Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

Eli577

Tudom mindenkinek javallani, hogy nézzen fel a http://www.animemusicvideos.org  -ra. Ott az első 50-100 helyezett videót ajánlom, hogy nézegessétek, ott vannak a legtutibb AMV-k in dö hól vájld vörld.  :D
Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

Bishop

Csak mire innen letöltök csak eggyet is,megnézek 10 másikat,youtube-on jó tudom a legtöbb elég bénna de akkor is gyorsabb

KeLa

A kettőt össze is lehet kapcsolni, ami megtetszik youtube-on, azt utánna le lehet szedni az animemusicvideos.org-ról :smile:

Bishop

jó ma már nem kezdek bele más töltésébe,elég ami jön torrent-en anime ;)

Eli577

Az élet egy nagy szaros kenyér és minden nap egy harapás belőle..:D

Luke...I am ...your father.

smash++

#2225
Én inkább ide teszem.Ezek szinte csak Naruto amv-k.Amiket most találgatok.Majd BŐVÍTGETEM<-jelenleg a 8Mbites net-el elég gyorsan jönnek le szóval,amíg megnézek egyet már lent van egy másik  :hehe:
Az igazán ismerteket nem rakom be.Inkább olyan még nem nagyon simerteket próbálok találni.Volt pl olyan amit már linkeltem az amv topicba csak vmi 35 töltötték le és marha jó.Na tehát akkor jön a lista.
Ha van gond a linkel szóljatok.

A Dream So Far Away :jee:
Time of Dying :jee:
Nobody Listens To Naruto
Naruto: Kannankurou a CN-t és néha a szöveget leszámítva szerintem jó.  :jee:
Sakura és Sasuke
Naruto the beast
The Best of Naruto (Part 1) :jee: szerintem is :D
Egy kis kedvcsináló trailervan akinke a Naruto-hoz van akinek a folytatáshoz  :jee:
Neji

Mára ennyi... :D

Prof. William

Eddig tetszik,csak kíváncsi leszek hogy vágják majd meg az jetixen amikor a 17-18 részben a mindkét kezére lesérült csóka egy tőrrel a fogaiközött intéz elmindenkit, miköznen úgy másféltucat kard és egyéb szúróezközök állnak ki a hátából...

Szerencsére ez engem nem érínt...

chilip

Quote from: smash++ on 2007-01-30, 13:31:13
A Dream So Far Away
Time of Dying
Nobody Listens To Naruto
Naruto: Kannankurou a CN-t és néha a szöveget leszámítva szerintem jó.

az első kettő nagyon tetszik  :jee: az elsőben kicsit zavart a sok pulzálás vagy mi egy idő után, de egyébként zseniális, a negyedik tetszett, de nem kiemelkedő ,a harmadik annyira nem tetszett :ejj: , a klippel semmi bajom, csak a szám nem tetszik annyira...

Quote from: Prof. William on 2007-01-30, 13:45:13
Eddig tetszik,csak kíváncsi leszek hogy vágják majd meg az jetixen amikor a 17-18 részben a mindkét kezére lesérült csóka egy tőrrel a fogaiközött intéz elmindenkit, miköznen úgy másféltucat kard és egyéb szúróezközök állnak ki a hátából...

lehet elmossák a jelenetet, vagy átváltanak fekete-fehérbe ........ bah, szinte biztos nem ez lesz, mert ez lenne a kissebbik rossz  :ejj:

KeLa

Quote from: chilip on 2007-01-30, 14:17:24
Quote from: Prof. William on 2007-01-30, 13:45:13
Eddig tetszik,csak kíváncsi leszek hogy vágják majd meg az jetixen amikor a 17-18 részben a mindkét kezére lesérült csóka egy tőrrel a fogaiközött intéz elmindenkit, miköznen úgy másféltucat kard és egyéb szúróezközök állnak ki a hátából...
lehet elmossák a jelenetet, vagy átváltanak fekete-fehérbe ........ bah, szinte biztos nem ez lesz, mert ez lenne a kissebbik rossz  :ejj:
Én arra tippelek, h semmi nem fog kiállni a hátából, és kivágják azt a részt amikor beleszúrják a hátába a fegyvereket...

