Aktuálisan futó sorozatok új részei - Javaslatok, kommentek, etc

Started by Darkstar, 2007-05-28, 15:07:12

Previous topic - Next topic

Darkstar

Minthogy a másik le van zárva, a javaslatok, új részek, stb ide jöjjenek. Ezt nem stickyzem (max ha igény lesz rá).
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

A másikat is elfelejtetted stickyzni. ;) (Szerk.: Vagy nem is akartad és azért szedted le utána?  :confused:)
Mindjárt megcsinálom még a Seirei no Moribito-t meg a Dennou Coil-t, aztán majd mondják a többiek hogy mire van igény.

Darkstar

Én stickyztem, aztán valaki leszedte. Azt hittem te voltál. :D Én most csináltam a StrikerS-t, erre elúszott...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-05-28, 15:22:55
Én stickyztem, aztán valaki leszedte. Azt hittem te voltál. :D Én most csináltam a StrikerS-t, erre elúszott...
Nemtom ki szedhette le, nem én voltam.  :confused: Vagy pont egyszerre próbáltuk rányomni. :D

Dreamcleaver

Nem szapulás vagy ilyesmi célból, de én ennek nem sok értelmét látom. Az épp aktuálisan futó sorozatokról rengeteg info van a neten. Valaki csak rákeres a tokyotosho-n, animesuki-n vagy bármelyik nagyobb torrentes oldalon, és löki neki a torrenteket. Anidb-n meg megtudhatja ki subbolja, vagy egyszerűen csak rákeres google-ban.
Épphogy inkább a régebbi animékhoz kéne elérhetőségeket közzé tenni, mert azokat nehezebb fellelni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Quote from: Zsiga on 2007-05-28, 15:16:06
aztán majd mondják a többiek hogy mire van igény.

Darker Than Black, Gurren Lagann, Skullman, Nagasarete Airantou, Death Note?

Kérdés: Mi lesz, ha véget ér valamelyik sorozat? Kikerül a listából?

Zsiga

Quote from: minuszmiki on 2007-05-28, 15:46:01
Quote from: Zsiga on 2007-05-28, 15:16:06
aztán majd mondják a többiek hogy mire van igény.

Darker Than Black, Gurren Lagann, Skullman, Nagasarete Airantou, Death Note?

Kérdés: Mi lesz, ha véget ér valamelyik sorozat? Kikerül a listából?
Death Note-ot felejtsd el, nem fogok összebogarászni harmincakárhány részt. :D Persze ha valaki megcsinálja bemásolom. :) (Esetleg beírhatná aki nézi ezeket hogy melyik release-ekkel érdemes foglalkozni.) A többinek majd nekiállok valamikor, most megyek ebédelni.

Dreamcleaver: DS ötlete volt, majd ő lmondja hogy miért jó ez így. :)

Darkstar

Csak azért, mert velem is volt már, hogy épp kerestem valahol linket, és legalább 3-4 topicban lehetett volna. Így kicsit rendezetebb lesz egész. Persze, aki használ pl TT-t, az egyszerűen megtalálja, amit keres. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Quote from: Zsiga on 2007-05-28, 15:49:03
Quote from: minuszmiki on 2007-05-28, 15:46:01
Quote from: Zsiga on 2007-05-28, 15:16:06
aztán majd mondják a többiek hogy mire van igény.

Darker Than Black, Gurren Lagann, Skullman, Nagasarete Airantou, Death Note?

Kérdés: Mi lesz, ha véget ér valamelyik sorozat? Kikerül a listából?
Death Note-ot felejtsd el, nem fogok összebogarászni harmincakárhány részt. :D Persze ha valaki megcsinálja bemásolom. :) (Esetleg beírhatná aki nézi ezeket hogy melyik release-ekkel érdemes foglalkozni.) A többinek majd nekiállok valamikor, most megyek ebédelni.


  • Darker Than Black: sudo, Shinsen
  • Gurren Lagann: Nyoro~n, Anon
  • Skullman: Makoto
  • Nagasarete Airantou: Ayako

Death Note-ot összeszedem, van időm.

Soldier

Szerintem nem rossz ötlet .. bar abban is van valami hogy a neten rengeteg infot lehet talalni . De nekem is volt mar olyan hogy itt kerestem valmit es több/illetve sehol nem volt benne a link .legalabb kicsit rendszerezve lenne.

