Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Eberinu

Micsoda aláírás :P Nem vall rád, de jó lett =^.^= (höhö, igaz az enyém is te csináltad :) )

Christian

Quote from: Prof. William on 2007-01-30, 10:16:26
Christian a te aláírásod se semmi. :)

A Aizen haja dolog nincs meg nagyobban?

Az Aizen zselét sajna csak ekkorában bírtam megcsinálni szóval sajna ez a legnagyobb méret :S

Calintz

Quote from: Christian on 2007-01-30, 13:23:02
Quote from: Prof. William on 2007-01-30, 10:16:26
Christian a te aláírásod se semmi. :)

A Aizen haja dolog nincs meg nagyobban?

Az Aizen zselét sajna csak ekkorában bírtam megcsinálni szóval sajna ez a legnagyobb méret :S

Mindenkinek te csinálod?XD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Calintz

És hát igen elérkezett ez is...113as rész...Urkioura legalábbis Yami igy ejtiXD Azt hittem valami nagyon bonyolult kiejtés lesz:) Hát a hangja jó:) És hát legalább annyira emo mint L...szal h ő emo L is emoXD
Na viszont tök jó volt a rész bár azt hittem benne lesz...
[spoiler]
...mikor levágja Yami kezét...és az elözetesből ugy tünik megint előjön a... hát ez meglep azt hiszem a mangaban ilyen nincse, viszont ez jó ötletnek tünik..
[/spoiler]
de igy is jó lett!!!
Jézus és Byakuya tud viccelni??? Valami nem okéXXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Devian

félpercenként nézem datebayot ... te honnan szedted le ? :)

Fubi

Sztem RAW-osan nézte :P

Calintz

Quote from: Devian on 2007-01-31, 21:34:58
félpercenként nézem datebayot ... te honnan szedted le ? :)

Tokyo Toshikan on volt RawoltanXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Chro

[spoiler]Mégcsak most töltöm de ezt hogy érted hogy nem vágja le Yami kezét? A köv részben fogja? Vagy egyáltalán nem fogja? Mert akkor nem mangahű és felejtős. :mad:

Amúgy...Ő... előjön a mangában is, pont azért csapják le ichigot mert nem tud koncentrálni, hollow mindig bezavar.[/spoiler]

Ezt a részt meg kell néznem. Rossz előérzetem van.  :eek:
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Dreamcleaver

Quote from: Devian on 2007-01-31, 21:34:58
félpercenként nézem datebayot ... te honnan szedted le ? :)

az ilyeneket szokták bannolni a DB-n.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Christian

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-31, 21:41:36
Quote from: Devian on 2007-01-31, 21:34:58
félpercenként nézem datebayot ... te honnan szedted le ? :)

az ilyeneket szokták bannolni a DB-n.  :smile:

Azért mert félpercenként nézi? :P Nem hinném, sztem konkrétan hülyeség amit mondassz :D Egyébként amíg db trackerjén nem jelenik meg addig nincs belőle subbos :P

Elsőnek a raw általában itt szokott feltűnni:
Saiyaman torrent page

Általában a Tokyotosho is erre a trackerre van ráhangolva, meg a db trackerre.

Tyrael

Quote from: Christian on 2007-02-01, 00:17:28
Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-31, 21:41:36
Quote from: Devian on 2007-01-31, 21:34:58
félpercenként nézem datebayot ... te honnan szedted le ? :)

az ilyeneket szokták bannolni a DB-n.  :smile:

Azért mert félpercenként nézi? :P Nem hinném, sztem konkrétan hülyeség amit mondassz :D Egyébként amíg db trackerjén nem jelenik meg addig nincs belőle subbos :P

Elsőnek a raw általában itt szokott feltűnni:
Saiyaman torrent page

Általában a Tokyotosho is erre a trackerre van ráhangolva, meg a db trackerre.

nezegesd a banlistajukon az indokokat:
# no, we don't appreciate you reloading / every 2 minutes. really.
83.21.136.207 -
Mini FAQ

    * What will get me BANNED?

      Repeated reloads of front page or the torrent page, ESPECIALLY on non-naruto release days, and by using automatic downloading programs such as wget.

Tyrael

Prof. William

#2681
Quote from: Calintz on 2007-01-31, 21:06:54
Jézus és Byakuya tud viccelni??? Valami nem okéXXD

Az Ichigo elleni vereség megrendítette az eddig sziklaszilárd jellemét. :) Hamarosan feladja az eddigi életét és a Karakaura team tagjaként (Karakura Red) fog együtt ökörködni a fillerekben Don Kaonjival. :)

Calintz

Quote from: Christian on 2007-02-01, 00:17:28
Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-31, 21:41:36
Quote from: Devian on 2007-01-31, 21:34:58
félpercenként nézem datebayot ... te honnan szedted le ? :)

az ilyeneket szokták bannolni a DB-n.  :smile:

Azért mert félpercenként nézi? :P Nem hinném, sztem konkrétan hülyeség amit mondassz :D Egyébként amíg db trackerjén nem jelenik meg addig nincs belőle subbos :P

Elsőnek a raw általában itt szokott feltűnni:
Saiyaman torrent page

Általában a Tokyotosho is erre a trackerre van ráhangolva, meg a db trackerre.

Na akit még nem bannoltak annak mondom, h mostmár fenn van az új rész, szal mindenki töltseXD
Chro mi az h rossz előérzeted van, vagy csak a mangat csinálod te?
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Drake

Lol a DB-sek ebben a részben többször (illetve mindig) Vaizard helyett Vizardot írtak.

Venom

Nem baj, a szinkronszínészek továbbra is jól ejtik a szót. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Christian

Quote from: Tyrael on 2007-02-01, 00:48:10
nezegesd a banlistajukon az indokokat:
# no, we don't appreciate you reloading / every 2 minutes. really.
83.21.136.207 -
Mini FAQ

    * What will get me BANNED?

      Repeated reloads of front page or the torrent page, ESPECIALLY on non-naruto release days, and by using automatic downloading programs such as wget.

Tyrael

Gondolom az nem azért volt mert egymás után újra töltötte párszor az oldalt hanem jóval többször, jóval gyorsabban. Sőt valszeg nem F5öt nyomogatott hanem a progija töltötte újra amit ráállított :)

Egyyébként a bounto szenzorok még itt is idegesítenek. Ulq miért nem nyírja ki őket? :S

Member

Quote from: Prof. William on 2007-02-01, 01:18:03
Az Ichigo elleni vereség megrendítette az eddig sziklaszilárd jellemét. :) Hamarosan feladja az eddigi életét és a Karakaura team tagjaként (Karakura Red) fog együtt ökörködni a fillerekben Don Kaonjival. :)
Szerintem ki fog derülni, hogy ő tartja a földön azt a 3 bount-szenzort. Akkor már tényleg összeállna, hogy van humora, igazi fekete. :)

Tyrael

 :_off:
Quote from: Christian on 2007-02-01, 14:28:46
Gondolom az nem azért volt mert egymás után újra töltötte párszor az oldalt hanem jóval többször, jóval gyorsabban. Sőt valszeg nem F5öt nyomogatott hanem a progija töltötte újra amit ráállított :)

Egyyébként a bounto szenzorok még itt is idegesítenek. Ulq miért nem nyírja ki őket? :S

most lovagolj a reszleteken. az a lenyeg, hogy nem szeretik, ha rendszeren ujratoltogeted az oldalukat, rovid idokozonkent.
tehat nem volt igazad, mikor azt irtad, hogy hulyeseg.

Tyrael

chilip

hát az animáció még mindig nem 100as, de azért már alakul :D

Dreamcleaver

Csak tudnám Sado-kun és Inoue-chan minek vannak egyáltalán még benne a sztoriba. Szvsz semmire sem jók, a dolgok már rég túlnőttek rajtuk. Olyan, mintha a szerző teljesen megfeledkezett volna róluk, miközben a világ továbbfejlődött. Hamarosn tápolja fel őket valaki, vagy merüljenek feledése, mert így csak idegesítenek. Kb a legyengébb hollowk szintjén állnak. Aztán megéreznek egy baromi nagy reiatsut, és egyből odasietnek. minek? Meghalni. lmfo.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-01, 18:36:45
Csak tudnám Sado-kun és Inoue-chan minek vannak egyáltalán még benne a sztoriba. Szvsz semmire sem jók, a dolgok már rég túlnőttek rajtuk. Olyan, mintha a szerző teljesen megfeledkezett volna róluk, miközben a világ továbbfejlődött. Hamarosn tápolja fel őket valaki, vagy merüljenek feledése, mert így csak idegesítenek. Kb a legyengébb hollowk szintjén állnak. Aztán megéreznek egy baromi nagy reiatsut, és egyből odasietnek. minek? Meghalni. lmfo.
Ne aggódj, Sado meg fog erősödni... Inoue meg... hmm... nem igazán :rolleyes:

Drake

Inoue képességének nem az ész nélküli hollow mészárlásban rejlik, hanem inkább supportatív ami majd a későbbiekben ki fog derülni [spoiler]Valójában Aizent, miért érdekli Inoue az majd nagyon sokára derül ki[/spoiler].
Emelett Sado nagyon tápos lesz és kiderül hogy a jobb kezében rejlő erő nem offenzív (bár annak hasznájla jelenleg, ami hiba), hanem deffensív. :szemuveges:

chilip

Quote from: Drake on 2007-02-01, 19:04:50
Inoue képességének nem az ész nélküli hollow mészárlásban rejlik, hanem inkább supportatív ami majd a későbbiekben ki fog derülni [spoiler]Valójában Aizent, miért érdekli Inoue az majd nagyon sokára derül ki[/spoiler].
Emelett Sado nagyon tápos lesz és kiderül hogy a jobb kezében rejlő erő nem offenzív (bár annak hasznájla jelenleg, ami hiba), hanem deffensív. :szemuveges:

jaja, manga most pont ott tart, hogy fény derül arra, hogy Sado mennyire is tápos

falconmaster

Hjaj ha a manga még csak ott tart az még sokára lesz animében:)

Király rész volt, nekem tetszett :) Várom is a következőt mint ááááállat:D

Én félóránként szoktam ráfrissíteni DB-n a kezdőlapra csüt. hajnalban :P eddig még nem bannoltak, de ha percenként f5ölgetnék, akkor már esélyes lenne :P

Nevl

#2694
Kicsit lehetne pörgősebb, de még így is jobb mint a bounto-s részek.

Ja BTW Yoruichi-nek hol van a zanpaktoja? Ha jól rémlik a bountos fejezet legvégén, mikor Ichigo ölte a főmukit mondta, hogy szükségük lesz Senbonzakurara meg a sajátjára is, de eddig nem látni még a cuccot... bele se mekere gondolni honnan húzhatja elő :D :lol:
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Eberinu

Hát még én is csak a rawosat láttam, és hát tényleg elintézték szegény Chadet és Orihimet, de hát nekik ma nem osztottak lapot :) Chadet én is láttam már táposan, pedig nem olvasom a mangát, csak Chrisnél mikor épp elolvasta. Hát én a fillereset kihagytam a hetvenvalahanyadik résztől,ugyhogy a nagy finishről lemaradtam, de mi van Yoruichivel? Neki még azóta is ismeretlen a zanpakutoja nem? De ő mindenhogyan erős :D Csajok közül a kedvencem  :cool:

Zelda

Le a kalappal...
Ez jól sikerült, de én a következőt és az azutánit várom nagyon. Ulq és Yami nagyon klasszak, de mégjobban szeretném őket, ha kiírtanák a három modot :D

Chro

Quote from: Eberinu on 2007-02-01, 19:53:08
de mi van Yoruichivel? Neki még azóta is ismeretlen a zanpakutoja nem? De ő mindenhogyan erős :D Csajok közül a kedvencem  :cool:
Köv részben ő és Urahara menti meg Ichigo-t a biztos haláltól. Ott majd meglátod mennyire táp igazából. Uliq úgy jellemzi őket hogy "The former strongest duo of SS", és a former-t az SS-re érti mivelhogy ki lettek dobva, nem pedig az erőre :)
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Drake

Szegény modok mindenki a halálukat akarja. Szerintem emberíbb lenne ha fognák és a szemét telepre hajítják a golyókat (már amit mindig beleraknak a plűsökbe), és a plűsöket csak szimplán tűzbedobnák  :lazza:
De az is elég lenne, ha Yami beszippantaná őket, mind ahogy a lelkekkel tette (azért Kont még meghagyhatják) :smile:

Calintz

#2699
Quote from: Christian on 2007-02-01, 14:28:46


Gondolom az nem azért volt mert egymás után újra töltötte párszor az oldalt hanem jóval többször, jóval gyorsabban. Sőt valszeg nem F5öt nyomogatott hanem a progija töltötte újra amit ráállított :)

Egyyébként a bounto szenzorok még itt is idegesítenek. Ulq miért nem nyírja ki őket? :S

Majd ráállok a témára, de most nem azért küldött le Aizen bocs Christian...:(

Quote from: Eberinu on 2007-02-01, 19:53:08
Hát még én is csak a rawosat láttam, és hát tényleg elintézték szegény Chadet és Orihimet, de hát nekik ma nem osztottak lapot :) Chadet én is láttam már táposan, pedig nem olvasom a mangát, csak Chrisnél mikor épp elolvasta. Hát én a fillereset kihagytam a hetvenvalahanyadik résztől,ugyhogy a nagy finishről lemaradtam, de mi van Yoruichivel? Neki még azóta is ismeretlen a zanpakutoja nem? De ő mindenhogyan erős :D Csajok közül a kedvencem  :cool:

Véleményem szerint neki nincsen karja...sose mutatták, szerintem ő kézzel lábbal harcol, és igyis táp nem kell neki még kard is...jézus nem elég neked igyisXD Férfiak örülhetnek lassan látják majd őt füzőben és bugyibanXD
Én nekem mostmár az a kiscsaj is a kedvencem Hiyori-samaXDXD DAISUKI
Quote from: Nevl on 2007-02-01, 19:25:42
Kicsit lehetne pörgősebb, de még így is jobb mint a bounto-s részek.

Hallod mit vársz?? Még csak most indult be a manga hova sietsz?XD Már a szorozat legdurvább csatájit akarod mikor még csak most érkeztek meg a népek?XD Nyugi lesz oan pörgös is, h majd nem gyözöd várni a részeket!!
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!