kiraly: - úgy érzem ez lesz az a játék, ami elszórakoztat amíg kijön a stalker 'folytatása' :jee:

chilip

hát én vanguardal megyek... kéne konzolparancs, ami visszaadja a tankot... érdekes volt úgy kijönni pl az eggyik bolygó felszinére az épületből, hogy a tank a pálya másik felén volt 2 heggyel arrébb  :oops: snipánál én se panaszkodnék, észre se vennék hogy meghaltak volna, akkora területek vannak ezen a pályán :D

Alkyra

Én Soldier vagyok. Majd a második végigjátszásnál Adept leszek.:) Ám sniperkedni én is imádok. Csináltam tegnap print screen el egy képet, de úgytűnik nem jegyezte meg a gép..(nem kapcsoltam ki...)
A képen épp Tali fejét célozta be két sniper. :lul:

chilip

Soldier-t csalásnak éreztem (mint a Barbárt Diablo 2-ben), már a legelején iszonyú hp-reg-et lehet elérni vele+Heavy armor+ bármilyen fegyver. innentől hol a kihívás? :D

Alkyra

Quote from: chilip on 2008-06-05, 10:44:04
Soldier-t csalásnak éreztem (mint a Barbárt Diablo 2-ben), már a legelején iszonyú hp-reg-et lehet elérni vele+Heavy armor+ bármilyen fegyver. innentől hol a kihívás? :D

Hogy hol? Jönn egy biotec ellenfél s megb*sz anyád hátán. Egyébként tényleg könnyebb a game egy picivel...bár nem tom..valahogy én az egyensúlyra törekszem. Tali van a team-emben s Liara lesz amint meg fogom menteni.XD(Full Tech, Full Biotec s Full Combat Str.:))

Másodjára lesz vicces amikor índítok egy leszbikus adept-et...:) Bár attól függ...Tali kasztja is bejönn.^^

chilip

adept-el én is szemeztem  ^^

Tycho

#15
Quote from: Alkyra on 2008-06-05, 11:03:58
Quote from: chilip on 2008-06-05, 10:44:04
Soldier-t csalásnak éreztem (mint a Barbárt Diablo 2-ben), már a legelején iszonyú hp-reg-et lehet elérni vele+Heavy armor+ bármilyen fegyver. innentől hol a kihívás? :D

Hogy hol? Jönn egy biotec ellenfél s megb*sz anyád hátán. Egyébként tényleg könnyebb a game egy picivel...bár nem tom..valahogy én az egyensúlyra törekszem. Tali van a team-emben s Liara lesz amint meg fogom menteni.XD(Full Tech, Full Biotec s Full Combat Str.:))

Másodjára lesz vicces amikor índítok egy leszbikus adept-et...:) Bár attól függ...Tali kasztja is bejönn.^^

Chilip, ott, hogy meg is kell venned azokat a felszereléseket, nem csak hogy használni tudod :D Amúgy nekem medium armorban durvább van mint a legtöbb heavy, szóval a megnevezés elég relatív...


Liara? Ki? Hol? Akkor ő hiányzik :haha:

Amúgy én Ashley-t és Tali-t viszem mindenhova, a bioticokat meg sajna gyalázom, mivel az egész csapat exoskeletonos páncélt hord :angyali:


ed.: oh lol... már megvan ki az... 28. szinten vagyok és még mindig nem voltam Liara-nál :haha:

Dreamcleaver

#16
Nekem még nem volt sok időm ME-zni, most hagytma el a citadelt és pár uncharted worldot jártam be. Illetve most vagy Theros-on vagy hol és mentem meg Liarát.

Infiltrator vagyok, de sniperbe még nem raktam pontot, mert máshova kellett. Eddig a charmot toltam mindig maxra, a combar armort hogy tudja viselni med armort, az electronicsot, mert kiderült, hogy uncharted worldom bizonyos tárgyak survey-éhez (pl lezuhan műhold) elég magas eletronics kell, pár level sceptre, meg a pisztolyt toltam fel addig, hogy unlockolta a snipert.

