Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

chilip

[spoiler=manga] skacok, a mangában a kyuubi azt mondta Sasuke-nek, hogy ne ölje meg naruto-t, mert meg fogja bánni... ekkor csak az irháját próbálta menteni? sztem nem, de hátha...[/spoiler]

Tyrael

Quote from: theBalrog on 2006-11-07, 13:44:49
Quote from: Eli577 on 2006-11-06, 22:21:50
Hinnye Balrog, ez aztán termetes kis esszé lett, de lehet ám, hogy Naruto nem Sakurával jön össze, hanem Sasuke-vel  :lul: (tisztára olyan, mintha kicsit jobban érdekelné, mint barát....elvégre is[spoiler]mindössze csak kétszer akarta Sasuke megölni őt, de még mindig meg akarja menteni....[/spoiler]....ez az igazi szerelem  :appl:.

Írtam volna külön postokba, de ez itt nem dívik.  :ejnye:

Valóban, a Naruto-Sasuke páros sem teljesen elképzelhetetlen, hiszen az első csók már el is csattant...  :appl:

Én már úgy nézem, az animét, hogy az idősebb szereplőkből próbálom kikövetkeztetni a fiatalabb szereplők sorsát - számos párhuzam figyelhető meg Lee-Gai, Sasuke-Kakashi, Sasuke-Oro, Sakura-Tsunade, Naruto-Ero-sennin, Naruto-Obito, stb.

[spoiler]
A Naruto & Sasuke & Sakura trió nagyon is emlékeztet az Obito & Kakashi & ??? trióra => ebből egész egyszerűen és logikusan  :lazza: következik, hogy Naruto (Obito) meg fog halni, amikor megmenti Sasuke-t (Kakashi). Értem?  :tezsvir:
[/spoiler]

tB


[spoiler]szerintem meg inkabb jirayya, tsunade, orochimaru trioval eggyezik meg a naruto, sakura, sasuke csapat[/spoiler]

Tyrael

Edina-chan

Quote from: Tyrael on 2006-11-08, 11:20:14

[spoiler]szerintem meg inkabb jirayya, tsunade, orochimaru trioval eggyezik meg a naruto, sakura, sasuke csapat[/spoiler]

Tyrael
hmm, ebben van valami..
lehet hogy kéne olvasnom a mangát is ^^'

theBalrog

Quote from: Bicskei on 2006-11-07, 21:49:24
huh mi volt itt miközben nem voltam gép előtt............... :lol:
na akkor felvetődött olyan hogy naruto meg fog halni hát nem tudom de szvsz ebbe a vígjáték kaland akcio shounen animébe nincs az benne ho9gy meg hal a főhős...
más: szeruntem lenne abban is rossz hogy 6-7 év múlva is lennének naruto epizodok egy idő után kinőnének a rajongók és nem lenne utánpótlás(az új kiscsákók már 300.résznél pl nem fognak él kezdeni animét nézni...szvsz természetesen..)
volt itt szó még a Sasuke - Naruto fightról s ott én úgy vettemle(és látom mások is)hogy Naruto célja egyértelműen a homlokvédő pánt volt.és Sasukenek már nem volt lélekjelenléte kinyirn az első olyan embert aki hasonlít rá és még a barátja is.
nah egyenlőre ennyi majd még úgyis eszenbe jut vmi :szemuveges:

Épp erre gondolok - az okos dolognak az tűnik: nőjjön fel a sorozat a nézőivel együtt, így megőrzi a táborát. Felnőt nézőknek meg több kell mint vígjáték kaland akcio shounen anime. Jól esik nekik egy kis katarzis, ahhoz pedig a főhős akár meg is halhat.  :3x3:

A Sasuke vs Naruto harccal kapcsolatban - a Naruto-val kapcsolatos dolgokkal egyetértek.

De Sasuke bizony megpróbálta megölni Naruto-t. Lehet, úgy is értelmezni, hogy harmadjára nem volt ereje nekifutni, de én nem ebben a variánsban hiszek. Szerintem, amikor Naruto megkarcolta a homlokpántját, akkor a büszkeségét karcolta meg. Sasuke-nak pedig a büszkesége fontosabb, mint pl. a bosszúja, vagy a barátai, vagy a harmadik. Lehet, hogy ez a cursed seal hatása, de szerintem akkor is így van. A büszkesége miatt (mert úgy érezte nem halad eléggé, és még Naruto is elhagyja erőben) otthagyta Konohát, árulóvá lett, de nem is akárhogy, Konoha lerombolójával, a 3-ik gyilkosával állt össze.

