Avatar: The Last Airbender és Avatar: The Legend of Korra

Started by blackronin, 2012-03-22, 19:58:34

Previous topic - Next topic

Próféta


Cloud

Ezt most nem vágom, de leesett hogy hülyeséget írtam.


Cloud

Oh, a karaktert már láttam valahol, a Futurama-t viszont nem nagyon ismerem.  ^^"

NLZ

Úgy rémlik, mintha arról lett volna szó, hogy Nickelodeno óvatos és csak egy évad lett berendelve, aztán ha nagy a nézettség, akkor még kettőt.
[reserved]

blackronin

Quote from: NLZ on 2012-04-29, 22:48:40
Úgy rémlik, mintha arról lett volna szó, hogy Nickelodeno óvatos és csak egy évad lett berendelve, aztán ha nagy a nézettség, akkor még kettőt.
Nem egyet, hanem kettőt rendeltek be alapból, s utána fogják a többit, ha sikeres lesz.
Amire elég nagy az esély!  :smile:

Bruce

Quote from: blackronin on 2012-04-30, 08:54:41
Quote from: NLZ on 2012-04-29, 22:48:40
Úgy rémlik, mintha arról lett volna szó, hogy Nickelodeno óvatos és csak egy évad lett berendelve, aztán ha nagy a nézettség, akkor még kettőt.
Nem egyet, hanem kettőt rendeltek be alapból, s utána fogják a többit, ha sikeres lesz.
Amire elég nagy az esély!  :smile:
Viszont sajnos egy-egy évad nem lesz olyan hosszú mint az elődnél :(
Az első évadot 12 részesre, a másodikat 14 részesre tervezik csak...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Cloud

Viszont ha két évad után is sikeres lesz, akkor lehet még folytatás bőven. De az sem lenne jó ha feleslegesen húznák az egészet.

NLZ

Azért remélem elmondják, hogy mi volt Zuko mamával, ha már így belibbentették az első részben. :)
[reserved]

Próféta

Quote from: NLZ on 2012-04-30, 19:39:01
Azért remélem elmondják, hogy mi volt Zuko mamával, ha már így belibbentették az első részben. :)
Biztos vagyok benne, hogy az csak a rajongók zrikálása miatt volt :)

NLZ

Quote from: Próféta on 2012-05-01, 21:16:51
Quote from: NLZ on 2012-04-30, 19:39:01
Azért remélem elmondják, hogy mi volt Zuko mamával, ha már így belibbentették az első részben. :)
Biztos vagyok benne, hogy az csak a rajongók zrikálása miatt volt :)
Tény és való, a jelenkor kicsúszott egy bazdmeg a számon. :D
De legalább ez azt jelenti, hogy nem felejtették el. :)
[reserved]

Próféta

Egyébként wild guess ötletem: Amon arcát
[spoiler]esetleg firebender helyett az Arclopó Koh (ld. book 1 finálé) vette el?[/spoiler]

NLZ

Azt nem értem, hogy flashback minek volt. Tenzin gonosz öccse lesz az?

Ám az arclopó azért nem lehet, mert akkor szája se lenne, legalábbis a majomnak nem volt.
[reserved]

Fazék

Quote from: NLZ on 2012-05-02, 00:31:12
Azt nem értem, hogy flashback minek volt. Tenzin gonosz öccse lesz az?
milyen flashback? amúgy ez a gonosz öccs teória egész életképesnek tűnik így elsőre

NLZ

Miután Amon kiütötte, volt egy kis visszaemlékezés, ahogy mutatták Toph-t felnőtten, meg Tenzint, valaki csúnyán néz, végül Tenzin megy dühösen. Szal lehet Tenzin akkor egy régi ellenfele.
Bár az lehet inkább Aang volt.
[reserved]

blackronin

Ötödik rész:
Nagyon jó volt, tetszett az, hogy főleg Korra és a többiek érzelmeire helyezték a hangsúlyt.
Általában nem vagyok oda az ilyen szerelmes-romantikus dolgokért, de itt valamiért élvezhető volt.
Az biztos, hogy bejön az, hogy női avatár van most.
Vele egy kicsivel érdekesebbek a párkapcsolati dolgok, mint Aang esetében.  :P

Próféta

Random észrevétel: az izlandi Gullfoss vízesés cameozik az eredeti sorozat Book 3, ep 04-ben, 11:42 körül.

Fazék

Quote from: Próféta on 2012-05-07, 00:01:37
Random észrevétel: az izlandi Gullfoss vízesés cameozik az eredeti sorozat Book 3, ep 04-ben, 11:42 körül.
Domonkos is kiszúrta pár hete :D
(de előnyben volt, mert a mocsok élőben láthatta az eredetit :3x3:)

Próféta


NLZ

Ez a kavarás nem jött be, de legalább túl vagyunk rajta (talán).
[reserved]

Fazék


blackronin

NLZ és Fazék:
Nem értem, hogy mi bajotok volt a résszel...
Pont azért volt jó, mert kavarás volt benne!  :P
Remekül illett Korra-hoz, hogy mennyire nem tudja kezelni az ilyen jellegű helyzeteket.
Én azt tartottam volna rossznak, ha még sokáig húzzák ezeket a "Én titokban szeretlek, te pedig szintén, csak valamiért mégis egy másik csajjal jársz" dolgokat.

Eddig a sorozat lazán hozza azt, amit vártam tőle.  :jee:

chilip

Quote from: blackronin on 2012-05-07, 09:39:06
NLZ és Fazék:
Nem értem, hogy mi bajotok volt a résszel...
Pont azért volt jó, mert kavarás volt benne!  :P
Remekül illett Korra-hoz, hogy mennyire nem tudja kezelni az ilyen jellegű helyzeteket.
Én azt tartottam volna rossznak, ha még sokáig húzzák ezeket a "Én titokban szeretlek, te pedig szintén, csak valamiért mégis egy másik csajjal jársz" dolgokat.

