Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Cloud

Kill la Kill

17. rész vége:

Miabüdösfax??  :he: :he:  :whoah:


BTW a sorozat OST kurva jó, szinte az összes szám tökéletes, most ez a favorit:

https://www.youtube.com/watch?v=oWhcTesRFq0

blackronin

#8491
Talán a Kill la Kill legnagyobb erényének azt tartom (és remélem, hogy ez ugyanígy igaz a Tengen Toppa Guren Langanra, amit eddig kihagytam, de hamarosan pótolni fogom... Fogalmam sem volt, hogy miből maradtam ki!), hogy egyszerűen ÉRDEKEL a karakterek sorsa.
Drukkolok nekik, valamint a szereplők nem egydimenziósak (az elsőre ellenszenves karakterek szerethetővé válnak vagy fordítva).
Annyira jól van összerakva minden, hogy együtt izgulok a szereplőkkel, hogy a végén győzzenek.  :smile:
A története nem az eredetiség csúcsa, de az összhatás mindent visz.

Összefoglalva:
Az ilyen alkotásokért érdemes anime-t nézni.  :jee:
A fentebb leírtakért szeretem a One Piece-t, a Toriko-t, ami szerencsére még most is tart.
Ezért szerettem a Trigun-t, Gungrave-et, Cowboy Bepop-ot, a Full Metal A.-et, a Hellsing-et, a Lodoss War-t, stb.
Ha érdekel a szereplők története, ha drukkolsz nekik (vagy velük együtt), valamint az összhatás áttöri azt a bizonyos szintet, akkor hirtelen lényegtelenné válnak az egyes pici hibák, egy-egy furcsa art vagy jelenet...
Megtanulod csak simán élvezni.  :smile:

Bocs, hogy ilyen emelkedett hangulatba mentem át, de jó tudni hogy azért készülnek még ilyen király sorozatok is manapság.  :smile:

gerey

Quote from: blackronin on 2014-02-28, 22:48:34
Talán a Kill la Kill legnagyobb erényének azt tartom (és remélem, hogy ez ugyanígy igaz a Tengen Toppa Guren Langanra, amit eddig kihagytam, de hamarosan pótolni fogom... Fogalmam sem volt, hogy miből maradtam ki!), hogy egyszerűen ÉRDEKEL a karakterek sorsa.

Akkor nyugodtan állj neki, nem fogsz csalódni.

Isley

Quote from: gerey on 2014-03-01, 21:00:33
Quote from: blackronin on 2014-02-28, 22:48:34
Talán a Kill la Kill legnagyobb erényének azt tartom (és remélem, hogy ez ugyanígy igaz a Tengen Toppa Guren Langanra, amit eddig kihagytam, de hamarosan pótolni fogom... Fogalmam sem volt, hogy miből maradtam ki!), hogy egyszerűen ÉRDEKEL a karakterek sorsa.

Akkor nyugodtan állj neki, nem fogsz csalódni.

Blackronin, a Tenge Toppat én is csak ajánlani tudom. Óriási élmény! ;)

blackronin

Quote from: Isley on 2014-03-02, 10:45:39
Quote from: gerey on 2014-03-01, 21:00:33
Quote from: blackronin on 2014-02-28, 22:48:34
Talán a Kill la Kill legnagyobb erényének azt tartom (és remélem, hogy ez ugyanígy igaz a Tengen Toppa Guren Langanra, amit eddig kihagytam, de hamarosan pótolni fogom... Fogalmam sem volt, hogy miből maradtam ki!), hogy egyszerűen ÉRDEKEL a karakterek sorsa.

Akkor nyugodtan állj neki, nem fogsz csalódni.

Blackronin, a Tenge Toppat én is csak ajánlani tudom. Óriási élmény! ;)
Köszi az ajánlást!  :smile:

Most még nem kezdek neki, mert elég jó sorozatok vannak most.
A Kill la Kill-t és a Space Dandy-t még fut, szóval azokra koncentrálok.

SaiyaGin

Samurai Flamenco 18: múltkor Kill la Kill voltunk, most meg Gurren-Lagann?  :hehe:
(http://en.wikipedia.org/wiki/Eromanga,_Queensland :D)

ogre

nézi bárki a Yowamushi Pedal-t?
kb ep 10-nél droppoltam, de el tudom képzelni, hogy jól folytatták, csak nekem lett addigra unalmas...

Zelda

Én nézem. Szépen haladnak vele, tartják a manga tempóját, bár bizonyos karaktereket talán a vártnál kicsit előbb vettekfel a listába. A kérdés csak az, hogy milyen lesz az évadzárás, bár azért anyag még bőven van. Nézhető, bár nem veszítesz vele semmit, ha megvárod, míg kijön az utolsó rész is.

gerey

Witchcraft works ep8:
Komolyan részről részre egyre elborultabb. Kár, hogy csak 12 rész, nézném 24-ig is akár, ha maradna a színvonal. :D

Megmurdel

Quote from: gerey on 2014-03-04, 14:24:36
Witchcraft works ep8:
Komolyan részről részre egyre elborultabb. Kár, hogy csak 12 rész, nézném 24-ig is akár, ha maradna a színvonal. :D
Szerintem itt is az a baj mint Blood Lad-nél volt, hogy elfogy a manga :D Ebből is csak 26 fejezet van lefordítva raw-ba pedig kb 30 fejezet lehet meg.

gerey

Quote from: Megmurdel on 2014-03-04, 18:57:27
Quote from: gerey on 2014-03-04, 14:24:36
Witchcraft works ep8:
Komolyan részről részre egyre elborultabb. Kár, hogy csak 12 rész, nézném 24-ig is akár, ha maradna a színvonal. :D
Szerintem itt is az a baj mint Blood Lad-nél volt, hogy elfogy a manga :D Ebből is csak 26 fejezet van lefordítva raw-ba pedig kb 30 fejezet lehet meg.
Akkor itt se várjam, hogy lesz valami épkézláb befejezés, hanem marad minden a levegőben lógva kb. amikor a legjobb rész jönne, mert a Blood Lad-l is ez volt az egyetlen problémám.  :Eztneked:  :bruhuhu:

Cloud

Kill la Kill 20.

Whohohoooo. :D

Zenék még mindig mocskos jók.

Megmurdel

Quote from: gerey on 2014-03-04, 19:32:40
Quote from: Megmurdel on 2014-03-04, 18:57:27
Quote from: gerey on 2014-03-04, 14:24:36
Witchcraft works ep8:
Komolyan részről részre egyre elborultabb. Kár, hogy csak 12 rész, nézném 24-ig is akár, ha maradna a színvonal. :D
Szerintem itt is az a baj mint Blood Lad-nél volt, hogy elfogy a manga :D Ebből is csak 26 fejezet van lefordítva raw-ba pedig kb 30 fejezet lehet meg.
Akkor itt se várjam, hogy lesz valami épkézláb befejezés, hanem marad minden a levegőben lógva kb. amikor a legjobb rész jönne, mert a Blood Lad-l is ez volt az egyetlen problémám.  :Eztneked:  :bruhuhu:
Igen, valszeg itt is az lesz és itt is ugyan úgy kíváncsian várom meddig mennek el. :D

gerey

#8503
Quote from: Cloud on 2014-03-04, 20:04:19
Kill la Kill 20.

Whohohoooo. :D

Zenék még mindig mocskos jók.
Igen, a zenéket baromira eltalálták. Am látom hamar felhoztad magad belőle :D , most majd jöhet a várás egy hétig az új részre.

Quote from: Megmurdel on 2014-03-04, 20:35:29
Quote from: gerey on 2014-03-04, 19:32:40
Quote from: Megmurdel on 2014-03-04, 18:57:27
Quote from: gerey on 2014-03-04, 14:24:36
Witchcraft works ep8:
Komolyan részről részre egyre elborultabb. Kár, hogy csak 12 rész, nézném 24-ig is akár, ha maradna a színvonal. :D
Szerintem itt is az a baj mint Blood Lad-nél volt, hogy elfogy a manga :D Ebből is csak 26 fejezet van lefordítva raw-ba pedig kb 30 fejezet lehet meg.
Akkor itt se várjam, hogy lesz valami épkézláb befejezés, hanem marad minden a levegőben lógva kb. amikor a legjobb rész jönne, mert a Blood Lad-l is ez volt az egyetlen problémám.  :Eztneked:  :bruhuhu:
Igen, valszeg itt is az lesz és itt is ugyan úgy kíváncsian várom meddig mennek el. :D
Hát remélem folytatás jön majd valamikor mindkettőhöz.  :D

Cloud

Hja, sajnos. Pedig az elején annyira nem akartam elkezdeni. :D De most meg várom hétről hétre.

gerey

D-Frag ep. 9
Azért a 27 méter mégis csak túlzás egy kicsit. :lol:
Am a hugi le sem tagadhatná, hogy rokonok. :D

Megmurdel

Quote from: gerey on 2014-03-05, 09:25:13
D-Frag ep. 9
Azért a 27 méter mégis csak túlzás egy kicsit. :lol:
Am a hugi le sem tagadhatná, hogy rokonok. :D
Ma meg kellene néznem ezt is. :D

gerey

Quote from: Megmurdel on 2014-03-05, 09:46:05
Quote from: gerey on 2014-03-05, 09:25:13
D-Frag ep. 9
Azért a 27 méter mégis csak túlzás egy kicsit. :lol:
Am a hugi le sem tagadhatná, hogy rokonok. :D
Ma meg kellene néznem ezt is. :D
Jah, jó kis rész volt.  :rotfl:

STB ep 20
Ez viszont nem, ezt a 4 részt már megnézem, de nagyon önismétlő, meg erőltetett, illetve komolyan sem lehet venni a dolgot, amikor ilyenek vannak, hogy az Oroszlán király szervezet macska vezetőnője arra bíz meg iskolás kislányokat, démonokkal és meleg vámpírokkal küzdjenek. Azoknak meg az a legnagyobb gondjuk, hogy az éppen aktuális 4 részes arc alatt melyikük vérét szívja ki a főhős a kötelező új lány mellett.  :lol:
Úh ez így leírva még rosszabb, mint hetente megnézve.  :ejnye:

SaiyaGin

GBF 21
QuoteAria von Reiji Asuna
:3x3:
[spoiler]és ebből a Reiji a keresztnév személynév[/spoiler]

Továbbra is jó a sorozat, de a Build Knuckle kezd unalmassá válni, messze nem olyan :cool: mint amilyen a Shining Finger volt annak idején.

gerey

#8509
GT ep 21
Lassan a rész közepére a reklám elé is kéne egy cliffhanger, oké hogy megy a drámázás meg minden, de szerencsétlen Banri gyerek nem sokára a vonat elé ugrik ha ez így megy tovább. Jó persze meg fog oldódni ez is, de hát mégis na...

Mondjuk az is vicces, hogy egy 30k-s hús mellett lehet csak megbeszélni a dolgokat, amit a végén a szomszéd eszik meg. :D

Kill la Kill ep 21
EPIC!  :uzi: :uzi: :appl:

blackronin

#8510
Kill la Kill 21. rész:
Hibátlan rész. OPIC. Vagy amit akartok.

Minden adalékanyagból (dráma, vicc, harc, cool faktor, art, zene) a megfelelő mennyiségű volt benne, ami végül egy tökéletes eleggyé állt össze.
Hogyan lehet ezt még fokozni tovább!?  :zomg:

Komolyan mondom, hogy egyre nehezebb elfogadni a tényt, hogy ez a remekmű véget ér 3 héten belül. 
De addig is élvezzük tovább!  :whoah:

gerey

Ezt a  Mahou Sensou-t nézni valaki? Megnéztem 2 részt, de nem nagyon győzött meg, a sztori elég gyermetegnek tűnik. Lesz belőle valami vagy marad ezen a szinten? Egy mellnövelős poén miatt nem nézem végig.  :D

Megmurdel

Quote from: blackronin on 2014-03-07, 23:10:47
Kill la Kill 21. rész:
Hibátlan rész. OPIC. Vagy amit akartok.

Minden adalékanyagból (dráma, vicc, harc, cool faktor, art, zene) a megfelelő mennyiségű volt benne, ami végül egy tökéletes eleggyé állt össze.
Hogyan lehet ezt még fokozni tovább!?  :zomg:

Komolyan mondom, hogy egyre nehezebb elfogadni a tényt, hogy ez a remekmű véget ér 3 héten belül. 
De addig is élvezzük tovább!  :whoah:
:tezsvir:

Quote from: gerey on 2014-03-08, 08:41:57
Ezt a  Mahou Sensou-t nézni valaki? Megnéztem 2 részt, de nem nagyon győzött meg, a sztori elég gyermetegnek tűnik. Lesz belőle valami vagy marad ezen a szinten? Egy mellnövelős poén miatt nem nézem végig.  :D
Én még nézem, de hát ez amolyan gyengus :D

SaiyaGin

KlK 21: ez tényleg a sorozat (egyik) legjobb része volt.

gerey

Quote from: Megmurdel on 2014-03-08, 08:56:07
Quote from: gerey on 2014-03-08, 08:41:57
Ezt a  Mahou Sensou-t nézni valaki? Megnéztem 2 részt, de nem nagyon győzött meg, a sztori elég gyermetegnek tűnik. Lesz belőle valami vagy marad ezen a szinten? Egy mellnövelős poén miatt nem nézem végig.  :D
Én még nézem, de hát ez amolyan gyengus :D
Akkor jobb semmiképpen nem lesz ugye? Mert akkor nem szenvedek vele, így is túl sok mostanában a varázslós középiskolás anime amit nézek, nem kell még egy, aminek még a kezdése is gyenge... --> Dropped

Megmurdel

Quote from: gerey on 2014-03-08, 09:29:40
Quote from: Megmurdel on 2014-03-08, 08:56:07
Quote from: gerey on 2014-03-08, 08:41:57
Ezt a  Mahou Sensou-t nézni valaki? Megnéztem 2 részt, de nem nagyon győzött meg, a sztori elég gyermetegnek tűnik. Lesz belőle valami vagy marad ezen a szinten? Egy mellnövelős poén miatt nem nézem végig.  :D
Én még nézem, de hát ez amolyan gyengus :D
Akkor jobb semmiképpen nem lesz ugye? Mert akkor nem szenvedek vele, így is túl sok mostanában a varázslós középiskolás anime amit nézek, nem kell még egy, aminek még a kezdése is gyenge... --> Dropped
Nagyon sok benne a kutyulás és még annyira nem is izgalmas, de ha az utolsó 3-4 rész az lesz majd megemlítem :D

gerey

Quote from: Megmurdel on 2014-03-08, 09:42:55
Quote from: gerey on 2014-03-08, 09:29:40
Quote from: Megmurdel on 2014-03-08, 08:56:07
Quote from: gerey on 2014-03-08, 08:41:57
Ezt a  Mahou Sensou-t nézni valaki? Megnéztem 2 részt, de nem nagyon győzött meg, a sztori elég gyermetegnek tűnik. Lesz belőle valami vagy marad ezen a szinten? Egy mellnövelős poén miatt nem nézem végig.  :D
Én még nézem, de hát ez amolyan gyengus :D
Akkor jobb semmiképpen nem lesz ugye? Mert akkor nem szenvedek vele, így is túl sok mostanában a varázslós középiskolás anime amit nézek, nem kell még egy, aminek még a kezdése is gyenge... --> Dropped
Nagyon sok benne a kutyulás és még annyira nem is izgalmas, de ha az utolsó 3-4 rész az lesz majd megemlítem :D
Oké, bár most néztem pár helyen, és nemigen dicsérték sehol sem.   :D

LuckyDingo

Quote from: gerey on 2014-03-08, 08:41:57
Ezt a  Mahou Sensou-t nézni valaki? Megnéztem 2 részt, de nem nagyon győzött meg, a sztori elég gyermetegnek tűnik. Lesz belőle valami vagy marad ezen a szinten? Egy mellnövelős poén miatt nem nézem végig.  :D

Én még követem, de unalmas és nem tudom, hogy mit akarnak kihozni belőle.

Más: még nem igazán láttam, hogy bárki említette volna a Hozuki no Reitetsu című remekművet, ami szintén most fut. :D Szerintem tök jó kis cucc, bár nincs egy komoly története, de valamiért bírom a karaktereket és a poénokat benne.

SaiyaGin

#8518
SMS Flamenco 19: Gotou barátnője...!
[spoiler]az első opening alapján tkp. sejteni lehetett, hogy ez a helyzet, de azért így se volt gyenge a rész[/spoiler]

Leara

Quote from: LuckyDingo on 2014-03-08, 15:05:15
Más: még nem igazán láttam, hogy bárki említette volna a Hozuki no Reitetsu című remekművet, ami szintén most fut. :D Szerintem tök jó kis cucc, bár nincs egy komoly története, de valamiért bírom a karaktereket és a poénokat benne.
:tezsvir:
Hozuki karakterét nagyon bírom, de a többiek is szórakoztatóak :D. Arról nem is beszélve, hogy szerintem ennek a sorozatnak van a legfülbemászóbb OP-ja a szezonban XD.
MAL