Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Gregory

Quote from: .Attila on 2007-12-29, 15:11:36
Quote from: Lythis on 2007-12-29, 02:23:38
wtf? az ilyesmit nem altatásban végzik eggészenvéletlenül? nekem mintha úgy rémlene.

Már akinél. Nálam nem volt altatás, mindenki másnál, aki szintén mandulaműtét miatt volt a kórházban, volt.
Engem se altattak, valami érzéstelenítő sparyvel belefújtak párszor a számba, aztán kivágták, nekem pedig ki kellett köpni. (also, i like where this thread is going)

Egyébként valami miatt már 2-3 éve van vagy 5 ősz hajszálam.

Kvikveg

Milyen jo szokenek lenni, lalala...  :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Gregory on 2007-12-29, 16:05:00
Quote from: .Attila on 2007-12-29, 15:11:36
Quote from: Lythis on 2007-12-29, 02:23:38
wtf? az ilyesmit nem altatásban végzik eggészenvéletlenül? nekem mintha úgy rémlene.

Már akinél. Nálam nem volt altatás, mindenki másnál, aki szintén mandulaműtét miatt volt a kórházban, volt.
valami érzéstelenítő sparyvel belefújtak párszor a számba

Lidokain. Gombóc nő az ember torkába tőle.

kikuchiyo

uhh, guys, srsly...

ezek a kórházi élmények mind nagyon megindítóak, de nem biztos, hogy ez a legjobb hely a megvitatásukra.

Quote from: hargharg on 2007-12-29, 11:10:16
bar nekem van mentsegem, mert Vizonto vagyok, azok meg statisztikailag hamarabb kezdenek oszulni. : D

LOL? Ki készít ilyen statisztikákat?
Failure is the default option

Manitu

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-29, 16:45:39
Quote from: hargharg on 2007-12-29, 11:10:16
bar nekem van mentsegem, mert Vizonto vagyok, azok meg statisztikailag hamarabb kezdenek oszulni. : D

LOL? Ki készít ilyen statisztikákat?

Valaki, akinek túl sok szabadideje van :D


Lythis

öcsémet és féltesómat is altatták mandulaműtét közben, meg az összes ismerősömet, akiről eddig tudtam, hogy volt neki, ezért gondoltam, hogy mindenkit altatnak...
Őszhajszálam nekem már kiskorom óta (3 éves) van 1 v 2 darab. Nemtudom hol, anyám szokott rájukbökni néha, de az is lehet, hogy már lecseréltem őket.
.Attila: a vízöntők gyorsabban őszülnek, vagy ez hogy jött?

.Attila

Quote from: Lythis on 2007-12-29, 18:49:48
.Attila: a vízöntők gyorsabban őszülnek, vagy ez hogy jött?

Onnan jött.

Lythis

Quote from: .Attila on 2007-12-29, 18:51:12
Quote from: Lythis on 2007-12-29, 18:49:48
.Attila: a vízöntők gyorsabban őszülnek, vagy ez hogy jött?

Onnan jött.
ok, innen már csak arra vagyunk kíváncsiak, hogy melyik asztrológia portált látogatod rendszeresen :D

.Attila

Quote from: Lythis on 2007-12-29, 18:52:09
Quote from: .Attila on 2007-12-29, 18:51:12
Quote from: Lythis on 2007-12-29, 18:49:48
.Attila: a vízöntők gyorsabban őszülnek, vagy ez hogy jött?

Onnan jött.
ok, innen már csak arra vagyunk kíváncsiak, hogy melyik asztrológia portált látogatod rendszeresen :D

Ki nem állhatom az asztrológiát, hargharg-ra reagáltam.

