Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

NLZ

Tény, hogy tehetség kell olyan kritikán aluli szar publikáláshoz, ami megérdemli az 1/10et, de én már hármat is találtam: Muteki Kanban Musume, Fullmetal Alchemist The Movie: Conqueror of Shamballa, Naruto: Konoha Sports Festival.
[reserved]

Member

Quote from: NLZ on 2009-08-10, 20:02:35
Muteki Kanban Musume
11. Fight! Bark Bark vs Nya Nya :eek: :lol:
QuoteFullmetal Alchemist The Movie: Conqueror of Shamballa
Még ha nem is 1/10, hihetetlenül lelombozó volt a folyamatos reklám és a sokat ígérő trailer-ek után. Kb. mint amikor mekiben rámutatsz a plakáton lévő burgerre, hogy olyat kérsz.
QuoteNaruto: Konoha Sports Festival.
Ebben volt az, hogy egész végig a besz@rással küzdött?

Junchi

Quote from: NLZ on 2009-08-10, 20:02:35Fullmetal Alchemist The Movie: Conqueror of Shamballa

Ugyan, ezt fellehet úgy is fogni, hogy leülsz, végigröhögöd azt a 90+ percet és... utána is csak röhögsz. :D Elfen Liedet anno így éltem túl... ^^

NLZ

Quote from: Member on 2009-08-10, 20:10:56
Quote from: NLZ on 2009-08-10, 20:02:35
Muteki Kanban Musume
11. Fight! Bark Bark vs Nya Nya :eek: :lol:
QuoteFullmetal Alchemist The Movie: Conqueror of Shamballa
Még ha nem is 1/10, hihetetlenül lelombozó volt a folyamatos reklám és a sokat ígérő trailer-ek után. Kb. mint amikor mekiben rámutatsz a plakáton lévő burgerre, hogy olyat kérsz.
QuoteNaruto: Konoha Sports Festival.
Ebben volt az, hogy egész végig a besz@rással küzdött?
Ha nem láttad, legyen elég annyi, hogy egy excel saga szerü kreténséget próbálja utánozni vagy parodizálni talán, de egyszerüen csak szánalmas és szar az egész. Még csak nem is olyan rossz, hogy már jó, azon se lehet nevetni, hogy milyen borzasztó.

FMA múvi lehet tényleg megérdemelne 2-3 pontot, de anno ez volt az első anime, ami után azt mondtam, hoyg "anyád, mi a szar volt ez?". Úgyhogy erre megemlékezve meghagytam az animepontozásom újraértékelésnél is, hogy emlékeztessem magam, nem kell annyira vajszívűnek lennem. Ha újranézném, lehet nem venném már olyan komolyan, de nincs az az isten, hogy én ezt újranézzem. :D

Igen, a Kohona Sport volt az, mikor Naruto végig szaladt, miközben karcolt a szar vége már. Gondolom ehhez már nem kell kommentár, hogy miért ennyi pont.
[reserved]

Flaser

Quote from: Member on 2009-08-10, 17:22:46
Csak Preda kedvéért:
School Days

Member, tudod te, hogy egy köhentés választott el a gondatlanságból elkövetett emberöléstől? Én hülye éppen ittam, amikor elkezdted a de nehéz a kondomos táska című költemény reppelését...
...na akkor kész voltam.  :hail:
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."


bimanc

Quote from: Member on 2009-08-10, 17:22:46
Csak Preda kedvéért:
School Days

Király volt!  :D Nagyjából egyet is értek, vele, miután én is a napokban értem végig rajta. Szerintem a készítők kifejezetten trollkodni akartak vele. Az eleje egy dögunalmas scool-life romance hülyeség, majdnem elaludtam rajta, utána jött egy nagyon mély dráma pár részen keresztül (érthető, hogy a srác miért választott úgy, ahogy), aztán jött a trollkodás, amikor sorra jöttek hozzá a kuncsaftok gyógytornára, majd a végén a csattanó. Az biztos, hogy egy párszor meg tudja lepni az embert a 12 rész alatt.

A videó-kritika meg olyan jó volt, hogy ezután soha rosszabbat. A szövegek nagyon találóak voltak.  :jee:

jasonx

Most néztem végig a Hellsinget (régebbi verziót) nekem valahogy úgy tűnt mintha valami jen 80-90 között készült b kategóriás akció filmet néztem volna.

