Lucky Star /omg spoilars!/

Started by Darkstar, 2007-05-13, 21:21:19

Previous topic - Next topic

Darkstar

Miután legfrissebb szerzeményemet akartam postolni, rá kellett döbbennem, hogy még nincs topicja -vagy én vagyok vak-, pedig innen is elég sokan nézzük. Uh épp ideje, hogy legyen. :)

No akkor: ep6 raw: wait what?
darkstar.interhost.hu/LS_lolwut.jpg
darkstar.interhost.hu/LS_lolwut2.jpg

Moar ss


Aki esetleg (még) nem nézi:
AniDB
Fansubból ha valaki az érthetőbbet szereti, az afk félét szedje, aki nem bán némi weeaboo-izmust és szeret sok magyarázatot olvasni, az az LC kiadását. Szvsz utóbbival valahogy jobban átjön az anime hangulata.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Én az EnA féle HQ-t ajánlom.


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Solid Snake

Azt hiszem, újra el kezdem nézni az a.f.k. verzióval (Wind-féle rilízt követtem eddig, de a néhol bonyolult megfogalmazás és az érdekes rajzolás miatt jegeltem).

Lucky Channel -- Akira-sama a sorozat csúcspontja!  :whoah:

minuszmiki

Quote from: Darkstar on 2007-05-13, 21:21:19
Moar ss



Solid Snake: Akira-sama tényleg nagyjó, de úgy ahogy van az egész sorozat winrar.



Dreamcleaver

Quote from: minuszmiki on 2007-05-13, 21:56:35

Solid Snake: Akira-sama tényleg nagyjó, de úgy ahogy van az egész sorozat winrar.


Mondjuk egy Azumanga-nak vagy Ichigo Mashimaro-nak a nyomába sem ér poénok terén, de elmegy. ;)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS


chilip

#7
ha már ennyi embernek teccik, ránézek mien... remélem jobb lesz, mint a hayate, ami csak az első részében volt jó...

ed.: hát ez nem jött be - ez van - ide se írok többet...  :D

minuszmiki

#8
Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-13, 23:31:40
Quote from: minuszmiki on 2007-05-13, 21:56:35

Solid Snake: Akira-sama tényleg nagyjó, de úgy ahogy van az egész sorozat winrar.
Mondjuk egy Azumanga-nak vagy Ichigo Mashimaro-nak a nyomába sem ér poénok terén, de elmegy. ;)

Lehet, hogy így van, Ichigo Mashimaro-t nem láttam még, de az a lényeg, hogy nem csak a Lucky Channel miatt jó, hanem egészében. Egyébként a Lucky Channellel az a bajom, hogy ott már közel van az epizód vége...

edit: typo

Kayama


minuszmiki


Manitu



Alkyra



Kayama

Itt a Motteke! Sailor Fuku teljes verziója mp3-ban. :cool:


Solid Snake


Darkstar

#17
w00t :hopp:

1.7 kb/s ohshi-
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lokids

Hmmm fincsi volt ez a 6. rész. Az az autós jelenet valahogy emlékeztettett az azumangára is (yukari-járat).
A fürdőben a "majdnem megtörtént"-nél meg, hogy "az enyém 1 hete véget ért", ott a menstruációrol volt szó ugye? (Hogy történhet meg majdnem?)

minuszmiki

Bizony jó volt ez a rész. Az autós jelentenél eszembe jutott, hogy nekálljak az Initial D-nek, de aztán megnéztem a trailerét, és meglehetősen ronda, úgyhogy azt most kihagyom. És igen, a menstruációról beszéltek, meg arról, hogy nem használnak tampont. (from now ITT we discuss: menstruation) :D

KeLa

Meg az a csigás rész is nagyon ott volt :rotfl:
és persze a Lucky Channel :lul:

ignus

Én elkezdtem nézni, de az első rész felénél kiakadtam... Mi a makkomról van szó? Lehet hogy most hülyeségeket gondolok, de a kajálás alatt a sex-re utalgatnak?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

KeLa

Quote from: ignus on 2007-05-16, 09:22:39
Én elkezdtem nézni, de az első rész felénél kiakadtam... Mi a makkomról van szó? Lehet hogy most hülyeségeket gondolok, de a kajálás alatt a sex-re utalgatnak?
Minden az volt aminek látszott, nem kell semmi komolyra gondolni közben :muhahah:

Darkstar

Quote from: ignus on 2007-05-16, 09:22:39
Én elkezdtem nézni, de az első rész felénél kiakadtam... Mi a makkomról van szó? Lehet hogy most hülyeségeket gondolok, de a kajálás alatt a sex-re utalgatnak?
Bármilyen meglepő, kajálásról volt szó. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ignus

Quote from: Darkstar on 2007-05-16, 10:47:19
Quote from: ignus on 2007-05-16, 09:22:39
Én elkezdtem nézni, de az első rész felénél kiakadtam... Mi a makkomról van szó? Lehet hogy most hülyeségeket gondolok, de a kajálás alatt a sex-re utalgatnak?
Bármilyen meglepő, kajálásról volt szó. :D

ööö és lesz ennek majd valami story-ja is? Vagy ez csak ilyen semmiről szólás?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Darkstar

Slice of life animu. Ne várj túl sok pörgős akciójelenetet és nagyon csavaros storyt. De viszont baromi poénos, én imádom. :D
Kagami is <3
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Hun vann már az LC sub??? szip szip. én csak azt vok hajlandó nézni(csak ők írják ki az apróbb poénokat extrában^^)

Manitu

Úgy nem poén, vedd észre magad :D Nem vagyok híve a két sor felírathoz öt sor komment dolognak :redface:


Alkyra

Quote from: Manitu on 2007-05-16, 12:45:56
Úgy nem poén, vedd észre magad :D Nem vagyok híve a két sor felírathoz öt sor komment dolognak :redface:

Úgy nagyon sok mindenből kimaradsz...szerintem...

Manitu

Nem feltétlenül. Szerencsére... vagy sajnos :D