Main Menu

Final Fantasy Rulez

Started by Nephilim, 2004-01-15, 21:33:49

Previous topic - Next topic

White SeeD

Mindjárt vége a CC-nek. Már ha nem megyek az extra cuccok után. Márpedig ahogy olvasgattam a követelményeket. 99 milla gil ::)
100% fejlesztés dmw-vel stb vidám dolgok.

Sikerült túlmissiozni magam az elején. Egy halom gagyi küldi kimaradt, míg a nehezebbeket előre megcsináltam. Akkor hagytam abba, mikor már mindegyik very hardban egy ütéssel leölt valami. Így 28 voltam secret wutai shopal 20as gamebossok ellen a főszálon :D Miközben a sima shopok valahol elmaradtak. Talán ezért is volt idegesítő mikor már firaga maxal rohangáltam, villámból meg csak egy thunder maxom volt :D

Valahogy fusionálni kéne a materialokat. Nagyon gagyi a felhozatalom. Már 37 vagyok és 6K hp-m van hogy hp+100% os curagám van. Ez így már elég kevés a legtöbb missiohoz.

Bahamut furyt hogyan lehet megölni? a 99K hp nem számítana, ha nem lenne inmunis mindenre rákuldtem a legerösebb hell firagámat de immunis rá :mittomen:

Valahogy össze kéne szenvednem a 9999 hp limiteltávolítót is, csak éppen annál a missionál van egy 4es csoport ami azonnal leszed mielőtt még el tudnék sütni valamit. :mad: Kikerülni is próbáltam de pont a kanyarban vannak és nem lehet.


Amúgy valakinek tippje mit érdemes mivel fusionálni?

Valami gyors pénzszerző trükk?
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Cloud

#601
Quote from: White SeeD on 2009-06-29, 22:00:25
Mindjárt vége a CC-nek. Már ha nem megyek az extra cuccok után. Márpedig ahogy olvasgattam a követelményeket. 99 milla gil ::)
100% fejlesztés dmw-vel stb vidám dolgok.

Sikerült túlmissiozni magam az elején. Egy halom gagyi küldi kimaradt, míg a nehezebbeket előre megcsináltam. Akkor hagytam abba, mikor már mindegyik very hardban egy ütéssel leölt valami. Így 28 voltam secret wutai shopal 20as gamebossok ellen a főszálon :D Miközben a sima shopok valahol elmaradtak. Talán ezért is volt idegesítő mikor már firaga maxal rohangáltam, villámból meg csak egy thunder maxom volt :D

Valahogy fusionálni kéne a materialokat. Nagyon gagyi a felhozatalom. Már 37 vagyok és 6K hp-m van hogy hp+100% os curagám van. Ez így már elég kevés a legtöbb missiohoz.

Bahamut furyt hogyan lehet megölni? a 99K hp nem számítana, ha nem lenne inmunis mindenre rákuldtem a legerösebb hell firagámat de immunis rá :mittomen:

Valahogy össze kéne szenvednem a 9999 hp limiteltávolítót is, csak éppen annál a missionál van egy 4es csoport ami azonnal leszed mielőtt még el tudnék sütni valamit. :mad: Kikerülni is próbáltam de pont a kanyarban vannak és nem lehet.


Amúgy valakinek tippje mit érdemes mivel fusionálni?

Valami gyors pénzszerző trükk?

Bár kicsit hosszú szerintem olvasd végig ezt a fórumot:

http://psphungary.hu/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?15685

Sok segítséget lehet  kapni. Én is  itt kérdezgettem mindig ha valami nem ment.
Mission-os dologhoz. Készülj fel életed egyik legnehezebb harcára  majd. :D Előre szólok. (Mocskos Minerva. Vagy  két hét kellett mire levertem. :D )

Egyébként hogy tetszik játék története?  Átvezető animok? Summon videók? :D



Más:

Tudna adni vki működő t0rr3nt linket Final Fantasy VI psx-es usa verzióhoz?