Eddig a sorozat lazán hozza azt, amit vártam tőle.  :jee:
sztem is pont jó mennyiségben volt benne kavarás, olyan életszagú lett a dolog tőle mégse volt kényelmetlenül hosszú

Fazék

Quote from: blackronin on 2012-05-07, 09:39:06
NLZ és Fazék:
Nem értem, hogy mi bajotok volt a résszel...
Pont azért volt jó, mert kavarás volt benne!  :P
akkor nézd a Barátok köztöt, mert az való neked, ha erre vágysz :__devil:

amúgy nem a rész nem tetszett, hanem a szerelmi háromszög erőltetése, de ez a szál már a korábbi részekben is zavart. pont meg is lepett, hogy ilyen gyorsan lezárták ezt a szálat (egy időre), szóval ha így nézzük, akkor ebből a szempontból jó volt a rész.

Suszi

Nem lehet minden részben megmenteni a világot, néha kellenek az ilyen "mellék szálak" is. Szerintem is pont kellő mennyiségben adták el ezt a vonalat.

Fazék

Quote from: Suszi on 2012-05-07, 10:45:29
Nem lehet minden részben megmenteni a világot, néha kellenek az ilyen "mellék szálak" is. Szerintem is pont kellő mennyiségben adták el ezt a vonalat.
örgh...

igaz, csak ez a két lehetőség létezik sorozatban. vagy éppen megmentik a világot, vagy szerelmi háromszöges szenvedés folyik. jogos.

blackronin

Quote from: Fazék on 2012-05-07, 11:33:20
örgh...

igaz, csak ez a két lehetőség létezik sorozatban. vagy éppen megmentik a világot, vagy szerelmi háromszöges szenvedés folyik. jogos.
Nem értek egyet...  ::)
Volt az első sorozatban például olyan mellékszál is, ahol Sokka tanult kardot vívni.
Az nem szerelmi háromszöges cucc.
Ja, és olyan is volt hogy a tűz hercegnőcske és kompániája elment nyaralni a kedvenc szigetükre.
Az se volt szerelmi háromszöges cucc.
Folytassam?  :D

Fazék

Quote from: blackronin on 2012-05-07, 13:11:40
Quote from: Fazék on 2012-05-07, 11:33:20
örgh...

igaz, csak ez a két lehetőség létezik sorozatban. vagy éppen megmentik a világot, vagy szerelmi háromszöges szenvedés folyik. jogos.
Nem értek egyet...  ::)
Volt az első sorozatban például olyan mellékszál is, ahol Sokka tanult kardot vívni.
Az nem szerelmi háromszöges cucc.
Ja, és olyan is volt hogy a tűz hercegnőcske és kompániája elment nyaralni a kedvenc szigetükre.
Az se volt szerelmi háromszöges cucc.
Folytassam?  :D
hirtelen nem igazán tudom eldönteni, hogy trollkodsz, vagy csak szövegértelmezéstől buktál el éppen...
bizalomból inkább megjelölném az előbbit.

pont erre utaltam némi szarkazmusba bújtatva, hogy nem kéne ilyen olcsó eszközhöz nyúlniuk, mert a "világmegmentés" helyett nem csak ilyen mellékszál létezik

blackronin

Quote from: Fazék on 2012-05-07, 13:17:18
Quote from: blackronin on 2012-05-07, 13:11:40
Quote from: Fazék on 2012-05-07, 11:33:20
örgh...

igaz, csak ez a két lehetőség létezik sorozatban. vagy éppen megmentik a világot, vagy szerelmi háromszöges szenvedés folyik. jogos.
Nem értek egyet...  ::)
Volt az első sorozatban például olyan mellékszál is, ahol Sokka tanult kardot vívni.
Az nem szerelmi háromszöges cucc.
Ja, és olyan is volt hogy a tűz hercegnőcske és kompániája elment nyaralni a kedvenc szigetükre.
Az se volt szerelmi háromszöges cucc.
Folytassam?  :D
hirtelen nem igazán tudom eldönteni, hogy trollkodsz, vagy csak szövegértelmezéstől buktál el éppen...
bizalomból inkább megjelölném az előbbit.

pont erre utaltam némi szarkazmusba bújtatva, hogy nem kéne ilyen olcsó eszközhöz nyúlniuk, mert a "világmegmentés" helyett nem csak ilyen mellékszál létezik
Ne aggódj nincsen semmi bajom a szövegértelmezéssel...  :P
Most ilyen trollolo kedvem volt.
Bocsi.  :angyali:

De egyébként komolyra fordítva:
Az Avatar készítői nagyon igényes mellékszálakat szoktak csinálni az esetek többségében.
De most valamiért a szerelmi cucc volt soron.
Nekem bejött, de azt kötve hiszem, hogy nem lesz még több ilyen az első évadban.

NLZ

Inkább hozzanak be még szerethető mellékszereplőket, Iroh kaliberű figura nélkül hiányos lenne a sorozat. Meg a tüzes kölykök nyaralásos lelkizése is kifejezetten jól jött.
Tényleg, remélem kiderül az is, hogy Azulával mi történt. És az a történés remélhetőleg izgalmasabb, mint hogy ketrecbe dobták és ott halt meg 40 év után. Mondjuk egy bending elvétel és egy Zukoéhoz hasonló száműzetés egy egész sztorit kitehetne.
[reserved]