Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: ignus on 2007-05-17, 14:00:08
Quote from: .Attila on 2007-05-17, 13:08:24
Ilyen alapítványi iskolákat, vagy ilyen elven működő bármilyen iskolát nyugodtan nevükön lehet nevezni, hadd halljunk (halljak) róla, gondolván a jövőre ;)

Csak nem? :D Mármint van .Attiláné? Dejóóóó!!!!

Nincs, de attól még gondolhatok a jövőre ;) Elég gáz lenne, ha a gyerek iskolába toloncolása előtt közvetlenül kezdenék keresni. Legalább egy-két iskola nevét érdemes ismerni, még akkor is, ha a gyerek még jó messze van.

ignus

Quote from: .Attila on 2007-05-17, 14:07:59
Quote from: ignus on 2007-05-17, 14:00:08
Quote from: .Attila on 2007-05-17, 13:08:24
Ilyen alapítványi iskolákat, vagy ilyen elven működő bármilyen iskolát nyugodtan nevükön lehet nevezni, hadd halljunk (halljak) róla, gondolván a jövőre ;)

Csak nem? :D Mármint van .Attiláné? Dejóóóó!!!!

Nincs, de attól még gondolhatok a jövőre ;) Elég gáz lenne, ha a gyerek iskolába toloncolása előtt közvetlenül kezdenék keresni. Legalább egy-két iskola nevét érdemes ismerni, még akkor is, ha a gyerek még jó messze van.

Igaz.... :D Mi pont tegnap beszéltünk Annával hogy bár nem pont így terveztük, de lehet hogy jövő nyáron majd összeházasodunk. Úgyhogy lassan lehet hogy nálam is aktuális lesz az iskola kérdés
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Flaser

Ez special a Montesori volt, de, hogy ma milyen a helyzet arról fogalmam sincs. (Tekintve hogy 1991-től jártam oda).
Az, hogy a szüleim kivettek, mutatja azt is; hogy már akkor is voltak problémák:
-Nem tudtak rendesen követelni, garantálni; hogy abban is haladsz ami akkor még nem érdekel
-Egyre több fogyatékos gyereket vettek fel (kelett a pénz), s ez idővel a minőség romlására ment (kezdetben is voltak egy-ketten, de akkor még mindenkivel eleget tudtak foglalkozni; meg nekünk sem ártott, hogy meg kelett tanuljunk velük együtt élni).
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Flaser

A Beast's Lair-en idézte valaki vlm.-en japán RPG-ből.
Hogy, melyikből arra - az idézettel magával - ellentétben nem emlékszem; ugyanakkor lemerném fogadni, hogy a játék és kompintotta valakitől.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

newszi

Quote from: Kvikveg on 2007-05-18, 00:55:54
Hm off: Flaser honnan van az alairasod?

Mindenesetre nagyon logikusnak hangzik! :D  :whoah: :hehe: :jee:
The net is surely Vast and Infinite.
Anime listám



Solid Snake

Quote from: .Attila on 2007-05-27, 19:13:40
So true.

Maróan gúnyos, mégis valóságos. Ha szentimentalista és őszinte vagy, akkor átb@sznak a palánkon.  :ejj:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Igen fiuk, mindenki nagyon sajnal titeket. Ügyübügyü.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

Quote from: Kvikveg on 2007-05-27, 21:09:30
Igen fiuk, mindenki nagyon sajnal titeket. Ügyübügyü.

:jee:

[spoiler=watch out, it's "FLAME"-ish]Ezért értelmetlen és megkérdőjelezendő az egész párkapcsolat-dolog. Ez nem a sajnálaton múlik, hanem az egyén szerencsétlenségén.[/spoiler]

Darkstar

Quote from: Solid Snake on 2007-05-27, 21:16:47
[spoiler=watch out, it's "FLAME"-ish]Ezért értelmetlen és megkérdőjelezendő az egész párkapcsolat-dolog. Ez nem a sajnálaton múlik, hanem az egyén szerencsétlenségén.[/spoiler]
What? Ezt most tényleg nem értem. o.O
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga


.Attila

Quote from: Kvikveg on 2007-05-27, 21:09:30
Igen fiuk, mindenki nagyon sajnal titeket. Ügyübügyü.

[spoiler][/spoiler]

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2007-05-27, 21:18:34
Quote from: Solid Snake on 2007-05-27, 21:16:47
[spoiler=watch out, it's "FLAME"-ish]Ezért értelmetlen és megkérdőjelezendő az egész párkapcsolat-dolog. Ez nem a sajnálaton múlik, hanem az egyén szerencsétlenségén.[/spoiler]
What? Ezt most tényleg nem értem. o.O
En sem.

