Main Menu

Mai-Otome /Spoiler!/

Started by Lazzaret, 2005-11-19, 18:23:42

Previous topic - Next topic

Cobra

A Zwei-nek biztos lesz/van saját OST-je, mert nagyon más zenék mennek, mitn az Otome alatt (erősen Hime-s a stílus).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

#721
Quote from: Lythis on 2007-09-12, 12:36:59remélhetőleg ebben már nem ugyanazokat az arcokat sütik el, mint eddig, habár szerintem MIYU-t ebbe is belezsúfolják valahogy...
Ne reménykedj. Nem nagyon néztem utánna, de úgy tűnik már azzal sem vesződtek, hogy új neveket találjanak ki a szereplőknek. Őszintén szólva nem nagyon vagyok rá kiváncsi. A Mai Hime Destinyből még talán ki lehetett volna hozni valamit, az elejébe beleolvastam, lerí róla, hogy képernyőre szánták. Arinko már nagyon unalmas.

Quote from: Cobra on 2007-09-12, 20:48:51
A Zwei-nek biztos lesz/van saját OST-je, mert nagyon más zenék mennek, mitn az Otome alatt (erősen Hime-s a stílus).
Az egyetlen igazán értékelhető dolog az OVA-ban :)

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-12, 02:13:51
Kétlem. Az alapötletet a HiMEből ollózták, és az ottani verzió a szereplők sokkal
súlyosabb tragédiáját vetítte előre
és a feszültséget a közepétől a végiéig nem
csak elég jól tartotta, de néhol még elég jól tudta fokozni is. Az Otoméban az
alaphelyzet messze nem volt annyira súlyos.
Amit aztán Suneriseosan deus ex machina egyetlen rész alatt szétbarmoltak :mad:

Edit: megnéztem én is az utolsó részt... Ez valami borzalmas volt! Túl sok baromság és túl kevés Mai. EPIC FAIL
Viszont sürgősen elő kell keresnem az Otome meg Hime OST-ket :D


Lazzaret

Hát nem tom ti hogy vagytok vele de én az Otomeval lezártnek tekintem ezt az egészet. hiába helyesek a kis csajszik borzalmas volt az egész történet. Az Ovát nem is láttam. Következő évad? nálam eséjtelen. Biztos nem nézem meg csak ha sok jót fogok róla hallani.


www.arkangyalok.uw.hu

Cobra

Elvileg nem lesz (egy darabig) következő évad, csak egy újabb OVA sorozat (azzal többet lehet kaszálni). Egy új Mai Hime sorozatról (vagy OVA lesz) vannak pletykák.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Na mi van? Két napja kint van az új ova, és még senki nem élesztette újra a topicot? :confused:

Meglepően jól indult, tele akcióval és coolabbnál coolabb jelenetekkel :jee: A recycled módot sem érezni annyira rajta, alig egy két karakterben ismerni rá a régi szereplők arcvonásaira, és azok is alaposan át lettek dolgozva, úgyhogy nem kopipaszta-szagú az egész. (Na jó, persze ha valaki nagyon keresi, akkor itt is meg lehet találni ki ki volt az előző szériákban, de nem tolják úgy a képünkbe, mint a Hime-Otome váltásnál.)


Cobra

Én inkább várok egy normállisabb subra, nem vagyok kíváncsi az ultra speed subokra.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

Quote from: Cobra on 2008-02-25, 01:09:38
Én inkább várok egy normállisabb subra, nem vagyok kíváncsi az ultra speed subokra.

http://www.tokyotosho.com/details.php?id=120359

Amúgy jó volt, cool akció meg minden, bár én pont szerettem a szereplő recycle-t a Mai Otome-ban, de majd csak megszokom az újakat. Akkor ez most a sorozat előtt játszódik ugye?

Egyedül a zenével nem vagyok kibékülve, az valami borzalmas volt.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lokids

Quote from: Dreamcleaver on 2008-02-25, 03:49:32
Quote from: Cobra on 2008-02-25, 01:09:38
Én inkább várok egy normállisabb subra, nem vagyok kíváncsi az ultra speed subokra.

http://www.tokyotosho.com/details.php?id=120359

Amúgy jó volt, cool akció meg minden, bár én pont szerettem a szereplő recycle-t a Mai Otome-ban, de majd csak megszokom az újakat. Akkor ez most a sorozat előtt játszódik ugye?

Egyedül a zenével nem vagyok kibékülve, az valami borzalmas volt.


Igen, előzmény.

Manitu

Quote from: Dreamcleaver on 2008-02-25, 03:49:32
Egyedül a zenével nem vagyok kibékülve, az valami borzalmas volt.

Mért, volt?  :eek: :tezsvir:


sHaRpNeL87

Hello!

Nem tudom hogy tudtok-e segiteni ebben de felirat nélküli Otome részeket keresek torrenten AMV készités céljából. Ha valaki tud egy jó címet azt nagyon megköszönném  :lul:

UI: nyaatorrents kibukott senki se seedeli ott a raw részeket  :ejj:

Dreamcleaver

Hát, ha nem tudnám, hogy össz-vissz 3 részes lesz az S.ifr, akkor azt mondanám, hogy jó kis rész volt, mert kapunk egy kis infót az alapszituról, meg egy kis slice of life-ot, és a végén akciót is. De mivel a kövi résszel vége is, ezért nem hiszem, hogy túl nagy fordulatok következnének. Ráadásul még mindig fogalmam sincs, hogy ki ez a S.ifr, és nem tudom kötni az alap Otome sorozathoz. Persze ehhez hozzátartozik, hogy régen láttam, és a karakterek felének a nevére sem emlékszem, de akkor is.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cobra

Csak nekem tűnt úgy, vagy szerinted is pocsékabb volt a grafika még a sorozatnál is?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

Néhol picit elnagyolt volt, de alapvetően nem volt vele komolyabb bajom.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

Megnéztem az uccsó részt. Az volt amire számítottam végül is. Flashy harcok, nuku sztori. Végül is tetszett ez az OVA. Jó grafika, jó animáció, egy kis ecchi. Lehetett volna 5-6 részes, és akkor valamivel jobb sztori is belefért volna.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS