Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Failure is the default option

Zsiga


Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2007-05-28, 00:24:16
WUT? :confused:
jobb, ha nem tudod...

Kiku, ők egymás nyalták/szarták/hányták le, nem volt férfi az aktusban...

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-05-28, 00:26:17
Quote from: Zsiga on 2007-05-28, 00:24:16
WUT? :confused:
jobb, ha nem tudod...

Kiku, ők egymás nyalták/szarták/hányták le, nem volt férfi az aktusban...
Már késő... Google, raping our childhood since 1998...

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2007-05-28, 00:30:04
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-05-28, 00:26:17
Quote from: Zsiga on 2007-05-28, 00:24:16
WUT? :confused:
jobb, ha nem tudod...

Kiku, ők egymás nyalták/szarták/hányták le, nem volt férfi az aktusban...
Már késő... Google, raping our childhood since 1998...
:lol:

:eek: Najo, KT beirasa utan jobb, ha nem latom, *hany*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2007-05-27, 22:09:15
Quote from: .Attila on 2007-05-27, 22:02:27
Quote from: Kvikveg on 2007-05-27, 21:54:14
1. jatekos ott is elszurta: ha ilyen konnyu megszerezni, barki megszerezheti.

Ergo: ha tetszik neked vki, és találkozni akar veled, először le kell xarni, hogy felkeltsd a figyelmét. Tök logikus.
Hat ha ilyen bunko szoveggel jon... es arra igent mondok ilyen kutya-lelkesedessel... akkor ne csodalkozzak ha kirohog.

Most miről is van szó? Milyen bunkó szöveg?

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2007-05-28, 00:43:50
Quote from: Kvikveg on 2007-05-27, 22:09:15
Quote from: .Attila on 2007-05-27, 22:02:27
Quote from: Kvikveg on 2007-05-27, 21:54:14
1. jatekos ott is elszurta: ha ilyen konnyu megszerezni, barki megszerezheti.

Ergo: ha tetszik neked vki, és találkozni akar veled, először le kell xarni, hogy felkeltsd a figyelmét. Tök logikus.
Hat ha ilyen bunko szoveggel jon... es arra igent mondok ilyen kutya-lelkesedessel... akkor ne csodalkozzak ha kirohog.

Most miről is van szó? Milyen bunkó szöveg?
Kepregeny elso kocka, lany szovege. Azert ha egy ferfi ilyen szoveggel jonne minimum elkuldenem a francba.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Az első vagy a második képregény? (a vicces vagy, van kedved randizni?)

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2007-05-28, 01:05:53
Quote from: .Attila on 2007-05-28, 00:56:39
Az első vagy a második képregény? (a vicces vagy, van kedved randizni?)
Ez: http://img294.imageshack.us/img294/8428/wannagooutkk5.jpg

És ebből melyik? Tudod, ez két külön kis "képregény", két szituációra. Ebben melyik a bunkó?  Ugye nem a felsőre gondolsz...? (Különben sem a férfi ment oda a csajhoz a dumájával, hanem fordítva ;).)

Kvikveg

A no bunko a megszolitassal.
Mondom, forditott helyzetben nem orulnek ilyen szovegnek. (Valamit felreolvastal, nem?  :3x3: )
"Hat ha ilyen bunko szoveggel jon... es arra igent mondok ilyen kutya-lelkesedessel... akkor ne csodalkozzak ha kirohog."
Tehat ha egy pasi szolitana le ilyen szoveggel, mint ahogy ott a no teszi. Es utana stbstb. Ok?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Biztos vagy benne, hogy elküldenéd a pasit, még akkor is, ha egyébként iszonyatosan tetszik, és csak arra vártál, hogy randira mehess vele?

Kvikveg

Biztos a halal meg az adok. De utana nem lepodnek meg ha otthagyna azzal a szoveggel.
LULZ you're funny... konyorgom... *homlokara mutogat*
Ahhoz mar tenyleg elborultnak kell lennem, hogy ilyenre ennyire lelkesen igent mondjak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Szia! Jó ez a ruha! Meghívhatlak egy kávéra? - ez mennyivel másabb? Azon kívül, hogy nemérdekli a ruha és a kávé is randit jelent...

A tökéletesség unalmas.