Sola pm ment

Member

Én összegyűjtöttem már a PPG Z-ket, ha érdekel vkit. :D

minuszmiki


Zsiga

Quote from: minuszmiki on 2007-05-28, 16:33:17
Zsiga, összeszedtem a DN-t, átküldtem PM-ben.
Megjött, kösznöm. :) Neked is, Soldier. :tezsvir:

Selmo

Quote from: Zsiga on 2007-05-28, 15:31:35
Quote from: Darkstar on 2007-05-28, 15:22:55
Én stickyztem, aztán valaki leszedte. Azt hittem te voltál. :D Én most csináltam a StrikerS-t, erre elúszott...
Nemtom ki szedhette le, nem én voltam.  :confused: Vagy pont egyszerre próbáltuk rányomni. :D
Szinte biztos, hogy ez történt. Én erre sem jártam akkor.

A tökéletesség unalmas.

Soldier

Quote from: Zsiga on 2007-05-28, 16:49:21
Quote from: minuszmiki on 2007-05-28, 16:33:17
Zsiga, összeszedtem a DN-t, átküldtem PM-ben.
Megjött, kösznöm. :) Neked is, Soldier. :tezsvir:

naon szivesen;)

de gondolom inkabb csak olyanok kellenek amikröl legalabb topic van vagy mar valahol szoba került ugye?! szvl olyat ne nagyon szedjek össze amit pl amiröl nem naon vettem érsze hogy van rá kereslet?! csak azert mert van meg nekem par olyan ami nem annyira "sztárrolt" de az is jelenleg futo anime ,csak most akkor "felslegesen" nem szedem össze,relemelm valki erti mit akarok ,nem naon sikerült összerakni  :redface:

Zsiga

Írd be hogy mikre gondolsz, majd kiderül hogy lenne-e rá igény. :)

Soldier

Quote from: Zsiga on 2007-05-28, 18:56:02
Írd be hogy mikre gondolsz, majd kiderül hogy lenne-e rá igény. :)

oksi^^:
Nagasarete Airantou
Kaze no Stigma
;)

Baggio


chilip

én meg a kaze no stigmát, bár az uccsó része most amit kiadtak nem volt annyira hű de jó, de korrekt sorozat  :jee:

Soldier

akko meglex csinalva es pmezve a többi csak Zsigan mulik majd;)

edit:pm ment :P

Zsiga

Quote from: Soldier on 2007-05-28, 21:04:28
akko meglex csinalva es pmezve a többi csak Zsigan mulik majd;)

edit:pm ment :P

Hozzáadva a listához. :)
Meg minden posthoz hozzáraktam a hozzátartozó aniDB-s linket.

Soldier


chilip



minuszmiki

Összeírtam a Darker Than Black-et meg a Gurren-Lagann-t, kinek küldjem?

Soldier

Quote from: minuszmiki on 2007-05-29, 15:16:45
Összeírtam a Darker Than Black-et meg a Gurren-Lagann-t, kinek küldjem?

En Zsiganak küldtem ,de Darkstarnak is lehet nyugodtan sztem.

minuszmiki

A DN-t én is Zsigának küldtem, csak nem tudom ki online. Bár végülis mindegy is. :)

No, Zsiga: PM ment
DS, átküldtem neked is, hátha előbb ideérsz :)

Soul

Quote from: Zsiga on 2007-05-28, 15:16:06
Esetleg beírhatná aki nézi ezeket hogy melyik release-ekkel érdemes foglalkozni.

C1 a jelenleg legprofibb fordítás meg minden, csak valamiért belassultak most.

Kuro-Hana a leggyorsabb fordító csapat(az Animenoobs átnevezte magát mert szerintük ők nem noobok  :smile:), sajnos néha nem fogalmaznak úgy hogy az alap fokú angolos is megértse, legyen valahol 1 szótár a közelben  :smile: és néha elő fordulnak félre fordítások.Aki nem bírja DN nélkül és hétről hétre habzik a szája annak őket ajánlom  :smile:.

Animanda, a Live-Evil és TW leállása után ők voltak az egyetlen csillag nekünk DN fanoknak az égen akik bejelentették, hogy folytatni fogják a fordítást, és lehet ezért is vártam tőlük többet, egyedül a 13. részt töltöttem le anno az nem annyira jött be, de Solid Snake szerint jó munkát végeznek, lehet azóta sokat fejlődtek.


Tipp:Először szedd le a Kuro-Hana féle verziót majd ha kijön a C1 cseréld le :smile:

chilip

nemtom kinek kő szóni, de az első posztba nincsenek benne a legújabb szerzemények...

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん