Main Menu

Dr House (spoilerek!)

Started by Ramiz, 2007-10-15, 10:34:45

Previous topic - Next topic

Ramiz

Na, kellett ennek már saját topik, UGYE? :D

@Tycho: szerintem a s04e03 epizód végén eldőlt, hogy House nem hiszi el, hogy valami különleges dolog történt volna a halálközeli állapotban... vagy nem erre utalt, mikor a végén azt mondta, hogy "mondtam, hogy nekem van igazam?" (vagy valami ilyesmi). Nem igazán illene House-hoz a kételkedés ebben. Bár szerintem legalább felerészben "csak úgy" is csinálta a "halálközeli állapotba kerülési kísérletet". Tényleg könnyen lehetne most drámába fordítani a House-t... szép lassan bekattan, egyre durvább eszközökhöz nyúl stb.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

a 2. szezon végén nem kellett újraéleszteni a lelövésből?

Nakedape

Quote from: Fazék on 2007-10-15, 11:33:07
a 2. szezon végén nem kellett újraéleszteni a lelövésből?
de akkor nem jutott eszébe figyelni :D ,neg egy kisérlet nem kísérlet, plussz lehet h csak kóma.. de no szívleállás volt..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Tycho

szerintem a durvább ezköz az a nő lesz a s04e04-ben, mert azon akarja bebizonyítani, hogy kamu a halál utáni élet.

Fubenalvo

A TVben most hanyadik szezonnál járnak!? Nem lehetnek, hogy csak addig spoilerezzetek..? Mert én is  beszállnék, deh nem akarom hogy le legyen lőve minden poén. :S

Nakedape

Quote from: Fubenalvo on 2007-10-15, 12:31:22
A TVben most hanyadik szezonnál járnak!? Nem lehetnek, hogy csak addig spoilerezzetek..? Mert én is  beszállnék, deh nem akarom hogy le legyen lőve minden poén. :S
nyugi :D minden ember hazudik  :Kiraly:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2007-10-15, 15:21:10
Hát tőlem végül is spoiler gombozhatunk...
én kivételesen arra hajlanék, hogy gonosz legyek, és ne :D
szóval aki frissen követi az olvashatja, mindenki másnak szívás  :__devil:

hargharg

Quote from: Fazék on 2007-10-15, 15:30:03
Quote from: Ramiz on 2007-10-15, 15:21:10
Hát tőlem végül is spoiler gombozhatunk...
én kivételesen arra hajlanék, hogy gonosz legyek, és ne :D
szóval aki frissen követi az olvashatja, mindenki másnak szívás  :__devil:

Foreman kills House on page 566!
^_^

edit: termeszetesen hiaba guglizok ra, es ellenorzom le, hogy jol emlekszek-e, hibasan irom az oldalszamot... : /

edit2: ket masik orvos, akiknek birtam a szemetkedeseit: Dr. Robert Romano-ER, Dr. Perry Cox-Scrubs. ; )
rofl

Tycho

Romano is win volt, de azért House... az egy más kategória :Kiraly:

Fazék álláspontját követném, mert egy :__devil: vagyok, mert aki követi az ide ír úgyis, aki meg le van maradva az eleve nehezen kapcsolódna be a legújabb epizódok vitatásába. De ha ez nagy igény spoiler alá tehetjük amit írunk :szemuveges:

hargharg

Quote from: Tycho on 2007-10-15, 17:53:36
Romano is win volt, de azért House... az egy más kategória :Kiraly:
...

ertem en, hogy villanymotor, de mi hajtja? : D
no, csak kotozkodtem, csunyarossz szokasom. ; )

es termeszetesen mivel ott a cimben, hogy szpojler, ezert egyetertek Tycho es Fazék mesterekkel.
rofl

Ramiz

Quote from: hargharg on 1973-10-12, 05:55:41
ertem en, hogy villanymotor, de mi hajtja? :D

Ez az idézet honnan van? :) Hallottam egy ismerőstől sokszor.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

hargharg

Quote from: Ramiz on 2007-10-15, 18:43:39
Quote from: hargharg on 1973-10-12, 05:55:41
ertem en, hogy villanymotor, de mi hajtja? :D

Ez az idézet honnan van? :) Hallottam egy ismerőstől sokszor.

en csak, mint nepi bolcsesseget ismerem. hogy honnan ered, azt sajnos nem tudom, gugli pedig nem volt jobarat. : /
rofl

hargharg

duplaposztot elnoknek!

