Animax (A+) csatorna

Started by Suszi, 2004-12-08, 12:24:34

Previous topic - Next topic

Raisu-Sama

Igen, tegnap én is rájöttem. (Látszik, hogy csak félfüllel hallgattam :D)

Rune

Ki nézi a Cowboy Bebop-ot?
Mit szóltok a szinkronjához?
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Necrid^

Quote from: RuneKi nézi a Cowboy Bebop-ot?
Mit szóltok a szinkronjához?

Maradok japán+angol feliratnál...kicsit fúrán most igy nézni szinkrosan.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raisu-Sama

Én ugyan nem láttam japánul, de tetszik.

Moha

Én csak az elsõ részbe néztem bele japánul, mindenesetre szerintem elmegy a magyar szinkron, csak Spike-nak találhattak volna egy kicsit mélyebb hangot is. De a "kavboj bibap" az :lol:

Persze azért majd meg fogom nézni japánul is, elvégre úgy az igazi. :)

Necrid^

Quote from: MohaÉn csak az elsõ részbe néztem bele japánul, mindenesetre szerintem elmegy a magyar szinkron, csak Spike-nak találhattak volna egy kicsit mélyebb hangot is. De a "kavboj bibap" az :lol:

Persze azért majd meg fogom nézni japánul is, elvégre úgy az igazi. :)

Egyetértek! én is ha letöltök ill nézek dvd-n filmeket akkor eredeti hang magyar  felirattal.

most is letöltöttem a BeCool (csak lazán) cimu fimet angol+magyar felirat.naon komoly film :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rune

Quote from: NecridEgyetértek! én is ha letöltök ill nézek dvd-n filmeket akkor eredeti hang magyar  felirattal.

most is letöltöttem a BeCool (csak lazán) cimu fimet angol+magyar felirat.naon komoly film :jee:
Én is az eredeti hang + magyar vagy angol felirat híve vagyok... :jee:

Be Cool....az a szóljatok a köpcösnek címû klasszikus folytatása? :confused:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Titkos

Quote from: RuneKi nézi a Cowboy Bebop-ot?
Mit szóltok a szinkronjához?

Én szoktam nézni, bár a szinkronról nem tudok nyilatkozni, mert csak a Movie-t láttam eredeti hanggal, és az sem tegnap volt, így nem nagyon emlékszem a hangokra. ;)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Bill

Quote from: RuneÉn is az eredeti hang + magyar vagy angol felirat híve vagyok... :jee:

Be Cool....az a szóljatok a köpcösnek címû klasszikus folytatása? :confused:
Igen, az az.  :)

Egyébként valaki le tudná írni, hogy melyik nap és hány órától van CB az A+-on?
(tudom, lusta vagyok megnézni a txt-n :))
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Meske

Quote from: BillEgyébként valaki le tudná írni, hogy melyik nap és hány órától van CB az A+-on?
(tudom, lusta vagyok megnézni a txt-n :))
Szombat, vasárnap 21:40-tõl

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Rune

Quote from: MeskeSzombat, vasárnap 21:40-tõl
hétköznap meg istmétlik a hétvégi két részt. egyik nap az egyik...másik nap a másik....de ma pont nem volt...pedig megnéztem volna harmadjára is......nem mintha nem tudnám levenni a pocról :rotflol:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Meske

Quote from: Runepocról :rotflol:
Mér neked olyan is van? :rotflol: :hehe:

Csak hétfõn meg kedden ismétlik, nem?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Rune

Quote from: MeskeMér neked olyan is van? :rotflol: :hehe:

Csak hétfõn meg kedden ismétlik, nem?
Megvan az egész sorozat...innen :jee:

Pedig én tegnap is láttam a második részt... :eeek:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Raisu-Sama

Igen, tökéletesen jól láttad. Amúgy A+ mûsor van a neten is, hunime.atw.hu  (egy kis önreklám :P)

Bill

Quote from: MeskeSzombat, vasárnap 21:40-tõl
Köszi Meske! :)
Azt hiszem ma megnézem milyen így magyar szinkronnal.
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Titkos

Quote from: White SeeDUI: Ugye júl láttam, hogy a szellemfióban az egyik szereplõ homlokán megaméretû horogkereszt volt??

Én úgy tudom, hogy a japánoknál az nem a nácikra utal, hanem valamilyen vallási jel (buddhista vagy shintoista, már nem emlékszem), amit már jóval a II. Világháború elõtt is használtak. (Egyébként már több animében is láttam horogkeresztet.)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Moha

Quote from: Titkosa japánoknál az nem a nácikra utal, hanem valamilyen vallási jel
Igen, eredetileg egy indiai vallási jelkép volt.

Rune

Quote from: MohaIgen, eredetileg egy indiai vallási jelkép volt.
Az elején én is furcsálltam, de aztán gondoltam hogy valami hasonló háttere van mint amit írtál.
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Meske

Tudtommal már az ókori görögöknél is megjelent, s az uralkodó jele volt, vagy valami ilyesmi. Hitler pedig tõlük vette az ötletet. De lehet, hogy rosszul tudom.