Ez nem jelenti azt, hogy rossz lene csak ... nem tudom a történetnek se eleje se vége (gondolom Manga olvasásának hiánya miatt érzem így).
Nekem az akció jelenetek sem tetszettek igazán  Alucard (aki szerintem Arucard ((ez csak valami félre fordítás lehet szerintem)) belelő valakibe abba meg egy ilyen nagy lyuk lesz, azt elporlad:D. Kicsit gázos

Előtte a school days-t néztem az nagyon tetszett. (csak a vége lett kicsit gázos Kotohana azzal  a fejjel:D.

Az Airt most néztem meg harmadszorra és rájöttem  hogy Kannának milyen hülye neve van:D
De viccen kívül Óriási Klasszikus ez a rajzfilm engem még most is megnevetetett vagy pont az ellenkezője.
Destruction Warlock !ever

Member

Quote from: bimanc on 2009-08-10, 21:50:35
utána jött egy nagyon mély dráma pár részen keresztül (érthető, hogy a srác miért választott úgy, ahogy)
Nem kicsit megakasztott alatta, hogy egy hasonlót én is eljátszottam, de én nem bámultam a semmibe és hazudtam mindenkinek, mint ahogyan Makoto tette.
QuoteAz biztos, hogy egy párszor meg tudja lepni az embert a 12 rész alatt.
Hát, kiakadt a facepalm.jpg mérőm, az egyszer biztos, ha a meglepetéseket így érted.

jasonx: Eleje végülis van, de a 6. rész után teljesen elhagyja a mangát és összerőlködtek vmi orbitális, fantáziátlan enemy-t a végére. A másik kettővel viszont nem értek egyet. ^^

bimanc

Quote from: Member on 2009-08-10, 22:02:11
Hát, kiakadt a facepalm.jpg mérőm, az egyszer biztos, ha a meglepetéseket így érted.

Valahogy úgy, ha nem vettem volna új monitort nemrég, biztos lerúgtam volna.  :D
Egyébként [spoiler]most akkor Sekai terhes volt? A hentescsaj nőgyógyászi képességeiben valahogy nem bízom.[/spoiler]

Member

[spoiler]A játékban ha teherbe ejted, a két csajjal közös háremben leszel. Amúgy meg, amikor fel lett nyitva, alig telt el pár hét (vagy nap?), max egy méhfalba ágyazott zigótát találhatott volna. A spontán hányás nagyon korán jelentkezik.[/spoiler]

bimanc

Na én is erre gondoltam, köszi a választ.

És egy kis on:

Final Fantasy Advent Children Complete:

Ez iszonyat jól néz ki, nagyon jók a kibővített/megváltoztatott jelenetek, kivéve a végső harcot. Az egy nagy fail. Ja és nagyon hiányzott a zseniális angol szinkron, a meh eredeti helyett (hátrébb azokkal a fáklyákkal!).

9/10

Soldier

Quote from: Flaser on 2009-08-10, 20:26:47
reppelését...
azért ne alacsonyítsuk le ennyire pl0x, mert az hogy valaki gyorsan mond verset az nem rap. 10q  ^^"

jasonx

Member

Nem értem hogy pontossan mivel nem értessz egyet :confused:

Kifejtenéd bővebben?
csak a kedvemért
Destruction Warlock !ever

Member

Nagyon bőven nem szeretném most kifejteni, mondjuk úgy, hogy kevésbé érzem korszakalkotónak az Air-t (eléggé műdrámának érzem, hogy folyton sajnálnom kéne benne mindenkit, amikor a halál után van túlvilági élet a világában), a másik meg szerintem emidens (School Days). :)

jasonx

Oda Írtam hogy a school day tecet nagyon.  :frown:

Csak szerintem az utolsó jelent amikor Katsura azzal a fejjel ott hajókázik ?!::D

de most komolyan ott hajókázik egy makoto fejjel amíg a rendőrség elnem kapja  és úgy elkötötte az apja jachtját hogy senki nem vette észre (vagy lehet hogy őt is kinyírta?:D).
Destruction Warlock !ever

NLZ

Quote from: Member on 2009-08-10, 22:52:47
(...) a másik meg szerintem emidens (School Days). :)
A keresett szó az evidens lesz.
[reserved]

Zen

Quote from: jasonx on 2009-08-10, 21:52:55
Most néztem végig a Hellsinget (régebbi verziót) nekem valahogy úgy tűnt mintha valami jen 80-90 között készült b kategóriás akció filmet néztem volna.
Akció-horror (vagy horror-akció?), érteeem(olyan South Parkosan :D)?

