Main Menu

DotA, LoL

Started by chilip, 2008-02-16, 15:38:29

Previous topic - Next topic

Zen

NEeeeeeeeeeeeeee  :lul: :lul: :lul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Alkyra

#962
Keresünk egy jó carry és bruiser játékost az US szervekre a barátommal.

Szerepek amivel egész jó szinten tudunk játszani:

LordGabor:
-Tank (Alistar főként)
-Anti-carry (Irelia, Akali)
-Support (Morgana és most tanulja Karma-t. Alázunk vele..)
-Hard Carry (Sion, Katarina)

8bitmindset:
-Tank (Alistar, Amumu, Maokai)
-Soft Carry (Cassiopeia, TF˙(<=backdoor ftw))
-Hard Carry (Nocturne, Vayne, Ashe, Xin Zhao, Sion)
-Jungle (Nunu, Nocturne, Trundle)

Szükségünk van tehát egy jó carry-re és bruiser játékosra akár AP akár AD-ra. Általában este  szoktunk játszani 6-8 között. Hétvégén ahogy esik. Kommunikáció TS-en keresztül megy.
Nem kell lvl 30-nak lenni. (Én lvl 22 vagyok új accon, de már úgy lvl 14 óta 30-asokat kapok...)

Mostanság tank/support felállásban vagyunk, de nem sokat tudunk kezdeni akkor, ha van egy carrynk aki a 27 perc után még mindig csak 22 last hit-tel rendelkezik...


ui.: Amiket írtam azokkal vagyunk különlegesen jók. Adsz egy Jarvan-t a kezembe azzal is alázok neked, csak nem vagyok olyan pro.:3 Itt most gondolok arra, hogy pl a 20 perc alatt elért CS-m közel sem annyi mint mondjuk egy más karakterrel ugyanabból a "típusból".

Zsiga

[spoiler=FUCK YOU RIOT][/spoiler]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

hargharg

amugy ha kivarod ezek lemennek ugy masfel ora kornyekere (ha szerencsed van, meg jobban), mert ugye legtobben nem varnak es lelepnek. ; )
hatterben meg lehet hagyni, hadd toltogessen, annyi gepet nem eszik.
rofl

Selmo

Kivéve, mikor kapsz egy server busy, try again later üzenetet belépés helyett és újabb másfél óra...

A tökéletesség unalmas.

hargharg

ja kerem, a kifogasok, oyanokat en is tudok am. x D
nem kell ra varni, ha beenged jo, ha meg nem, mit szamit?
rofl

Cobra

Tegnap én is beraktam háttérbe az 1H45-öt, de belépés helyett szintén server busy. Azt hiszem most egy darabig kiesik a LOL.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

thrall

#969
http://eu.leagueoflegends.com/news/prepare-eu-west-and-eu-nordic-east

"For these reasons, we have been making preparations to split our European service onto two new platforms: EU West and EU Nordic & East"

[spoiler]FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU[/spoiler]

szívesebben maradnék a franciákkal, mint a török, lengyel, orosz trióval >->

Selmo

#970
Szóval 1 hétig ne is akarjunk játszani, utána meg...

Most olvasom, lesz átjárás a két szerver között.

http://eu.leagueoflegends.com/eu-platform-split-faq

[spoiler][/spoiler]

A tökéletesség unalmas.

Alkyra

Ilyenkor örülök, hogy NA szerveren vagyok...

thrall

#972
Quote from: Alkyra on 2011-06-30, 18:09:46
Ilyenkor örülök, hogy NA szerveren vagyok...
Legszívsebben én is átmennék, ha nem EU-n játszana minden normális ismerősöm, és nem öltem volna egy raklap pénzt ebbe az accountba (a magas MS miatti lasthit problémákat meg EU-ban már be lehetett gyakorolni köszönet a random Amcsi serverre való átrakásnak)

edit: arra viszont kíváncsi leszek, hogy meddig marad ingyenes a transfer.

Zsiga

Én azonnal megyek át West-re amint kész van.

Zen

Quote from: thrall on 2011-06-30, 18:30:10
edit: arra viszont kíváncsi leszek, hogy meddig marad ingyenes a transfer.
Egy ingyen transzfer aszonta.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Draconire

Szoktatok még LoL-ozni "fórumosan"? Munka miatt lehet leállok a WoW-ról, aztán kellene valami online timesink helyette.

NLZ

Bloodline Champions? :D
[reserved]

Zen

Quote from: Draconire on 2011-07-05, 12:17:15
Szoktatok még LoL-ozni "fórumosan"? Munka miatt lehet leállok a WoW-ról, aztán kellene valami online timesink helyette.
Aha.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Én mindig játszom, de NA-s vagyok. (és rohadtul élvezem)

Kérdés:

- Miért nem támadta meg a hacker az EU-s szervereket?
- ??
- Mert a szerver azt válaszolta, hogy "Busy".

