Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Cloud

Hát csak úgy. Kevésnek tűnik, egy mmo-hoz. :)

kada

Quote from: Cloud on 2012-09-10, 20:35:18Hát csak úgy. Kevésnek tűnik, egy mmo-hoz. :)
[/nospoiler ha Ch16 ill Ep10-et ha láttad]
Túl sok a HPja igazából!
Kitartott addig, míg szólózott!
Kitartott addig, hogy 16.5-ös chapter!  :morci:

Ha már valamije túl nagy, az a swag dpse, mert nullázni tudta TheGleamEyes 4 hp csíkját, míg az megette Garyét.
Persze ha meg ez az állítás igaz, akkor mennyire OP már a pajzsos csávó, hogy 1:1-ben gyakta közben Kiritot TheGleamEyes az 1/4-ével.

Buff TheGleamEyes!
Buff Daemons!
Buff Warlocks

[fizetett hirdetést olvashattak, az író eladott lelkének egy apró cafatkáját kapta vissza érte]

chilip

a DUEL szabálya ebben a csatában az volt hogy első tiszta találatra nyer az egyik vagy ha az egyiknek 50% alá megy a hp-ja a karcolgatásokból, novellában fej fej mellett haladtak végig és elég hosszú DUEL volt az ominózus hárításig, szóval a leader azzal hogy tisztán beszúrt  a rendszer levitte kirito hpját addig hogy veszítsen :P

csakhát animében ez nem lett elmondva

kada

#6873
Quote from: chilip on 2012-09-10, 20:57:45
a DUEL szabálya ebben a csatában az volt hogy első tiszta találatra nyer az egyik vagy ha az egyiknek 50% alá megy a hp-ja a karcolgatásokból, novellában fej fej mellett haladtak végig és elég hosszú DUEL volt az ominózus hárításig, szóval a leader azzal hogy tisztán beszúrt  a rendszer levitte kirito hpját addig hogy veszítsen :P

csakhát animében ez nem lett elmondva
Jah, ez a sok fránya elnemmondott  ^^"

A csíkozásra én is panaszkodtam miközben DS-nek beszóltam hogy mit nem látott Amazon...
[spoiler]Amazonon? Az Amazonon?
Szóval a lepedőn. És alatta.
De főleg amit picivel felette nem látott mert nem volt ott[/spoiler]
...aztán visszanézve rájöttem hogy igenis szépen csökkennek a csíkok fej-fej mellett, csak az action scene látványos, a kameraman meg pancser és úgy veszi hogy a 3D csík saját magát takarja ki kb.  ^^"

Cloud

Quote from: chilip on 2012-09-10, 20:57:45
a DUEL szabálya ebben a csatában az volt hogy első tiszta találatra nyer az egyik vagy ha az egyiknek 50% alá megy a hp-ja a karcolgatásokból, novellában fej fej mellett haladtak végig és elég hosszú DUEL volt az ominózus hárításig, szóval a leader azzal hogy tisztán beszúrt  a rendszer levitte kirito hpját addig hogy veszítsen :P

csakhát animében ez nem lett elmondva

Duelben mondjuk ott volt hogy "Első csapás mód" (sry AA-ról nézem :) )   Ki tudja, lehet hogy ha végigtolják normál módban a duelt Kirito nyer.

Kraivan

Keleti mmo-ban kicsit kő-papír-olló szabályszerűség van.
tank eszi a dualisteket, azok a varázslókat, ők meg a tankokat.

Engem még mindig érdekel hova lett Kirito HP regenje.
Ezt a részt mondjuk igazán kettészedhették volna. Elég sokminden lement 20 perc alatt.
Asuna elszántsága... irigylésre méltó.  ::)

Cloud

#6876
Szerintem itt nem számított a hp regen, hisz első csapásig ment a duel.

kada

#6877
Quote from: Cloud on 2012-09-10, 21:43:40
Quote from: chilip on 2012-09-10, 20:57:45
a DUEL szabálya ebben a csatában az volt hogy első tiszta találatra nyer az egyik vagy ha az egyiknek 50% alá megy a hp-ja a karcolgatásokból, novellában fej fej mellett haladtak végig és elég hosszú DUEL volt az ominózus hárításig, szóval a leader azzal hogy tisztán beszúrt  a rendszer levitte kirito hpját addig hogy veszítsen :P

csakhát animében ez nem lett elmondva

Duelben mondjuk ott volt hogy "Első csapás mód" (sry AA-ról nézem :) )   Ki tudja, lehet hogy ha végigtolják normál módban a duelt Kirito nyer.
Ha végigtolják normál duelban, valaki meghal?
60% alatt volt a győztes is kb ahogy a csíkját néztem, egy jól betalált ütésnyire.