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Damnatus

A horogkereszt többfajta szimbólum. A nácik közvetlenül mint árja szimbólumot vették át. De több kultúrában is megjelent, különbözõ jelentéssel.
Fõbb jelentései: Hatalom, és szerencse, nap.

Necrid^

Mivan itt töri óra? :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Zodarr

Hellóka!

Nos, itt nálam van A+ az EMKTV jóvoltából...
Na jó, nagyon nem dícsérem a kábelTV szolgáltatót, mer azér annyira nem jók.
Szal egész jó a mûsor, de 1valami nagyon idegesít.. Mégpedig a Mary-Kate és Asley akcióban, vag mi.... LOLZ
EZ NEM ANIME HANEM AMERIKAI SZ*R!!!! :hogyaza:
Na mind1, ez van.

Cowboy Bebop-ot még nem sikerült látnom itt, majd rávetem magam.
Kíváncsi lennék a szinkronjára ugyanis. A többi egész jó, de a Verselõ Lina, hát az kész.
Nemtom mér kell követni a Frédi és Béni szinkronstílusát....  :hogyaza:

Na jó, nem akarok naon destruktív lenni... :)
Paradimetil-diaminó-arzenobenzol-monometán-szulfinsavas  nátrium

Raisu-Sama

#592
Quote from: ZodarrEZ NEM ANIME HANEM AMERIKAI SZ*R!!!! :hogyaza:

Igen, hát ez van, ezt kell szeretni, vagy nem nézni... ;)

Darkstar

Quote from: Raisu-SamaIgen, hát ez van, ezt kell szeretni, vagy nem nézni... ;)

Vagy mûsorról levetetni.  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: ZodarrNemtom mér kell követni a Frédi és Béni szinkronstílusát....  :hogyaza:
Az a szinkron (ugye a Romhányi féle) nagyon jó volt. Ahhoz a rajzfilmhez. Ide viszont tényleg nem illik. Vagy ha már mégis, legalább lenne Romhányi színvonalú... :rolleyes:

Bill

Na én ma sikeresen lemaradtam a Cowboy Bebopról, pedig még meg is néztem a txt-n, mikor kezdõdik (22:20 körül asszem), erre mit csinálok én? Elfelejtem megnézni. Szokásommá válik már ez, amit meg akarok nézni, az nem fog összejönni ... Na majd ma este ...
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Titkos

Quote from: MohaAz a szinkron (ugye a Romhányi féle) nagyon jó volt. Ahhoz a rajzfilmhez. Ide viszont tényleg nem illik. Vagy ha már mégis, legalább lenne Romhányi színvonalú... :rolleyes:

Igaz, bár én olyat is ismerek, aki a Frédi és Bénit is elõször eredetiben látta és ezek után rosszul volt a magyar folyamatosan rímelõ verziótól. ;)
A Mary-Kate és Ashley esetében az csak az egyik dolog, hogy én nagyon utálom, a másik viszont az, hogy nem a legjobb módja az anime népszerûsítésének, hiszen ha egy, a mûfajjal most ismerkedõ ember odakapcsol, akkor emiatt esetleg már elmegy a kedve az egésztõl.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Moha

Quote from: TitkosA Mary-Kate és Ashley esetében az csak az egyik dolog, hogy én nagyon utálom, a másik viszont az, hogy nem a legjobb módja az anime népszerûsítésének, hiszen ha egy, a mûfajjal most ismerkedõ ember odakapcsol, akkor emiatt esetleg már elmegy a kedve az egésztõl.
Na igen. Ez a sorozat tipikusan az "idióta amcsi rajzfilm", ahol vannak a "jók" meg a "gonoszak" és a gonosznak semmi észérve vagy érdeke nincs, csak egyszerûen õ a rosszfiú, akinek el kell bukni. Történet az keine, és ez a tipikus "hú de logikusak vagyunk" séma... Ergo semmi értelem nincs az egészben. Szánalmas. :ejj:

Titkos

Quote from: MohaNa igen. Ez a sorozat tipikusan az "idióta amcsi rajzfilm", ahol vannak a "jók" meg a "gonoszak" és a gonosznak semmi észérve vagy érdeke nincs, csak egyszerûen õ a rosszfiú, akinek el kell bukni. Történet az keine, és ez a tipikus "hú de logikusak vagyunk" séma... Ergo semmi értelem nincs az egészben. Szánalmas. :ejj:

Ja-ja... De azért nagy arcuk van: "Mentsük meg a világot...megint!". Ezenkívül nagyon eredményesek is, kb. 5 állandó fõgonosz van, de hiába kapják el minden rész végén az egyiket, pár epizóddal késõbb visszajön és megint kavar.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


TurboK

(zárójelben a horogkeresztrõl annyit, hogy megszámolni se nagyon lehet hogy mennyi nemzet és csoport használta egymástól függetlenül (pl brit druidák az 1920as években, azték papok kolombus elõtt, óperzsák, gandhi, ésatöbbi.), és hogy abszolúte pozitív értelme van a jelnek, ezért is választotta Hitler a nácik jelképévé. Ja, és más a jelentése attol függõen hogy balra, vagy jobbra fordul a kereszt.
http://en.wikipedia.org/wiki/Swastika)

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>