A csapat nálam Ashley, mert táp soldier + meg akarom d*gni  :D, és Garrus, mert Turians= :cool: (még akkor is, ha lame retail bug miatt Garruson alacsonyabb felbontású textúrák vannak...). Egyelőre a biotec skilleknek nem sokértelmét látom,  persze lehet később berakok valakit a stasis skill miatt.

Sztem Mechanicnak meg Adeptnek felesleges lenni, az Infiltrator meg a Vanguard sokkal jobbak.

Amúgy Citadel után durva volt. Néztem ott a boltokat, hogy mikor lesz nekem ennyi pénzem megvenni a cuccokat, pedig már 5% discount vana charm miatt. Erre Theroson végigöltem a gethet. Szereztem vagy 15-20k pénzt, és egy rakat lv3-as upgradet meg fegyvert, amiből felszereltem a squadot. Szal mostmár csak páncélt kell vennem, arra meg van pénz.  :D Esett egy-két lv2-es páncél is, szal elvagyok.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

Quote from: Tycho on 2008-06-05, 12:37:03
Quote from: Alkyra on 2008-06-05, 11:03:58
Quote from: chilip on 2008-06-05, 10:44:04
Soldier-t csalásnak éreztem (mint a Barbárt Diablo 2-ben), már a legelején iszonyú hp-reg-et lehet elérni vele+Heavy armor+ bármilyen fegyver. innentől hol a kihívás? :D

Hogy hol? Jönn egy biotec ellenfél s megb*sz anyád hátán. Egyébként tényleg könnyebb a game egy picivel...bár nem tom..valahogy én az egyensúlyra törekszem. Tali van a team-emben s Liara lesz amint meg fogom menteni.XD(Full Tech, Full Biotec s Full Combat Str.:))

Másodjára lesz vicces amikor índítok egy leszbikus adept-et...:) Bár attól függ...Tali kasztja is bejönn.^^

Chilip, ott, hogy meg is kell venned azokat a felszereléseket, nem csak hogy használni tudod :D Amúgy nekem medium armorban durvább van mint a legtöbb heavy, szóval a megnevezés elég relatív...
...

találni sokkal jobbakat lehet (legalábbis eddig nekem) amiket lehetett eddig venni 20k+-ért, nyomába se ért azoknak a páncéloknak amiket találtam, mindenféle láda meg ajtónyitó skill nélkül csak az alap manual override-al.

Tycho

Én vettem a legjobb páncélokat :D Úgy láttszik jó licenszeket kell megfogni a boltokban, aztán a requisitions officer széttápol... viszont quarian páncélokat meg nem találok, és venni is csak ratyit lehet.. :comp:

kelvor

Remélem hétfőn már kapható nálunk is a ME. Védelem, netes-regelés stb. ide vagy oda, így is megveszem. Amúgy, ha ennyien játszák/játszani fogják lehet megérne egy külön topicot is.

chilip

Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-05, 14:15:10
...
Sztem Mechanicnak meg Adeptnek felesleges lenni, az Infiltrator meg a Vanguard sokkal jobbak.
...

Mechanik hátulról nézi a csatát és gyógyít, sok értelme lenne, ha lenne multi...  ^^"

Adept meg sztem durva, semmi fegyver nem kell neki úgyis arat, persze nem ő fogja kivégezni az ellenfeleket, de azért ha 4-5-6 embert egyszerre bénít majd keményen sebez utána mindenkit és feldobja magára a magas szintű shieldet, nem hinném hogy olyan használhatatlan lenne. meg mage kell a partyba :D

Alkyra

Hja...Lehet benne egyb. screenshotot csinálni? Nekem nem sikerült.Oo Mármint a printscreenre nem csinál semmit a windowsom.

Dreamcleaver

Quote from: chilip on 2008-06-05, 15:46:04
Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-05, 14:15:10
...
Sztem Mechanicnak meg Adeptnek felesleges lenni, az Infiltrator meg a Vanguard sokkal jobbak.
...