HP regen lehet hogy nem érződik ezen a szinten, pl mert rosszul skálázódik "endgame contenthez", vagy csak mert azonos szinten akár már egy játékos is túl nagy dps-t tol.

Cloud


kada

Quote from: Cloud on 2012-09-10, 22:57:28
Persze hogy nem...
Ez a duelvégi halálra válasz? Közben editeltem valamit  ^^"

Mert ha arra, akkor a történet szerint kedvelt player kill módszer hogy kihívsz egy alvó játékost, az ujjával megnyomod az accept gombot, és mire felébred már sose ébred fel.

Jó-jó, anime plot armor is van  ::), de lore szerint...

Cobra

Azért vicces, hogy mennyi hp-t sebeznek egymásba a magas szintű játékosok. Ugye a második történésben kb 10 ütés volt Kirito, vagy még annyi sem egy nála jóval alacsonyabb szintű pc-től.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kada

#6881
Quote from: Cobra on 2012-09-10, 23:04:29
Azért vicces, hogy mennyi hp-t sebeznek egymásba a magas szintű játékosok. Ugye a második történésben kb 10 ütés volt Kirito, vagy még annyi sem egy nála jóval alacsonyabb szintű pc-től.
A mozdulatlan enemyre leadott full tiszta ütésekre gondolsz?
Van ahol az ilyen insta-kill sebzéstől függetlenül, vagy brutális bónuszokat ad.

Jó kérdés SAO sebzésrendszere hogy megy, de a fegyveres pajzsos blokkolás tuti és bármi elmozdulás is csökkenti szerintem.
(És mellesleg a részben Kirito is alkalmazott egy insta-kill mozdulatot: 20% alatti ellenfél hp-ját 1 ütéssel leviszi, fegyvertől függetlenül... pont a jelenetben amit említettél)

Darkstar

Duel közben nem nagyon számít a regen, a paralytic poison meg blokkolja a regent.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

A Hyouka legújabb részéről mi az úri közönség véleménye?

Cloud

Quote from: kada on 2012-09-10, 23:13:24
Quote from: Cobra on 2012-09-10, 23:04:29
Azért vicces, hogy mennyi hp-t sebeznek egymásba a magas szintű játékosok. Ugye a második történésben kb 10 ütés volt Kirito, vagy még annyi sem egy nála jóval alacsonyabb szintű pc-től.
A mozdulatlan enemyre leadott full tiszta ütésekre gondolsz?
Van ahol az ilyen insta-kill sebzéstől függetlenül, vagy brutális bónuszokat ad.

Jó kérdés SAO sebzésrendszere hogy megy, de a fegyveres pajzsos blokkolás tuti és bármi elmozdulás is csökkenti szerintem.
(És mellesleg a részben Kirito is alkalmazott egy insta-kill mozdulatot: 20% alatti ellenfél hp-ját 1 ütéssel leviszi, fegyvertől függetlenül... pont a jelenetben amit említettél)

Na igen ezt az egy ütéses instant kill-t bámultam én is csak.

Amúgy ebből a történet szálból mennyi van még hátra? (Tudom utána jön a másik játék)

Darkstar

[spoiler]Family life with Yui (1-2 ep).
Az army-s piszkálódás, 1 rész
Vissza a frontra, lvl 75boss 1 rész
Final duel, átvezetés 1 rész[/spoiler]
Tehát szerintem 4-5
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Werro

Az kiderül valahol, hogy miért ezt  a módot választotta Kirito?