Rounin

Quote from: Cloud on 2009-06-29, 22:18:53
Tudna adni vki működő t0rr3nt linket Final Fantasy VI psx-es usa verzióhoz?

http://www.demonoid.com/files/details/1889361/893333/
Pal miért nem jó? Emuval tökmindegy.

Cloud

Quote from: Rounin on 2009-06-29, 22:51:11
Quote from: Cloud on 2009-06-29, 22:18:53
Tudna adni vki működő t0rr3nt linket Final Fantasy VI psx-es usa verzióhoz?

http://www.demonoid.com/files/details/1889361/893333/
Pal miért nem jó? Emuval tökmindegy.

Köszi.  Szarul fogalmaztam. Angol változat kerestem. Egyébkén  marha vagyok. Több helyen néztem  már  csak  demonoid-on nem. Bah. :D Pedig ott még fenn is vagyok.

Rounin

És ott még gyűjtemény is van. 4-5-6-7-8-9 PSX-re.

White SeeD

A game egész jó, de nem köt le annyira mint a többi FF. Elégé limitált a térképek száma, nameg nem is jrpg kategória.
A történet nem rossz, csak rövid. Nameg az ember tudja a végét :smile:
A grafika nagyon jó, a legjobb amit eddig FF-ben láttam :redface:
A videók szépek. Bahamut normális, nem az a lendkerekes sz@rság :angyali:
Bár nem sűrűn látni őket.

Más: ezek a kutyák nagyon idegesítenek. Még a nevüket sem tudom megnézni, olyan gyorsan leszednek. :ejj:
Kék kutya-tigris, rózsaszín ostorral és 1 ütéssel vagy nem tudom mivel eltüntet rólam 23K HP-t. Vagy ha mázlim van akkor mp-t, és akkor marad időm 2-t rálőni és ha mégszerencsésebb vagyok akkor jön egy jó slot és megment.
Tipp ennek elkerülésére?

Néztem leírásokat. a sok pénz és tápolós rész mind 1-ről szól. Eljutni Minerva-hoz...
Hát, addigra sokra megyek a sokpénzel. Főleg ha nem is szándékozok szórakozni vele.

Összeraktam egy halom elixirből egy +500hp-s curagát, így már nem kell annyira aggódni hp miatt.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Cloud

Quote from: White SeeD on 2009-06-30, 11:29:14
A történet nem rossz, csak rövid. Nameg az ember tudja a végét :smile:
Valóban tudni de én azért eléggé elszomorodtam az utolsó mozikat nézve. :(

Liquid Snake

Hmm van egy nagy gondom. Amikor Odin-t summonolom, jönne a Zantetsuken és ott mindig megfagy a PSP :( Mi lehet a gond?

Cloud

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-15, 05:57:03
Hmm van egy nagy gondom. Amikor Odin-t summonolom, jönne a Zantetsuken és ott mindig megfagy a PSP :( Mi lehet a gond?
Eredeti game?

Liquid Snake

#609
Nem.


edit.: Formáztam a memkártyát most jónak tűnik mert Ifrit summon is félig jött be csak de most ment remélem Odinnal sem lesz gond :)

Cloud

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-15, 07:26:13
Nem.


edit.: Formáztam a memkártyát most jónak tűnik mert Ifrit summon is félig jött be csak de most ment remélem Odinnal sem lesz gond :)
Esetleg előfordulhat még hogy hibás a rls amit leszedtél. Nálam már előfordult ilyen.

Liquid Snake

Most jut eszembe, hogy igaz formáztam a memóriakártyát de maga a játék be volt tömörítve .cso-ba ( 900mb volt így ) amit kitömörítettem .iso-ba és így már 1,62GB, lehet, hogy ez is közrejátszott a dolgoknak. A lényeg, hogy mostmár jó minden, Odin videója meg egyszerűen király :D