.Attila:  :lol:

Zsiga... uuuh... mingyart kitor belolem a feminista... a nem inkabb hanyok egyet... (you wish hohoho) :bsd:

Amugy a kep elemzese:
1. kocka: unatkozom, jatsszunk kicsit...
2. kocka: ilyen barom lealazo keresre igent mondott? Nem normalis. No.
3. kocka: hm, visszavagott a megfelelo szinten, kihivas. Ok.
4. kocka kicsit meresz logikai lepes.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Shoop da woop?

1. játékos elszúrta: "ha könnyen meg lehet szerezni, abban mi az élmény?"

A rinyálós szánalmas. Bár inkább fordítva szokott lenni... habár, vannak ilyen
rinyálós férfiak is. A lényeg: nem kötelező őket meghallgatni.

Member

Rinyálós faszik deserves to die, de az ugyanilyen csajok is.

Rounin

Quote from: Member on 2007-05-27, 21:51:35
Rinyálós faszik deserves to die, de az ugyanilyen csajok is.

And you deserve to be castrated. ;)

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-05-27, 21:31:08
Shoop da woop?

1. játékos elszúrta: "ha könnyen meg lehet szerezni, abban mi az élmény?"

A rinyálós szánalmas. Bár inkább fordítva szokott lenni... habár, vannak ilyen
rinyálós férfiak is. A lényeg: nem kötelező őket meghallgatni.
No igen. En is inkabb erre tippelek.

1. jatekos ott is elszurta: ha ilyen konnyu megszerezni, barki megszerezheti.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2007-05-27, 21:54:14
1. jatekos ott is elszurta: ha ilyen konnyu megszerezni, barki megszerezheti.

Ergo: ha tetszik neked vki, és találkozni akar veled, először le kell xarni, hogy felkeltsd a figyelmét. Tök logikus.

Member

Quote from: .Attila on 2007-05-27, 22:02:27
Ergo: ha tetszik neked vki, és találkozni akar veled, először le kell xarni, hogy felkeltsd a figyelmét. Tök logikus.
Hihetetlen, de igaz, többen javasolták is nekem. (Kár, hogy velem nem akar senki sem találkozni :D)

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2007-05-27, 22:02:27
Quote from: Kvikveg on 2007-05-27, 21:54:14
1. jatekos ott is elszurta: ha ilyen konnyu megszerezni, barki megszerezheti.

Ergo: ha tetszik neked vki, és találkozni akar veled, először le kell xarni, hogy felkeltsd a figyelmét. Tök logikus.
Hat ha ilyen bunko szoveggel jon... es arra igent mondok ilyen kutya-lelkesedessel... akkor ne csodalkozzak ha kirohog.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Igen, de még a nem is olyan gyenge jellemek is könnyen megszabadulnak a büszkeségüktől bizonyos helyzetekben :)

Kvikveg

Pech.
Viszont ha igy leraz, akkor nemcsak hogy nem erdeklem, hanem le is nez.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Quote from: Member on 2007-05-27, 22:07:18
Hihetetlen, de igaz, többen javasolták is nekem. (Kár, hogy velem nem akar senki sem találkozni :D)
Ha többen javasolják, kútba is ugrasz? ::)

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Quote from: Selmo on 2007-05-27, 22:23:38
Quote from: Member on 2007-05-27, 22:07:18
Hihetetlen, de igaz, többen javasolták is nekem. (Kár, hogy velem nem akar senki sem találkozni :D)
Ha többen javasolják, kútba is ugrasz? ::)
Member, a csajok buknak a hősökre. Become an hero.


:D

De tényleg. Volt pár lány, akik érdeklődtek utánam, de ez a vonzalom egyoldalú volt.
Nem akartam túl durván elküldeni őket melegebb éghajlatokra, de minél inkább nem
foglalkoztam velük, ők annál inkáb...
Már csak azt kell kitalálnom, hogy hogyan vonzzam az olyanokat is, akik nekem is
bejönnek :o :D

In b4:
pix or ti dindt hapen
copypasta
stb.

Member

Quote from: Selmo on 2007-05-27, 22:23:38
Ha többen javasolják, kútba is ugrasz? ::)
Ha a kút másik végén valami jó dolog van, akkor igen, de pl. a tassi kat. temető kútjára nehéz lenne rá venni. ;)

Hero? Olyan mint Iglesias? :D

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-05-27, 23:36:31
De tényleg. Volt pár lány, akik érdeklődtek utánam, de ez a vonzalom egyoldalú volt.
Nem akartam túl durván elküldeni őket melegebb éghajlatokra, de minél inkább nem
foglalkoztam velük, ők annál inkáb...
Már csak azt kell kitalálnom, hogy hogyan vonzzam az olyanokat is, akik nekem is
bejönnek :o :D
Egyszerű, őket is le kell szarni. :D (Tényleg működik.)