Játékostárs kerestetik

Started by Selmo, 2006-05-05, 21:42:42

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Draconire on 2008-03-27, 19:54:41
Quote from: Lythis on 2008-03-27, 19:52:52
Quote from: Draconire on 2008-03-27, 19:29:56
Quote from: Draconire on 2008-03-25, 18:37:18
Na, vagyunk már 5-en hamachi-n, még egy ember és mehetnénk is.
meaning?
Hogy már vagyunk 8-an bent, szóval ha valaki még jönni akar az tegye gyorsan.^^
örömmel tenném, de a hama nem akar belépni.. bőszen szinkronizál már egy 5 perce...

kelvor

Lefagyott a gép, Sorry.

Lythis

még egy ilyen unalomfestet....

Xzone

Quote from: Lythis on 2008-03-28, 01:55:19
még egy ilyen unalomfestet....

Bocsi, kijött a Sunwell Plateau. Farmolás+raidelés ezerrel :D

Lythis

Quote from: Xzone on 2008-03-28, 07:05:00
Quote from: Lythis on 2008-03-28, 01:55:19
még egy ilyen unalomfestet....

Bocsi, kijött a Sunwell Plateau. Farmolás+raidelés ezerrel :D
nem arra mondtam, hogy nincs DotA (btw: tudom, h akkor jött ki :D), hanem a legutolsó meccsre... Dreamcleavernek volt igaza, hogy még relatíve korán kilépett.

Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2008-03-28, 14:59:30
Quote from: Xzone on 2008-03-28, 07:05:00
Quote from: Lythis on 2008-03-28, 01:55:19
még egy ilyen unalomfestet....

Bocsi, kijött a Sunwell Plateau. Farmolás+raidelés ezerrel :D
nem arra mondtam, hogy nincs DotA (btw: tudom, h akkor jött ki :D), hanem a legutolsó meccsre... Dreamcleavernek volt igaza, hogy még relatíve korán kilépett.

Miért, még ők ketten addig feltartottak hármótókat vagy ti húztátok el?

Amúgy nem lett volna rossz meccs, de a hösöm teljesen használhatatlna volt. Witch Doctort mindenki kerülje messziről, teljesen használhatatlan, egyedül talán a stunja jó valamire bizonyos esetekben. Az utlijára sztem nbem is érdemes pakolni csak a legvégén.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Az anti mage-em meg kb ellened jó volt talán, illetve selmo-t öltem egyszer. Amúgy elvoltam creep irtással, és nem haltam a blink miatt. De kb ennyi. Nemtudom mi lett a vége, miután ide-oda rohangáltunk vagy egy órát (legalábbis tűnt annyinak), egyszerűen kiléptem.

Dreamcleaver

Fura, mert mikor én kiléptem, éppen a bázisunkat cincáltátok szétfele.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Ez nekem nem rémlik. Miután kiléptél, bevitték a karidat supportra, csak ritkán jöttek vele elő, gyak zana szedte a killeket a csapattársaimon, Selmo-t meg kb ha kétszer láttam bázison kívül, akkor is azért, hogy visszaverekedje valahogy a sereget, amit elvittünk addig. Lényegében nekem túl patthelyzet volt. Zanának meg grat, hogy ennyire tudja használni a lancer-t, nekem anno nem ment.megvoltunk avval, hogy ő nem tudott megölni, és én sem őt.
Az anti-mage végülis nem annyira rémes, mint az elején gondoltam, de továbbra sem lesz a kedvenc hősöm...

Fazék


Draconire

Én 15 perc ebéd után lennék.

Dreamcleaver

Majd ha harg felébred végre a délutáni szunyókálásból.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

#2172
ha még egy 3v3 se jön össze, akkor elmentem BG2-zni. kb 18:50-kor fogok újra fölnézni ide

szerk: egész sokan lettünk. ha a hama-n fönt lévő 7 emberből 6 hajlandó játékra, akkor indítok egyet
szerk2: indítottam. lehet csatlakozni

Draconire

Majd szóljatok, hogy ha a dota meccsek nem arról szólnak, hogy ki, mennyire és miért imba, és hogy ezért mennyire esélytelen az ellenfelének.

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

Quote from: Draconire on 2008-03-28, 20:06:22
Majd szóljatok, hogy ha a dota meccsek nem arról szólnak, hogy ki, mennyire és miért imba, és hogy ezért mennyire esélytelen az ellenfelének.
Majd szólj, ha a dota meccsek nem arról szólnak, hogy egyesek nem tudják elviselni a vesztes fél reklamálását annak ellenére, hogy azért végigtolta a pályát így is. :)

mellesleg úgy fáj a fejem, hogy ülés közben is szédülök, szóval nézzük már el nekem a reklamálást, jó?
és már sokszor megígértem magamnak, hogy szólok indulás előtt, ha sztem nem jó az elosztás, de persze sosem szólok... most is kellett volna. mindegy.

Dreamcleaver

Pihenj le Fazék, estére legyél készen.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

mellesleg az "ez tilos" "az tilos" beszólásom poén volt, de nincs kizárva, hogy nem esett le
nagyon jól tudom hogy mindenkit meg lehet fogni a megfelelő hősökkel, csak ezen a meccsen éppen kicsit own-olt minket a bloodseeker és richtig 10-20 hp-val futottatok el többször is, míg nekünk erre esélyünk se volt a mocsok bloodseeker miatt :haha:

Dreamcleaver

Sztem banoljunk minden hőst a Witch Doctoron meg a Geomanceren kívűl. Várjunk, akkor Zsiga nem tud játszani, mégse.   :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Draconire

Quote from: Fazék on 2008-03-28, 20:36:23
mellesleg az "ez tilos" "az tilos" beszólásom poén volt, de nincs kizárva, hogy nem esett le

Azt tudom, nem is arra gondoltam.
Engem pusztán az zavar, hogy már nincs olyan meccs ami a játékról szólna és nem az "imbázásról".