Cloud

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-15, 13:04:12
Most jut eszembe, hogy igaz formáztam a memóriakártyát de maga a játék be volt tömörítve .cso-ba ( 900mb volt így ) amit kitömörítettem .iso-ba és így már 1,62GB, lehet, hogy ez is közrejátszott a dolgoknak. A lényeg, hogy mostmár jó minden, Odin videója meg egyszerűen király :D
Nem gond ha .cso-ba van tömörítve, csak akkor tedd fel proci sebességet 333mhz-re.(sok játék mondjuk csak iso formátumot szereti. )

További jó szórakozást játékhoz. Lesznek még király videók majd. :D

Liquid Snake

 :bruhuhu: A végére értem. Nagyon epic volt az egész, még most is könnyes a szemem... Ezek után muszály vagyok végigtolni a 7-et is úgy érzem. Csak erőt kell gyűjteni hozzá :)

Cloud

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-17, 20:40:19
:bruhuhu: A végére értem. Nagyon epic volt az egész, még most is könnyes a szemem... Ezek után muszály vagyok végigtolni a 7-et is úgy érzem. Csak erőt kell gyűjteni hozzá :)
Pedig már az elején tudni lehetett a végét, de akkor is nagyon nagyon epic volt.

Liquid Snake

Igen én is tudtam mi lesz, nem is lepődtem meg, inkább örülök, hogy ilyen jóra tudták megcsinálni :)


edit.: Remélem a VII is lesz hasonló színvonalú...

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Liquid Snake

Quote from: Selmo on 2009-07-17, 20:59:16
muszáj

Hát én ezt már sosem fogom megtanulni...

White SeeD

Közben én is a végére jutottam.
(Igaz volt kihagyás játék közben köszönhetően a Star Ocean sorozatnak :D )

A végén kicsit csalódtam. Missionokban noha csak 54%-ig gameltem el (Akkor már kezdtem unni és nem láttam semmi értelmét ugyanazokon a pályákon ugyanazokat gyilkolászni pár cuccért, meg már megvolt minden 99999es unlock. (32 óra játékidő, iaz néha letettem hogy a materialolvasztást tanulmányozzam, vagy éppen mást csináltam, így akár órákon át is ment a számláló :smile: )
Lényeg túl erős lettem. A végső boss első alakja kb 1 percig tartott (De nem értem, csak a kardját csapkodtam, és attól kidőlt :wtf: A leírás valami 600K hp-t ígért, de annyit tuti nem nyomtam rá)) A legutolsó 1v1es kemény csata pedig pontosan 1 ütésig tartott :punny: ami kevesebb volt mint 10sec...
Úgy elképzeltem azon játékosok arcát, akik leölik Minerva-t egy 10 perces ütközetben, megkapják a szuperfegyot, erre az égvilágon semmi értelme sincsen, mivel a végboss túlságosaniskönnyűresikeredett.
Azért végeredményben jó volt, ennek ellenére, nameg a game és az én zenei ízlésünk elégé eltér, de a népnek biztosan tetszett ez a sok rock.
A sok missio helyett 3X ennyi történetet kellett volna belenyomatni.

8/10.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Cloud

Asszem kellene szereznem egy psp-t kölcsönbe most.

Van a neten végre angol Dissidia.  :whoah:

kelvor

Quote from: Cloud on 2009-08-24, 01:12:42
Asszem kellene szereznem egy psp-t kölcsönbe most.

Van a neten végre angol Dissidia.  :whoah:

Én még csak haver által tudtam kipróbálni lévén, hogy neki ki van üttetve. Rohadt jó.  :whoah: Nagyon látványosak benne a harcok és tele van ismert/kedvenc karakterekkel. Szeptemberben kiadják majd nálunk is, azt hiszem meg is fogom venni.

White SeeD

Máris megyek és tö.... vásárolom :ejnye:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Cloud

Már jó ideje nem kutakodok psp világában, de még mindig nincs psp emu pc-re? :D

kelvor

Én nem tudok róla, hogy lenne.

Liquid Snake

Nem is lesz még jó pár évig, vagy egyáltalán.