Mechanik hátulról nézi a csatát és gyógyít, sok értelme lenne, ha lenne multi...  ^^"

Adept meg sztem durva, semmi fegyver nem kell neki úgyis arat, persze nem ő fogja kivégezni az ellenfeleket, de azért ha 4-5-6 embert egyszerre bénít majd keményen sebez utána mindenkit és feldobja magára a magas szintű shieldet, nem hinném hogy olyan használhatatlan lenne. meg mage kell a partyba :D

Nem mondtam, hogy használhatatlanok, de ettől még az Infiltrator és a Vanguard erősebbek, imho. Különben is mechanic kell ott van Tali, aki ráadásul shotgunnal is nyomhatja, "mage"-nek meg Liara, aki ráadásul még first aidelni is tud.
Én most male infiltrator vagyok full paragon. Főleg az Ashley romance plot miatt. Lehet utána elkezdem megint a lv60 vagy mennyi achievement miatt és másodszorra kinyitom a romance-ot Liarával.
Esetleg kezdek valami femalet, mert Liara ugye leszbi is lehet (illetve mivel neki gyak nincs is neme franc tudja hogy kéne nevezni). Ez esetben sztem Vanguard vagy Sentinel lesz.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Tycho

#23
Én elhanyagoltam Liarát, szóval még új a fedélzeten, de nem hiszem hogy bukna a karakteremre, pedig egy female sole survivor infiltrator full paragonon, amúgy meg éreztem, hogy Ashley-t kell megmentenem :haha: Na majd kiderül :jee: Amúgy érdekes, a gép magától úgy fejlesztette Tali tech skilljeit hogy kiegészítsék az enyémeket.. Ő eectronic fullon meg hacker, én meg decrypt és first aid (az nem fullon, meg a hacker se Talinál ) ... Még nem toltam végig, de mennyire rontja el a végét, hogy folytatásos lesz? Félbe marad a sztori a csúcspontnál?

ed.: valami kedves modi (lol paradoxon? :__devil::haha:) átteszi az egészet Puru2 topicjába?

chilip

nem hittem volna hogy ennyire felbassza az agyam ez a játék, most ölöm azt a "növény" agyat, ami hányós zombikat csinál és állandóan felöklendez egy humanoid lényt PUSKÁVAL!!!!  :eek: körbementem, leszedtem a csápokat és meghaltam. utána, visszatöltés 2 csáppal visszább,
[dühöngés]
[spoiler]ÉS AZ ÖSSZES ELLENFÉL!!! AZ ÖSSZES HÁNYÓS ZOMBI ÉS HUMANOID PUSKÁS RIBANCAL RESPAWNOLT!!!! ÉS EGYSZERRE RONT RÁM AZ EGÉSZ SZINT!!!! emelett persze mind2 társam alapból mérgezett és sérült halálközeli állapotba van. a választható legnehezebb fokon megyek (utolsó 2-t nem engedi ugye) és ha 30x nem kezdtem újra, egyszer se és kurvára tele a tököm  :Eztneked:[/spoiler]
[/dühöngés]

és ennyi, majd holnap folytatom. vagy 3-4 éve nem baszta fel játék az agyam ennyire...  :falba: :comp:

Licht

Nem veletlenul nehez fokozat ^^
En normalon nyomtam vegig, es nem voltak igazan gazok (mondjuk attol is fugg, hogy mivel nyomod).

chilip


Licht

Na igen, en soldierrel, majd commandoval nyomtam. A heavy armor, az alap +5s hpregen es a +40% max hp sokat segit.

Dreamcleaver

#28
Ez a Singularity nagyon poén!  :D Most először Noverián magammal vittem Liarát, mert Ashley beszólt, hogy talán dumcsizni szeretne az anyjával. Imádom, ahogy a Krogan zsoldosok meg a gethek tehetetlenül lebegnek körülöttem, mi meg szép komótosan telepumpáljuk őket incendiary/polinesium töltényekkel.  :__devil: :haha:
A játék többi részére sztem visszatérek az Ashley/Garrus kombóhoz, de a Singularity tényleg egy erős biotikus erő.  :jee:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Licht

A quarian is eleg tapos. Nem valami latvanyos, de jo nezni, ahogy csak ugy felrobbannak az ellenfelek ^^
+ shotival eleg jol elvan