Renia

Quote from: Kvikveg on 2007-05-16, 15:18:49
Hja, irigylem azokat, akik ezt egyszerre csinaljak, koran es meg jol is sikerul. (Anyagi bizt, parkapcsolat)
Szerencsén múlik az egész élet...hogyha gazdag családba születsz akkor lesz anyagi biztonságod, és hogyha mázlista vagy, akkormár 16 évesen megtalálod az igaz szerelmet...ha meg nem, akkor soha...

Ez az úgy szerzem meg a csajt, hogy bunkó vagyok dolog meg hülyeség szerintem. Legyél normális. A papucs pasikat utálják a nők. Illetve én nagyon :D  Hogyha nem is 1 vezető típus a fiú, akkor is legyen mindenről véleménye, meg ötlete dolgokhoz....

Member

Ez már ott sántít, hogy a leglepusztulabb helyeken élnek abból a bizonyos kisebbségből olyanok, akik már 16 évesen hivatalosan házasok és legtöbben szeretik is egymást a maguk módján.

Selmo

Quote from: Renia on 2007-05-28, 16:09:49
Szerencsén múlik az egész élet...hogyha gazdag családba születsz akkor lesz anyagi biztonságod, és hogyha mázlista vagy, akkormár 16 évesen megtalálod az igaz szerelmet...ha meg nem, akkor soha...
Éljen az optimizmus...

A tökéletesség unalmas.

Renia

Quote from: Selmo on 2007-05-28, 16:45:54
Quote from: Renia on 2007-05-28, 16:09:49
Szerencsén múlik az egész élet...hogyha gazdag családba születsz akkor lesz anyagi biztonságod, és hogyha mázlista vagy, akkormár 16 évesen megtalálod az igaz szerelmet...ha meg nem, akkor soha...
Éljen az optimizmus...
Realizmus rulz :D

Selmo

Már bocs, de 16 évesen legfeljebb mákos lehet az ember, de hogy igaz szerelem. Ahhoz előbb fel kell nőni.

A tökéletesség unalmas.

kisvirag

a nővérem 16 éves volt, hogy összejött a férjével. ma 32 éves, és merem állítani, hogy nem csak megszokásból, gyerek és ilyesmi miatt vannak együtt, hanem mert még mindig nagyon szeretik egymást.
bár mondjuk, szerintem ahhoz hogy tényleg az igaz szerelmet találd meg, minden korban szerencsésnek kell kicsit lenni :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Tycho

Quote from: kisvirag on 2007-05-28, 18:09:12
bár mondjuk, szerintem ahhoz hogy tényleg az igaz szerelmet találd meg, minden korban szerencsésnek kell kicsit lenni :)

:tezsvir: ( és ahoz kell felnőttnek lenni, hogy felismerd, hogy valóban az igazit találtad-e meg...)

Member

Jah, lehet, hogy pont nyasszaföldi, aki hozzád illik, vagy a születésed előtt 3 évvel halt meg. Ez így nem ér... :ejj:

newszi

Quote from: Selmo on 2007-05-28, 18:02:06
Már bocs, de 16 évesen legfeljebb mákos lehet az ember, de hogy igaz szerelem. Ahhoz előbb fel kell nőni.
Miért kéne? Minnél öregebb vagy, annál nagyobb az esély rá, hogy tisztán megéled a szeretet/szerelmet,
egyszerűen azért, mert annál több mindenre vágysz, többmindent vársz el az érzéstől, az élménytől,
magadtól, a másiktól, a randitól, az ágytól...
Ezek mind olyan korlátok, amik nélkül könnyebb szerelmesnek lenni. :D
Az hogy a szerelmed mennyire igaz hozzád az egy másik kérdés természetesen. :D
Quote from: kisvirag on 2007-05-28, 18:09:12
bár mondjuk, szerintem ahhoz hogy tényleg az igaz szerelmet találd meg, minden korban szerencsésnek kell kicsit lenni :)
Ezzel a felfogással akkor minden lehetőséget ami jön elszalasztasz?
Már csak azért is mert a tiszta szerelem az egy nagyon rövid dolog legtöbbször, mert nagyon hamar tárgyat adunk neki.
Onnantól, már elképzelések, vágyak, illúziók, ragaszkodás, és még sok más, de nem szerelem. :D
Trükközöl, próbálsz ügyesen játszani, azon gondolkozol, hogy mit mondjál, és mit ne modjál, üzlet...
Sok sikert ! :D
The net is surely Vast and Infinite.
Anime listám

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2007-05-28, 23:55:01
Jah, lehet, hogy pont nyasszaföldi, aki hozzád illik, vagy a születésed előtt 3 évvel halt meg. Ez így nem ér... :ejj:
Heh? Kis nekrofil... :ejnye:
Komolyabban: ez hogy jön ide?