Alkyra

Quote from: Cloud on 2009-08-24, 15:24:47
Már jó ideje nem kutakodok psp világában, de még mindig nincs psp emu pc-re? :D

Rendesen működő ps2 emut láttál már? Ami minden játékot visz? Nem. Miért nem? Mert hardwares oldotta meg a Sony akárcsak a ps3-nál és psp-nél. Nem lehet vagy iszonyatosan nehéz emulálni ezeket pontosan ezért....pontosítok: annélkül nehéz emulálni őket, hogy meglenne a működésüknek a leírása.
( ugyanis a Sony softwaresen fogja megoldani a ps2 emulációját a ps3-mon...)

kelvor

#626
Mivel már görcsöl a nagyujjam, tartok egy kis szünetet. 5-6 órányi FF Dissidia picit megviselt. A játék nagyon jó, élvezetes. Sokkal jobban harc-orientáltabb, mint azok az FF-ek, amikkel dolgom volt eddig. A pályák itt táblák. Ott mozogsz a karakterrel. Van egy adott lépés számod, amivel gazdálkodhatsz. Ha elfogy, mehetsz minuszba de azért levonás jár a tábla teljesítése után. + lépéseket lehet szerezni, ha flawless victoryt érsz el a harcban.

A Harc rohadt jó és rohadt nehéz. Közepes fokozaton kezdtem el de nagyon ritkán sikerül elérnem, hogy az adott táblát ne úgy teljesítsem, hogy nem kellett Retry-znem 10x. Ez azért rossz, mert a Retrykért is levonás jár.
Ha nem harcolsz, vehetsz cuccokat a shopban, skilleket állítgathatsz stb, amit már megszoktunk.

A story nekem bejön, Cosmos és Chaos egyszer és mindenkorra le akarják rendezni a háborút, így mindkét oldal harcba hívta a harcosait különböző világokról. Warrior of the Light-tól kezdve itt van Lion, Cloud, Sephirot stb.
Biztos lehet gyorsabban is haladni a játékkal, én még mindig a legelső karakterrel viszem a story módot és van vagy 10.

Szerk.: Hát  :Eztneked: miért raknak be egy 19-es szintű szörnyet, amikor én vagyok 10es? 3x annyi hpja van mint nekem és 2 lövésből megöl. 2 órán keresztül próbáltam kettévágni a fejét, meglett nagy mákkal. Érdekes volt megfigyelni, hogy ahogy csökkent a hpja, egyre erősebb lett és "okosabb".

White SeeD

"A Harc rohadt jó és rohadt nehéz"
Akkor nyugtázom, hogy nem én vagyok a béna :D Én könnyű fokozattal mentem neki a legkönnyebb sztorival (Cecil).
Bár elfelejtem néha a lépéseket, meg a célzás sem igen megy. Főleg mikor levegőből 2. alakommal támadok. Van hogy csak fel alá röpködök. Lehet közelebb kéne menni ::)
flawless victory-t eddig egyszer sikerült elérnem. De ilyen feltételek vannak, hogy 10 sec alatt nyírd ki az ellent, meg ne szerezz tőle sérülést... Proknak biztos megy, de nálam min  sec-1 perces a harc.

Meg iszonyat könnyen el lehet bukni ha nyerésre álsz. Benyom az ellen egy specet és már meg is haltunk :mad:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

kelvor

#628
Nekem is muszáj volt újra kezdenem legkönnyebben, mert az Emperorral sehogy sem bírtam a Warrior of the Light végpályáján.

Szerk.: Az meg a másik, hogy ha rájöttök, hogyan lehet a legkönnyebben DP-t szerezni, szóljatok. Én  általában mínuszba megyek, mire vége a táblának.  ^^"

White SeeD

#629
Ehh, nagyon nem megy ez a játék nekem.
Az elején még csak csak, de most.

Miért kell nekem elmondanom a támadószöveget, míg az elennfélnek nem? Persze hogy leszed, míg én mondókákat mormolok :wtf:
Arról nem beszélve hogy neki van vagy 7-8 skillje (amik sebeznek is rendesen) nekem meg 2.
Az meg hogy gyak 2K sebzést kioszt egy csapásra a 2023 hp-mnak nem tesz jót...
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6