Hosszabban, bonyolultabban:

Előrebocsátom, a cursed seal lehet, hogy jobban, észerevétlenebbül, alaposabban befolyásolja/ befolyásolta Sasuke-t, mint azt gondolom, és ezért teszi, amit tesz. Tehát az igazság kedvéért lehet, hogy Sasuke nem akkora szemétláda mint amilyennek alább bemutatom. Ráadásul az érveim lehetnek hibásak simán. Többet erről ne is beszéljünk... Nos.

Fogadjuk el, hogy Sasuke komolyan meg akarta ölni Narutót (legalábbis egy darabig). Szerintem ez nem túlzás. Pl. amikor Naruto kiterülve feküdt, nem menekült tovább, hanem fogta, azt majdnem szétverte a fejét a sziklán. El is menekülhetett volna - célját (elmenni Orochimaru-samához) úgy is elérhette volna. Úgy néz ki a hatalomvágya nagyobb volt mint a lojalitása. Ha kicsivel lett volna nagyobb hatalomvágya a lojalitásánál (megelégszik cursed seal-lel + Oro okításával) => elmenekül. Sokkal nagyobb (kell neki M.S. is) => megpróbálja megölni a legjobb barátját.

Másrészt, Sasuke elárulta a barátait, Konohát, átállt Orochimaruhoz. Ezt kétféleképp magyarázhatjuk:
1, vagy a büszkesége volt nagyobb, mint a lojalitása
2, vagy a hatalomvágya/ bosszúvágya volt nagyobb, mint a lojalitása

2-est már láttuk. De szerintem 1-es is igaz, sőt, szerintem büszeksége is erősebb a hatalomvágyánál is.
1, Maga Naruto a bizonyíték arra, hogy Konohában is fejlődhetett volna gyorsa(bba)n. Szerintem ezt Sasuke tudta is, csak épp neki fontosabb volt, hogy a büszkeségét megőrizze, mint, hogy megküdjön az erőért, így távolságot rakott maga és Naruto közé, hogy ne kelljen nap, mint nap szembe néznie a gyengeségével, sőt a "kapott" erőt választotta a "kiérdemelt" erővel szemben.
2, amikor Naruto megkarcolta Sasuke büszkeségét/homlokpántját => Sasuke rögtön letett arról, hogy megölje - pedig korábban célja volt megszerezni a M.S.-t
3, ráadásul, még ha a fenti (2-es) magyarázat nem is igaz: a magyarázat amivel Sasuke maga magyarázza a döntését: nem fog teret engedni Itachi manipulációinak - nem fogja követni az Itachi által kijelölt utat - az is arra utal, hogy büszkesége erősebb a hatalom iránti vágyánál
4, későbbiekben, amikor Orochimaruval és Kabutoval is tiszteletlenül bánik, az is értelmezhető úgy, hogy nem hajalndó a hatalomért törleszkedni, azaz büszkesége erősebb a hatalomvágyánál (persze mondjuk S okos gyerek, tudhatja, hogy nem muszály belemennie K kisded játékaiba)

tB

theBalrog

Quote from: Tyrael on 2006-11-08, 11:20:14

[spoiler]szerintem meg inkabb jirayya, tsunade, orochimaru trioval eggyezik meg a naruto, sakura, sasuke csapat[/spoiler]

Tyrael

Igazad van Tyrael, ott szembetünőbb a hasonlóság. Az is egy lehetséges végkifejlet.

[spoiler]De ehhez Naruto-nak és Sakura-nak le kéne tennie Sasuke-ról, ahogy Jiraiya és Tsunade is letettek Orochimaru-ról.[/spoiler]

Egyébként már futottunk e körül egy kört. Valóban, ez a "Naruto meghal és ezzel megmenti Sasuke-t" csak az én pesszimista - és reméljük off-target - megérzésem.

tB

theBalrog

Quote from: chilip on 2006-11-08, 11:03:56
[spoiler=manga] skacok, a mangában a kyuubi azt mondta Sasuke-nek, hogy ne ölje meg naruto-t, mert meg fogja bánni... ekkor csak az irháját próbálta menteni? sztem nem, de hátha...[/spoiler]
[spoiler=manga]Valóban chilip, de ugye azt te se gondolod, hogy a kyuubi puszta szívjóságból mondta ezt. Egyrészt azért mondta, hogy megmeneküljön, másrészt, mert ami sasuke-ban van, az még benne is undort/ félelmet kelt. Szerintem nem hazudott, és úgy értette, hogy Sasuke-t vagy Naruto fogja megállítani, vagy senki, és ennek - mint Vader Luke-nak - Sasuke örülni fog a végén, mikor a seal teljesen eluralkodik rajta.