Renia, nem esel kissé túlzásokba? :) Lehet gazdag család nélkül is sokat elérni, de
még ez sem szükséges feltétel egy boldog családélethez; a 16 évesen vagy soha
meg már igazán nonszensz.
Láttam már olyan nőt is, akinek pont papucsok kellettek, hogy kiélhesse parancsol-
gatási vágyát; az a "legyen mindenről véleménye, meg ötlete dolgokhoz...." meg az
"okoska" típus, ami szintén nem kedvelt.
Mondjuk ez a "milyen legyen" teljesen felesleges, mert ha összeadjuk ezeket a tulaj-
donságokat, akkor egy két lábon járó ellentmondáshalmazt kapunk :D Hja, nők ::) :D

newszi

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-05-29, 00:11:25
Láttam már olyan nőt is, akinek pont papucsok kellettek, hogy kiélhesse parancsol-
gatási vágyát; az a "legyen mindenről véleménye, meg ötlete dolgokhoz...." meg az
"okoska" típus, ami szintén nem kedvelt.
Férfiben is megvan az okoska, az amelyik szolgát keres, az intellektuális, és olyanis amelyik épp nem.
Hála égnek az emberek foylamatosan változnak.
Van olyan, hogy azt kell megéljed, h szolga vagy a kapcsolatban, megtanulod az odaadást.
Van olyan, hogy neked van szolgád, meg tanulod az irányítást.
Van olyan, hogy arra vágysz, hogy a párod okos legyen akire fel lehet nézni.
Van oylan, hogy rád néznek fel. És oylan is, hogy arra vágysz, h rád nézzenek fel. :D
Van olyan, hogy olyan párt keresel akivel tudsz beszélgetni.
Van olyan, hogy olyat keresel, aki az ágyban jó.
De a teljes kapcsolathoz, elsősorban te kellesz teljesen.

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-05-29, 00:11:25
Mondjuk ez a "milyen legyen" teljesen felesleges, mert ha összeadjuk ezeket a tulaj-
donságokat, akkor egy két lábon járó ellentmondáshalmazt kapunk :D Hja, nők ::) :D
És ez a szerencsénk! :D
Szép is lenne ha a párkapcsolatot csak elméből, elme-programokkal lehetne vinni, élvezni, élni. :D
The net is surely Vast and Infinite.
Anime listám

Kuroi Tenshi

#2485
Ha jobban megnézed, Renia állításait cáfoltam meg ;)

Ellentmondásokat akarsz?
erős, kemény + gyengéd;
aranyos, kedves + férfias, markáns kiállású;
lágy + kemény;
rugalmas + kitartó;
kedves + őszinte;
hallgassa meg a véleményem (értsd, tegye azt, amit mondok, vagy ne
hülyézzen le, még ha okkal is tenné) + legyen önálló gondolkodású;
ne féljen a fizikai munkától és az avval járó sérülésektől, legyen férfias
+ legyen ápolt (hogy a metroszexuálist már ne is említsem...);
ne legyen agresszív + álljon ki magáért;
stb.
:) na most erre mond, hogy nincsenek benne ellentmondások.
Pedig ez csak így kapásból pár darab, sokkal jobb listát is össze lehetne
írni ;)