Fazék

Quote from: Draconire on 2008-03-28, 21:15:40
Quote from: Fazék on 2008-03-28, 20:36:23
mellesleg az "ez tilos" "az tilos" beszólásom poén volt, de nincs kizárva, hogy nem esett le

Azt tudom, nem is arra gondoltam.
Engem pusztán az zavar, hogy már nincs olyan meccs ami a játékról szólna és nem az "imbázásról".
az ez előtti 3-4 meccsem egyikén se találkoztam imbázással. de persze kihagytam vagy 6-8 meccset, szóval úgy néz ki szerencsém volt.

Draconire

Azt elismerem, hogy kicsit talán érzékeny vagyok az ilyenekre, de nekem el tudja venni a kedvem az egésztől, ha valaki panaszkodik az "imbaság" miatt. Ez kb. azt jelenti, hogy totál mindegy mit csináltam addig, csak azért sikerült győzni mert a hősöm jobb volt, s nem azért mert jól játszottam. Ugyanez igaz vereségnél is, "nem az én hibám, hanem a béna hősömé". Így nincs értelme játszani. ::)

kelvor

#2182
Lapozzunk és hostoljon valaki.  :D

Ed.: Cobra hostolt, lehet jönni.

Dreamcleaver

Sztem neked fölösleges ezen izgulni. Mindenki tudja, hoyg akármelyik hőssel jó vagy. A dota hibája, hogy (sztem) eléggé imba. A random meg ezen nem segít. Ami szar, hogy az ellen látja, hogy mit választasz. Pl legutóbb Fazék Dirge-e. Leshac teljesen az antihőse volt.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Draconire

Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-28, 21:35:24
Sztem neked fölösleges ezen izgulni. Mindenki tudja, hoyg akármelyik hőssel jó vagy. A dota hibája, hogy (sztem) eléggé imba. A random meg ezen nem segít. Ami szar, hogy az ellen látja, hogy mit választasz. Pl legutóbb Fazék Dirge-e. Leshac teljesen az antihőse volt.

De izgulok, mert nem igaz, hogy imba a dota. Csapatjátékról szól, és úgy is kell játszani.

Érdekesség:
Quote from: wikipediaAllstars has become an important tournament scenario, starting with its prominence at the debut of Blizzard's BlizzCon convention in 2005. Allstars was also featured in the Malaysia and Singapore World Cyber Games starting in 2005, and the World Cyber Games Asian Championships beginning with the 2006 season. Defense of the Ancients is now included in the game lineup for the internationally recognized Cyberathlete Amateur League and CyberEvolution leagues. Additionally, the scenario is slated to appear in Electronic Sports World Cup (ESWC) 2008

Ha annyira imba, akkor miért ismerték el ennyi versenyen?

Zsiga

Na igen, lehet jobban járnánk ha még indítás előtt megbeszélnénk hogy ki mivel akar lenni hogy egyenlőbben el tudjuk osztani a csapatokat, mert annak semmi értelme hogy az egyik csapat végigrinyálja a meccset (esetleg kilép menet közben), a másiknak meg ezzel jó alaposan az agyára megy. Az a jó amikor másfél órán át nagyjából kiegyenlítetten ütjük egymást és még az utolsó 5-10 percben sem egyértelmű hogy melyik oldal fog győzni. :)

Draconire : Verseny-szinten nyilván nem imba, mert ott mindenki fejből tudja minden hero minden képességét, tulajdonságát, szintenkénti fejlődését, stb, így le tudnak reagálni akármilyen helyzetet. Na ez szerintem az itteni játékos-közösség jelentős részéről nem mondható el. Nekem pl. lövésem sincs mit lehetne csinálni a Bloodseeker ellen, a tárgyak 30%-áról azt se tdom mire való, a hősök felével még sose játszottam, és még folytathatnám...

Draconire

Quote from: Zsiga on 2008-03-28, 21:46:47
Draconire : Verseny-szinten nyilván nem imba, mert ott mindenki fejből tudja minden hero minden képességét, tulajdonságát, szintenkénti fejlődését, stb, így le tudnak reagálni akármilyen helyzetet. Na ez szerintem az itteni játékos-közösség jelentős részéről nem mondható el. Nekem pl. lövésem sincs mit lehetne csinálni a Bloodseeker ellen, a tárgyak 30%-áról azt se tdom mire való, a hősök felével még sose játszottam, és még folytathatnám...

Akkor meg minél többet kéne játszani és _szórakozni_, nem? :)

Zsiga

Quote from: Draconire on 2008-03-28, 21:49:38
Akkor meg minél többet kéne játszani és _szórakozni_, nem? :)
Tudsz eladó szabadidőt olcsón? ;)

Draconire

Quote from: Zsiga on 2008-03-28, 21:53:44
Quote from: Draconire on 2008-03-28, 21:49:38
Akkor meg minél többet kéne játszani és _szórakozni_, nem? :)
Tudsz eladó szabadidőt olcsón? ;)

Most erre mit mondjak? Mondj egy játékot amiben nem az számít, hogy mennyi tapasztalatod van benne.
Ha meg valaki nem ismer egy játékot, akkor az _nem_ a játék imbasága.

kelvor

-buy tomes

Nem volt semmi ez az X-hero. Jó éjt.  :D