Prof. William

Nem hinném ugyanis a 14-ik rész címe nem más mint [spoiler] End of the World. [/spoiler] szóval tuti hogy a [spoiler] 15-ik résztől már a Fairy Dance kezdődik. [/spoiler]

Werro

Quote from: Prof. William on 2012-09-11, 21:12:40
Nem hinném ugyanis a 14-ik rész címe nem más mint [spoiler] End of the World. [/spoiler] szóval tuti hogy a [spoiler] 15-ik résztől már a Fairy Dance kezdődik. [/spoiler]

.. a 2. spoiler utáni rész nekem sűrű, lila köd, de köszönöm a választ.. alig várom a következő részt.. nemjó ez így :D

Cloud

Quote from: Darkstar on 2012-09-11, 20:33:57
[spoiler]Family life with Yui (1-2 ep).
Az army-s piszkálódás, 1 rész
Vissza a frontra, lvl 75boss 1 rész
Final duel, átvezetés 1 rész[/spoiler]
Tehát szerintem 4-5

Jó gyorsan haladunk akkor...  :jee:

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#6892
Quote from: Darkstar on 2012-09-11, 22:08:46
Quote from: Cobra on 2012-09-11, 21:52:54
Gondolom Yui Asuna akar lenni :D
Nem, Yui akart lenni.  ;)
A történet mindíg ott tart, ahol akar[spoiler]pl DS spoilerének az utsó két sora, mintha skippeltek volna pár szintet[/spoiler]és ugyan miért is ne szerezett be Gary Sue mégegy csajt ott tartózkodása alatt?  ::)

Quote from: Werro on 2012-09-11, 21:11:32
Az kiderül valahol, hogy miért ezt  a módot választotta Kirito?
Már a duelra? Mert nem megölni akarták egymást  ::)
Vagy az insta-kill? Mert RAAAGE (és ez volt az egyetlen mozdulata, ami tuti elérte az épp akkor legkívánatosabb eredményt).

Cloud

Yui? Felszed ezek után egy másik bigét?  :he:

szerk:

Ok megnyugodtam, megnéztem wiki-t. :D

kada

Quote from: Cloud on 2012-09-11, 22:59:54
Yui? Felszed ezek után egy másik bigét?  :he:

szerk:

Ok megnyugodtam, megnéztem wiki-t. :D
A Waifu azért Waifu marad, ahogy eddig is?  :angyali:

Darkstar

TGE a lvl74es boss volt, most nem skippeltek.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#6896
Quote from: Darkstar on 2012-09-11, 23:08:07
TGE a lvl74es boss volt, most nem skippeltek.
Ejj, spoilerel valaki ezerrel, és aztán nem hagyják hogy ködösítsek.  :ejj:
[spoiler] ::)[/spoiler]

kada

#6897
Quote from: SaiyaGin on 2012-09-11, 20:09:19
A Hyouka legújabb részéről mi az úri közönség véleménye?
Na lássuk, folyamatosan írom, ahogy megy...
[spoiler][spoiler]"Masterpiece!" (első fél perc  :__devil:)
Plotting an evil masterplan next to Oreki... 'úgyis túl lusta beköpni minket' alapon?  ::)
"Neee, nem volt elég ebből Muv-Luv VN-jei alatt, mikor beépítetten 'töbször' (szó szerint és némileg változva) megy végig az ember adott eseményeken?"
"Na oké, még se volt olyan irreleváns, meglássuk majd."
'Tokorode Chii-chan..."  :D
Choco-kiiiick - "Pity food is also food, accept it with tears and resentment!"
'gyorsan kivégezted őket, mi?'  :hehe:
' :redface: ->  :redface: :redface: ->  :confused: :confused: :confused: '   ::)
'it's all my fault' - "I couldn't take it any more, and ATE IT!"?  ::)
'I'm not into horror' a háttérrel zseniális  :rotfl:
3 fő... 'What kind of people were they?'   ::)  :lul:[/spoiler][/spoiler]

Szeretem a keserű csokit.
Szerintem jó rész volt.

Menthetetlenül megfertőztek az animék, mi?  ::)
Viszont kissé nehéz róla írni, úgyhogy nem tudom ennyivel megválaszoltam-e a kérdést.
És a véleményemet befolyásolhatja (negatív) irányba, ha nem lesz folytatása hamar.

SaiyaGin


Cobra

És kb ennyi volt az értékelhető felhozatal az elmúlt 2 részből. Nagyon ellaposodott a történet és úgy tűnik még a következő részben se lesz semmi.
Hide and fear, Cobra Commander is here !