QuoteEz nem jelenti azt, hogy rossz lene csak ... nem tudom a történetnek se eleje se vége (gondolom Manga olvasásának hiánya miatt érzem így).
Sztem a chipes vámpírrá változós résznél megbicsaklott a sorozat, aztán a 8-9-től borult az egész.

QuoteNekem az akció jelenetek sem tetszettek igazán
Ezt se hallottam még, de ízlések és pofonok.

QuoteAlucard (aki szerintem Arucard ((ez csak valami félre fordítás lehet szerintem))
Bocs, de most vedd úgy h iszonyat körberöhögtelek.  :hehe:

Quotebelelő valakibe abba meg egy ilyen nagy lyuk lesz, azt elporlad:D. Kicsit gázos
Annak ellenére h a japán TV adón hajnali 2-re szabták ki a vetítést, raktak bele egy kevés "cenzúrát", fene tudja minek. Mindenesetre sztem a világba teljesen beleillett, ha a vámpírok elporladnak, akkor a ghouljaik mértne tehetnék?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

bimanc

Quote from: jasonx on 2009-08-10, 23:02:28
de most komolyan ott hajókázik egy makoto fejjel amíg a rendőrség elnem kapja  és úgy elkötötte az apja jachtját hogy senki nem vette észre (vagy lehet hogy őt is kinyírta?:D).

A hajós utat már korábban eltervezte, de közbejött az izé, ami ugye közbejött. Dehát egy hajóutat nem lehet csak úgy elszalasztani, még akkor sem, ha valaki meghal.  ::)

Szerintem mondjuk a School Days szórakoztató volt a maga módján, sokszor ingerelte az embert, de emlékezetes, értékelésre meg mondjuk talán közepes alá, mert például a szinkronszínészek gagyi teljesítményt nyújtottak, meg nem igazán szerethető egy sztori.

Chronus

Quote from: jasonx on 2009-08-10, 21:52:55
Alucard (aki szerintem Arucard ((ez csak valami félre fordítás lehet szerintem))

- Olvasd el a nevet visszafelé. Most.
- Sírj/borulj/facepalmolj saját bárgyúságodon.
- ...?
- Profit.

^^

jasonx

Nos én csak  azért mondom azt hogy Arucard mert az ending kezdetén Ottvan hogy Arucard mitudomén ki a szinkronhangja és néha mintha a rajzfilmebn is így monták volna. :gyagya: Vagy csak nekem ment el a gógyim de akkor nincs mit tenni. :he:
Destruction Warlock !ever

Chronus

Quote from: jasonx on 2009-08-10, 23:54:50
Nos én csak  azért mondom azt hogy Arucard mert az ending kezdetén Ottvan hogy Arucard mitudomén ki a szinkronhangja és néha mintha a rajzfilmebn is így monták volna. :gyagya: Vagy csak nekem ment el a gógyim de akkor nincs mit tenni. :he:

A japánban nincs "L" hang. "R"-t használnak helyette.
Néha szarnak rá és azt is írnak helyette (overall hülyék a latin íráshoz). Ez téveszthetett meg.

Member

Meg úgy a japók semmilyen külföldi nyelv fonémakészletét nem tudják visszaadni, amiben betűírás van.

Zen

#7223
Akárhányszor meghallok egy japó SHISZTÁH-t (sister, apáca ugye), sírógörcs fenyeget. Meg hát az engrish egyéb csodái. :D Grévo. Bijondo dá grévo.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Nekem személyes kedvencem a szánkjú.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Chronus

#7226
Quote from: Rounin on 2009-08-11, 00:17:30
Nekem személyes kedvencem a szánkjú.

Tekintsd meg a Lovely Complex címen futó shoujo remekművet. Ott még lampshadelik is a "FOLEVER!"-t :D
(de van benne "Yes I do!", és egyéb nyalánkságok is)

Vagy Toradorát. Iskolai levelezgetések FTW.
[spoiler][/spoiler]

Zen

Quote from: Chronus on 2009-08-11, 01:06:19
Vagy Toradorát. Iskolai levelezgetések FTW.
[spoiler][/spoiler]
:lul: :lul:

OFF: EPIC feliratos táblás smiley nem kéne lassan? :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: Zen on 2009-08-11, 01:50:20
Quote from: Chronus on 2009-08-11, 01:06:19
Vagy Toradorát. Iskolai levelezgetések FTW.
[spoiler][/spoiler]
:lul: :lul:

OFF: EPIC feliratos táblás smiley nem kéne lassan? :D
[reserved]

Member