És, hogy az egészet csatoljuk vissza a vesszőparipámhoz: a Kyuubi is gyengébb az izénél, ami Sasuke-ban van (legalábbis fél tőle), ergó Naruto meg fog halni a harcban, amiben legyőzi a Sasuke-ban lakó izét, de ezzel megmenti Sasuke-t, aki rahabilitálódik, és elveszi Sakurát.  :morci: :comp: :grrr:
[/spoiler]
tB

KeLa

Quote from: theBalrog on 2006-11-08, 13:13:19
Quote from: chilip on 2006-11-08, 11:03:56
[spoiler=manga] skacok, a mangában a kyuubi azt mondta Sasuke-nek, hogy ne ölje meg naruto-t, mert meg fogja bánni... ekkor csak az irháját próbálta menteni? sztem nem, de hátha...[/spoiler]
[spoiler=manga]Valóban chilip, de ugye azt te se gondolod, hogy a kyuubi puszta szívjóságból mondta ezt. Egyrészt azért mondta, hogy megmeneküljön, másrészt, mert ami sasuke-ban van, az még benne is undort/ félelmet kelt. Szerintem nem hazudott, és úgy értette, hogy Sasuke-t vagy Naruto fogja megállítani, vagy senki, és ennek - mint Vader Luke-nak - Sasuke örülni fog a végén, mikor a seal teljesen eluralkodik rajta.

És, hogy az egészet csatoljuk vissza a vesszőparipámhoz: a Kyuubi is gyengébb az izénél, ami Sasuke-ban van (legalábbis fél tőle), ergó Naruto meg fog halni a harcban, amiben legyőzi a Sasuke-ban lakó izét, de ezzel megmenti Sasuke-t, aki rahabilitálódik, és elveszi Sakurát.  :morci: :comp: :grrr:
[/spoiler]
tB
:lol: Tisztára mint egy szappanopera [spoiler]"de ezzel megmenti Sasuke-t, aki rahabilitálódik, és elveszi Sakurát"[/spoiler]

csacsa

[spoiler=manga]Sasukéban van vmi?[/spoiler] ezt inkább a mangás topic-ban kék megbeszélni nem? :_piszka:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

theBalrog

Quote from: csacsa on 2006-11-08, 16:30:36
[spoiler=manga]Sasukéban van vmi?[/spoiler] ezt inkább a mangás topic-ban kék megbeszélni nem? :_piszka:

[spoiler=manga]Nemtom, én a cursed seal-re gondoltam.  :ejnye: [/spoiler]
De, igazad van.

tB

Bishop

[spoiler]ha nagyon elakarjátok ezze la Naruto meghal hülyeséggel rontani akkor ti tudjátok,nem értem de ha valaki ennyire elvontat akar ne nézze ha meg tetszik neki akkor törödjön bele,nem elég hogy most Asuma meghalt még Naruto-t is a halálba kivánjátok :ejj:
Kyuubi nem Sasuke-tól fél hanem Madara-tól de ezt most hadjuk mert még azt se tudjuk ki ő,csak annyit tud mindenki hogy a legerőseb még élő Uchia[/spoiler]

Tyrael

sasuke naruto kapcsolatrol nekem az a velemenyem, hogy egeszen a Gara elleni harcig nem vette komolyan sasuke narutot, es biztos volt benne, hogy meg sem kozelitheti, stb.
aztan a gara elleni kuzdelemben o kiterult, naruto gyozott, megmentette sakurat, utana egybol dulore akarta vinni a kettejuk kozti rivalizalast a korhaz tetejen, amikor is kakashi allitotta meg oket (jellemzo modon meg akkor is azt figyelte, hogy jaj de ugyes vagyok, en technikam kilyukasztotta a viztartalyt, mig narutoe csak behorpasztotta).

az uccso harcban meg siman meg akarta olni narutot, de szerintem az utolso tamadasnal naruto direkt fogta vissza/teritette el magat, es celozta sasuke homlokpantjat az arca helyett.
ekkor leesett neki, hogy Naruto inkabb meghal, minthogy ot megolje, es most sem megolni probalta, csak jobb belatasra birni.
Ekkor ugy megvolt a valasztasa, hogy megoli narutot, vagy nem oli meg (a kibekulos, megbantam amit tettem, menjunk haza bekeben, nem az o stilusa)
es szerintem a 2 ok kozul, amiert nem olte meg, az egyik pont az volt, hogy naruto sem akarta megolni, a masik ok pedig az, hogy a batyja is igy szerezte meg az erejet, es o kulonb akar lenni Uchitatol.