chilip

Quote from: KeLa on 2007-01-30, 15:20:25
Quote from: chilip on 2007-01-30, 14:17:24
Quote from: Prof. William on 2007-01-30, 13:45:13
Eddig tetszik,csak kíváncsi leszek hogy vágják majd meg az jetixen amikor a 17-18 részben a mindkét kezére lesérült csóka egy tőrrel a fogaiközött intéz elmindenkit, miköznen úgy másféltucat kard és egyéb szúróezközök állnak ki a hátából...
lehet elmossák a jelenetet, vagy átváltanak fekete-fehérbe ........ bah, szinte biztos nem ez lesz, mert ez lenne a kissebbik rossz  :ejj:
Én arra tippelek, h semmi nem fog kiállni a hátából, és kivágják azt a részt amikor beleszúrják a hátába a fegyvereket...

akkor mibe fog belehalni?  :confused: kézsérülés?

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-01-30, 16:13:38
Quote from: KeLa on 2007-01-30, 15:20:25
Quote from: chilip on 2007-01-30, 14:17:24
Quote from: Prof. William on 2007-01-30, 13:45:13
Eddig tetszik,csak kíváncsi leszek hogy vágják majd meg az jetixen amikor a 17-18 részben a mindkét kezére lesérült csóka egy tőrrel a fogaiközött intéz elmindenkit, miköznen úgy másféltucat kard és egyéb szúróezközök állnak ki a hátából...
lehet elmossák a jelenetet, vagy átváltanak fekete-fehérbe ........ bah, szinte biztos nem ez lesz, mert ez lenne a kissebbik rossz  :ejj:
Én arra tippelek, h semmi nem fog kiállni a hátából, és kivágják azt a részt amikor beleszúrják a hátába a fegyvereket...

akkor mibe fog belehalni?  :confused: kézsérülés?

[spoiler] szívroham :lol: [/spoiler]

chilip

egyszerűen meghal, mint Darth Vader  :__devil:

KeLa

Quote from: chilip on 2007-01-30, 16:13:38
akkor mibe fog belehalni?  :confused: kézsérülés?
Végelgyengülésben :rotfl: :lul: :rotfl:

Zelda

Szegény Zabuza.
A japánoktól szörnyű halált kap, itt meg bohócot csinálnak belőle  :ejj:

Prof. William

Esetleg átrajzolják a jelenetet ahol megbánja a bűneit majd a nőjével danolva belegyalogol a naplemetnébe. A napcsemcsis csóka meg megjavul. :)

Tyrael

Quote from: Prof. William on 2007-01-30, 21:28:47
Esetleg átrajzolják a jelenetet ahol megbánja a bűneit majd a nőjével danolva belegyalogol a naplemetnébe. A napcsemcsis csóka meg megjavul. :)

marmint a fiujaval

Tyrael

KeLa

Quote from: Tyrael on 2007-01-30, 21:31:36
Quote from: Prof. William on 2007-01-30, 21:28:47
Esetleg átrajzolják a jelenetet ahol megbánja a bűneit majd a nőjével danolva belegyalogol a naplemetnébe. A napcsemcsis csóka meg megjavul. :)
marmint a fiujaval
Tyrael
Jah, kicsit lányos első ránézésre, de ezt már megszokta az ember ha animéket néz :lol:

chilip

Quote from: Prof. William on 2007-01-30, 21:28:47
Esetleg átrajzolják a jelenetet ahol megbánja a bűneit majd a nőjével danolva belegyalogol a naplemetnébe. A napcsemcsis csóka meg megjavul. :)

nem a nőjével, hanem megjelenik Gai-sensei és Rock Lee, együtt futnak majd zöld pizsuban a naplemente felé  :D

Prof. William

Ja igen férfi. A hátából kiálló kardok helyett meg vicces zászlók lobognának mert át lenne rajzolva. :)

smash++

#2239
Ti nem unjátok ezt a témát? :D  :tezsvir:

Még egy-két video.
Taivas skies on fire A zene szerintem nem jó,de a vágások tetszenek.
Ninja Academy never ends  :D
Amw-Black knight
Run Naruto Run Rap számra szerintem nem könnyű amw-t csinálni,de azért egész jól passzolt a szöveg és a kép világ.
Naruto Faint Remix Remix  :jee: az eredeti művét nem láttam,de ez nálam bekerült a legjobb Naruto amv-k közé
Naruto - Remind Us na ez a video is a  :rotfl: kategória :D, a video minőség viszont  :jee: ,azért ez a srác is tud vmit.Van benne egy-két érdekes kép.
Naruto Dance With The Devil Ez is egész jó lett.  :jee:
Hinata Flying Away Kedves Hinata rajongók,szerintem ez az első igazán jó amv ami Hinatáról készült(kb5-6 t láttam eddig)!!!Jó a minőség nincs benne "animáció" és egész jó néha a szöveg is.Tetszik a zene.Ja és a végét várjátok meg :D,végre egy jó kép kettőjükről...  :jee:
Itachi, Sasuke's Heroine Egész jó, Itachi és Sasuke  :jee:
Naruto-Say,Say Not Na ilyen zenére se néztem még Naruto amv-t,de legalább van vmi története a képvilágnak (hiszen a szövegből egy mukkot sem értek :D )
Naruto's No Reason Ismét egy igényes és profi munka szeritnem  :jee: .Imádom ezeket az effektekkel teli amv-ket :D


Azért most jó pár Naruto AMV-t megnéztem és nem gyengén látszik a minőségbeli különbség a részek között.Naruto-Sasuke harc-ra gondolok (ismét),itt aztán lehet látni,hogy az az idióta banda elsz@rta,de talán már a végére kirúgták őket,mert ott ismét jó a graf ...
Remélem ilyen hibát nem csinálnak az új részeknél,hogy az igazán jó csatákat ilyen rajzolókra bízzák...

Nevl

The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

chilip


Vejiita

Quote from: smash++ on 2007-01-31, 18:32:37
Ti nem unjátok ezt a témát? :D  :tezsvir:

Még egy-két video.
Taivas skies on fire A zene szerintem nem jó,de a vágások tetszenek.
Ninja Academy never ends  :D
Amw-Black knight
Run Naruto Run Rap számra szerintem nem könnyű amw-t csinálni,de azért egész jól passzolt a szöveg és a kép világ.
Naruto Faint Remix Remix  :jee: az eredeti művét nem láttam,de ez nálam bekerült a legjobb Naruto amv-k közé
Naruto - Remind Us na ez a video is a  :rotfl: kategória :D, a video minőség viszont  :jee: ,azért ez a srác is tud vmit.Van benne egy-két érdekes kép.
Naruto Dance With The Devil Ez is egész jó lett.  :jee:
Hinata Flying Away Kedves Hinata rajongók,szerintem ez az első igazán jó amv ami Hinatáról készült(kb5-6 t láttam eddig)!!!Jó a minőség nincs benne "animáció" és egész jó néha a szöveg is.Tetszik a zene.Ja és a végét várjátok meg :D,végre egy jó kép kettőjükről...  :jee:
Itachi, Sasuke's Heroine Egész jó, Itachi és Sasuke  :jee:
Naruto-Say,Say Not Na ilyen zenére se néztem még Naruto amv-t,de legalább van vmi története a képvilágnak (hiszen a szövegből egy mukkot sem értek :D )
Naruto's No Reason Ismét egy igényes és profi munka szeritnem  :jee: .Imádom ezeket az effektekkel teli amv-ket :D


Azért most jó pár Naruto AMV-t megnéztem és nem gyengén látszik a minőségbeli különbség a részek között.Naruto-Sasuke harc-ra gondolok (ismét),itt aztán lehet látni,hogy az az idióta banda elsz@rta,de talán már a végére kirúgták őket,mert ott ismét jó a graf ...
Remélem ilyen hibát nem csinálnak az új részeknél,hogy az igazán jó csatákat ilyen rajzolókra bízzák...