Draconire

Nah, felkerült a gépre a LoL, még egy utolsó kérdésem lenne: mi a neve a közös chatszobának (már ha egy nab lvl15-ös elfér ott)?
Nincs elmentve mert anno előjött egy bug nálam, hogy senkit se láttam a szobában, úgyhogy töröltem. Most már csak nem lesz ez...

Selmo

Usteam, de egy jó ideje már mumble-n folyik a társalgás, vegyél mikrofont, ha nincs. ^^

A tökéletesség unalmas.

Cobra

És arra készülj fel, hogy minimum 40 perc bejutni a játékba.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Selmo

QuoteAt 23:30 UK Time this evening, we will begin the process of bringing the platform offline for the split.
Hell yeah!
Hmm, náluk vajon van nyári időszámítás?

A tökéletesség unalmas.

Cobra

23 óra helyi időig szerintem tudunk még játékot indítani. Aztán hogy utána legközelebb mikor, azt szerintem még a Riot se tudja :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

#984
A francba hogy Leona ENNYIRE Tank.

Rohadtul vártam ezt a karaktert, de saját maga által nem aktiválható passzív, a 0.3-0.4-es AP arányok, meg az hihetetlenül szar támadás animáció miatt (last hittelni kész agyrém) képtelen vagyok elviselni.

Valószínűleg a közeljövőben az összes tank erre a szintre lesz lenerfelve sebzést illetően, ami nem feltétlenül rossz, csak épp ki fogja játszani őket? Képzeljétek el Alistart, Singed-et -25-30% sebzéssel, máris nem FOTM. :D

Legalább Galio-t állítanák már be normálisan, hogy ne röhögjenek körbe, ha őt választod...

Quote from: NLZ on 2011-07-05, 13:44:44
Bloodline Champions? :D

Ezt nemrég kezdtem el játszani és tök jó! :)

Hihetetlenm hogy mire képes egy normális chat és klán rendszer. LoL US-en 2 éve vagyok solo queue-re kárhoztatva (játékok 90%), itt meg egy hét után van klánom és rengeteg játékos akivel csapatban nyomulhatok.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kassh


thrall

Quote from: Kassh on 2011-07-29, 23:16:53
http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=305660
HoN F2P, ha esetleg valakit érdekel  ::)
ezen most felnevettem. Nem azért mert hater lennék, hanem azért mert már akkor megjósoltam mikor először jöttek a HoN-osok LoL forumra spammelni, hogy "referallal most csak 10 euro"... legalább most kipróbálom

Kassh

Quote from: thrall on 2011-07-30, 00:46:24
Quote from: Kassh on 2011-07-29, 23:16:53
http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=305660
HoN F2P, ha esetleg valakit érdekel  ::)
ezen most felnevettem. Nem azért mert hater lennék, hanem azért mert már akkor megjósoltam mikor először jöttek a HoN-osok LoL forumra spammelni, hogy "referallal most csak 10 euro"... legalább most kipróbálom
én sem örülök túlzottan ennek, elég balfaszmódon kezeli amúgy is a játék menedzselését az S2, még szerencse hogy maga a játék jó :P

thrall

Elég vicces, hogy átvették a LoL üzletpolitikáját, csak kicsit rosszabbul. Nekem legalábbis érdekes pl az, hogy aki megvette eddig az legacy accountot kap és egy hónappal (!!) hamarabb kapja meg az új championöket mint az "ingyenes" accountok. Összegészében nincs vele gond, csak most pl a monkey king-nél (igen HoN-ba is most adták ki) olvasom forumon, hogy OP, majd mikor kiadják "rendesen" akkor (szerintem) be lesz nerfelve a sárga földre. Mondjuk manapság a RIOT is sunyi a "kamu" spotlightokkal (overleveled új champion, "gank"-nél a gankerek alig használnak skilleket, hagyják elmenekülni stb.), de ott legalább ha valami OP vagy UP akkor mindekinek meg van az esélye, hogy kihasználhassa/bukhasson rajta

Kassh

Quote from: thrall on 2011-07-30, 14:12:56
Elég vicces, hogy átvették a LoL üzletpolitikáját, csak kicsit rosszabbul. Nekem legalábbis érdekes pl az, hogy aki megvette eddig az legacy accountot kap és egy hónappal (!!) hamarabb kapja meg az új championöket mint az "ingyenes" accountok. Összegészében nincs vele gond, csak most pl a monkey king-nél (igen HoN-ba is most adták ki) olvasom forumon, hogy OP, majd mikor kiadják "rendesen" akkor (szerintem) be lesz nerfelve a sárga földre. Mondjuk manapság a RIOT is sunyi a "kamu" spotlightokkal (overleveled új champion, "gank"-nél a gankerek alig használnak skilleket, hagyják elmenekülni stb.), de ott legalább ha valami OP vagy UP akkor mindekinek meg van az esélye, hogy kihasználhassa/bukhasson rajta
ez az early access úgy működik hogy bárki megveheti gold coinért, az olyan mint lolban az rp :)