Ah, látom közben editáltad. Így könnyű, visszavonulót fújni :hehe:

newszi

Igen, mert visszaolvastam, és nem azt jelenetette ami oda votl írva amit akrtam mondani. :D
De csak az utolsó két mondatot cseréltem, plusz az idézetet ketéé szedtem, mert így jobban értehtő, h mire vonatkozik. :)
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-05-29, 00:43:36
Ellentmondásokat akarsz?
Pont azt akartam mondani, ha az ellentmondások valójában gyakorlatban nem is ellentmondások,
több ok miatt, de leginkább mert, nem is léteznek azok a dolgok amik között az ellentmondásokat felfedezzük.
Például:
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-05-29, 00:43:36
erős, kemény + gyengéd;
Egyrész, ami nekem megadja ezt a hú de erős vagy feelinget, az nem jelenti, hogy nem létezik annál erősebb.
Ugyanez a gyengédésgre. Én ezt úgy szoktam, h erős próbálok lenni mikor az kell legyek, és gyengéd mikor az.
Persze a gyengéd az jobban megy, de mindkettőnek megvan a maga helye és ideje.
Attól, hogy valaki férfias, és markén, még nem feltétlen bunkó, tehát lehet éppen aranyos is.
De én pl bunkó vagyok amikor úgy akarok, és kedves, amikor úgy.
A lágy + kemény ez ugyanaz.
A kedves + őszinte viszont egy cseles dolog, de ezt nem mondom el, csak annyit, h bizony lehetsz őszintén kedves.
Játszani sose jó, add önmagad. :)
Ami pedig az önálló gondolkodást illeti, egyenrangú felek között, senki nem fog úgy cselekedni ahogy a másik mondja,
csak ha ő maga is megvan győződve arról, hogy ez jó lesz. Ez nem kell feltétlenül teljes megértésre alapuljon, csak egyszerűen bizalom.
Meg ha tényleg szeret, nem akar úgyse bántani. Ha pedig nem vagy bizalommal a másik felé, akkor nem is tudod őt elfogadni igazán.
És ha nem tudod teljesen elfogadni, akkor hogyan tudnád szeretni?
Attól, h fizikai munkát végzel, még fürödhetsz, fésülködhetsz, sminkelhetsz, borotválkozhatsz, kinek hogy. :D
Az agresszió, mint hirtelenharagúság, zeljesen független attól, hogy valaki kiáll-e magáért , az érdekeiért, jogaiért vagy nem.
Az agresszió, mint erőszak, ugyan ilyen, hiszen az ERŐ-szak, és nem erő. Ahhoz hogy ki álj magadért igen, kell egyfajta erő. De erőszak az nem kell.
Az erőszakos emberek gyengék, ezért erőszakolják, a dolgokat, ez az erőszak. Az erősnek nem kell erőltetni. Ennyi. :D
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-05-29, 00:43:36
na most erre mond, hogy nincsenek benne ellentmondások.
Ahogy óhajtod! :D Mondom, h nincsenek ellentmondások, gyakorlat van. :)
The net is surely Vast and Infinite.
Anime listám

Kuroi Tenshi

Quote from: newszi on 2007-05-29, 01:10:58
Ahogy óhajtod! :D Mondom, h "nincsenek ellentmondások!", belemagyarázás és lavírozgatás van. :)
fixed. :hehe:

Látom nem értetted a lényeget, az egész szarkasztikus mivoltát :) Meg kissé
rózsaszinben látod a dolgokat; meg van amit félreértettél; sebaj. :) Nem akarok
jókedved elrontója lenni, azt meghagyom másnak  :__devil: :D

newszi

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-05-29, 01:23:26
Quote from: newszi on 2007-05-29, 01:10:58
Ahogy óhajtod! :D Mondom, h "nincsenek ellentmondások!", belemagyarázás és lavírozgatás van. :)
fixed. :hehe:

Látom nem értetted a lényeget, az egész szarkasztikus mivoltát :) Meg kissé
rózsaszinben látod a dolgokat; meg van amit félreértettél; sebaj. :) Nem akarok
jókedved elrontója lenni, azt meghagyom másnak  :__devil: :D
Ezt a belemagyarázás dolgot jól látod. Ezért írtam, hogy "Például" :D
És igen a szarkasztikus dolgot nem fogtam sry. Akkor viszont nincs ellentmondás köztünk. :)
The net is surely Vast and Infinite.
Anime listám

Member

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-05-29, 00:11:25
Komolyabban: ez hogy jön ide?
Az igazi szerelem csak azzal az emberrel jöhet össze, aki pont passzol a tulajdonságaidhoz, erre lehet, hogy valaki mókás kedvében más tér/idő síkra teremtette.