[spoiler=s04e04]House vs. God : 2 - 0
es igen, visszater a korhazba Foreman is!
[/spoiler]

mellesleg: volt meg 4-5 o*an resz, amikor termeszetfeletti dolgok is megjelentek.
pl. amikor megalmodta a "gyogymodot" a labara.
bar teny, hogy meg lehet oket magyarazni... : /
rofl

Tycho

#14
Ez a rész is nagyon jó volt, és Ramiz, nem kell aggódnod! :jee:
[spoiler=hargharg]ebben részben nem is volt House vs God, mert House pillanatok alatt kizárta, hogy tényleg szellemeket lát a nő :hehe:[/spoiler]

hargharg

#15
Quote from: Tycho on 2007-10-25, 11:51:13
Ez a rész is nagyon jó volt, és Ramiz, nem kell aggódnod! :jee:
[spoiler=hargharg]ebben részben nem is volt House vs God, mert House pillanatok alatt kizárta, hogy tényleg szellemeket láta nő :hehe:[/spoiler]
az elsoben is megtortent ez ; )
mellesleg: "everybody lies"... ki tudja, lehet, hogy megiscsak Walter volt az a nagypapa. : DD

edit: remelem lesz "a birodalom visszavag" resz is majd, mert nem tetszik, hogy cibaljak az alvo oroszlan bajszat. : /
rofl

Ramiz

#16
Jó rész, a poénfaktor és a beszélgetések remekek, valamint rengeteg magas labda van feldobva, amikről még sok szuper helyzet kisülhet (régi csapat tagjai, kiejtős játék stb). A s04e04 végi "ki fog kiesni?" reality show kikacsintásnak tűnik, de most már lehet tudni, hogy ez a főszál kábé mikorra fog véget érni, a kérdés csak az, hogy addigra hány régi csapattag jön vissza, én azért remélem, hogy nem mindenki. (Azt egyébként bírom, hogy egy House season-ban több ilyen főszál is van.)

A trailer meg tiszta exploitation volt, amikor House megütközik állítólagos őse felbukkanásán, csak azért vágták bele, hogy átcsesszék a nézőket... és sikerült is nekik. :D (Mondjuk nem teljesen logikus, mert a csaj összes többi látomása valós alapokon nyugodott, ezt viszont légből kapta volna?)

Quote from: hargharg on 2007-10-25, 22:26:33mellesleg: "everybody lies"... ki tudja, lehet, hogy megiscsak Walter volt az a nagypapa. : DD
Ezt a poént vártam végig. :)

Quote from: hargharg on 2007-10-25, 22:26:33edit: remelem lesz "a birodalom visszavag" resz is majd, mert nem tetszik, hogy cibaljak az alvo oroszlan bajszat. : /
Ez hazabaszná az egészet. Egyébként a hit attól hit, hogy nem bizonyosság, ezért engem idegesít, amikor komolyan kéne vennem azt, aki "evilági" jelenségeket vallásos tézisekkel magyaráz. House pedig ebben a részben azért volt olyan "erőszakos" a vallási poénokkal, mert az előző részben a "kíváncsiságból elkövetett ön-majdnem-gyilkossági kísérlet" már kicsit túlzás volt a karakteréhez, ennyire nem lehet bizonytalan.

edit: s04e05 trailer
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

hargharg

birodalom=alvo oroszlan=dr. gregory house.
lazadok=dr. allison cameron, dr. robert chase, jelen esetben foleg dr. allison cameron.
rofl

Ramiz

Quote from: hargharg on 2007-10-29, 05:22:32
birodalom=alvo oroszlan=dr. gregory house.
lazadok=dr. allison cameron, dr. robert chase, jelen esetben foleg dr. allison cameron.

Sorry, félreértettelek, azt hittem, a House VS God témához mondtad. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

/r/ tracker for House MD s04e05 mivel az EZTV honlap redirectel egy google searchre :wtf:

Fazék

Quote from: Tycho on 2007-11-01, 00:36:20
/r/ tracker for House MD s04e05 mivel az EZTV honlap redirectel egy google searchre :wtf:
eztv.nl címet használd :)