Tyrael

KeLa

"jellemzo modon meg akkor is azt figyelte, hogy jaj de ugyes vagyok, en technikam kilyukasztotta a viztartalyt, mig narutoe csak behorpasztotta"

Ott a lényeg a tartály másik oldala volt, Naruto támadása volt az erősebb :D
Amikor meglátta, már más arcot vágott :grrr:

Eli577

Szerintem még csak azt se tudjuk, hogy [spoiler]él-e az a bizonyos Uchiha Madara, mert erről nincs szó a mangában....[/spoiler].
A másik: lehet, hogy ti szívesen vennétek, ha, hogy úgy mondjam együtt öregedjünk meg Naruto-val, de azért nem kéne ám, hogy ilyen barátok közt szerű 3000 részes sorozat legyen, mert akkor olyan is lesz. :lame:
A harmadik: még mindig érdekelne, hogy van-e valakinek LCD Tv-je, avagy ért-e hozzá??
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

Eli577

Ja, a nyelvtanból gyengébbek kedvéért ...haGYJuk a helyes, nem a haDJuk.  :Kiraly:
(Nem mintha bárkit is sértegetni akarnék, de elég sok beírásnál látom. Akinek lemminge, ne vegye gatyára.:D)
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

theBalrog

#1754
Quote from: Tyrael on 2006-11-08, 17:51:21
az uccso harcban meg siman meg akarta olni narutot, de szerintem az utolso tamadasnal naruto direkt fogta vissza/teritette el magat, es celozta sasuke homlokpantjat az arca helyett.
ekkor leesett neki, hogy Naruto inkabb meghal, minthogy ot megolje, es most sem megolni probalta, csak jobb belatasra birni.
Ekkor ugy megvolt a valasztasa, hogy megoli narutot, vagy nem oli meg (a kibekulos, megbantam amit tettem, menjunk haza bekeben, nem az o stilusa)
es szerintem a 2 ok kozul, amiert nem olte meg, az egyik pont az volt, hogy naruto sem akarta megolni, a masik ok pedig az, hogy a batyja is igy szerezte meg az erejet, es o kulonb akar lenni Uchitatol.

Tyrael

Alapvetően egyetértek az egész postoddal, azzal a kivétellel, hogy nem értem, hogy addig Sasuke miért nem vette le, hogy Naruto nem akarja megölni, csak jobb belátásra bírni, mikor ez elég nyilvánvaló volt, egyetlen olyan támadást se tett, ami mondjuk szívkitépés vagy fejszézzúzús kategóriába esett volna. Aztán, a végén "hirtelen" megértette volna? Én nem tartom sokra Sasuke-t, de ennél okosabbnak gondolom.  :confused:

Ráadásul úgy emlékszem, mintha eleve az volt a baja, hogy egy darabig azt gondolta, Naruto nem veszi elég komolyan ezt a harcot. ("At least you're serious now.") Ő pedig már akkor is megölni próbálta.  :ejj:

Szerintem el akarta dönteni, melyikőjük erősebb (mindenáron!) - a büszkeségét sértette, hogy egy Naruto, még ha történetesen a legjobb barátja is, főléje nőtt. És szerintem persze (eleinte) szándéka volt a MS megszerzése is, hiszen ha nem érdekelte volna, akkor szóba se hozta volna.

Végül, nem hiszem, hogy hirtelen jobb belátásra térült volna. Nem azért kímélte meg, mert "milyen jó pajtik is vagyunk, ihajj"  :ejnye: valami jobb okot talált rá.

