Forummotor csere

Started by zsozso, 2006-04-07, 00:47:27

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Fazék on 2006-10-03, 12:52:17
Olyan kiegészítés nem létezik ehhez a fórumhoz, hogy az előző mintájára a tegnapi napnál nem a dátumot írja ki, hanem hogy 'yesterday'?
van ilyen beallitas az adminmenuben. Admin / Configuration / Features and Options / Enable "Today" Feature.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

#181
és már meg is valósult!  :merci:


más: magyar nyelvi csomag azért nincs fönt, mert fölösleges, vagy mert vannak benne hibák?

szerk: most látom hogy az 1.1-eshez csak 60%-ban van lefordítva egyelőre. így már érthető, hogy nincs fönt :)

Fazék

Jól érzékelem, hogy eltűnt a topic törlése lehetőség? Jó újítás, bölcs dolognak találom a bevezetését :)

Amúgy az ilyen változatásokat be lehetne jelenteni? Csak úgy jelzésszinten, hogy tudjanak róla az emberek. Nem számonkérem a dolgot, véletlenül se érts félre zsozso, csak szóval úgy izé kíváncsiság, vagy vmi hasonló, na :)

zsozso

Quote from: Fazék on 2006-10-24, 01:38:13
Jól érzékelem, hogy eltűnt a topic törlése lehetőség? Jó újítás, bölcs dolognak találom a bevezetését :)

Amúgy az ilyen változatásokat be lehetne jelenteni? Csak úgy jelzésszinten, hogy tudjanak róla az emberek. Nem számonkérem a dolgot, véletlenül se érts félre zsozso, csak szóval úgy izé kíváncsiság, vagy vmi hasonló, na :)
Mar 1x kilett veve, de ahogy latom mikor frisstive lett a forummotor visszarakta.
Death is the only redemption

Fazék

Ez a hozzászólás elküldési idő megnyúlása a fórummotor-frissítés óta van? vagy más tényező okozza? Csak mert elég mókás, hogy az éppen küldés alatt lévő hozzászólás ablak mire végez, addigra már szerkesztettem is egyszer a hozzászólást külön ablakban megnyitva közben újból a topic-ot... :)
mostanra már megszoktam, szóval nem zavar különösebben, csak érdekesnek találom a problémát :)

Rounin

Quote from: Fazék on 2006-10-26, 16:34:58
Ez a hozzászólás elküldési idő megnyúlása a fórummotor-frissítés óta van? vagy más tényező okozza? Csak mert elég mókás, hogy az éppen küldés alatt lévő hozzászólás ablak mire végez, addigra már szerkesztettem is egyszer a hozzászólást külön ablakban megnyitva közben újból a topic-ot... :)
mostanra már megszoktam, szóval nem zavar különösebben, csak érdekesnek találom a problémát :)

Még az előző fórummotornál is volt ilyen.

sirtomi

Nálam ez a probléma nemrég jelent meg. És van amikor egész gyors néha meg borzalmasan lassú :)

Yakumo

#187
Quote from: Fazék on 2006-10-26, 16:34:58
Ez a hozzászólás elküldési idő megnyúlása a fórummotor-frissítés óta van? vagy más tényező okozza? Csak mert elég mókás, hogy az éppen küldés alatt lévő hozzászólás ablak mire végez, addigra már szerkesztettem is egyszer a hozzászólást külön ablakban megnyitva közben újból a topic-ot... :)
mostanra már megszoktam, szóval nem zavar különösebben, csak érdekesnek találom a problémát :)
Nálam is ez van.  :confused: Kb. két hete. Ennek a postnak az elküldése is majdnem 12 mp-be tellett.

Selmo

Quote from: sirtomi on 2006-10-26, 17:10:40
Nálam ez a probléma nemrég jelent meg. És van amikor egész gyors néha meg borzalmasan lassú :)
Nálam kb. 2 hete lassult be, és azóta ilyen.

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

#189
Már régóta belassult, és postoláskor az IE hibát jelez. Mindjárt beírom, h mit.

line: 272
char: 6
Error: 'document.forums.postmodify[...].name' értéke NULL vagy nem objektum
Code: 0
URL: http://usteam.hu/forum/index.php?action=post;topic=776.180;num_replies=188
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

zsozso

Na par ora mokanyolas utan megvan a hiba. Remelhetoleg mostmar normalisabb lesz.
Death is the only redemption

Próféta

Quote from: zsozso on 2006-10-27, 05:32:19
Na par ora mokanyolas utan megvan a hiba. Remelhetoleg mostmar normalisabb lesz.
:merci:
EDIT: azonnal ment a post...

Yakumo

#192
Post is like thunder. :D

edit: és tényleg. :jee:
Kösz, hogy "szenvedtél" vele négy órát kb., zsozso. :zen:

Pirula

Olyan létezik hogy pikpakk eltűnik az aláírásom meg az avatarom?  :eek:
Most amikor beléptem mindkettőnek hűlt helye, a profliomon belül se jelez ki semmit.

Darkstar

Nemtudom azóta visszaraktad-e, de én pl látom mind a kettőt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Pirula

Quote from: Darkstar on 2006-11-01, 11:53:31
Nemtudom azóta visszaraktad-e, de én pl látom mind a kettőt.
Nem. Hm. Akkor az én készülékemben van a hiba.

Yakumo

Quote from: Pirula on 2006-11-01, 11:56:11
Quote from: Darkstar on 2006-11-01, 11:53:31
Nemtudom azóta visszaraktad-e, de én pl látom mind a kettőt.
Nem. Hm. Akkor az én készülékemben van a hiba.
I see them as well. ;)

Próféta

Köszönjük az újabb frissítést. Egyúttal lehetne ismét spoiler funkciót (és esetleg megint spoiler gombot) kérni? Újra eltűntek.

Nimlot

Cső lehet szőrszál hasogató leszek vagy lehet h már írták is  sajnos nem olvastam vissza de találtam valamit ami nekem böki a csöröm.
Mégpedig hogy nem müködik nálam a home,end és a page up/dn gombok miután rákattintottam a honlapra. Ha ez csak álam fodul elő akkor én kérek elnézést, de ha ezen javítani tudnátok megkönnyítenétek az életem :D

Helyesbítek: van amikor müködik van amikor nem. Nem tudom pontosan miért vagy hogyan.
"Being too kind is also... cruel!"

Selmo

Nálam tökéletesen működik mindig mind IE mind FF alatt. Nálad van a gond.

A tökéletesség unalmas.

Yakumo

#200
Quote from: Nimlot on 2007-01-16, 23:38:53
Cső lehet szőrszál hasogató leszek vagy lehet h már írták is  sajnos nem olvastam vissza de találtam valamit ami nekem böki a csöröm.
Mégpedig hogy nem müködik nálam a home,end és a page up/dn gombok miután rákattintottam a honlapra. Ha ez csak álam fodul elő akkor én kérek elnézést, de ha ezen javítani tudnátok megkönnyítenétek az életem :D

Helyesbítek: van amikor müködik van amikor nem. Nem tudom pontosan miért vagy hogyan.
Nekem sem mindig, de én rájöttem. Ha mondjuk egy postra kattintasz vagy a szövegére, akkor nekem sem működik. De ha a post "tetejére", tehát a fejlécére, akkor minden gond nélkül. Érthetően mondtam?  :redface:

EDIT: Tehát a szöveg felett mindig van egy vonal és a thread témája meg hogy mire válaszolt az illető, arra a részre kattintok (fejléc) akkor működik, ha máshova, akkor nem.

Nimlot

Igaz, igaz. Így tényleg működik. Köszönöm a tájékoztatást :) de azért elég fura ^^
"Being too kind is also... cruel!"

Selmo

Hm. IE 6 alatt tényleg így van. Fura... Használjatok FF 2-öt. :rolleyes:

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Én bármit nyomogatok mindíg megy a billentyűzetes oldalgörgetés, pedig IE6-om van.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

via_mala

Hoppá!

Megjelent az ignore gomb! Most aztán..., jaj neee, engem neeeeeeeeeeeee!
:jee:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Selmo

De csak default témában, csak pár embert érint ugyan, de hátha erre tévednek. ;)

A tökéletesség unalmas.

Cobra

#206
A legújabb frissítéssel nálam a saját postomat is berakja új írásnak, tehát kijön a new felirat a topicnév mellett.
Hmm, ezt most épp nem, de az anime topicoknál meg a gratulációknál is eljátszotta.
Tovább hmm, most meg megnéztem a gratulációkban Gmer postját, majd alul a jump to Go gombjával mentem vissza egyet és maradt a new felirat.
Hide and fear, Cobra Commander is here !


Member

Same here. Most írtam gratulációkba és megjelent a new. Nem mintha egy "mark topics read" nem segítene...

Próféta

Nálam ráadásul a megtekintése után másodszor is new lett az a post, amit írtam.
A spoiler gomb szándékosan ilyen furcsa..?