és a kért torrent file

amúgy marhajó rész volt sztem :D

Nakedape

eztv.it is jó :D

és tényleg jó rész volt, nekem majdnem 2-3 résznyi eseménynek tűntek a dolgok :D :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

hargharg

#22
muha, muhaha, muhauhahaha!
meg most is remegek az izgalomtol, annyi minden tortent. : D

edit: es most megint varhatok egy hetet a kovetkezo reszre, argh! : DDD
azt nem is emlitve, hogy a resz felet sem ertettem, annyit beszeltek. : DD

edit2: na igy lenyugodva: [spoiler]nem csoda, hogy ennyi minden tortent, azert megsem zavarhattak le Foreman visszatereset valami egyszeru "megoldjuk az ugyet"-resszel. : )[/spoiler]
rofl

Tycho

Hát ez nagyon állati rész volt :whoah:  És a következő még álatibbnak tűnik :hopp: :hopp: :hopp:

Ramiz

House s04e05

[spoiler]
Szemétség. Egyre irrealisztikusabb dolgok jönnek sorra (két orvos fényes nappal látványosan altatót hajigál a kutyáknak, hogy betörhessenek a kocsijához, House egyre őrültebb, Cuddy belemegy a gyermeteg játékokba, a beteg két másodperc alatt pszihológiai mélyelemzést végez bárkin stb stb stb...), és mégis az egyik legjobb House epizód evör. Az epizódvégi harca Cuddyval a beteg előtt, győzelme és a tánc meg Foreman legéppuskázása magában is zseniális, Foremannel való már-már intim kekeckedése is gyönyörű. Jót tett House karakterének és szerintem a színésznek is a nagyobb mértékű történetszálfrissítés (csapat elvesztése). Lassan túlteszem magam rajta, hogy ez nem a valóság, és még jobban élvezni fogom a House-t, mint eddig. :Kiraly: :cool: [/spoiler]

BTW valaki össze tudja foglalni a harmadik szezon végét három mondatban? Miért és hogyan hagyták ott a régi csapat tagjai? Nincs időm nekiállni a harmadik szezonnak egyelőre, de van egy olyan érzésem, hogy sok rá az utalás, amit nem értek.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

[spoiler]Foreman felmond, mert nem akar olyan "evil" lenni mint House, Chase-t kirúgja House, hogy "It's been a long time, you learnt what you could." És az utolsó rész végén kilép Cameron és Chase után rohan, hogy mégis járni akar vele.[/spoiler]

Ramiz

Foremant értem, a többi gyenge... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Quote from: Ramiz on 2007-11-05, 00:26:34
Foremant értem, a többi gyenge... :)
hmm, azért a 4. évadban csak feltűnik, hogy nem balfaszkodnak, hanem szinte rögtön rávágnak valami laza tippet a betegségre, ami egész közeli, ahányszor betoppannak House-hoz, vagy hogy simán veszik a lapot House trükkjeire... ha végignéznéd a 3. évadot akkor nem találnád gyengének ezeket, mert mindegyikük annyira meváltozik, 'elhouseosodik', hogy gyakorlatilag tényleg elege lehet belőlük House-nak.

Ramiz

Quote from: Tycho on 2007-11-05, 15:06:47
Quote from: Ramiz on 2007-11-05, 00:26:34
Foremant értem, a többi gyenge... :)
hmm, azért a 4. évadban csak feltűnik, hogy nem balfaszkodnak, hanem szinte rögtön rávágnak valami laza tippet a betegségre, ami egész közeli, ahányszor betoppannak House-hoz, vagy hogy simán veszik a lapot House trükkjeire... ha végignéznéd a 3. évadot akkor nem találnád gyengének ezeket, mert mindegyikük annyira meváltozik, 'elhouseosodik', hogy gyakorlatilag tényleg elege lehet belőlük House-nak.

Hmm, ok.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

hargharg

#29
[spoiler=eheti house epizod roviden]baszodanyad![/spoiler]
[spoiler=akkor most komo*an]baszodanyad![/spoiler]
: DDD
ut, vag, oszt, a szokasos. : DD
en nem tudok ertekelni, mert rossz dolgokat nem nezek, es elvbol nem ajnarozok semmit. : DDD
na de ez.
kivetel. : DDD
a masodik felet vegigrohogtem.
ekkora, es i*en minosegu sz&rkeverest, mint ami ebben van. : DDD

ui: MIKOR JON MAR A KOVETKEZO RESZ?!? ^_^
ui2: azert a szoveg felet nem ertettem most sem, de asszem a lenyeges reszek atjottek.

edit: najo, valamit megiscsak: [spoiler=nade ez mar tenyleg]mekkora mar, hogy eltunik egy napra, es hoz magaval egy dokit. : D
hogy mi fog ebbol kisulni... : DDD[/spoiler]
rofl