Köszi a sok ajánlást, valószínűleg én meg is fogok nézni többet belőlük. Na meg ami különösen tetszik, az az, hogy végre a www.animemusicvideos.org címről linkelte be valaki a dolgokat. Ezt azért tartom lényegesnek, mert a youtube, meg google videónézegetője nagyon jók bizonyos cuccok megosztására, de én nem tudnék animét és amv-t is csak vonakodva nézek meg rossz minőségben.

Mellesleg a Naruto vs. Sasuke harc szerintem is úgy van megrajzolva, hogy néhol fel is röhögtem, mert annyira mókás fejek voltak benne.
A gond csak az, hogy ennek a harcnak a vicces jelző a közelében sem kellett volna, hogy legyen.
De szerencsére a többi fight jól meg van csinálva, csak az egyik főharc nem :confused: :confused: :confused:

Ja és még az jutott eszembe, hogy ezeket a fillereket már majdnem hívhatnánk killereknek is, a legtöbbjük annyira borzalmas :D
(Igen, tudom hogy "mingyá itt a tájmdzsámp", de azért 85 epizódnyi filler "az igen"  :muhahah:)

chilip

bár nekem se jött be néhol a Naruto vs. Sasuke harc, azért én nem röhögtem rajta (mint egyesek  :_piszka:) és sztem olyan rossz se lett (bár volt néhány érdekes jelenet benne, de nem annyi, hogy sírni kéne folyamatosan miatta...)

eddig csak a Hinata-s amv-t láttam, de az egész jó lett  :Kiraly:

Dreamcleaver

A Naruto VS Sasuke harcnál egy-két helyen nem volt 100% a karakterek megrajzolása, viszont az animáció és a mozdulatok tökéletes voltak ott is. Szvsz messze jobb mint a fillerekben. A fillerekben olyan, mintha nem is ninjutsuznának, hanem valami low level street fighterek lennének.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Venom

 :lol: Köszönöm, elmentettem a képet.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Cobra

Most néztem meg az 53. részt  :lul:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Quote from: Cobra on 2007-02-02, 00:33:02
Most néztem meg az 53. részt  :lul:

jó is az ;) nekem is a kedvencem, amikor Jiraya előszőr feltűnik...

ignus

Sasuke Vs Naruto-s harc első része télleg elég érdekesen lett megrajzolva... mintha más technikával készült vóna... Pl Sasuke behúz egyet Narutonak és "eltorzul" az arca az ütés erejétől... iylenre nem emlékszem korábbról..Meg amikor sok Naruto kiugrik a vízből az is érdekes... de azóta nem láttam iylet szerencsére... amúgy  azokban a részekben mozgás rajza télleg nagyon ott van... ( biztos kapott számítógépes segítséget)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

smash++

#2249
Én is pont erre gondoltam.Most a sok amv-t megnézve lehet látni,hogy más a rajzolási technika a Sasuke VS Naruto-ban mint az összes többi részben,a karakterek nem úgy néznek ki.Most lehet hülyeséget mondok,de az összes részben olyan közeliek,részletesek a karakterek,ebben a harcbn pedig mintha távolról látnád őket kevésbé részletesen.Vki talán mondta,hogy olyan mintha Movie lenne.Na mind1,nekem nem tetszett és ennyi.A harc végére legalább visszatértek a hagyományos rajzoláshoz.Első nézésre nem nagyon nevettem.Csak mikor másodszor néztem meg és figyeltem a részletekre, azért elnevettem magam párszor :D

Egyébként szerintem nyugodtan letölthetitek az összes amv-t amit belinkeltem ezen az oldalon és az előzőn.Már csak azért is,mert szinte csak "minőség"-it raktam be.Végülis nálam mind a 4-5-ös.Van amelyik kimondottan jó-> :jee: (ezek) van ami csak simán jó,de szerintem mindegyik megérdemli,hogy Naruto AMV nyűjteménybe kerüljön :D. Aki amv-t készít főleg ebből az kap egy-két ötletet hozzá...
Pl a Time of Dying nálam nagyon odab@@z.Az egész annyira jó!!!!, 00:42 mp-et nagyon eltalálta

Tényleg milyen közel van már 15...