RedPriest

Quote from: Kvikveg on 2007-12-29, 16:07:39
Milyen jo szokenek lenni, lalala...  :hehe:

Ugye?! :smile: Bár már sötétedik, nem tiszta szőke a hajam. Nézve a kiskori képeim, ahol annyira világos szőke voltam, hogy a vaku látszott, ahhoz képest eléggé megváltozott. A másik érdekesség, hogy a szakállam meg vörös-barna-szőke-fekete színvilágot birtokol, aztán mikor néha pár évenként betévedek fodrászhoz, magyarázkodhatok, hogy nem festem a hajam. Nem, a szakállam sem. Majd jöhet a végén az unalmas duma, hogy nagyon szép a hajam, kár, hogy nem ápolom, meg gondozom. Meglehet, ez is közre játszik, hogy ritkán lát ollót a hajam. :haha:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

.Attila

Áthelyeztettem a másodikai vizsgámat egy héttel későbbra. Így mondjuk a következő vizsgát kellett elpakolnom a legutolsó időpontra, ezért egy héttel később végzek, de legalább nyugodtabban szilveszterezhetek, és több időm marad készülni erre az idióta vizsgára. (rájöttem, hogy nem szeretek modellezni a vegyiparban)

siklara

Quote from: .Attila on 2007-12-30, 12:02:10
Áthelyeztettem a másodikai vizsgámat egy héttel későbbra.
Én is épp most cselekedtem meg tök ugyanezt. Még egy kukkot se tanultam (kaptam egy gyanúsan soványka jegyzetet), a holnap és a holnapután meg ugye szintén kiesik tanulás szempontjából :muhahah:
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat."
(Anonymous)

Baldy

Nna mocskok, visszatértem! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Member

Láttam, halálra is jellemeztél egy animét a megfelelő topicban. :D

Kvikveg

1. Nem vagyok mocsok.
2. Hol voltal?!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Ó na ne bazd hogy eddig zuhanyoztam... Mindegy ha délelőtt fekszek le legalább menni fog a szilveszter... :morci:

Member

Engem az érdekel most a legjobban, hogy este hányan lesznek online. :D

Fazék

Tök jó dolog, hogy így ünnepek tájékán anyu folyamatosan a konyhában sürgőlődik, mert mindenféle finomság születék eredményképpen, de ennek köszönhetően és mivel a konyhánk olyan kicsi, napok óta max 1x tudok rendesen étkezni... egy ideig jó volt ez a csokin és süteményeken élés, de kezd újra igényem lenni a legalább napi két alkalom normális étkezésre :haha:

Nakedape

Quote from: Fazék on 2007-12-31, 13:04:26
Tök jó dolog, hogy így ünnepek tájékán anyu folyamatosan a konyhában sürgőlődik, mert mindenféle finomság születék eredményképpen, de ennek köszönhetően és mivel a konyhánk olyan kicsi, napok óta max 1x tudok rendesen étkezni... egy ideig jó volt ez a csokin és süteményeken élés, de kezd újra igényem lenni a legalább napi két alkalom normális étkezésre :haha:

sírok érted. ám.. de tényleg.. tök komoly.. :Kiraly:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Tycho

Quote from: Nakedape on 2007-12-31, 13:16:33
Quote from: Fazék on 2007-12-31, 13:04:26
Tök jó dolog, hogy így ünnepek tájékán anyu folyamatosan a konyhában sürgőlődik, mert mindenféle finomság születék eredményképpen, de ennek köszönhetően és mivel a konyhánk olyan kicsi, napok óta max 1x tudok rendesen étkezni... egy ideig jó volt ez a csokin és süteményeken élés, de kezd újra igényem lenni a legalább napi két alkalom normális étkezésre :haha:

sírok érted. ám.. de tényleg.. tök komoly.. :Kiraly:

Olyan rossz Fazéknak. Komolyan, szervezzünk gyűjtést neki, hogy teljen napi  meleg ételre, ne csak sütin és csokin kelljen élnie :Kiraly:

Xzone

Quote from: Tycho on 2007-12-31, 13:32:04
Olyan rossz Fazéknak. Komolyan, szervezzünk gyűjtést neki, hogy teljen napi  meleg ételre, ne csak sütin és csokin kelljen élnie :Kiraly:

A Télapó már évszázadok óta ezen a diétán van :)

Fazék

igazán megható törődésetek, könnyek gyűltek a szememben.
de ne aggódjatok tovább. ebédre ettem egy kis sült bacon-be csavart májat krumplipürével, és sült natúr húst, szóval azt hiszem a mai napot túlélem :D
(és most már kénytelen vagyok rávetni magam az 500g-os Milka csokitáblára, mert a mákos bejgli, a belga csoki és a toffifee már elfogyott :()

Member

Azért moss is fogat néha ezek után. :)

Fazék

Quote from: Member on 2007-12-31, 17:42:07
Azért moss is fogat néha ezek után. :)
már régóta barátkozom a műfogsor gondolatával, de azért igyekszem :redface:

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2007-12-31, 17:30:19
(és most már kénytelen vagyok rávetni magam az 500g-os Milka csokitáblára)[/size]
Már olyan is van?  :3x3: Én még a 300-asnál lemaradtam... mindjárt
becseréltetem nagyobbra, hogy hogy képzeli a Mikulás, hogy a kisebbel
szúrja ki a szemem :haha:

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-12-31, 17:50:44
Quote from: Fazék on 2007-12-31, 17:30:19
(és most már kénytelen vagyok rávetni magam az 500g-os Milka csokitáblára)[/size]
Már olyan is van?  :3x3: Én még a 300-asnál lemaradtam... mindjárt
becseréltetem nagyobbra, hogy hogy képzeli a Mikulás, hogy a kisebbel
szúrja ki a szemem :haha:
csaltam. 1 db 300 g-os bontatlan sima milka csoki, és 1 db 200 g-os (1/3-a elfogyasztva) kekszes milka csokiról van szó :D

Kvikveg

Ti is elvagytok...  :lol:

[spoiler=Mai rant]
Csaladom szervezett. f5kor indultak el ismeroshoz, ergo csak feloraval kesobb indulva bevihettek volna. Persze en meg idore nem keszultem el, hogy veluk mehessek meg igy is, mert ok foglaltak a furdoszobat. Hurra. Ilyenkor szeretem oket.
Plusz beraktak az egyik macskat a furdoszobaba (petarda elleni megelozo csapas) ugyhogy akarhanyszor bementem-kimentem tarthattam vissza. Illetve mivel az ajton egy vezetek kimegy, spargaval van hozzakotve - na mihez? A gardrobajtohoz. Elvezet igy furodni-hajat mosni-oltozni. Aaa...
[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Baldy

Quote from: Kvikveg on 2007-12-31, 02:29:09
1. Nem vagyok mocsok.
2. Hol voltal?!

Kedves Hölgy!

A netem nem akart összhangba keveredni a USTeam fórummal.
De egy új windfos meg némi átalakitása a net csatlakozásomnak sokat dobott a témán :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

minuszmiki

Quote from: Member on 2007-12-31, 09:32:47
Engem az érdekel most a legjobban, hogy este hányan lesznek online. :D
Nincs semmi party betervezve ma estére (tegnap-tegnapelőtt megelőlegeztem :D), úgyhogy eszembe jutott, hogy nekem kéne írnom az új év első postját, de azért nem bánnám, ha nem.

Xzone

Quote from: minuszmiki on 2007-12-31, 18:41:29
Quote from: Member on 2007-12-31, 09:32:47
Engem az érdekel most a legjobban, hogy este hányan lesznek online. :D
Nincs semmi party betervezve ma estére (tegnap-tegnapelőtt megelőlegeztem :D), úgyhogy eszembe jutott, hogy nekem kéne írnom az új év első postját, de azért nem bánnám, ha nem.

Uhh, most elképzeltem, ahogy 23:59-kor már nyitva van a kommentablakod a megírt üzenettel, és amint felcsendül a TV-ben a Himnusz, már nyomod is a "Post"-ot :rotfl: