Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Gondoltam, hogy már régebb óta ez az OP, de nekem új, mert én nem néztem ratyi fillereket, mert elitista Bleach fan vagyok, kifinomult ízlésvilággal és kész.  :hehe: :muhahah: j/k

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zelda

Sztem Ichi-nii-re visszatérve, egyébként már az első részben mutatkoznak jelei, hogy Ichigonak igen is aktiválva volt az ereje. Emlékszetek amikor jött a hollow amíg Rukia és Ichi beszélgettek a szobában?
Akkor Ichi már rég hallotta, viszont Rukia azt mondta, hogy különös módon nem érzi a hollow erejét. Minha egy hatalmasabb erő elfedné az érzékeit. Aztán amikor meghallja a hollowt akkor kilép a szobábol és jól elcsodálkozik, hogy ezt nem érezte???!!!
Meg ott van az, hogy Ichi megtörte a démonvarázst. És, hogy Rukia nem akarta neki adni minden erejét, de Ichi mindet elvette.
Szerintem akkor is ott volt az erő, ami még jobban aktiválódott Rukia ereje miatt, de Rukia ereje egyben el is nyomta Ichigoét.

Zelda

Mangaimádóknak:
[spoiler]Kijött az új chapter, csak még nincs fordított változat !!![/spoiler]

Member

Quote from: Xzone on 2007-01-19, 21:11:22
Ó az bizony királyság lesz!
[spoiler]Inoue+Matsumoto fürdőszobajelenet /drool :Kiraly:[/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
NEEEEEEE!!! NEM AKAROM ÖSSZEHÁNYNI A MONITORT!!!!!

KeLa

Quote from: Member on 2007-01-19, 21:27:09
[spoiler][/spoiler]
NEEEEEEE!!! NEM AKAROM ÖSSZEHÁNYNI A MONITORT!!!!!
Nyugi, semmi komoly :D, nem az a lényeg amire te gondolsz :ejnye:

Dreamcleaver

Miért van az, hogy Member reakcióin már meg sem lepődöm... ;)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lazzaret

Nem győzők hálát adni a mindenség anime istenének ezért a fillermentes álldásért :D Végre azt látjuk amit a mangában. Csak azt sajnálom hogy nem lett valami a három bounto keresővel. Mondjuk elmennek nyaralni hollow földre és nem térnek vissza sosem vagy valami hasonló  :__devil: De sebaj Ichigo apja minden hollowot a helyére tesz :D


www.arkangyalok.uw.hu

Member

Esküszöm, még vki beszól rájuk és berakom őket avának és aláírásnak is, sőt, fanoldalt is létrehozok nekik... :rolleyes:

Liquid Snake

Quote from: Member on 2007-01-19, 23:13:41
Esküszöm, még vki beszól rájuk és berakom őket avának és aláírásnak is, sőt, fanoldalt is létrehozok nekik... :rolleyes:

öööö...öööö... hülye bounto szenzorok :)

Lazzaret

Quote from: Liquid Snake on 2007-01-19, 23:16:25
Quote from: Member on 2007-01-19, 23:13:41
Esküszöm, még vki beszól rájuk és berakom őket avának és aláírásnak is, sőt, fanoldalt is létrehozok nekik... :rolleyes:

öööö...öööö... hülye bounto szenzorok :)

Ugye milyen idétlenek? Sosem fogom őket elviselni, mostmár csakazért se :D Na lássuk azt a fan oldalt Member :D


www.arkangyalok.uw.hu

Liquid Snake

Quote from: Lazzaret on 2007-01-19, 23:21:48
Quote from: Liquid Snake on 2007-01-19, 23:16:25
Quote from: Member on 2007-01-19, 23:13:41
Esküszöm, még vki beszól rájuk és berakom őket avának és aláírásnak is, sőt, fanoldalt is létrehozok nekik... :rolleyes:

öööö...öööö... hülye bounto szenzorok :)

Ugye milyen idétlenek? Sosem fogom őket elviselni, mostmár csakazért se :D Na lássuk azt a fan oldalt Member :D

Nekem úgy nincs bajom velük. Csak ne halljam és lássam őket  :angyali: Én is kíváncsi vagyok az avatárra meg az aláírásra meg a Fan oldalra  :rotfl:

Member

Ha megbocsátasz, ma már nem kedzek hozzá, így is szocmunkát kellene magolnom. ;)
Szerintem a főgonosz sem Aizen lesz (ezt már amúgy sem gondolja komolyan senki...), hanem kiderül, hogy a Mod Soul-ok irányítják Urahara-t és Aizen-t is, hogy egy hatalmas káoszt teremtve megrohanhassák SS-t. ;)

Lazzaret

Na az lenne csak az igazi fordulatt. Mod Soulok előre  :whoah:


www.arkangyalok.uw.hu

Christian

Quote from: Member on 2007-01-19, 23:13:41
Esküszöm, még vki beszól rájuk és berakom őket avának és aláírásnak is, sőt, fanoldalt is létrehozok nekik... :rolleyes:

Szemét , rohadt mod soulok,hogy dögölnének meg mind :P Várom az avát,aláírást és a fan oldalt :P :Kiraly:

Dreamcleaver

Quote from: Member on 2007-01-19, 23:27:13
Ha megbocsátasz, ma már nem kedzek hozzá, így is szocmunkát kellene magolnom. ;)
Szerintem a főgonosz sem Aizen lesz (ezt már amúgy sem gondolja komolyan senki...), hanem kiderül, hogy a Mod Soul-ok irányítják Urahara-t és Aizen-t is, hogy egy hatalmas káoszt teremtve megrohanhassák SS-t. ;)

Le vagy maradva, Aizen és Urahara is mod soulok, és természetesen titokban szövetségesek. Tousen és Gin, meg az összes Shinigami és Ichigóék is naon át vannak k*rva.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

falconmaster

Quote from: Zelda on 2007-01-19, 19:44:13
Sztem Ichi-nii-re visszatérve, egyébként már az első részben mutatkoznak jelei, hogy Ichigonak igen is aktiválva volt az ereje. Emlékszetek amikor jött a hollow amíg Rukia és Ichi beszélgettek a szobában?
Akkor Ichi már rég hallotta, viszont Rukia azt mondta, hogy különös módon nem érzi a hollow erejét. Minha egy hatalmasabb erő elfedné az érzékeit. Aztán amikor meghallja a hollowt akkor kilép a szobábol és jól elcsodálkozik, hogy ezt nem érezte???!!!
Meg ott van az, hogy Ichi megtörte a démonvarázst. És, hogy Rukia nem akarta neki adni minden erejét, de Ichi mindet elvette.
Szerintem akkor is ott volt az erő, ami még jobban aktiválódott Rukia ereje miatt, de Rukia ereje egyben el is nyomta Ichigoét.

Minderre persze (asszem pont Rukia) később ki is fejti, hogy valószínüleg a lánnyal (ez a vázás kiscsaj-lélek lehet sztem) történő találkozása aktiválta az erejét, és ekkor kezdett kiáramlani az az anyahajónyi spirit power ami bevolt halmozva neki (ezért is ment utána a hollow, mert a csajon kereztül megérezte). :jee:

(y)UI: Nekem is ez a kedvenc oppom :) YUI RULZ!!  :whoah: :whoah:

Prof. William

Egy kis hangulatfokozó...

http://www.megaupload.com/?d=4293GR5M

Igazán szépen meg van csinálva. :)

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2007-01-20, 01:04:36
Egy kis hangulatfokozó...

http://www.megaupload.com/?d=4293GR5M

Igazán szépen meg van csinálva. :)

nekem erre egy megaupload toolbar install jön be. szépnek nem nevezném.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Hát igen ez a hátulütője. Majd holnap felrakom rapidsharere...

Addig itt egy másik út...

http://www.youtube.com/watch?v=2K1DuGV1XUc

falconmaster

Hümm... érdekes... de mi is ez? :P

Prof. William

Egy Bleach PS2 játék openingje amit direkt a játéknak csináltak...

Tyrael

Quote from: Prof. William on 2007-01-20, 11:10:42
Egy Bleach PS2 játék openingje amit direkt a játéknak csináltak...
ezt mar 1 eve letoltottem :)

Tyrael

falconmaster

JA vagy úgy :D A fenébe is mért nincs pc-re egy bleach játék se? :(

(UI: Van PS2 emu pc-re (már hogyne lenne...) ami jó (na ez már egy fokkal érdekesebb) és ha igen mennyi a gépigénye?)

Prof. William

http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1047919010

Szolgáld ki magad...

Lehetne egy olyan Bleach gamet csinálni, ahol a sima bunyós meg RPG részeket néha ilyen Fahrenheit szerű fight szakítaná meg ahol a jó sorerendben nyomogatott gombok veszett látványos harcot eredményeznek. :)

falconmaster

hm azért köszi az infót :)

(a bácsik meg kapják be amiért nem csinálnak pc verziót  :fuk-u: :comp:)

Eberinu

Hát a ps2-vel sajna tavasztól már túl sokat nem tudunk kezdeni,mert jön az öcsikéje. De emulátor az nekem se lenne rossz...A Bleach Blade Battlersel játszódtatok? Nekem még Christian írta át, és azóta versengések folynak hogy ki a jobb és kié a jobb kari :D Sajna eddig Aizen vezet,de dolgozok az ügyön  :smile:

Prof. William

Kicsit homályos volt....

A 111. részben...

[spoiler] Az az Arancar tulajdonképpen az a Hollow volt a elejéről aki csalizott + megölte Ichi anyját? Ha igen akkor úgy kell neki. Hajrá fater!   [/spoiler]

KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-01-21, 19:54:34
[spoiler] Az az Arancar tulajdonképpen az a Hollow volt a elejéről aki csalizott + megölte Ichi anyját? Ha igen akkor úgy kell neki. Hajrá fater!   [/spoiler]
Igen, az volt

Prof. William

Wehehehehehehe!  :cool: :uzi: :whoah:

Meg kell mondjam stílusos bosszú volt. :) Már vártam hogy vajon hogy zárják le ezt a szálat...

Calintz

#2549
Quote from: Christian on 2007-01-20, 00:13:41
Quote from: Member on 2007-01-19, 23:13:41
Esküszöm, még vki beszól rájuk és berakom őket avának és aláírásnak is, sőt, fanoldalt is létrehozok nekik... :rolleyes:

Szemét , rohadt mod soulok,hogy dögölnének meg mind :P Várom az avát,aláírást és a fan oldalt :P :Kiraly:

De a legszörnyűbb az a plusz volt h Isshin is ismeri őket, hát nem igaz...azért kiváncsi lennék, h ha nálunk ekkora a felháborodásXD akkor milyen japánba... lehet, h az emberek kiálltak nagy táblákkal, h TEGYÉK KI A MODOKAT
stb...XD
Remélem igy volt, és ezért cserébe a 112esben elteszik őket a fiókba...és jóleszXD

Quote from: Prof. William on 2007-01-21, 20:03:03
Wehehehehehehe!  :cool: :uzi: :whoah:

Meg kell mondjam stílusos bosszú volt. :) Már vártam hogy vajon hogy zárják le ezt a szálat...

Hát aki nem olvas mangátXD Az nem tudja...
Egyébként én nekem csak az elöző részben esett le...igy nézem, h ez a fazon ismerös erre, leesik na baszus ez az a fazon... De megérdemelte...ugykell neki.
Jáj legyen már a sorozatban az avatarom:(
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!