Carfanatic, Eli577:
[spoiler=manga]
Nem akarom, hogy Naruto meghalljon. Sok jót kívánok a kiscsákónak, mindenekelőtt neki szurkolok az egész sorozatban. Csak hinni nem tudok benne. Majd meglátjuk (előbb-utóbb).  :whoah:

Ami azt illeti, hogy mi van Sasuke-ban - ugyanis annak alapján amit én olvastam ezügyben (ami épp csak az első Sasuke-s encounter volt a time-jump után) - A Kyubbi Sasuke csakrájára mondta, hogy még a sajátjánál is átkozottabb, és attól rettent vissza. Ez a chakra valószínűleg nem Uchiha Madarától származik - még ha az az elmélet, amit az Akatsuki kapcsán emlegetnek igaz is, és a Vezér Unchiha Madara - hiszen akkor az ellenségét, Orochimarut támogatná, ami azért valószínűtlen, lássuk be!  :hehe:

Más okunk pedig nincs hinni Madara létezésében.
[/spoiler]

:_off: Mindenki:
Most hagytam abba (úgy éreztem kezdek fárasztóvá válni). Ezentúl nem értelmezek, csak tényeket közlük, pontosítok. Köszi a türelemet a hülyeségeimhez.  :appl:  :merci:

tB

smash++

Na én is végigolvastam.
Én még annyit fűznék hozzá az én véleményemhez a Naruto-Sasuke harcról.Érdekes senki nem említette.De megnéztétek jól a harc végét?Nem Naruto vitte be az első ütést hanem Sasuke és ami érdekes benne,hogy először úgy tünt,hogy átszúrná a mellkasát aztán végülis csak ököllel nyomott neki oda,mert hirtelen elgondolkodott vagy vmi iylesmi, amire Naruto megkarcolta.Ez szerintem olyan dolog amibe belefér,hogy a végére nemakarta megölni(előjött a barát->az anime-ben így jött le akárki akármit mond szerintem és egy idézet Itachi-tól "Your closest friend,you must...Kill him" -akkor most nem Naruto a legközelibb/a legjobb barátja?DE!) , de az is belefér,hogy megakarta ölni még a végén is(de ez nekem nem jött le az anime-ben,a mangában lehet).

A Hinata-Neji re meg még pár szót.Azért nem,mert nem igy jön le nekem az animeből(Mi a fenének mutatnák akkor ezt a nagy Naruto szerelmet-ami nem egy-két hónapja tart!!! ? Csak azért,hogy végülisne legyen belőle semmi..Na ne már:( ) és mégiscsak unokatesók(vérszerinti!!!Nem örökbefogadott)

Tyrael

Quote from: KeLa on 2006-11-08, 18:02:35
"jellemzo modon meg akkor is azt figyelte, hogy jaj de ugyes vagyok, en technikam kilyukasztotta a viztartalyt, mig narutoe csak behorpasztotta"

Ott a lényeg a tartály másik oldala volt, Naruto támadása volt az erősebb :D
Amikor meglátta, már más arcot vágott :grrr:
tudom, en is nezem a sorozatot.
azert ideztem azt a reszt, mert akkor kezdte el kerdezgetni magatol, hogy uristen, mikor lett naruto ennyire TA'P

Tyrael

Tyrael

Quote from: smash++ on 2006-11-08, 22:49:29
Én még annyit fűznék hozzá az én véleményemhez a Naruto-Sasuke harcról.Érdekes senki nem említette.De megnéztétek jól a harc végét?Nem Naruto vitte be az első ütést hanem Sasuke és ami érdekes benne,hogy először úgy tünt,hogy átszúrná a mellkasát aztán végülis csak ököllel nyomott neki oda,mert hirtelen elgondolkodott vagy vmi iylesmi, amire Naruto megkarcolta.

es tenyleg.

Tyrael

csacsa

Sasuke soha nem akarta megölni Naruto-t, csak legyőzni. És ezt keverik össze általában az emberkék. Ha Sasuke megölné Naruto-t olyanná válna mint Itachi, de ezt ő nem akarta/akarja...
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Dreamcleaver

#1759
Quote from: csacsa on 2006-11-09, 03:06:48
Sasuke soha nem akarta megölni Naruto-t, csak legyőzni. És ezt keverik össze általában az emberkék. Ha Sasuke megölné Naruto-t olyanná válna mint Itachi, de ezt ő nem akarta/akarja...

Meg akarta ölni, de aztán visszakozott. Pont ez a lényeg, hogy medig lesz képes Sasuke elmenni bosszúja beteljesítése érdekében. Lehet sokkal gonoszabb lesz, mint Itachi.  :D Persze valószínűbb, hogy Naruto valahogy megmenti, akár a saját élete árán is.

Emberek szavazni Temarira de rögvest! Nem veszíthet a drágaságom!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Eli577

Én sem tartom túl valószínűnek, hogy nem akarta megölni, hiszen maga mondta, hogy ahhoz, hogy legyen mángekijusáringánnya, ahhoz el kell intéznie a legjobb barátját, hiszen csak ezzel tudja Itachi-val felvenni a versenyt....márpedig Sasuke számára semmi nem fontosabb, mint, hogy  :uzi:-ze Itachit....ez pedig ugye szinte 100 %-ig biztos  :lazza:.
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

csacsa

Nem, Itachi mondta neki azt, hogyha akarja a MS-t akkor meg kell ölnie a legjobb barátját. Ezért nem ölte meg Naruto-t és nem is akarta. Itachi ezzel a tanácsával mentette meg Naruto életét... :lol:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Eli577

Igen, ez eleinte így volt, de nem tudom, hogy mangát olvasol-e?, mert ha igen, akkor majd írok valamit.....igen, igen, tudom, hogy  :_off: , de most eléggé ide vág a vita kapcsán.
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

csacsa

igen, olvasom a mangát, de ezt vigyük át a manga topic-ba mert itt meg fognak minket lincselni a mangás spoilerekért.... :tezsvir:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

theBalrog

Quote from: Tyrael on 2006-11-09, 02:59:43
Quote from: smash++ on 2006-11-08, 22:49:29
Én még annyit fűznék hozzá az én véleményemhez a Naruto-Sasuke harcról.Érdekes senki nem említette.De megnéztétek jól a harc végét?Nem Naruto vitte be az első ütést hanem Sasuke és ami érdekes benne,hogy először úgy tünt,hogy átszúrná a mellkasát aztán végülis csak ököllel nyomott neki oda,mert hirtelen elgondolkodott vagy vmi iylesmi, amire Naruto megkarcolta.

es tenyleg.

Tyrael

En pedig meghajlok az erveitek elott. Sasuke meg a karcolas elott gondolta meg magat. Tehat nem a karcolas hozta meg az eszet. Ez meg nem zarja ki a buszkeseg fontosabb, mint a szeretet vagy bosszu ervelest, de mindenesetre egy repedes az elmelet panceljan. :) Na majd meglassuk.  :tezsvir:

tB

csacsa

úgy érzem, hogy mindenki belefáradt már a fillerekbe, de a "Sasuke most megakarta-e ölni Naruto-t vagy sem" csont is kezd hófehér lenni. Sztem kéne vmi más témát feldobni, míg a fillerekre várunk... :lol:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

smash++

Oké!
Már ugyis megakartam kérdezni.Tudja valaki,hogy pontosan hány Konohai ninja halt meg a 3.-al együtt a támadás alatt?Mert én csak 7képet láttam és egy kicsit kevésnek tartom...

csacsa

Quote from: smash++ on 2006-11-09, 22:00:02
Oké!
Már ugyis megakartam kérdezni.Tudja valaki,hogy pontosan hány Konohai ninja halt meg a 3.-al együtt a támadás alatt?Mert én csak 7képet láttam és egy kicsit kevésnek tartom...
Sztem többen haltak meg, csak ennyien voltak "magasabb" rangúak, vagy csak ennyit mutattak az animében.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Pr3d4k1ng

Quote from: csacsa on 2006-11-09, 21:51:53
úgy érzem, hogy mindenki belefáradt már a fillerekbe, de a "Sasuke most megakarta-e ölni Naruto-t vagy sem" csont is kezd hófehér lenni. Sztem kéne vmi más témát feldobni, míg a fillerekre várunk... :lol:
Téma?
Milyen lenne a Naruto 1 kis ecchi beütéssel? :D :D
Igen csak érdekes lenne az tuti :D

,,Egy férfi sok jó ügyért harcolhat: az országáért, az elveiért, a barátaiért, egy bájos gyermek orcáján megcsillanó könnycseppért. Ami engem illet, egy rakás pénzért, egy gyönyörű óráért, és némi szaftos francia pornóért a saját anyámat is eladnám."

KeLa

Quote from: Predaking on 2006-11-09, 22:17:09
Téma?
Milyen lenne a Naruto 1 kis ecchi beütéssel? :D :D
Igen csak érdekes lenne az tuti :D
Ez jó téma :jee:
Sztem valami ilyesmi lenne(+1kis karácsonyi hangulat): :D
Kép1
Kép2